Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=9pt]δε χρειαζεται τριποδο ρε μπαγλαμα!παρε ενα φιλμ ευαισθιτο και θα εισαι αρχοντας!μπουαχχαχαχαχααχ!!!![/size]

Πιτσιλιστής,

Για πρόσεχε!

Δε σε συμφέρει να σ' αρχίσω!
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
45 την πρωτη 15 την δευτερη και το ξενοδοχειο 15
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Μαγκες εξω απο το Joys συχναζει τα απογευματα ενα λεπτο μελαχροινο πιπινι με φανταστικο σωμα και με τατοο στην πλατη και στην κοιλια. Συνηθως φοραει παντελονι η κολαν.την εχει παρει κανενας? Ασ μου πει τι γινεται.... Αν την παρω θα δωσω πληροφοριες
 

stathis1971

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Αν είναι αυτή που είδα, περνώντας με τ'αμάξι με ένα φίλο πριν από 3-4 μέρες κατά τις 1 το βράδυ εκεί, ναι φαίνεται καλό τεμάχιο, αλλά μου φάνηκε λίγο ζαλισμένο...19-21 το πολύ, αδύνατη, μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω, και άσπρο παντελόνι με άσπρο μπλουζάκι. Από την προφορά μάλλον για αλβανάκι το κόβω. Ρωτήσαμε και απάντησε 50 δικά της και 15 ξενοδοχείο.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Παιδιά πολλές οι ερωτήσεις λίγες οι απαντήσεις. Δοκιμάστε και τίποτα. Αυτή στη φωτο είναι η Αλέξια, Αλβανίδα γύρω στα 23 και χρόνια σ αυτή την πιάτσα. ομορφούλα, καλό σωματάκι αλλά στο δωμάτιο ξεπέτα, μόνο όταν είναι από πάνω αξίζει. Έπαιρνε 30 + hotel. Έχουν γραφτεί αρκετά γι αυτήν ήδη από το παλιό το φόρουμ.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
την προηγουμενη κυριακη,κατα τις 12 το βραδυ,που ειχα παει για ενα καφε στο μαγαζι του κακετση,στο κιτσεν,παρατηρησα οταν εφευγα,με τα κατασκοπικα ματακια μου εκει στο παρκιν το φαρδυ(κατω απο το παρκιν του ΘΕΑ),κατι πρεπει να παιζει με κατι τυπισες μεσα σε αυτοκινητο.μου φανηκε παραξενο ποθ καθοντουσαν και κοιτουσαν προκλητικα.εγω συνοδευομουν απο θηλυκη παρουσια,και δεν μπορουσα να κοιταξω και πολυ.
μπορει να κανω και λαθος,και να επεσα σε λαθος στιγμη,αλλα γενικα εγω δεν πεφτω εξω.αμα μου καρθωθει στο μυαλο κατι παντα βγαινω σωστος.εχωωωωωω μυτη εγωωωωω ;) :idiot: αν ξερει καποιος ας ενημερωσει η αν εχει πεσει κατι στην αντιληψη του για αυτο το συγκεκριμενο χωρο
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
την προηγουμενη κυριακη,κατα τις 12 το βραδυ,που ειχα παει για ενα καφε στο μαγαζι του κακετση,στο κιτσεν,παρατηρησα οταν εφευγα,με τα κατασκοπικα ματακια μου εκει στο παρκιν το φαρδυ(κατω απο το παρκιν του ΘΕΑ),κατι πρεπει να παιζει με κατι τυπισες μεσα σε αυτοκινητο.μου φανηκε παραξενο ποθ καθοντουσαν και κοιτουσαν προκλητικα.εγω συνοδευομουν απο θηλυκη παρουσια,και δεν μπορουσα να κοιταξω και πολυ.
μπορει να κανω και λαθος,και να επεσα σε λαθος στιγμη,αλλα γενικα εγω δεν πεφτω εξω.αμα μου καρθωθει στο μυαλο κατι παντα βγαινω σωστος.εχωωωωωω μυτη εγωωωωω αν ξερει καποιος ας ενημερωσει η αν εχει πεσει κατι στην αντιληψη του για αυτο το συγκεκριμενο χωρο

Ρε TARZAN, τι συνθηματικά είναι αυτά?
Που να ξέρουν όλοι οι υπόλοιποι που είναι το κιτσεν? Εν τάξει, τον Κακέτση τον έχω δει στην TV, αλλά πρέπει να ξέρω και τα μαγαζιά του?
Που είναι το parkin του ΘΕΑ?
Πες οδό και αριθμό, να περάσει κάποιος για τσέκ...
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Προφανως εννοει το kitchen στην παραλιακη Ποσειδώνος. το Θεα ειναι το μαγαζι που τραγουδάει ο Νικος Μακροπουλος παλι επι της Ποσειδώνος.. τωρα το Parking κατω απο το ΘΕΑ μαλλον θα ειναι εκει που εχουν αράξει τα ιστιοπλο'ί'κα ...
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
δεν ξερω αν υπαρχει πιατσα εκει αλλα παλια ειχε παενατι στο αμερικανικο νεκροταφειο.
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Εθεάθη μεσημέρι έξω απ' το Ελλάς κοντοπούτανο μικροκαμωμένο με παιδικό αλλά όχι πολύ όμορφο προσωπάκι. Μάλλον Αλβανίδα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Προφανως εννοει το kitchen στην παραλιακη Ποσειδώνος. το Θεα ειναι το μαγαζι που τραγουδάει ο Νικος Μακροπουλος παλι επι της Ποσειδώνος.. τωρα το Parking κατω απο το ΘΕΑ μαλλον θα ειναι εκει που εχουν αράξει τα ιστιοπλο'ί'κα ...
σωστος ο rotti,εννοω το μαγαζι στην παραλιακη ποσειδωνος,στον αλιμο.εκει γενικα εχει μεγαλο παρκιν και οπου προλαβεις και βρεις καμια κενη θεση χωνεις το αυτοκινητο.γενικα ο χωρος ειναι και λιγο σκοτεινος και ενδεικνυεται για αρπαχτες.σιγουρα κατι παιζει,χωρις να βαζω και το χερι στο ευαγγελιο!!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Το συγκεκριμενο παρκινγκ ανεκαθεν ηταν μερος για ξεπετες για ζευγρακια ομως,καμια σχεση με πιατσα ή οτιδηποτε σχετικο.Το εχω χρησιμοποιησει παλιοτερα αρκετες φορες γι αυτο το λογο,ειναι αλλωστε και διπλα στο σκιπερς (το μπαρακι) και λογικο να βλεπεις συνχα διαφορα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Το συγκεκριμενο παρκινγκ ανεκαθεν ηταν μερος για ξεπετες για ζευγρακια ομως,καμια σχεση με πιατσα ή οτιδηποτε σχετικο.Το εχω χρησιμοποιησει παλιοτερα αρκετες φορες γι αυτο το λογο,ειναι αλλωστε και διπλα στο σκιπερς (το μπαρακι) και λογικο να βλεπεις συνχα διαφορα.
μπορει να ειναι και ετσι petranto-να ειδα την γκομενα στην θεση του οδηγου και να μην ειδα τον αλλο που ηταν σκυμενος και της εκανε γλυφομουνι.
αν και το σκιπερς το χρησιμοποιω συχνα (δεν ξερω γιατι)αλλα σαγηνευει η μουσικη του και ο χωρος τις γκομενες.ειναι καλη γκομενοπαγιδα,ενα σταδιο πριν της το "σφυριξεις".
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
ΟΚΑΝΑ χθες κατα τις 1:30 δεν υπυρχε ψυχή. Ουτε καν οι μαυρες Καποδιστρίου και Γ' Σεπτεμβριου (πάνω μερια).
Ξέρει κανεις αν έγινε κάτι ή έτυχε;
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
To ειπα για να μην παει κανενας χριστιανος και να νομισει οτι οποια γυναικα ειναι σε αυτοκινητο κανει πιατσα.Αν τωρα καποιος θελει να παρει καποια απο τη σταση στο συμμαχικο νεκροταφειο (απο πανω ακριβως στη παραλιακη) και την παει για ενα γρηγορο εκει ειναι αλλο θεμα.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Αδέρφια καλές οι καβάτζες αυτές εκεί και δυνατή μουνοπαγίδα το Σκίπερς άλλά να προσέχεται και τα αδιάκριτα βλέματα είτε είναι 'Παπαράτσι' είται ματάκιδες.Εκτος αν θέλεται μια όμορφη παρουσίαση στο youtube.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom