Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

PROEDROS02

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον καταλαβα ποια λες,πριν μερικους μηνες εκανε πιατσα στην γωνια στο μαγαζι με τις πινακιδες με δυο φιλες της
ακομα πιο μικροκαμωμενες απο αυτην ειναι ολες βουλγαριτσες αν δεν κανω λαθος, την εχω παρει και εγω,μου ειχε πει οτι ειναι 18,το ρισκαρα και την πηρα..στα τεσσερα αξιζει το μωρο να το γαμησεις δυνατα να ακουσεις βογγητο να καυλωνεις κ'αλλο ! και δεν ειναι ζακι...

Thanks για τις πληροφοριες... Βεβαια αυτο το μαλλον 18 με φοβιζει (αν λεμε την ιδια)... Αλλα ειναι πολυ καλο καυλακι αγνο του γαλακτος.... Θυμασαι τιμες;;;
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
μαλλον καταλαβα ποια λες,πριν μερικους μηνες εκανε πιατσα στην γωνια στο μαγαζι με τις πινακιδες με δυο φιλες της
ακομα πιο μικροκαμωμενες απο αυτην ειναι ολες βουλγαριτσες αν δεν κανω λαθος, την εχω παρει και εγω,μου ειχε πει οτι ειναι 18,το ρισκαρα και την πηρα..στα τεσσερα αξιζει το μωρο να το γαμησεις δυνατα να ακουσεις βογγητο να καυλωνεις κ'αλλο ! και δεν ειναι ζακι...            και δεν ειναι 18 και
ειναι μουφα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Thanks για τις πληροφοριες... Βεβαια αυτο το μαλλον 18 με φοβιζει (αν λεμε την ιδια)... Αλλα ειναι πολυ καλο καυλακι αγνο του γαλακτος.... Θυμασαι τιμες;;;
Το ενα απο τα 3 μικροσκοπικα γυφτακια μου ειχε δειξει ταυτότητα.
18 και κάτι μηνών ήταν, οπότε οκ.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Το οριο ηλικιας για αποπλανηση ειναι 16.....
Μέγα Λάθος.. Το όριο στα 16 είναι όταν και ο άλλος είναι κάτω των 18... Εβαλαν τα 16 για να επιτρέπεται ελεύθερα ο χαλβάς στα μικρά... Αν σε καταγγείλουν ή σε τσιμπήσουν την έβαψες.. διάβασε και καμμιά εφημερίδα...
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Μέγα Λάθος.. Το όριο στα 16 είναι όταν και ο άλλος είναι κάτω των 18... Εβαλαν τα 16 για να επιτρέπεται ελεύθερα ο χαλβάς στα μικρά... Αν σε καταγγείλουν ή σε τσιμπήσουν την έβαψες.. διάβασε και καμμιά εφημερίδα...

Εκτός απο πάκια ψαρευει και πιτσιρίκια καθως φαίνεται ο αλητάμπουρας...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παίδες τί νέα απ' τις πιάτσες; Πείτε μου γιατί πήρα μεγάλη άδεια τώρα απ' το στρατό και μια και έφτιαξε κι ο καιρός σκέφτομαι να κάνω θριαμβευτική επιστροφή. Ξαναβγήκαν τα μωρά στους δρόμους ή συνεχίζεται η "Επιχείρηση Αρετή" του Καμίνη κοινώς η σκούπα;;;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.830
Κριτικές
126
Like
8.016
Πόντοι
7.885
Παίδες τί νέα απ' τις πιάτσες; Πείτε μου γιατί πήρα μεγάλη άδεια τώρα απ' το στρατό και μια και έφτιαξε κι ο καιρός σκέφτομαι να κάνω θριαμβευτική επιστροφή. Ξαναβγήκαν τα μωρά στους δρόμους ή συνεχίζεται η "Επιχείρηση Αρετή" του Καμίνη κοινώς η σκούπα;;;

Σήμερα κατά τις 21:00 η πιάτσες ήταν γεμάτες σε γ΄σεπτεμβρίου,καποδιστρίου,αριστοτέλους  ;) ;) ;).Έκαναν την εμφάνισή τους δειλά-δειλά και κάποιες σοκολάτες,οι οποίες όμως  ήταν συνέχεια στην τσίτα λόγω στρουμφ(μαλάκα Καμίνη :tickedoff: :headbang:).Εκεί πέτυχα και τις 3 δικές μου(Πάμελα,Τρέισι και Φέιβορ) οι οποίες μου είπαν ότι είχαν να φάνε 2 μέρες και αύριο θα τους κόβανε το ρεύμα :o :o.Όπως καταλαβαίνετε οι τιμές στις σοκολάτες ξεκινάνε πλέον από ένα χάμπουργκερ στα ΜακΝτόναλντς,εγώ τουλάχιστον αυτό προσέφερα για να  :knockinb: :zfuck: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παίδες μιλούσα σήμερα με φίλο δημοσιογράφο και μου έλεγε ότι οι "σκούπες" στο κέντρο της Αθήνας είναι καθαρά προεκλογικές και μετά τις εκλογές θα είναι πάλι όλα όπως πριν... Άντε να δούμε γιατί μπαίνει κι η άνοιξη και θέλουμε να βλέπουμε τις κάβλες με τα μινάκια τους και τα ντεκολτέ τους να κυκλοφορούν στις πιάτσες!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Παίδες μιλούσα σήμερα με φίλο δημοσιογράφο και μου έλεγε ότι οι "σκούπες" στο κέντρο της Αθήνας είναι καθαρά προεκλογικές και μετά τις εκλογές θα είναι πάλι όλα όπως πριν...
σοβαρα τυπε? :2funny:
τα ξερουμε εμεις του κεντρου αυτα τα πουστικα τρυκ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παιδιά έχει τσεκάρει κανείς αν βρίσκεται η Μίμα στο πόστο της ή είναι εξαφανισμένη μετά τη "σκούπα" στις πιάτσες;
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Παιδιά έχει τσεκάρει κανείς αν βρίσκεται η Μίμα στο πόστο της ή είναι εξαφανισμένη μετά τη "σκούπα" στις πιάτσες;
Πριν μια βδομαδα ηταν εκει,τυπε..Οι σκουπες ειναι μια φουσκα επικοινωνιακη.Κατι αδαεις μαζευουν.Οι περισοτερες καλντεριμιτζουδες-αν δεν εχουν φυγει οικειοθελως,λογω γιορτων-ειναι παρουσες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Πριν μια βδομαδα ηταν εκει,τυπε..Οι σκουπες ειναι μια φουσκα επικοινωνιακη.Κατι αδαεις μαζευουν.Οι περισοτερες καλντεριμιτζουδες-αν δεν εχουν φυγει οικειοθελως,λογω γιορτων-ειναι παρουσες.

Να 'σαι καλά!
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Στο περιπτερο μπροστα στο Φλοισβο ρευμα προς Γλυφαδα παιζουν τρια τεμαχια τελευταια..εχει κανεις πληροφορίες?
Η μια (μελαχρινη-καρε) εκανε πιατσα στη σταση πριν το Οστρια/τερμα Αμφιθεας..
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
τυποι περασα σημερα να δω τι παιζει στο τριγωνο.λοιπον πηρα την καφεδια μου απο το γωνιακο στη σωκρατουσ και ξεκιναω την ανηφορα  1 τεμαχιο ελληνιδα καλοστεκουμενη 1.75 μαυρα μαλια δεν την εχω ξαναδει 50 με 60  περιπου μπροστα  στα λεωφορεια τησ μιλαγε ενασ συναγωνιστησ. 2 τεμαχιο ξανθια ρωσσοβουλγαρα αδυνατη 50 περιπου στο περιπτερο. περασμα απενατι στα τζοισ οπου συναντησα 2 τεμαχια δεν τα εχω ξαναδει μαλον καινουριεσ στην πιατσα.τελικα κατεβηκα για την αλληνιδα διοτι με καυλωσε :cum: :pipa2: αγρια αλλα ελειπε ισωσ στην επομενη τσαρκα! ανεβασμα σωκρατουσ οπου βρηκα βουλγαρα πουρη με 30 ευρα μαζι και το χοτελ :fuck1: :fuck1: :pipa1: :pipa1:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Αυτές στο φλοίσβο που λες συναγωνίστη είναι μεγάλα παρταλια . Σταμάτησα ένα βράδυ και ρώτησα την μελαχρινή την πιο αδύνατη τα σχετικά και μου είπε 50 ευρώ στο ξενοδοχείο και μόλις της είπα εντάξει κάτι της είπαν οι άλλες 2 και μου είπε αργότερα όχι τώρα. Μάλλον με πέρασαν για μπάτσο τι να πω και όταν πέρασα μετά από κανα μισάωρο ήταν εξαφανισμένες και οι 3
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom