Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Εχω πολλα να γραψω κοριτσαρε...Παρα πολλα...Κατι σου ειχα πει, με εμενα δεν θα παιζεις γιατι ειμαι σε θεση να γνωριζω με ποια μιλαω! Εσυ δεν θυμασαι. Πανε και τοσα χρονια πια... Οσο για τον Στρατηγο, δεν τον γνωριζω αλλα και ουτε θα κατσω να ζηταω ινφο. Ο Στρατηγος εχει και πολλα παξιμαδια /αστερια πανω του και κολωνω με το βαθμο του. Αλλα εγω σαν νεος σε πληροφορω οτι ξερω περισσοτερα. Οσο για το spam θα δεις σε λιγο ποιος το κανει...

ΥΓ μπορει να εμεινες με το φιλο Στρατηγο σε φιλικο επιπεδο...αλλα με αλλους, οχι! Αυτα για τωρα κοριτσαρε!

ποιος είναι ο Στρατηγός; πολλοί τίτλοι εδώ μέσα, αλλά δεν έχω τον χρόνο να τα παρακολουθήσω. Όσο για τον κορίτσαρο, μόνο εκείνη ξέρει, μερικές απλά μπαίνουν εδώ για να περάσουν την ώρα τους ευχάριστα και να ευθυμήσουν αλλά και για να ενημερωθούν σεξουαλικά. Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω....

Μαριάννα περιμένω φωτογραφικό υλικό από Άντζελα την αλβανιδοκωλάρα. Τόσες φορές έχω περάσει από εκεί και δεν έχω αξιωθεί να την καλουπώσω.. πάντα κάτι τυχαίνει. Εσύ τι λες, μου την προτείνεις;

Έφαγα φλασιά το απόλυτο αρσενικό τι έγινε; Καλά το γάμησα το thread, έτσι;
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475

Συνημμένα

  • 20150714_141922_1.jpg
    20150714_141922_1.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 188
  • index.php.jpg
    index.php.jpg
    266,6 KB · Εμφανίσεις: 125

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
σας χαιρετώ με μερικές ακόμα φωτό της πιο fuckable κωλάρας της πλατείας Λαυρίου



 

Συνημμένα

  • Ang2.jpg
    Ang2.jpg
    172,6 KB · Εμφανίσεις: 100
  • 013.jpg
    013.jpg
    187,8 KB · Εμφανίσεις: 119

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.876
Πόντοι
7.885
την δεύτερη τι την ανέβασες ρε τύπε ??????????  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Έτσι είναι μύστη,πως θα ξεχωρίζαμε κι εμείς οι υπόλοιποι τις πιατσόβιες από τις υπόλοιπες πουτάνες  :uglystupid: :think:.Κάτι πρέπει να τις προσδιορίζει  :erection: :erection: :orchestra:.Πιστεύω μια φορά το χρόνο αλλάζει εσώρουχα  :rockon: :rockon:,μην πάτε οι πιρφόροι να τις πάρετε αμέσως καινούρια,θα τα κρατήσει για την προίκα της  :grin: :grin:
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
:rockon: :s&m_1:
Έτσι είναι μύστη,πως θα ξεχωρίζαμε κι εμείς οι υπόλοιποι τις πιατσόβιες από τις υπόλοιπες πουτάνες  :uglystupid: :think:.Κάτι πρέπει να τις προσδιορίζει  :erection: :erection: :orchestra:.Πιστεύω μια φορά το χρόνο αλλάζει εσώρουχα  :rockon: :rockon:,μην πάτε οι πιρφόροι να τις πάρετε αμέσως καινούρια,θα τα κρατήσει για την προίκα της  :grin: :grin:
:rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
δυνατό ... όνομα και συντεταγμένες δράσης της
αντζελα...διαβατηριο τελευταια φορα που το εδα, απο αλβανια...απο τις δεκα το πρωι εως νωρις απογευμα...πολλες φορες και αργα το μεσημερι...αναλογα το τζοκερ της ημερας...βολταρει πανω κατω τη Λαυριου απο τζοις μεχρι και ηλιακους θερμοσιφωνες...μπορει και παρακατω μεχρι το γαλαξια, αλλα ειναι ρισκο με τα σορτσακια και τα κολαν που φοραει..θα την μαζεψουν και ξερει πως στο σκοπευτηριο εχει πολλες αντιπαθειες...τιμη για bill μου ζηταει πενηντα γουαν το μισαωρο..πηρε τα αρχιδια μου...πιπες στο αμαξι με τριαντα και πολλα ειναι...παιζει φυσικα στα χοτελια της γειτονιας αλλα εγω δεν...αρα εκει δεν ξερω ποσα παιρνει...ομως εχει πλουσια βιβλιογραφια πιο πισω...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
αντζελα αλβανιδα καμια σχεση με μια που περασε απο φυλλης και εδινε και κωλαρακι?
ετσι μελαχροινη ηταν
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
αντζελα αλβανιδα καμια σχεση με μια που περασε απο φυλλης και εδινε και κωλαρακι?
ετσι μελαχροινη ηταν
δεν το γνωριζω φιλε μου...Ατζελα ξερω μονο την κεντρωα...απο το Λαυριο... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom