Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ασχετο με το θεμα αλλα δεν ξερω που νατο βαλω.....κοιταξτε μειλ που μου ηρθε....NA ERTHIS SPITI MOU KAI NA THES APEGNOSMENA NA KATOURISIS

KATHOS THA ANEBIS STON OROFO POU MENO KAI BGIS APO TO ASANSER THA FORESIS MIA KOUKOULA SAN KLEFTIS STO SKOTADI KAI PSAXTA PSAXTA DIPLA EINAI I PORTA MOU

THA MPIS MESA SIGA SIGA THA STATHIS STON TIXO

THA TIN EXEIS BGALI EKSO NA EINAI ETIMI LES KAI KSERIS TI MPORI NA SINBI

KAI MOLIS NIOSIS MORO MOU OTI STON GLIFO APALA

APO TIN TROMARA SOU KAI KALA NA ARXISIS NA ME KATOURAS STO STOMA

META NA NIOSO OTI SOU ARESI KAI SE ERETHIZI

ESI THA EXEIS TA XERIA SOU PSILA PISO APO TO KEFALI SOU

ME TIN KOUKOULA IREMIA APLA NA SE AKOUO OTI EXEI ARXISI NA SOU ARESI KATI TETIO

MOLIS TON NIOSO STO STOMA MOU SKLIRO

NA KANEIS TIN KINISI NA FORESIS ENA PROFILAKTIKO SAN NA THES KATI PARAPANO

NA BALIS META PALI TA XERIA SOU STO KEFALI SOU

NA NIOSIS OTI TON EXO STO KOLARAKI  MOU APO PISO KAI TON TRIBO

KAI KATHOS DEN THA KRATIESE NA MPIS MESA MOU

NA MOU KANEIS EROTA ETSI MONH EPAFI MAS THA EINAI AYTI

EGO NA MIN KSERO TI GINETE NA TA EXO XAMENA

KAI MOLIS TELIOSIS NA SOU BGALO TO PROFILAKTIKO POU THA EINAI MESA STON KOLO MOU NA NTITHIS

KAI NA FIGIS SAN KLEFTIS STO SKOTADI XORIS NA SINBENI TIPOTA

KAI OTAN PAS SPITI MORO MOU NA MOU STILIS TIS PROTES ENTIPOSIS SOU

TI LES?

 

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
πολυ ενδιαφερον εκτος κι αν βγαλεις τη κουκουλα φιλε και δεις κανα μουστακαλη μπροστα σου
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.504
Κριτικές
2
Like
1.404
Πόντοι
216
Ασχετο με το θεμα αλλα δεν ξερω που νατο βαλω.....κοιταξτε μειλ που μου ηρθε....NA ERTHIS SPITI MOU KAI NA THES APEGNOSMENA NA KATOURISIS

KATHOS THA ANEBIS STON OROFO POU MENO KAI BGIS APO TO ASANSER THA FORESIS MIA KOUKOULA SAN KLEFTIS STO SKOTADI KAI PSAXTA PSAXTA DIPLA EINAI I PORTA MOU

THA MPIS MESA SIGA SIGA THA STATHIS STON TIXO

THA TIN EXEIS BGALI EKSO NA EINAI ETIMI LES KAI KSERIS TI MPORI NA SINBI

KAI MOLIS NIOSIS MORO MOU OTI STON GLIFO APALA

APO TIN TROMARA SOU KAI KALA NA ARXISIS NA ME KATOURAS STO STOMA

META NA NIOSO OTI SOU ARESI KAI SE ERETHIZI

ESI THA EXEIS TA XERIA SOU PSILA PISO APO TO KEFALI SOU

ME TIN KOUKOULA IREMIA APLA NA SE AKOUO OTI EXEI ARXISI NA SOU ARESI KATI TETIO

MOLIS TON NIOSO STO STOMA MOU SKLIRO

NA KANEIS TIN KINISI NA FORESIS ENA PROFILAKTIKO SAN NA THES KATI PARAPANO

NA BALIS META PALI TA XERIA SOU STO KEFALI SOU

NA NIOSIS OTI TON EXO STO KOLARAKI  MOU APO PISO KAI TON TRIBO

KAI KATHOS DEN THA KRATIESE NA MPIS MESA MOU

NA MOU KANEIS EROTA ETSI MONH EPAFI MAS THA EINAI AYTI

EGO NA MIN KSERO TI GINETE NA TA EXO XAMENA

KAI MOLIS TELIOSIS NA SOU BGALO TO PROFILAKTIKO POU THA EINAI MESA STON KOLO MOU NA NTITHIS

KAI NA FIGIS SAN KLEFTIS STO SKOTADI XORIS NA SINBENI TIPOTA

KAI OTAN PAS SPITI MORO MOU NA MOU STILIS TIS PROTES ENTIPOSIS SOU

TI LES?


παρε κ κανα φακο μαζι μην αντι για γυναικα ειναι κανας νταλικερης...
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Χθές βράδυ κατά τις 11, πίσω από την στάση λεωφορείων και δίπλα από το Joy's εμφανίσθει ο Νίνης(!!!) - α ρε μεγάλε Παπαγιώργη - ένα άτακτο μικρό μελαμψό (όχι μαύρο) κουκλί που φορούσε άσπρο άκρως καυλιάρικο παντελονάκι. Το εν λόγω ταλέντο εψωνίσθει άμεσα χωρίς να προλάβω να πάρω πληροφορίες. Αν το πήρε κάποιος συναγωνιστής ας ενημερώσει... Πάντως κατά πλειοψηφία κυκλοφορεί πολύ δευτεράντζα...
 

Επισκέπτης
Ασχετο με το θεμα αλλα δεν ξερω που νατο βαλω.....κοιταξτε μειλ που μου ηρθε....NA ERTHIS SPITI MOU KAI NA THES APEGNOSMENA NA KATOURISIS

KATHOS THA ANEBIS STON OROFO POU MENO KAI BGIS APO TO ASANSER THA FORESIS MIA KOUKOULA SAN KLEFTIS STO SKOTADI KAI PSAXTA PSAXTA DIPLA EINAI I PORTA MOU

THA MPIS MESA SIGA SIGA THA STATHIS STON TIXO

THA TIN EXEIS BGALI EKSO NA EINAI ETIMI LES KAI KSERIS TI MPORI NA SINBI

KAI MOLIS NIOSIS MORO MOU OTI STON GLIFO APALA

APO TIN TROMARA SOU KAI KALA NA ARXISIS NA ME KATOURAS STO STOMA

META NA NIOSO OTI SOU ARESI KAI SE ERETHIZI

ESI THA EXEIS TA XERIA SOU PSILA PISO APO TO KEFALI SOU

ME TIN KOUKOULA IREMIA APLA NA SE AKOUO OTI EXEI ARXISI NA SOU ARESI KATI TETIO

MOLIS TON NIOSO STO STOMA MOU SKLIRO

NA KANEIS TIN KINISI NA FORESIS ENA PROFILAKTIKO SAN NA THES KATI PARAPANO

NA BALIS META PALI TA XERIA SOU STO KEFALI SOU

NA NIOSIS OTI TON EXO STO KOLARAKI  MOU APO PISO KAI TON TRIBO

KAI KATHOS DEN THA KRATIESE NA MPIS MESA MOU

NA MOU KANEIS EROTA ETSI MONH EPAFI MAS THA EINAI AYTI

EGO NA MIN KSERO TI GINETE NA TA EXO XAMENA

KAI MOLIS TELIOSIS NA SOU BGALO TO PROFILAKTIKO POU THA EINAI MESA STON KOLO MOU NA NTITHIS

KAI NA FIGIS SAN KLEFTIS STO SKOTADI XORIS NA SINBENI TIPOTA

KAI OTAN PAS SPITI MORO MOU NA MOU STILIS TIS PROTES ENTIPOSIS SOU

TI LES?
φανταζεστε να ειναι καμια ανομαλαρα και να μας τεμαχισει το εργαλειο???μπουαχχαχαχαχαχα!!!!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
χαχαχαχχα
μετα τι θα κανουμε αυτοκτονια?
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σήμερα το πρωί(11.00-12.00) πέρασμα από Ομόνοια και πιο συγκεκριμένα 3ης Σεπτεμβρίου.

Όλες σχεδόν ήταν στο ύψος του ΟΚΑΝΑ...είδα μία χοντρή με μαύρα μαλλιά και χάλι φάτσα,μια με πολύ καλό βυζί και καστανά μαλλιά..όχι πολύ χοντρή,μια πιο αδύνατη απ τις άλλες με μαύρο μαλλί αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο.. και τέλος είδα και αυτήν που είναι στη φωτογραφία παρακάτω....την έχω πετύχει και αργά το βράδυ.Πολύ καύλα φάτσα με 'γατίσια' πράσινα μάτια και σώμα αρκετά αξιογάμητο...

Δεν μπορούσα να βγάλω καλύτερη φωτό γιατί κοίταζε πολύ προς το μέρος μου..
 

Συνημμένα

  • poutanaOkana.JPG
    poutanaOkana.JPG
    57,2 KB · Εμφανίσεις: 40

Επισκέπτης
πολι καλι δουλεια γκανκ!!!για ερασιτεχνισ φοτορεπορτερ μια χαρα!!!
μου φενετε πρεπει να κατεβο εκει με το τεραστιο τιλεφακο μου να αρχισο να βαραο ακαπαυστα τα ατακτα πορνιδια στουσ δρομουσ!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Να και η πρώτη η πουτάνα με τα χοντρά τα πόδια..!
 

Συνημμένα

  • xontritanapou.JPG
    xontritanapou.JPG
    81,2 KB · Εμφανίσεις: 29

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
gangstaXZ αυτη ειναι καθε πρωι μετα τις 10.30 εκει και νομιζω απο τις σταθερες πρωινες ειναι οι πιο ομορφη,μεχρι να ερθει η βαρδια του μεσημεριου!
τωρα περασα στις 12.15 τη νυχτα και ειχε μονο μια κοντη χοντρομπουτα με κοντο βαμμενο ξανθο μαλλι , μια μελαχρινη νταρντανα και καμια 10αρια καζαμπουμπου.
αντε ρε πιτσι δωσε φοτορεπορταζ στον λαο να μιλαμε με δεδομενα!!!
gangstaXZ πολυ καλη δουλεια φιλε!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Συμφωνώ krotalias...μη σου πω και η καλύτερη που έχω δει σε πουτανόπιατσα...συνήθως βλέπω κάτι μπάζα που και να σε πληρώνουν δε τις γαμάς αυτές!

Ειδικά από κοντά φαίνεται πολύ καύλα...

ʼντε πίτσι..!Δείξε μας τι σε μαθαίνουν...Απαθανάτισε με τον φωτογραφικό σου φακό τα 'άτακτα' πορνίδια που με περίσσια χάρη 'τιθασεύεις'...ω εσύ άρχοντα των σκοτεινών μονοπατιών της καύλας και του Μεταξουργείου..που συ' τα 'λούζεις' με το 'νέκταρ' σου στον 'βωμό' του πληρωμένου έρωτα..(stunt style!)
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
το απογευμα εχει και καποια καλυτερα κομματια φιλε αλλα θελει υπομονη και οχι περασμα η πιατσα.ο λογος ειναι γιατι αμα η γκομενα πηδιεται στο ξενοδοχειο δεν την βλεπεις και ετσι βγαινουν λαθος συμπερασματα .την εχω πατησει πολλες φορες ετσι
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ʼντε πίτσι..!Δείξε μας τι σε μαθαίνουν...Απαθανάτισε με τον φωτογραφικό σου φακό τα 'άτακτα' πορνίδια που με περίσσια χάρη 'τιθασεύεις'...ω εσύ άρχοντα των σκοτεινών μονοπατιών της καύλας και του Μεταξουργείου..που συ' τα 'λούζεις' με το 'νέκταρ' σου στον 'βωμό' του πληρωμένου έρωτα..(stunt style!)

Τηλεφακό έχω και εγώ. Τρομερό δε: 1100 mm σε 35ρι φίλμ, και μπαίνει και στην ψηφιακή μου όπου γίνεται 1300-1400.
Αλλά μπορείς να στηθείς με τρίποδο (απαραίτητο) στη μέση της Γ' Σεπτεμβρίου και να τραβάς φωτογραφίες? Δε παίζει.
Έχει κανείς γνωστό με παράθυρο γραφείου σε ημιόροφο ή έστω στον πρώτο κάποιου κτιρίου της περιοχής?
 

Επισκέπτης
δε χρειαζεται τριποδο ρε μπαγλαμα!παρε ενα φιλμ ευαισθιτο και θα εισαι αρχοντας!μπουαχχαχαχαχααχ!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σήμερα το πρωί(11.00-12.00) πέρασμα από Ομόνοια και πιο συγκεκριμένα 3ης Σεπτεμβρίου.

Όλες σχεδόν ήταν στο ύψος του ΟΚΑΝΑ...είδα μία χοντρή με μαύρα μαλλιά και χάλι φάτσα,μια με πολύ καλό βυζί και καστανά μαλλιά..όχι πολύ χοντρή,μια πιο αδύνατη απ τις άλλες με μαύρο μαλλί αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο.. και τέλος είδα και αυτήν που είναι στη φωτογραφία παρακάτω....την έχω πετύχει και αργά το βράδυ.Πολύ καύλα φάτσα με 'γατίσια' πράσινα μάτια και σώμα αρκετά αξιογάμητο...

Δεν μπορούσα να βγάλω καλύτερη φωτό γιατί κοίταζε πολύ προς το μέρος μου..

αυτη που λες παληκαρι με πολυ καλο βυζι και καστανα μαλλια, αν ειναι 5αρηδες οι βύζοι, ειναι η αννιτα, κανει καλο πηδημα και δινει και τηλεφωνακι για εκτος. επισης δουλευει και με γραφειο.

αυτη στη φωτο με τα πρασινα ματια, αν καταλαβα καλα ειναι η αννα. αν ειναι η αννα, μακριααααααα..... Η ΞΕΠΕΤΑ !!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...Έχει κανείς γνωστό με παράθυρο γραφείου σε ημιόροφο ή έστω στον πρώτο κάποιου κτιρίου της περιοχής?

σταυρο, παμε στη ρενουλα στο μασατζιδικο της γ.σεπτεμβριου να στηθουμε με τον τηλεφακο.. η ρενουλα για 20 ευρω θα μας κερασει, εκτος απ το μπαλκονι, και μινι προγραμμα μπαλκονατο..  :dancing: :dancing:
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
στην πιατσα εκει στο Οκανα ειναι και μια ελληνιδα με γυαλια μυοπιας, νομιζω Μαιρη την λενε. Την εχει παρει καποιος? μιλισα δυο μερες πριν μαζι της αλλα δεν μου φανηκε και πολυ ενταξει. καθαρη εννοοω. κανει τα παντα απο οτι λεει.
 

Επισκέπτης
σταυρο, παμε στη ρενουλα στο μασατζιδικο της γ.σεπτεμβριου να στηθουμε με τον τηλεφακο.. η ρενουλα για 20 ευρω θα μας κερασει, εκτος απ το μπαλκονι, και μινι προγραμμα μπαλκονατο..  :dancing: :dancing:
θα τιμορισεις ολα τα ατακτα πορνιδια μεγαλε παπα ,με τον πελοριο τιλεφακο σου!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
στην πιατσα εκει στο Οκανα ειναι και μια ελληνιδα με γυαλια μυοπιας, νομιζω Μαιρη την λενε. Την εχει παρει καποιος? μιλισα δυο μερες πριν μαζι της αλλα δεν μου φανηκε και πολυ ενταξει. καθαρη εννοοω. κανει τα παντα απο οτι λεει.
Ρε,αν είναι ναρκωμανής...μακριά....βρωμάει AITZ ή να σου μείνει στα χέρια...μακριά!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom