Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
αρχες ειναι απο Ομονοια; οποτε πριν την Βερατζερου; η ειναι απο πανω στην Αγ. Μελετιου;
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αρχες ειναι απο Ομονοια; οποτε πριν την Βερατζερου; η ειναι απο πανω στην Αγ. Μελετιου;

μεγαλε συναθλητη, παρε την 3η σεπτεμβριου απο το υψος του hondos cender και προχωροντας στα 200 μετρα δεξια θα δεις τις στασεις λεωφορειων. εκει ειναι η περιοχη λαυριου,
με ολο το πορνοθεαμα που ακολουθει με την πλειαδα των πορνιδιων να ανεβαικατεβαινουν τις πασαρελες των παρακειμενων οδων.
ελπιζω να σε καλυψα!!!
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
φιλε συναθλητη, το πορνιδιο με το τατου στη μεση δεν ειναι η ελενα το ρουμανακι.
παρακαλω οχι παραπληροφορηση.
παντοσ το πορνιδιο αυτο φαινεται πολυ δυνατο !!!
Την είδα και εγώ.
Από κορμί φαίνεται θάνατος. Από υπηρεσίες δεν ξέρω.
Αν ξέρει κάποιςο να αναφέρει.
Εμένα πάντως μου θυμίζει τσιγγάνα.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τελικα ποια ειναι η ρουμανα Ελενα ξερει καποιος
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Την είδα και εγώ.
Από κορμί φαίνεται θάνατος. Από υπηρεσίες δεν ξέρω.
Αν ξέρει κάποιςο να αναφέρει.
Εμένα πάντως μου θυμίζει τσιγγάνα.
φιλε ειναι οντως καλη για την συγκεκριμενη πιατσα. δεν βιαζεται, ειναι δεκτικη σε πολλα παιχνιδια, ειναι μονο πεντε μηνες στην ελλαδα και τα ελληνικα της ειναι λιγα.
με 20 ευροπουλα επιπλεον, δινει κολαρακι διχως να δυσανασχετει, και αντεχει το δυνατο σφυροκοπημα.
και εμενα μου ψιλο φερνει προς τσιγγανα, παντος εαν την δεις καλα δεν ειναι.
εχω παει μαζι της 4- 5 φορες και ηταν αψογη. εαν τις πιασεις την κουβεντα και τις πεταξεις και κατι γλυκο για αυτη αμεσως σου το ανταποδειδει με το τροπο της.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
φιλε η ελενα (ρουμανα με το τατου πισω στην μεση) παιζει πολλες ωρες και συνηθως παντα τετοιες ωρες (μεσημερι απογευμα), οσο αφορα την αγγελικη(αντζελα) παιζει συνηθως απο απογευμα εως πολυ αργα το βραδυ.
φιλε guts40    για κοιτα καλα τη φωτο που εχω ποσταρει και πες μου αν η ελενα που λες ειναι η τεταρτη στη σειρα με πρωτη την ροζ-κολαν-ξεπετ???
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε guts40    για κοιτα καλα τη φωτο που εχω ποσταρει και πες μου αν η ελενα που λες ειναι η τεταρτη στη σειρα με πρωτη την ροζ-κολαν-ξεπετ???
φιλε δεν μπορω να καταλαβω απο την φωτο.
ειναι μελαχροινη, εχει τατου στην μεση της κατω απο την πλατη, φοραει συνηθως μινι φουστα με γοβα καθωτι εχει λεπτη και μακρια γαμπα. μαλια λιγο πιο κατω απο τον ομο της καστανα σκουρα, ματια καστανα σκουρα με βαθια ματια, και πολυ σπαστα ελληνικα.
πιστευω να σε καλυψα εν μερη. απλα ρωτα καθε πορνιδιο με αυτα τα χαρακτηριστικα εαν λεγεται ελενα και ειναι απο ρουμανια.
φιλε εαν ειμουν κοντα θα ειχαμε μια συναντηση στην πορνοντιζνεηλαντ αλλα εχουμε και με την βενζινη θεμα οπως καταλαβαινεις αυτες τις ημερες.
ελπιζω να την πετυχεις.
σε χαιρετω μεγαλε συναθλητη!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
πρεπει να ειναι αυτη και γαμω το κερατο μου την εχω κουβεντιασει αλλα δεν πειρα γιατι μου φανηκε μικρη οποτε χασαμε....τωρα εδω και 1--2μηνες δεν την εχω πετυχει κανει απουσιες.αμα την πετυχω θα παρω μισαωρο με φουλ εξτρα νασαι καλα
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Απογευματάκι στην Ομόνοια..

φοβερό πορνίδιο που έμπαινε στο ξενοδοχείο lido στην καποδιστρίου μαζί με τυχερό(η άτυχο..θα δείξει)πελάτη..



Συντροφε η εν λογω κορρασιδα ειναι μελαχροινη με μεγαλα ματια?
ειδα μια τετοια την παρασκευη με κοντο ασπρο σορτσακι και μποτες!...δυστυχως συνοδευομουν!!! :jerking: :rockon:
το γμτ ειναι οτι αν σε δουν στο λητω ΟΛΟΙ ξερουν τι εκανες ΕΚΕΙ!! :jerking: :jerking:
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.595
Πόντοι
11.020
προσπαθεια νο 1 για αποστολη εικονας...
ενα μπουκετο λολες!!!!

μμμμμ.....την δεύτερη απο δεξια την πετυχα σημερα....ενδιαφερουσα περιπτωση φαινεται...και μαλιστα φορουσε τα ιδια ρουχα.......
 

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
Παιδια μηπος ξερει κανεις τηλεφονο απο κοντοπουτανο στην Λαυριου 20-25 αλβανιδα η Βουλγαρα ονομα Μαρια λεει δουλευει μονο προι μου το δοσε και το χασα.......Ευχαριστο.......
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Σημερα περιπολια Λαυρειου και περιξ.
Ξεραιλα-πικρα-ερημια,4με 5 μπαζα ετων 50+ κιλων85+
5-6 ζακια ακαθοριστου ηλικιας-υψους-φυλου-ρατσας.
μονο αξιογαμητο το "κολλαν" που ειναι μανα στη ξεπετα.
μαλλον η καταπολεμιση της εγκληματικοτητας αφησε τα ιχνη της
το οτι δεν βρεθηκαν πτωματα στο δρομο πιστωνεται στα συν των σωματων ασφαλειας.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
εσεις οι κατω βαλτε ρε καμια φωτο να δουμε εδω οι απο πανω
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
βρε φιλε valentino_rossi  γυρνα και συ καμια βολτα...και δες τι παιζει.Μασημενη τροφη μονο..
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
που ρε φιλε; εδω ξεραιλα δεν κουνιεται ουτε πουστης!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παλι αυτη με το ροζ κολαν μου εγινε ψυχαναγκαστικη ιδεα και θελω να την γαμησω αλλα ειναι Miss Xepet

ισως για ενα γρηγορο βρωμικο με πολλες θερμιδες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom