Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
1
Καλημέρα. Περνάω κάθε βράδυ, γιατί δουλεύω εκεί κοντά, όταν σχολάω από Λ.Αθηνών στο ρεύμα προς Κόρινθο λίγο πριν το γέφυρα. Εκεί δίπλα σε ένα πλυντήριο αυτοκινήτων είναι την τελευταία εβδομάδα κάποια(-οιος?)αρκετά εντυπωσιακό. Ξέρει κάποιος τι παίζει? Ευχαριστώ.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Xθες βράδυ στις 20:00 περίπου στη συμβολή Χαλκοκονδύλη και Γ΄ Σεπτεμβρίου με πλεύρισε ελληνικό πιπινάκι πανέμορφο ξανθό αδύνατο νηφάλαιο (δεν φαινόταν μαστουρωμένο) έχοντας μαζί της  ένα μικρό σκυλάκι για ξεκάρφωμα. Μου ζήτησε ένα ευρώ για τράκα. Της έκανα όμως πιο γενναιόδωρη πρόταση για 20 ευρώ με υπονοούμενο το πήδημα. Της άρεσε η πρόταση και κοντοστεκότανε για περαιτέρω λεπτομέριες. Την άφησα όμως επειδή έπρεπε να κάνω κάτι άλλο εκείνη την ώρα και έφυγα.
Μισες δουλειες κανεις ρε φιλε Larson !!!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Μισες δουλειες κανεις ρε φιλε Larson !!!
Θα τη πήδαγα επί τόπου αλλά στην Αθήνα δεν υπάρχει τίποτα πια που να είναι λίγο απόμερο, παντού είσαι υπό επίβλεψη από χιλιάδες λιγουριασμένα μάτια.
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Προχτές απόγευμα στις 18:00 γωνία Χαλκοκονδύλη και Αριστοτέλους (στο γνωστό κλειστό περίπτερο)βρέθηκε ρωσσιδάκι (κατά δήλωσή της) ηλικίας 27 ετών όπως μου είπε, όνομα Ήρα, ψηλή με βαμμένο ξανθό μαλλί και ένα μικρό σκουλαρίκι στο πάνω χείλος δεξιά και είπε ότι τα κάνει όλα για 30+10. Ομολογώ πως δίστασα για μια στιγμή γιατί μου φάνηκε too good to be true αλλά είπα να δοκιμάσω. Μιλάμε ότι μου έκανε την πιο βαθιά πίπα που μου έκαναν ποτέ σε σημείο να πνιγεί, άψογο στήσιμο στα τέσσερα και καμμία διαμαρτυρία όταν ζήτησα είσοδο από την πίσω πόρτα. Πραγματικά τέλεια παιδιά. Ένα μόνο μείονέκτημα το οποίο δεν το περνάς στο ντούκου, μια πολύ άσχημη οσμή δεν ξέρω από που αλλά μάλλον από το μουνί που την μύριζες από απόσταση παρόλο που έιχε κάνει ντους πριν έρθει στο κρεβάτι. Όπως μου είπε σπάνια κάνει τσάρκα εκεί και προτιμά να δουλεύει με τηλέφωνο. Όποιος την πετύχει ας δοκιμάσει την τύχη του. Την προηδοποίηση για την μυρωδιά ας την λάβει υπόψην του πριν κάνει κίνηση. Για 30€ πάντος μην ζητάμε και το τέλειο, σε γενικές γραμμές ήταν πολύ συμφέρουσα και VFM συναλλαγή.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Ένα μόνο μείονέκτημα το οποίο δεν το περνάς στο ντούκου, μια πολύ άσχημη οσμή δεν ξέρω από που αλλά μάλλον από το μουνί
Αν δεν είναι κάποιο αφροδίσιο τότε είναι χαρακτηριστικό σύμπτωμα μυκητίασης στο αιδοίο
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
ΒΡΩΜΑΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΕΣ!!!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Καλημέρα. Περνάω κάθε βράδυ, γιατί δουλεύω εκεί κοντά, όταν σχολάω από Λ.Αθηνών στο ρεύμα προς Κόρινθο λίγο πριν το γέφυρα. Εκεί δίπλα σε ένα πλυντήριο αυτοκινήτων είναι την τελευταία εβδομάδα κάποια(-οιος?)αρκετά εντυπωσιακό. Ξέρει κάποιος τι παίζει? Ευχαριστώ.
Eπειδή τυχαίνει να περνάω και εγώ από εκεί πολύ τακτικά και έχω δει τι παίζει αργά τη νύχτα, έχω διαπιστώσει ότι όλη η Αθηνών είναι αποκλειστική πιάτσα τράβελων.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Xθες βράδυ στις 20:00 περίπου στη συμβολή Χαλκοκονδύλη και Γ΄ Σεπτεμβρίου με πλεύρισε ελληνικό πιπινάκι πανέμορφο ξανθό αδύνατο νηφάλαιο (δεν φαινόταν μαστουρωμένο) έχοντας μαζί της  ένα μικρό σκυλάκι για ξεκάρφωμα. Μου ζήτησε ένα ευρώ για τράκα. Της έκανα όμως πιο γενναιόδωρη πρόταση για 20 ευρώ με υπονοούμενο το πήδημα. Της άρεσε η πρόταση και κοντοστεκότανε για περαιτέρω λεπτομέριες. Την άφησα όμως επειδή έπρεπε να κάνω κάτι άλλο εκείνη την ώρα και έφυγα.

Σίγουρα δεν ήταν πρεζόνι... Τα ζάκια συνήθως ζητάνε 50ρικο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Θα τη πήδαγα επί τόπου αλλά στην Αθήνα δεν υπάρχει τίποτα πια που να είναι λίγο απόμερο, παντού είσαι υπό επίβλεψη από χιλιάδες λιγουριασμένα μάτια.

Larson απαράδεκτο για εσένα που είσαι φίλος των καλντεριμιτζούδων να έχεις τέτοια κολλήματα. Μάτια υπήρχαν και θα υπάρχουν πάντα που θα κοιτάνε περίεργα αυτούς που κάνουν τη συναλλαγή.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Προχτές απόγευμα στις 18:00 γωνία Χαλκοκονδύλη και Αριστοτέλους (στο γνωστό κλειστό περίπτερο)βρέθηκε ρωσσιδάκι (κατά δήλωσή της) ηλικίας 27 ετών όπως μου είπε, όνομα Ήρα, ψηλή με βαμμένο ξανθό μαλλί και ένα μικρό σκουλαρίκι στο πάνω χείλος δεξιά και είπε ότι τα κάνει όλα για 30+10. Ομολογώ πως δίστασα για μια στιγμή γιατί μου φάνηκε too good to be true αλλά είπα να δοκιμάσω. Μιλάμε ότι μου έκανε την πιο βαθιά πίπα που μου έκαναν ποτέ σε σημείο να πνιγεί, άψογο στήσιμο στα τέσσερα και καμμία διαμαρτυρία όταν ζήτησα είσοδο από την πίσω πόρτα. Πραγματικά τέλεια παιδιά. Ένα μόνο μείονέκτημα το οποίο δεν το περνάς στο ντούκου, μια πολύ άσχημη οσμή δεν ξέρω από που αλλά μάλλον από το μουνί που την μύριζες από απόσταση παρόλο που έιχε κάνει ντους πριν έρθει στο κρεβάτι. Όπως μου είπε σπάνια κάνει τσάρκα εκεί και προτιμά να δουλεύει με τηλέφωνο. Όποιος την πετύχει ας δοκιμάσει την τύχη του. Την προηδοποίηση για την μυρωδιά ας την λάβει υπόψην του πριν κάνει κίνηση. Για 30€ πάντος μην ζητάμε και το τέλειο, σε γενικές γραμμές ήταν πολύ συμφέρουσα και VFM συναλλαγή.

Το πιθανότερο είναι ότι έκανες χοντρή μαλακία. Οσμή στο αιδοίο + τέτοιες υπηρεσίες σ' αυτήν την τιμή είναι σχεδόν βέβαιο ότι υπάρχει πρόβλημα... Όπως είπε κι ο φίλος ή αφροδίσιο ή μυκητίαση στο αιδοίο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Το πιθανότερο είναι ότι έκανες χοντρή μαλακία. Οσμή στο αιδοίο + τέτοιες υπηρεσίες σ' αυτήν την τιμή είναι σχεδόν βέβαιο ότι υπάρχει πρόβλημα... Όπως είπε κι ο φίλος ή αφροδίσιο ή μυκητίαση στο αιδοίο.
Εισαι κυνικος.  :2funny: :2funny:
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
πηγα και εγω να πλησιασω την γκαμπριελα την φιλη τησ ναντιν τησ αδυνατησ και εκανε πωσ δεν με εβλεπε με αγνοησε τελειωσ!!
θελω βοηθεια καποιοσ με το τηλεφωνο τησ παρακαλω παραααα πολυ να κανονιστει θελω να την  :knockinb:
ευχαριστω :sunglasses:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Προχτές απόγευμα στις 18:00 γωνία Χαλκοκονδύλη και Αριστοτέλους (στο γνωστό κλειστό περίπτερο)βρέθηκε ρωσσιδάκι (κατά δήλωσή της) ηλικίας 27 ετών όπως μου είπε, όνομα Ήρα, ψηλή με βαμμένο ξανθό μαλλί και ένα μικρό σκουλαρίκι στο πάνω χείλος δεξιά και είπε ότι τα κάνει όλα για 30+10. Ομολογώ πως δίστασα για μια στιγμή γιατί μου φάνηκε too good to be true αλλά είπα να δοκιμάσω. Μιλάμε ότι μου έκανε την πιο βαθιά πίπα που μου έκαναν ποτέ σε σημείο να πνιγεί, άψογο στήσιμο στα τέσσερα και καμμία διαμαρτυρία όταν ζήτησα είσοδο από την πίσω πόρτα. Πραγματικά τέλεια παιδιά------- :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:ENA??????????? μόνο μείονέκτημα το οποίο δεν το περνάς στο ντούκου, μια πολύ άσχημη οσμή δεν ξέρω από που αλλά μάλλον από το μουνί που την μύριζες από απόσταση παρόλο που έιχε κάνει ντους πριν έρθει στο κρεβάτι.???????????????????????????????// :headbang: :headbang: :headbang: Όπως μου είπε σπάνια κάνει τσάρκα εκεί και προτιμά να δουλεύει με τηλέφωνο. Όποιος την πετύχει ας δοκιμάσει την τύχη του. Την προηδοποίηση για την μυρωδιά ας την λάβει υπόψην του πριν κάνει κίνηση. Για 30€ πάντος μην ζητάμε και το τέλειο, σε γενικές γραμμές ήταν πολύ συμφέρουσα και VFM συναλλαγή.
E αφου ηταν μονο αυτο :headbang: :headbang: :headbang:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Larson απαράδεκτο για εσένα που είσαι φίλος των καλντεριμιτζούδων να έχεις τέτοια κολλήματα. Μάτια υπήρχαν και θα υπάρχουν πάντα που θα κοιτάνε περίεργα αυτούς που κάνουν τη συναλλαγή.
Nαι, μάλλον μαλακία μου που δεν το πήρα έστω και γρήγορα στα όρθια, στην είσοδο καμιάς πολυκατοικίας όπως στις ρώσικες τσόντες. Πιστεύω ότι το μουνάκι περιφέρεται εκεί γιατί ψαχνότανε τραβόντας το σκυλάκι μαζί της. Δίνω πάλι χαρακτηριστικά. Ήταν πολύ ευγενικιά περίπου 1,65-1,70, αδύνατη, ξανθιά και μίλαγε κανονικά ελληνικά.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
πηγα και εγω να πλησιασω την γκαμπριελα την φιλη τησ ναντιν τησ αδυνατησ και εκανε πωσ δεν με εβλεπε με αγνοησε τελειωσ!!
θελω βοηθεια καποιοσ με το τηλεφωνο τησ παρακαλω παραααα πολυ να κανονιστει θελω να την  :knockinb:
ευχαριστω :sunglasses:
Πως εγινε αυτο ρε φιλε???
Μηπως φορουσες στολη? :P
 

tom_23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
167
Κριτικές
7
Like
474
Πόντοι
301
γεια σας παιδια.  τεταρτη το απογευμα κατα της 6 στην γ σεπτεμβριου κοντα στην ομονοια εκει ποθ ειναι η σταση με τα πολλα λεωφορεια ηταν ενα μελαχρινο δεν ειχε πολυ ωραιο προσωπο αλλα ειχε τελειο λεπτο σωμα κ κωλαρα. ολα που φοραγε ηταν μαυρα. μπουφανακι μπλουζα κατι σαν κολαν κ γοβεσ. οποιος ξερει κατι ας στειλει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Δίνω πάλι χαρακτηριστικά. Ήταν πολύ ευγενικιά περίπου 1,65-1,70, αδύνατη, ξανθιά και μίλαγε κανονικά ελληνικά.

Προσωπικά την απορρίπτω εκ των προτέρων γιατί λες ότι είναι αδύνατη :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Nαι, μάλλον μαλακία μου που δεν το πήρα έστω και γρήγορα στα όρθια, στην είσοδο καμιάς πολυκατοικίας όπως στις ρώσικες τσόντες.

:2funny: :2funny: :2funny: Και να ήταν μόνο αυτό... Αυτό είναι light σκηνικό σε ρώσικη τσόντα, ρώσικη τσόντα αξίζει αν έχει από αιμομιξία και πάνω :2funny: :2funny: :2funny:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Προσωπικά την απορρίπτω εκ των προτέρων γιατί λες ότι είναι αδύνατη :2funny: :2funny: :2funny:
Άμα δε σου κάνει μην ασχολήσε μ΄ αυτήν. Έχει πολλές άλλες εκεί καθώς ξέρουμε όλοι μας. Κάτι καλό όμως αυτή την εποχή εγώ προσωπικά δεν έχω δει εκεί. Όμως έρχεται η άνοιξη και θα έρθει φρέσκο αίμα από τις γειτονικές βαλκανικές  χώρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom