Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (12 μέλη και 39 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ρε συνάδελφοι, τι κατάσταση είναι αυτή που γκόμενες κάτω του μετρίου ζητάνε 50-70 συν το ξενοδοχειο όταν στα στούντιο βρίσκεις καλύτερη περιποίηση απο 40-50. Θα μου πείτε αν δε γουστάρεις μην πας, αλλά πολλα βράδια βολτάρω στα στέκια και κάνω μια έρευνα αγοράς τις τελευταίες μερες και τις βρίσκω ξεδιάντροπεσ σε αυτό το θέμα. Ειδικά για τι συμπεριφορά τους στο δωμάτιο κιόλας που είναι περάστε σκουπίστε και γρήγορα έξω.
Ψάχνουν για βλάχους, ξένους και ξενεροτοκαυλιάρηδες!!!
Μακριαααααα!
Πολλά παράσημα κυκλοφορούν εκεί, βρωμάει και σιγά τις γκόμενες. Ούτε για φτύσιμο δεν κάνουν.
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
. Ειδικά για τι συμπεριφορά τους στο δωμάτιο κιόλας που είναι περάστε σκουπίστε και γρήγορα έξω.

Και μιλανε στο κινητο τα 5 απο τα 10 λεπτα που θα μεινουν στο δωματιο.
Ειναι απαραδεκτες.
Τα δωματια στο ΛΗΤΩ βρωμανε.
ΜΑΥΡΟ μπας και βαλουν μυαλο.

 

badi

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα το πρωί στην πρωινή εκπομπή του αντ1 είχε ρεπορταζ σχετικά με κάποια κοπέλα (νομίζω από Λευκορωσία), η οποία είναι φορέας HIV και κάνει πιάτσα. Όσοι "τιμάτε" τα κορίτσια των πεζοδρομίων τα μάτια σας ανοιχτά!!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα
για το συναγωνιστή eaglefree και όποιν άλλο ενδιαφέρεται πέτυχα τη ΝΑτάσα...Ελληνίδα γύρω στα 23 πραγματικά....
Βασικά επειδή ήταν ωραίο μουνακι τη ρώτησα πως τη λένε για να το θυμαμαι ...δεν την πήρα ....
γύρω στις 6 το απόγευμα προχθες Πέμτη 27/8 , στην 3ης Σεπτμβρίου
  η αληθεια ειναι οτι ειναι 32 αν και δεν της φαινεται,παιρνει 40 ευρω για πληρες μενου-deepthroat-κολο-ολα στο στομα :sperm: :sperm: και γενικα το ευχαριστιεται :happy: :happy:-πρεζακι δεν φαινεται να ειναι ,αλλα ο δικος της ειναι σιγουρα γιαυτο προσοχη :hmm: :hmm:
 

tasos06

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
31
Like
10
Πόντοι
0
καλισπερα συναθλητες ..........θα ηθελα μερικες συμβουλες που να παω για μια πουτανοτσαρκα..........(ειμαι ψιλο ασχετος απο αθηνα μονο τις μαυρες στην βαρβακειο ξερω και στην σολωνος γνωριζω......παιζει πουθενα αλλου ......?????)αλλα το θεμα ειναι οτι εργαζομαι και μπορω να παω απο τη 1,30 και μετα.........    ευχαριστω
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Σήμερα το πρωί στην πρωινή εκπομπή του αντ1 είχε ρεπορταζ σχετικά με κάποια κοπέλα (νομίζω από Λευκορωσία), η οποία είναι φορέας HIV και κάνει πιάτσα. Όσοι "τιμάτε" τα κορίτσια των πεζοδρομίων τα μάτια σας ανοιχτά!!!

Λές να ελεγε αλήθεια???    :think: :think:
Μπααααααα, δεν το πιστευω μια χαρά φαινότανε το κορίτσι!!!!  :)

Και πόσες άλλες........  :S


ΠΡΟΣΟΧΗ καυλόμαγκες ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!! ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ 15 μια φορά και τελευταία την πατάει κανείς.
Αφήστε τα ακάποτα καντε μόνο με γκόμενες που ξέρετε καλά!!! :rockon:
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Φιλαράκο μου όσο καλά και να ξέρεις την γκόμενα το τι κουβαλάει αποκλείεται να το ξέρεις.....
Λές να ελεγε αλήθεια???    :think: :think:
Μπααααααα, δεν το πιστευω μια χαρά φαινότανε το κορίτσι!!!!   :)

Και πόσες άλλες........   :S


ΠΡΟΣΟΧΗ καυλόμαγκες ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!! ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ 15 μια φορά και τελευταία την πατάει κανείς.
Αφήστε τα ακάποτα καντε μόνο με γκόμενες που ξέρετε καλά!!! :rockon:
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Πάντα υπάρχει κίνδυνος. Αλλά ο κίνδυνος είναι πολύ μεγάλος με τις που... που είναι στους δρόμους. Παίρνουν ένα σωρό άγνωστους και μόνο άγνωστους. Ο κίνδυνος είναι μικρότερος (μικρός) με αυτές που εργάζονται μόνο συστημένες. Ήξερα μια από την Ουκρανία που έκατσε στην Ελλάδα μόνο 4 χρόνια (από 21 έως 24) και είχε κλειστό κύκλο πελατών. Μόνο με συστάσεις και αν της έλεγε κάποιος γνωστός πως την σύστησε σε άλλον! Όλοι οι πελάτες λίγο πολύ γνωρίζονταν μεταξύ τους και είχε κύκλο με άτομα καλού επιπέδου (γι αυτό δεν είχε και νταβά). Ο φίλος μου που μου τη σύστησε είναι γιατρός. Ήταν πάντα πολύ καθαρή και σίγουρα δεν κουβάλαγε αρρώστιες. Άλλο πράγμα το πεζοδρόμιο και άλλο το συστημένο cg. 
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
το Σαββατο στις 18:00 στην Καποδιστριου, πηρα μια απο Βουλγαρια (Νενια ή κατι τετοιο το ονομα της).

Πολυ ομορφη και ωραιο σωμα, συμφωνα με τα δικα μου γουστα, απιστευτο βυζι, μεγαλο στρογγυλο στητο,

(μονο που δεν ειχε πεταχτη ρωγα) αλλα στο κρεβατι ηταν σχεδον σαν να μην υπηρχε!!!!!! Σαν να

πηγαινεις με τον τοιχο!!!! :headbang:

Κριμα τα 45€! Και επισης κριμα γιατι θα μπορουσε να ειναι κορυφη!

 
 

vrasidakos

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
το Σαββατο στις 18:00 στην Καποδιστριου, πηρα μια απο Βουλγαρια (Νενια ή κατι τετοιο το ονομα της).

Πολυ ομορφη και ωραιο σωμα, συμφωνα με τα δικα μου γουστα, απιστευτο βυζι, μεγαλο στρογγυλο στητο,

(μονο που δεν ειχε πεταχτη ρωγα) αλλα στο κρεβατι ηταν σχεδον σαν να μην υπηρχε!!!!!! Σαν να

πηγαινεις με τον τοιχο!!!! :headbang:

Κριμα τα 45€! Και επισης κριμα γιατι θα μπορουσε να ειναι κορυφη!

 

Θα συμφωνήσω και εγώ με τον συναγωνιστή... Θα μπορούσε να είναι αστέρι, αλλά...

Έχει ένα tattoo (δράκος ή κάτι παρόμοιο...) στην δεξιά της γάμπα, αν θέλει κάποιος άλλος να την δοκιμάσει
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Αρα δεν ηταν τυχαια η συμπεριφορα της με μενα ε?

γιατι ειχα κ μια αμφιβολια μηπως ηταν τυχαιο!

να μην ηταν στη μερα της ή επειδη (νομιζω) την πηρα με το που ηρθε στην πιατσα κ μπορει να βαριοταν!
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
που συχνάζει συνήθως η Ελενα?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καμμια παρα πολυ χοντρη κυκλοφορει .....πανωα απο 150 κιλα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Στις πουτανόπιατσες το έχουμε πει επανελλειμένα...Δυστυχώς οι υπηρεσίες είναι μηδέν και πολλές φορές κάτω του μηδέν. Καλύτερα να πας να γαμήσεις στη Φυλής, παρά σε πιάτσα. 'Ολες βιαστικές αν και είναι πολλές αστέρια στην εμφάνιση, και είναι σαν να γαμάς πτώμα. :tickedoff:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν γουστάρει τις παρτούζες η δεν έχει χρήμματα για να πάρει 4 πατερ μου
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν γουστάρει τις παρτούζες η δεν έχει χρήμματα για να πάρει 4 πατερ μου
αμα ειναι ελληνιδα η 150κιλη, θα την εχει δει και γκομενάρα και θα χρεωνει 4απλά..  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom