Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

scarabeo

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0
περασα εχθες μεσημερι δεν τη βρηκα στο λεγομενο τριγωνο
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.239
Πόντοι
8.395
Συναγωνιστες, γνωριζει κανεις τι παιζει κατω στην παραλιακη, συνορα Ελληνικου - Γλυφαδας (πριν το φαναρι για πλατεια Γλυφαδας), στο ρευμα προς Αθηνα ;;
εχω περασει κανα δυο φορες και εχω δει κατι πολυ αστερια με τρελες κορμαρες ντυσιματα κλπ

μετα απο 2 αποτυχημενες στασεις λογω υπερβολικης ταχυτητας, τη τριτη που ΅το χα΅ , ειχε σταματησει περιπολικο και μαλλον τις μαζευε.

Ας ενημερωσει καποιος που εχει δοκιμασει τι λατσονες ειναι, τιμες κλπ
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Συναγωνιστες, γνωριζει κανεις τι παιζει κατω στην παραλιακη, συνορα Ελληνικου - Γλυφαδας (πριν το φαναρι για πλατεια Γλυφαδας), στο ρευμα προς Αθηνα ;;
εχω περασει κανα δυο φορες και εχω δει κατι πολυ αστερια με τρελες κορμαρες ντυσιματα κλπ

μετα απο 2 αποτυχημενες στασεις λογω υπερβολικης ταχυτητας, τη τριτη που ΅το χα΅ , ειχε σταματησει περιπολικο και μαλλον τις μαζευε.

Ας ενημερωσει καποιος που εχει δοκιμασει τι λατσονες ειναι, τιμες κλπ
Φιλαρακι διαβασε καμια 10ρια σελιδες πριν..
Το σημειο που λες το χεις μπερδεψει λιγο..Αν εχεις φτασει τα συνορα Ελληνικου-Γλυφαδας εχεις περασει την πλατεια Γλυφαδας αμα πηγαινεις προς Αθηνα..
Συγκεντωθειτε ολοι οταν οδηγατε κοιτατε τα νιμια και θα μας σκοτωσετε!!!
Προφανως λες για το σημειο απο το Κρεολη και μετα..
Συνοπτικα 8η φορα (κατα σειρα)επειδη βαριεστε ολοι:
(50 αμαξι-70χοτελι-100+1ωρα κτλ)
1.Milf ξανθια με γυαλια 5
2.Σταση Κρεολη ξανθια Τανια + σωμα 8 σερβις 7
3.Παρκο μετα το Κρεολη μελαχρινο 6 -κυταριτιδα
4.Φαναρι μετα το παρκο ξανθια λειπει
5.ΜινιΕβερεστ Κατερινα + σωμα 8 σερβις 8
6.Shell ξανθια λειπει
7.Ξεμπαρκες αεροδρομιο πριν τα χοτντογκ σωμα 0
8.Φαναρι μετα τη ΒP ξανθια "θελω να παιξω στο HOLLYWOOD"
9.Επιπλα Μαρμαριδης-καναπεδες ακριβοι και δεν ειναι και αντοχης κιολας
10.Στενο Μαρμαριδη 2 ξανθα μετρια
11.Πεζοδρομιο Δημοτικου συμβουλιου 150μ μετα 3τμχ Α.Ξανθο κοκκαλιαρικο σουργελο Β.Μελαχρινο ασχημο Γ.Καστανοξανθο ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΥΝΑΡΟΣ
12.Pireus Bank πριν την Αμφιθεας 2 τμχ Α.Ξανθια ντραρντανα Β.Αδυνατο καυλε.

Αυτα..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έχεις κάψει πολλή βενζίνη εκεί...
 

scarabeo

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΛΙΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ?
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.239
Πόντοι
8.395
Φιλαρακι διαβασε καμια 10ρια σελιδες πριν..
Το σημειο που λες το χεις μπερδεψει λιγο..Αν εχεις φτασει τα συνορα Ελληνικου-Γλυφαδας εχεις περασει την πλατεια Γλυφαδας αμα πηγαινεις προς Αθηνα..
Συγκεντωθειτε ολοι οταν οδηγατε κοιτατε τα νιμια και θα μας σκοτωσετε!!!
Προφανως λες για το σημειο απο το Κρεολη και μετα..
Συνοπτικα 8η φορα (κατα σειρα)επειδη βαριεστε ολοι:
(50 αμαξι-70χοτελι-100+1ωρα κτλ)
1.Milf ξανθια με γυαλια 5
2.Σταση Κρεολη ξανθια Τανια + σωμα 8 σερβις 7
3.Παρκο μετα το Κρεολη μελαχρινο 6 -κυταριτιδα
4.Φαναρι μετα το παρκο ξανθια λειπει
5.ΜινιΕβερεστ Κατερινα + σωμα 8 σερβις 8
6.Shell ξανθια λειπει
7.Ξεμπαρκες αεροδρομιο πριν τα χοτντογκ σωμα 0
8.Φαναρι μετα τη ΒP ξανθια "θελω να παιξω στο HOLLYWOOD"
9.Επιπλα Μαρμαριδης-καναπεδες ακριβοι και δεν ειναι και αντοχης κιολας
10.Στενο Μαρμαριδη 2 ξανθα μετρια
11.Πεζοδρομιο Δημοτικου συμβουλιου 150μ μετα 3τμχ Α.Ξανθο κοκκαλιαρικο σουργελο Β.Μελαχρινο ασχημο Γ.Καστανοξανθο ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΥΝΑΡΟΣ
12.Pireus Bank πριν την Αμφιθεας 2 τμχ Α.Ξανθια ντραρντανα Β.Αδυνατο καυλε.

Αυτα..

Ευχαριστω για το πληρες μενου σου. φαινεται εχεις επενδυσει αρκετα . την επομενη θα σταματησω να μιλησω στο εμπορευμα κ θα ρεπορταρω.. μου χει κανει εντυπωση μια ψηλη με μακρυ ξανθο μαλι ... νομιζω ειναι εξω απο εβερεστ η λιγο πριν (προς Βουλα για να μην σε ξαναμπερδεψω) !!!

οσο για διαβασμα προηγουμενων σελιδων εκανα, δεν βαριεμαι, πρεπει οι αναφορες να ταν 1 σελιδα πριν..
;)
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Προτεινω για αρχη Τεοντορα στο μεγαλο πεζοδρομιο στο σχολειο στην κατηφορα ΜΕΤΑ το ΜΑΡΜΑΡΙΔΗ ΠΡΙΝ τη Marfin ρευμα προς Αθηνα σχεδον στο υψος του Οστρια
;) ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
Και εχω να προσθεσω ποσειδωνος και αμφιθεας,επι της Ποσειδωνος, σουπερ ξανθος μουναρος,ονοματι Χριστινα απο Ρουμανια.30 η πιπα στο αμαξι,40 η 45 σεξ στο αμαξι(δε θυμαμαι καλα) και 70 στο ξενοδοχειο για μιση ωρα.Με το ζορι κρατηθηα να μην παω,λυπηθηκα τα λεφτα εκεινη την ωρα...
Φιλαρακι διαβασε καμια 10ρια σελιδες πριν..
Το σημειο που λες το χεις μπερδεψει λιγο..Αν εχεις φτασει τα συνορα Ελληνικου-Γλυφαδας εχεις περασει την πλατεια Γλυφαδας αμα πηγαινεις προς Αθηνα..
Συγκεντωθειτε ολοι οταν οδηγατε κοιτατε τα νιμια και θα μας σκοτωσετε!!!
Προφανως λες για το σημειο απο το Κρεολη και μετα..
Συνοπτικα 8η φορα (κατα σειρα)επειδη βαριεστε ολοι:
(50 αμαξι-70χοτελι-100+1ωρα κτλ)
1.Milf ξανθια με γυαλια 5
2.Σταση Κρεολη ξανθια Τανια + σωμα 8 σερβις 7
3.Παρκο μετα το Κρεολη μελαχρινο 6 -κυταριτιδα
4.Φαναρι μετα το παρκο ξανθια λειπει
5.ΜινιΕβερεστ Κατερινα + σωμα 8 σερβις 8
6.Shell ξανθια λειπει
7.Ξεμπαρκες αεροδρομιο πριν τα χοτντογκ σωμα 0
8.Φαναρι μετα τη ΒP ξανθια "θελω να παιξω στο HOLLYWOOD"
9.Επιπλα Μαρμαριδης-καναπεδες ακριβοι και δεν ειναι και αντοχης κιολας
10.Στενο Μαρμαριδη 2 ξανθα μετρια
11.Πεζοδρομιο Δημοτικου συμβουλιου 150μ μετα 3τμχ Α.Ξανθο κοκκαλιαρικο σουργελο Β.Μελαχρινο ασχημο Γ.Καστανοξανθο ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΥΝΑΡΟΣ
12.Pireus Bank πριν την Αμφιθεας 2 τμχ Α.Ξανθια ντραρντανα Β.Αδυνατο καυλε.

Αυτα..
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ΤΙ ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΕΝΤΟΠΙΣΕΣ ΤΗΝ ΡΟΥΜΑΝΑ? ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΡΕΥΜΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
ΤΙ ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΕΝΤΟΠΙΣΕΣ ΤΗΝ ΡΟΥΜΑΝΑ? ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΡΕΥΜΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Φίλε εγώ την πέτυχα αυτή με το που πέρασα από Αμφιθέας προς Ποσειδόνος δλδ πηγαίνωντας προς Γλυφάδα.
Ήταν πριν καιρό ειχε κόσμο που περπάταγε εκεί, θείτσες γυναικόπεδα κλπ και είχαν πάθει όλοι πλάκα διότι περπάταγε με ένα μινι που φαινόταν το εσωρουχώ της...

Περίπου 9¨30 το βράδυ την είχα πετύχει ήταν ακόμη καλοκαίρι.
 

Επισκέπτης
Αν ολες αυτες ειχανε Aids και σας λεγανε ελατε να το κανουμε με προφυλακτικο, θα πηγαινατε?
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Lebron T κανε μας την χάρη αγόρι  μου
 

dsino

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
11
Like
39
Πόντοι
10
Μετά από πολύ διάβασμα του εν λόγω θέματος, έχω μερικές απορίες, και είπα να μιλήσω, επειδή οι Φίλοι συναγωνιστές προτιμούν το ολέθριο αγοραίο σεξ με άρρωστες φτηνοπούτανες που δεν τους καίγεται καρφί αν μεταδίδουν αφροδίσια νοσήματα αβέρτα κουβέρτα. Το Ακάποτο πλέον με όλες γενικώς τις πουτάνες είναι ρώσικη ρουλέτα με 3 σφαίρες στον μύλο. δηλαδή 50-50% να κολλήσεις!!! Τα νέα παιδιά ας προσέχουν γιατί τα γαλόνια στο Συγγρού οι γιατροί τα δίνουν πολύ εύκολα και τα νέα από εκεί δεν είναι ευχάριστα. Επίσης από φίλο γιατρό διευθυντή άλλου Νοσοκομείου τα κρούσματα AIDS έχουν αυξηθεί σε 1-2 τον μήνα από 1-2 τον χρόνο, σε άντρες που πάνε να δώσουν αίμα και δεν γνωρίζουν ότι το έχουν. Επίσης το AIDS στις αφρικανές πουτάνες είναι σε βαθμό του 95% και οι μαύρες γυναίκες είναι φορείς χωρίς να αρωσταίνουν. Τα πολλά λόγια περιτεύουν.
:headbang: :headbang: :headbang:
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Και εχω να προσθεσω ποσειδωνος και αμφιθεας,επι της Ποσειδωνος, σουπερ ξανθος μουναρος,ονοματι Χριστινα απο Ρουμανια.30 η πιπα στο αμαξι,40 η 45 σεξ στο αμαξι(δε θυμαμαι καλα) και 70 στο ξενοδοχειο για μιση ωρα.Με το ζορι κρατηθηα να μην παω,λυπηθηκα τα λεφτα εκεινη την ωρα...

Αυτη που λετε έχει μεταφερθει(απο το ρευμα προς Γλυφαδα -στη σταση) απεναντι, στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ πριν τη Shell, στην αρχη της Αμφιθεας (ρευμα προς Αθηνα)
Απλα τωρα εκτος απο την νταρντανα που συνηθως φοραει μαυρες καλτσες με σιλικόνη είναι μαζι της και μια ξανθια αδυνατη
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν, εγώ πάλι έχω να πώ ότι... αυτές τις μέρες, κυκλοφορεί μια ΠΟΛΥ λεπτή κοπέλα (πιθανόν πρεζάκι) στο γνωστό αμαρτωλό τρίγωνο "Αριστοτέλους - Καποδιστρίου - Χαλκοκονδύλη" και πιό ψηλά, 3η Σεπτεμβρίου εκεί που πέρσυ είχε αραπίνες, μια μελαχροινή με ωραίο κώλο και μεγάλο κουτελο! χαχαχαχα!!

Και το βραδάκι, μια κοπελίτσα ΣΚΕΤΗ ΚΟΛΑΣΗ, αρχές Χαλκοκονδύλη. Αυτή μάλιστα είναι... αρκετά ωραία κοπέλα!

Έχει δοκιμάσει κανείς;
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
Μετα τις δεκα στο ρευμα προς Πειραια.Ηταν πανω στο πεζοδρομιο 30 μετρα πριν στριψεις για Αμφιθεας.
ΤΙ ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΕΝΤΟΠΙΣΕΣ ΤΗΝ ΡΟΥΜΑΝΑ? ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΡΕΥΜΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom