Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
χαχαχα σωστός.Την ευχή σου πάτερ μου
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ρε παιδια τις γουσταρω τις παρτουζες αλλα μονον με χοντρες. Η γυναίκα μου ηταν 150 κιλα και τωρα εχει φτασει τα 120 .....με σκληρη διαιτα. Για μενα ειναι αδυνατη ....ειλικρινα μιλαω.
εχει παει σε μια διαιτολογο μαλακισμένη .........
εγω της λεω πως ειναι μια χαρα και δεν εχει προβλημα παχους και αυτη τον χαβα της
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τελος παντων καμμια πολυ χοντρη πουτανα ξερει κανεισ
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
ιουλιανου 71 υπηρχε μια χοντρη πουτανα η οποια ομως εκανε φοβερο κρεβατι.δεν ξερω αν δουλευει ακομα εκει.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
τελος παντων καμμια πολυ χοντρη πουτανα ξερει κανεισ
Συνήθως μετά τις 12 το βράδυ είναι μια πουτάνα στη Σόλωνος, στο ύψος του Χημειού, ανάμεσα Ιπποκράτους και Χ.Τρικούπη, αλλά επειδή δεν είμαι φαν του είδους, δεν τη ζύγισα.
επίσης μπορείς να πάς σε ένα κέτρο παχυσαρκίας. Σίγουρα κάτι θα τσιμπήσεις. Οι περισσότερες κερατούδες αγάμητες είναι.
Καλό κουράγιο...
 

captainmorgan

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
  η αληθεια ειναι οτι ειναι 32 αν και δεν της φαινεται,παιρνει 40 ευρω για πληρες μενου-deepthroat-κολο-ολα στο στομα :sperm: :sperm: και γενικα το ευχαριστιεται :happy: :happy:-πρεζακι δεν φαινεται να ειναι ,αλλα ο δικος της ειναι σιγουρα γιαυτο προσοχη :hmm: :hmm:
σε ποιο υψος της σεπτεμβριου ; κανει μπαμ απο ΚΜ  οτι κανει πιατσα;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
για πέστε ρε παιδία ........με ενδιαφέρει αυτη που κάνει πιατσα στη Οδο Σεπτεμβριου

ειναι πολυ χοντρή
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
για πέστε ρε παιδία ........με ενδιαφέρει αυτη που κάνει πιατσα στη Οδο Σεπτεμβριου

ειναι πολυ χοντρή

Είπαμε: βασικά Πέμπτη πρωινές ώρες (μετά τις 10) είναι μια Ουκρανέζα εκεί στην πλατεία Λαυρίου (στη στάση του τρόλευ νο 6), γύρω στα 120-130 κιλά. Περισσότερα δεν ξέρω, γιατί τόσο χοντρή δε γουστάρω. Κάνει σίγουρα πιάτσα με άλλες φίλες της. Καλό βόλι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στον παραδρομο της λ.κηφισου, στο ρευμα προς πειραια, λιγο πριν την ''ENTOS'' σταματησα σε ξανθο γερικο και σχεδον τραβελοφατσέ τεμαχιο που σφυριζε αδιάφορα και μολις πλησιασε στο παραθυρο την εκανα με ''πρωτη καρφωτή''.

αν τυχει και την πετυχετε και σας ερθει εμετός, δεν φταιω εγω..

το μουνι ο πλεζουρας φταιει που μου εδωσε την info..  :P
 

Επισκέπτης
στον παραδρομο της λ.κηφισου, στο ρευμα προς πειραια, λιγο πριν την ''ENTOS'' σταματησα σε ξανθο γερικο και σχεδον τραβελοφατσέ τεμαχιο που σφυριζε αδιάφορα και μολις πλησιασε στο παραθυρο την εκανα με ''πρωτη καρφωτή''.

αν τυχει και την πετυχετε και σας ερθει εμετός, δεν φταιω εγω..

το μουνι ο πλεζουρας φταιει που μου εδωσε την info..  :P
μιπος το αμαξι τισ ιταν ενα toyota yaris ασιμι?
 

Επισκέπτης
στον παραδρομο της λ.κηφισου, στο ρευμα προς πειραια, λιγο πριν την ''ENTOS'' σταματησα σε ξανθο γερικο και σχεδον τραβελοφατσέ τεμαχιο που σφυριζε αδιάφορα και μολις πλησιασε στο παραθυρο την εκανα με ''πρωτη καρφωτή''.

αν τυχει και την πετυχετε και σας ερθει εμετός, δεν φταιω εγω..

το μουνι ο πλεζουρας φταιει που μου εδωσε την info..  :P
βρε κωλοπουστα προαγωγε εγω σου ειπα να πας απλα για σκαουτινγκ,οχι για να την γαμησεις..
αει κιχου τελικα..
εξαλλου & εμενα ο δωρητης μου την εδειξε..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
βρε κωλοπουστα προαγωγε εγω σου ειπα να πας απλα για σκαουτινγκ,οχι για να την γαμησεις..
αει κιχου τελικα..
εξαλλου & εμενα ο δωρητης μου την εδειξε..
στην εδειξα αλλα εσυ το παρατραβηξες,δεν περιμενα να την γαμησεις :uglystupid:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
.......Μάγκες αυτή τριγυρνάει χρόνια στην Ομόνοια, μου το έχει πει φίλος και κάνει ακάποτα για λίγα ευρώ. Δημόσιος κίνδυνος, ΠΡΟΣΟΧΗ!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Το χειρότερο πιο είναι...υπάρχουν αρκετοί που την πηδάνε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    112,2 KB · Εμφανίσεις: 98
  • gdx td.jpg
    gdx td.jpg
    112,8 KB · Εμφανίσεις: 51

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τσογλανε ιούλιε..

καταλαβες μετα απο τοσα χρονια οτι το γκομενακι σου ειναι παρτόλα και δεν συμμαζευεται και πας να μας το ριξεις στην παλαβη για να μην στη γαμάμε..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
τσογλανε ιούλιε..

καταλαβες μετα απο τοσα χρονια οτι το γκομενακι σου ειναι παρτόλα και δεν συμμαζευεται και πας να μας το ριξεις στην παλαβη για να μην στη γαμάμε..

Χεχε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ρε συ Παπαγιώργη, θέλω να ανεβάσω 2 φωτογραφίες στην κατηγορία μασάζ αλλά με πετάει έξω. Είναι φωτο απο μια νέα ντουζιέρα με ράδιο στη Σ63. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom