Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.558
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
λπν τον τελευαιο καιρο εχει εμφανιστει νεα πιατσα σην σταση λεοφωρειου στο σχολειο στην καβαλας λιγο πριν ο μεταξουργειο..
στην αρχη νομιζα οτι ηταν τανες που γυρνουσαν απο την δουλεια τους αλλα ειναι σταναρ πιατσα τλκ εκει...
για το μονο που δεν εχω επιβεβαιωσει ειναι αν ειναι κοριτσια η τρανσφορμερ..
 

someguy100

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Τις έχω πετύχει και εγώ 2 διαφορετικές μέρες . Έδειχναν πάντως για γυναίκες.
 

someguy100

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καντες 3 τις φορές, επίσης χτες το βραδι, τραβελι κολοκυνθους και αχιλλεως γωνία, απέναντι απο τον 24 ωρο λάστιχα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
λπν τον τελευαιο καιρο εχει εμφανιστει νεα πιατσα σην σταση λεοφωρειου στο σχολειο στην καβαλας λιγο πριν ο μεταξουργειο..
στην αρχη νομιζα οτι ηταν τανες που γυρνουσαν απο την δουλεια τους αλλα ειναι σταναρ πιατσα τλκ εκει...
για το μονο που δεν εχω επιβεβαιωσει ειναι αν ειναι κοριτσια η τρανσφορμερ..
Τραβελάκια είναι αυτά εκεί και η πιάτσα συνεχίζεται σε όλο το μήκος της Καβάλας μέχρι το κηφισσό
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Σήμερα το πρωΐ  κατά της 12 κατέβαινα την Σόλωνος από το Λοκωνάκι. Στο ύψος της Ομήρου ή και λίγο πιο πρίν έπεσα μούρη με μούρη με γκομενάκι περί τα 25 και κάπως με περιβολή πουτανέ η οποία μου ζήταγε να τη βοηθήσω. "Mήπως μπορείτε να με βοηθήσετε, μου είπε". Ήταν έντονη η  πουτανίλα επάνω της. Κάνουν και πρωϊνή πιάτσα εκεί ρε παιδιά;
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
περασα για πρωτη φορα σημερα απο γερανιου!!!ειδα δυο ξανθες η μια πιο κοντη λεπτες με πολυ ομορφα σωματα πλησιασα την πιο κοντη ζητησε 30 και το ξενοδοχ!!αξιζουν???βοηθηστε μη κλαιω τα λεφτα!!!ειμαι συνηθως υπερ των ελαιοτρηβειων αλλα δε λεω οχι και σε πελαγισια :sunglasses:
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Σημερινή βόλτα την 3ης Σεπτεμβρίου και πέριξ....
ΚΑΤΕΡΙΝΑ Βουλγάρα 31 ετών μελαμψή λίγο. Μετά από παζάρια συμφωνήθηκε 25λεπτη διπλή συνεύρεση  :pipa1: :fuck2: για 30 ευρώ  + 10 το χοτέλ
 

Συνημμένα

  • 2211.JPG
    2211.JPG
    57,7 KB · Εμφανίσεις: 29
  • 22112.JPG
    22112.JPG
    25,7 KB · Εμφανίσεις: 30

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Σημερινή βόλτα την 3ης Σεπτεμβρίου και πέριξ....
ΚΑΤΕΡΙΝΑ Βουλγάρα 31 ετών μελαμψή λίγο. Μετά από παζάρια συμφωνήθηκε 25λεπτη διπλή συνεύρεση  :pipa1: :fuck2: για 30 ευρώ  + 10 το χοτέλ
κατασκοπε....ωρα για λιγη διαιτα νομιζω :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης
τυποι θα περιγραψω 4 τεμαχια που τιμησα.κινεζα ετων 45+ ανεβενουμε σωκρατουσ αραζει  αριστερα διπλα στο κεμπαδικο ¨))πιπα ολα τα λεφτα καμια βιασυνη γαμηση δυναμη.  κινεζα  35 ετων με τατουαζ στην κοιλια και στον κωλο καλη αλλα ακυρο...μεγαλη μουφα και μακρια ηταν πριν τον οκανα ξανθο τεμαχιο μου συστηθηκε ωσ μαρια απο σερβια  και πριν μπουμε στο δωματιο η καθαριστρια τησ λεει καλησπερα νατασα 30 ευρα και στο δωματιο ζηταγε ακομα ευρα για ολη την νυχτα μουφα μεγαλη ασε που εδωσα 50 ευρα και μετα μου ελεγε δεν ειχε ρεστα τελοσ παντων.περασμα απο τα τζοισ  ρωσιδα κυρια 55 ετων κοντα μαλια καστανα μουναροσ για την ηλικια τησ μουναρα με καπακια  πιπα κωλο!!
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Που σκατα πηγε η Τοντορα στην Αλιμου?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom