Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Αυτές στο φλοίσβο που λες συναγωνίστη είναι μεγάλα παρταλια . Σταμάτησα ένα βράδυ και ρώτησα την μελαχρινή την πιο αδύνατη τα σχετικά και μου είπε 50 ευρώ στο ξενοδοχείο και μόλις της είπα εντάξει κάτι της είπαν οι άλλες 2 και μου είπε αργότερα όχι τώρα. Μάλλον με πέρασαν για μπάτσο τι να πω και όταν πέρασα μετά από κανα μισάωρο ήταν εξαφανισμένες και οι 3

δεν πάνε καλά...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Αυτές στο φλοίσβο που λες συναγωνίστη είναι μεγάλα παρταλια . Σταμάτησα ένα βράδυ και ρώτησα την μελαχρινή την πιο αδύνατη τα σχετικά και μου είπε 50 ευρώ στο ξενοδοχείο και μόλις της είπα εντάξει κάτι της είπαν οι άλλες 2 και μου είπε αργότερα όχι τώρα. Μάλλον με πέρασαν για μπάτσο τι να πω και όταν πέρασα μετά από κανα μισάωρο ήταν εξαφανισμένες και οι 3
καλα ρε τυπε δινεις σε freelancer 50 ευρω για γαμησι? :headbang: :headbang: :headbang:
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Αυτές στο φλοίσβο που λες συναγωνίστη είναι μεγάλα παρταλια . Σταμάτησα ένα βράδυ και ρώτησα την μελαχρινή την πιο αδύνατη τα σχετικά και μου είπε 50 ευρώ στο ξενοδοχείο και μόλις της είπα εντάξει κάτι της είπαν οι άλλες 2 και μου είπε αργότερα όχι τώρα. Μάλλον με πέρασαν για μπάτσο τι να πω και όταν πέρασα μετά από κανα μισάωρο ήταν εξαφανισμένες και οι 3
Κυριε πρεσβη τις κακομαθαινετε
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Δοκίμασα στο τρίγωνο τις προηγούμενες ημέρες μία Κινέζα με το όνομα Λίλι δεν μου άρεσε ψόφια ήταν απλά βγάλαμε το απωθημένο να γαμήσουμε Ασιάτισσα.

Φοβερή μία MILF ρωσίδα με το όνομα Αναστασία ξανθό μαλλί μέχρι τον ώμο με μπούκλα. Κορμί εξαιρετικό για την ηλικία της. αράζει μέχρι τις 4μ.μ. στην Λαυρίου
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
καλημερα αδελφια και καλη ανασταση η γερανιου εινε πολυ ανεβασμενη!!!
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Φουλ (στο) μουν το τρίγωνο κατα τη 13:00 που περασα
αναδουλειές....  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
βρεθηκα στην π.βαθυς το απογευμα
περνωντας για να βγω λιοσιων βλεπω μια βλακοφατσα μιλφ
λεω θα κανει πιατσα
την πλησιαζω και οντως εκανε
αλβανιδα την εκοψα
κοντο μαλλι
παραμορφωμενα δοντια,στυλ οπως ειχε ο κλοουν στο αυτο
και μια βλακοφατσα αλλο πραγμα,ιδια μπουγελοφατσα
λεω εδω ειμαστε η αδυναμια μου
μου λεει 20 εγω και 10 το χοτελι και τα κανω ολα
την ρωταω οταν λες ολα
μου απαντα ολα οτι θες αλλα δεν κανω μονο κωλο γιατι εχω προβλημα
τι προβλημα ρωταω
και τι μου απαντα ρε τυποι
εχω αιμορροιδες και ματωνουν :S
μεχρι και εγω σιχαθηκα :S
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
βρεθηκα στην π.βαθυς το απογευμα
περνωντας για να βγω λιοσιων βλεπω μια βλακοφατσα μιλφ
λεω θα κανει πιατσα
την πλησιαζω και οντως εκανε
αλβανιδα την εκοψα
κοντο μαλλι
παραμορφωμενα δοντια,στυλ οπως ειχε ο κλοουν στο αυτο
και μια βλακοφατσα αλλο πραγμα,ιδια μπουγελοφατσα
λεω εδω ειμαστε η αδυναμια μου
μου λεει 20 εγω και 10 το χοτελι και τα κανω ολα
την ρωταω οταν λες ολα
μου απαντα ολα οτι θες αλλα δεν κανω μονο κωλο γιατι εχω προβλημα
τι προβλημα ρωταω
και τι μου απαντα ρε τυποι
εχω αιμορροιδες και ματωνουν :S
μεχρι και εγω σιχαθηκα :S
σταματα αλητόπαιδο κ μας καυλωσες..  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
σταματα αλητόπαιδο κ μας καυλωσες..  :2funny:
τυπε πριν μου πεις για τις αιμορροιδες ειχα καυλωσει και εγω
θα την επαιρναν
αλλα μετα σκεφτηκα να την γαμας πισωκολητο και να βλεπεις τις πληγες
ασε που μπορει να ματωνε κιολλας
ειχε μεγαλο προβλημα αποτι μου ειπε
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κοφτο ρε απόλυτε ................................................................





Καυλώσαμε και δεν προλαβαίνουμε καταδρομική!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
σταματα αλητόπαιδο κ μας καυλωσες..  :2funny:
θα σκασω μυτη με τετοια
http://[URL unfurl="true"]www.violak.gr/files/gantia/gloves.jpg[/img[/URL]]
και τετοια
[img]http://[URL unfurl="true"]www.germanos-medicals.gr/images/uploads/surgical%20mask.jpg[/img[/URL]]
αν δεχτει να τα φοραω την ωρα του γαμησιου θα την γαμησω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.587
Πόντοι
3.656
και τι μου απαντα ρε τυποι
εχω αιμορροιδες και ματωνουν
μεχρι και εγω σιχαθηκα
ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ
Σε κόβω για πολύ κοσμογυρισμένο, αλλά όλοι οι άντρες τελικά είμαστε προγραμματισμένοι από τη φύση να μας δουλεύουν οι γυναίκες με καταπληκτική άνεση. Δύο διαφορετικές ελλεεινίδες που είχα πάρει από τη Δώρου παλιότερα, ενώ μου υποσχέθηκαν ότι τα κάνουν όλα πριν μπούμε στο δωμάτιο, όταν πήγα να μπω από τη σούφρα άρχισαν να κλαίνε και να μου λένε ότι δεν μπορούνε, πονάνε πολύ, γιατί πιο παλιά τις είχανε βιάσει από πίσω! Όταν ρώτησα γιατί με κορόιδεψαν και μου έταξαν κουλούρι, ενώ δεν μπορούνε τα κακόμοιρα και οι δύο απάντησαν ότι σε μένα ειδικά θέλανε να μου το δώσουνε γιατί με γουστάρανε! Μα καλά, τόσο ηλίθιο με κόψανε που να πιστέψω ότι με ξεχώρισαν! Με λίγα λόγια, είχαν βρει ένα ωραίο παραμύθι για να ξεφύγουνε. Τελικά, στοιχηματίζω με μεγάλη βεβαιότητα ότι οι αιμορροΐδες είναι καινούργιο παραμύθι για να μη χρησιμοποιήσεις την πίσω είσοδο, που σίγουρα τη δίνει στο νταβά της. Αν δεν σου την έδινε θα έπρεπε να σου εξηγήσει γιατί είναι ανοιγμένη σαν γαρίφαλο, αυτό που λέγαμε παλιά από μπροστά παρθένα, κι από πίσω μπαίνουν τραίνα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
Οι πιάτσες του αγοραίου έρωτα των Αθηνών ( Video )

Ερασιτεχνικά βίντεο από τις μαύρες πιάτσες του έρωτα
Δεν θέλει και πολύ κόπο για να βρει κανείς ερασιτεχνικά βίντεο από τη «μαύρη» πορνεία στους δρόμους της Αθήνας! Το YouTube είναι γεμάτο από «πλούσιο» υλικό!  Και ρωτάμε την κυβέρνηση: Μόνο οι απεργοί κάνουν κακό στον τουρισμό; Όλο αυτό το χάλι κάνει καλό; Είναι διαφήμιση για την πατρίδα μας αυτά τα βίντεο; Ως τι; Μήπως και γίνουμε σεξοτουριστικός προορισμός;
Ρεζιλίκια…

[URL unfurl="true"]http://tsouvali.blogspot.com/2012/04/video_18.html[/url]
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Τσάρκα στις πιάτσες μετά από καιρό όντας αδειούχος αυτόν τον καιρό και ανησυχούσα μήπως αντικρύσω καμένη γη στο Κέντρο... Πλην όμως η χαρά μου ξεχείλισε απ' τα αμέτρητα μουνιά που αντίκρυσα! Πάνω στην πλατεία Λαυρίου 3-4 50άρες Ρωσίδες παρουσία μπάτσων μάλιστα. Το τρίγωνο - περίπτερο ΤΙΓΚΑ, ήταν κι η αγαπημένη μου η Μίμα εκεί. Μέχρι και μαυράκια έκαναν πιάτσα και φυσικά πολλές τσιγγάνες. Ανηφόρισα τη Σωκράτους, πολλές πρεζούδες. Τέλος κατέληξα στην πιάτσα γωνία Ζήνωνος - Γερανίου όπου είχαν κάνει ντου οι μπάτσοι και κοιτούσαν χαρτιά μεταναστών κ.λπ. αλλά 20 μέτρα πιο κάτω, λίγο πριν την επόμενη διασταύρωση καθόντουσαν ανενόχλητα 4 ξανθά, τα 3 το ένα καλύτερο απ' τ' άλλο το 4ο πιο μέτριο...
 

Επισκέπτης
Τσάρκα στις πιάτσες μετά από καιρό όντας αδειούχος αυτόν τον καιρό και ανησυχούσα μήπως αντικρύσω καμένη γη στο Κέντρο... Πλην όμως η χαρά μου ξεχείλισε απ' τα αμέτρητα μουνιά που αντίκρυσα! Πάνω στην πλατεία Λαυρίου 3-4 50άρες Ρωσίδες παρουσία μπάτσων μάλιστα. Το τρίγωνο - περίπτερο ΤΙΓΚΑ, ήταν κι η αγαπημένη μου η Μίμα εκεί. Μέχρι και μαυράκια έκαναν πιάτσα και φυσικά πολλές τσιγγάνες. Ανηφόρισα τη Σωκράτους, πολλές πρεζούδες. Τέλος κατέληξα στην πιάτσα γωνία Ζήνωνος - Γερανίου όπου είχαν κάνει ντου οι μπάτσοι και κοιτούσαν χαρτιά μεταναστών κ.λπ. αλλά 20 μέτρα πιο κάτω, λίγο πριν την επόμενη διασταύρωση καθόντουσαν ανενόχλητα 4 ξανθά, τα 3 το ένα καλύτερο απ' τ' άλλο το 4ο πιο μέτριο...
φιλε απο ομονοια γερανιου πως παμε?εκει γινεται τις τρελης απο εγκληματικοτητα...ολο μαυρους. εχει..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
φιλε απο ομονοια γερανιου πως παμε?εκει γινεται τις τρελης απο εγκληματικοτητα...ολο μαυρους. εχει..

Χαλάρωσε τη μέρα μια χαρά είναι. Η Γερανίου είναι ένα δρομάκι που ενώνει την Πειραιώς με την Αγίου Κωνσταντίνου. Όποια απ' τις δυο κι αν κατέβεις θα το συναντήσεις.
 

Επισκέπτης
εγω σου μιλαω για νυχτα γιατι την μερα δεν εχει τιποτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom