Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
οι πολυ αδυνατες δε παραπεμπουν σε πρεζουδες;λοιπον να δωσω ρεπορτ ειδα 2 μια μελαχρινη ξενη ψηλη με μινι καπνιζε λιγο  πιο περα μια κοντη εξαλλη με λεοπαρδαλε ηταν της δουλειας....................16.30 απογευμα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
ρε φιλε εμενα μου αρεσαν τα μικρα και τα αδυνατα δε παω με χοντρες ηλικιωμενες και πρεζουδες το θεμα σου ποιο ειναι;
πατα πανω στα τελευταια μηνυματα σου στο προφιλ σου...πηγαινε στην πρωτη σελιδα και αρχιζε να διαβαζεις να δεις ποιο ειναι το προβλημα μου...Επισης σταματα να προσελκυεις παιδια εκει κατω για ραντεβου για τριο...Επισης ξερω οτι καθεσαι και παρακολουθεις ποιος γαμαει το πουτανακι αυτο και δεν μου αρεσει...Προσοχη φιλε...Παιζεις το παιχνιδι στο κοκκινο...Μην σου θυμησω και τα ΠΜ που μου εχεις στειλει παλαιοτερα και τα πραγματα που με ρωτουσες...Συμβουλη...Ανοιξε ενα νημα για την ακτινογραφια σου και παιξτε εκει...Οπως γνωριζεις ξερω πολυ καλα για ποια μιλαμε...Και κατι αλλο...Επειδη εγω ειμαι και συχνος πελατης του σταυρου των Αθηνων ειμαι σε θεση να ξερω οτι φιλεναδα σου απο τις δεκα φορες που λες οτι ειναι εκει τις δυο ειναι και αν ειναι και αυτες...
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
χτες το βραδυ περι 10..................υπηρχε ψηλη μελαχρινη ομορφη σχετικα ......καπνιζε κοντοκαβαλη ξανθωπη αλλοδαπη,με μινι, μαλλον που τη πλησιασε ενας κυριος.................................πλ λαυριου
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
σε λιγη ωρα αναχωρω για λαυριου θα δωσω αναφορα το βραδακι................
 

stelianoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
χτες το βραδυ περι 10..................υπηρχε ψηλη μελαχρινη ομορφη σχετικα ......καπνιζε κοντοκαβαλη ξανθωπη αλλοδαπη,με μινι, μαλλον που τη πλησιασε ενας κυριος.................................πλ λαυριου


καλημερα μωρο μου,που σουλατσαρεις στην λαυριου?
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ΛΟΙΠΟΝ ....ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΧΤΕΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 3Η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ...ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΓΙΑΝΝΑ ΤΗΝ ΠΟΛΟΝΕΖΑ ΜΕ ΚΟΛΑΝ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΦΟΡΟΥΣΕ ΕΝΑ ΚΟΝΤΟ ΦΟΥΣΤΑΚΙ.....ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ  ΟΠΩΣ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ Η ΚΟΛΑΡΑΣ ΤΗΣ...Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΦΟΥΝΤΟΣΕ..ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΗΝ ΦΟΡΤΩΝΩ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΙΒΕ ... ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΙΑ ΑΚΑΠΟΤΗ ΠΙΠΑ...ΔΕΝ ΣΑΝ ΛΕΩ!!! --ΒΑΘΙΑ ΑΡΓΗ ΚΑΙ ΥΓΡΗ ( ΕΙΧΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ--ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ) ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΗΣ....ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ....ΚΑΙ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΟΥΤΕ ΣΤΑΓΟΝΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΚΤΟΣ!!!Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ.. ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΠΛΗΡΩΣ!!! ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΕΝΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ ΜΠΕΝΤΑΝΤΙΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΟ....ΕΧΩ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ  ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ! ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΞΕΜΠΟΥΚΟΜΑ.--- :pipa2: :pipa1:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
με ξερεις και απο χτες αγορι μου;.............
Αν σε ξερω λεει? Μεχρι τωρα μετραμε 3 nick names...Και συνεχιζουμε....Αντε τραβα στην Λαυριου να μας πεις τι θα δεις...Εδω θα ειμαστε για την αναφορα σου...Και προσοχη εκει κατω γιατι με την κορμαρα αυτη που εχεις σιγουρα θα αναστατωσεις....
Και σε τα "αγορι μου" γιατι θα παρουν μπροστα τα μασίνια και θα αρχιζουν να μετρανε IP's και θα εχεις προβλημα...Φιλικα στο λεω...
Εδω μεσα, άλλους μαλακες δεν θα βρεις. Στο ειχα πει και πριν ενα μηνα!  ;)
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
πριν ενα μηνα εγω δεν ημουν καν εδω...............ας μετρησουν οτι θελουν...........εγω οταν ημουνα εδω μεσα εσυ δεν υπηρχες καν αγορακι βεβαια και θα παω και θα δωσω και ρεπορτ.......καπου το εχεις μπλλεξει το θεμα αγορι μου..............ξεμπερδεψε το και τα λεμε αντε τσαο.........................εγω γραφω επι του θεματος εδω στο νηματακι.................
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
πριν ενα μηνα εγω δεν ημουν καν εδω...............ας μετρησουν οτι θελουν...........εγω οταν ημουνα εδω μεσα εσυ δεν υπηρχες καν αγορακι βεβαια και θα παω και θα δωσω και ρεπορτ.......καπου το εχεις μπλλεξει το θεμα αγορι μου..............ξεμπερδεψε το και τα λεμε αντε τσαο.........................εγω γραφω επι του θεματος εδω στο νηματακι.................
Ενταξει Πρακτορισα...Θα τα δουμε ολα αυτα...Καλη συνεχεια...

ΥΓ Απο τις 830πμ εχεις φυγει για το ρεπορτ....Αντε πηγαινε , περιμενουμε...Θα ειμαι και εγω κατω αργοτερα να δουμε ποιες θα δεις. Ακου "στις 1000μμ" βρηκες πουτανα στη Λαυριου...Τι μας περασες?  :grin:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
εγω ειμαι η μαριανν με ξερουν πολυ καλα εδω μεσα.............τα πρακτορισσα και τις βλακειες που λες αλλου αγορακι...........ειμαι φυσικη ξανθια και εχω παρα πολυ κανονικο σωμα υψους βαρους αναλογιες............αυτα που λες αλλου.........ναι αργησα λιγο οντως φευγω τωρα και θα βαλω και φωτος εαν δε πιστευεττε το ρεπορτ μου.......
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
εγω ειμαι η μαριανν με ξερουν πολυ καλα εδω μεσα.............τα πρακτορισσα και τις βλακειες που λες αλλου αγορακι...........ειμαι φυσικη ξανθια και εχω παρα πολυ κανονικο σωμα υψους βαρους αναλογιες............αυτα που λες αλλου.........ναι αργησα λιγο οντως φευγω τωρα και θα βαλω και φωτος εαν δε πιστευεττε το ρεπορτ μου.......

ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.....ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ !!! ΤΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ!! ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ZARDEN  ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! :huh:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
πριν ενα μηνα εγω δεν ημουν καν εδω...............ας μετρησουν οτι θελουν...........εγω οταν ημουνα εδω μεσα εσυ δεν υπηρχες καν αγορακι βεβαια και θα παω και θα δωσω και ρεπορτ.......καπου το εχεις μπλλεξει το θεμα αγορι μου..............ξεμπερδεψε το και τα λεμε αντε τσαο.........................εγω γραφω επι του θεματος εδω στο νηματακι.................
Δεν ειμαστε με τα καλα μας. Απο πού κι ως που ασχολεισαι να κανεις αναφορά για την κινηση στις πουτανοπιατσες?
Εχασα κατι?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
εγω ειμαι η μαριανν με ξερουν πολυ καλα εδω μεσα.............τα πρακτορισσα και τις βλακειες που λες αλλου αγορακι...........ειμαι φυσικη ξανθια και εχω παρα πολυ κανονικο σωμα υψους βαρους αναλογιες............αυτα που λες αλλου.........ναι αργησα λιγο οντως φευγω τωρα και θα βαλω και φωτος εαν δε πιστευεττε το ρεπορτ μου.......

Θηλυκός πορνορεπόρτερ!  :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Κατι δεν παει καλα εδω. :think:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Δεν ειμαστε με τα καλα μας. Απο πού κι ως που ασχολεισαι να κανεις αναφορά για την κινηση στις πουτανοπιατσες?
Εχασα κατι?
εχεις προβλημα;;;;;;;;;;; χτες ο ερευνητης σε ξεφτιλισε ως δικηγορο σε ακυρωσε τελειως και τωρα σε πειραξε αυτο;;;;;;;;;;;;;;;...........................για συνελθε αλεξιε............αντε μπραβο..........ναι θα δινω αναφορα σαν ρεπορτερ απλα τωρα δε προλαβα ημουν με αλλα ατομα κ δε μπορεσα......αυριο..............
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εχεις προβλημα;;;;;;;;;;; χτες ο ερευνητης σε ξεφτιλισε ως δικηγορο σε ακυρωσε τελειως και τωρα σε πειραξε αυτο;;;;;;;;;;;;;;;...........................για συνελθε αλεξιε............αντε μπραβο..........ναι θα δινω αναφορα σαν ρεπορτερ απλα τωρα δε προλαβα ημουν με αλλα ατομα κ δε μπορεσα......αυριο..............

πες μαριαννα μου
τι κοπελες ειδες στην πιατσα ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
εχεις προβλημα;;;;;;;;;;; χτες ο ερευνητης σε ξεφτιλισε ως δικηγορο σε ακυρωσε τελειως και τωρα σε πειραξε αυτο;;;;;;;;;;;;;;;...........................για συνελθε αλεξιε............αντε μπραβο..........ναι θα δινω αναφορα σαν ρεπορτερ απλα τωρα δε προλαβα ημουν με αλλα ατομα κ δε μπορεσα......αυριο..............
Γλυκια μου, τι ειναι ο ερευνητης για να δωσω εξετασεις σε αυτον ως δικηγορος? Χαλαρωσε.
Και τι σε νοιαζει στο κατω κατω τι λεει ο ερευνητης για μενα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom