Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Διορθώνω: στη Ζήνωνος δεν έχει βουλγαρογύφτισσες, αλλά ρουμανογύφτισσες. Μάλιστα, το γεγονός ότι καμία τους, ή τουλάχιστον όσες ξέρω, δεν κάνει ακάποτες πίπες και τα λοιπά είναι ένα ελάχιστο δίχτυ ασφαλείας.

Κατά τα άλλα, μπαίνω στα πιτς για λίγο καιρό, καθώς ο γιατρός διέγνωσε μηκυτίαση (η οποία είναι και μεταδοτική, οπότε μη σας πάρω και στο λαιμό μου  :grin:). Με είχε ξαπλώσει ο πούστης και μου ζούλαγε την ψωλή, κοιτώντας με τον μεγεθυντικό φακό - ίσως επειδή η ψωλή μου είχε γίνει 2 εκατοστά. Στο τέλος αποφάνθηκε: μήκυτες  :s&m_1: :S. Μου έγραψε και μια αλοιφή να τη βάζω για 20 μέρες (έχουνε περάσει οι 5) κι αν δεν φύγουνε θα πάρω αντιβίωση. Ως τότε, θα κλείνω τα μάτια και θα συλλογίζομαι  :jerking: ότι βρίσκομαι σε πράσινα λιβάδια κηνυγώντας την ξυπόλητη Λαβίνια, την οποία στο τέλος θα πιάνω και θα πηδάω δίπλα στη σκηνή, στη φωτιά, ενώ γύρω μας θα παίζουνε τσιγγάνικα βιολιά  :boff:.

Μα γιατί έπαθες μυκητίαση :2funny: :2funny: :2funny: Μ' αρέσει που προσπαθείς να μας πείσεις ότι οι Ρουμανογύφτισσες της Ζήνωνος είναι ασφαλείς, την ίδια στιγμή που δυο σειρές παρακάτω γράφεις ότι έπαθες μυκητίαση :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστή paiktoura εύχομαι περαστικά και γρήγορη επάνοδο στις αγαπημένες σου πιάτσες :grin: :grin:.Ήθελα να σε ρωτήσω αν οι μύκητες που γράφεις βρίσκονται και εντός της ψωλής ή αν είναι μόνο περιμετρικά :think:,γιατί είχα βγάλει κι εγώ κάτι κοκκινίλες στην γύρω περιοχή και ο γιατρός μου είπε ότι είναι αλλεργία :rolleyes:.Ευτυχώς το εργαλείο από μέσα ήταν εντάξει,οπότε πείστηκα ότι δεν είναι πιο σοβαρό.Πάντως τ'αρχίδια ήταν φουλ ερεθισμένα και υπέφερα για καιρό από φαγούρα.Είχα επιχειρήσει 3 επικίνδυνα ακάποτα εκείνες τις μέρες,αλλά το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά από καμια βδομάδα :- :-

Σε συγχαίρω κι εσένα!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Σήμερα το πρωί κατα τις 10 έκανα βόλτα στην πιάτσα της Πλ. Λαυρίου και πέριξ. Έξω από το hotel CHRISTIANA έκανε πιάτσα νέο τεμάχιο από Βουλγαρία όνοματι ΙΒΑ 30 ετών. Εντυπωσιακό ανάστημα άσχημούλικο πρόσωπο μικρό στήθος αλλά με σούπερ καυλωτική μίνι φούστα που αποκάλυπτε σέξουαλικότατα μακριά πόδια !!! :lheel: Τιμή 25 ευρώ μαζί με το χοτέλ ! Ευκαιρία σκέφτηκα και την πήρα! Καθαρή κοπέλα έκανε μπάνιο μετά την έβαλα να γονατίσει και να μου τον ρουφάει. Κατόπιν ιεραποστολικό :knockinb:  και τελείωμα σε πισωκολλητό... :fuck2: Αφού ντύθηκε της ζήτησα να σταυρώσει τα υπέροχα μακριά λεπτά πόδια της να τα φωτογραφήσω.

Τί ρομαντικός...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σήμερα το πρωί κατα τις 10 έκανα βόλτα στην πιάτσα της Πλ. Λαυρίου και πέριξ. Έξω από το hotel CHRISTIANA έκανε πιάτσα νέο τεμάχιο από Βουλγαρία όνοματι ΙΒΑ 30 ετών. Εντυπωσιακό ανάστημα άσχημούλικο πρόσωπο μικρό στήθος αλλά με σούπερ καυλωτική μίνι φούστα που αποκάλυπτε σέξουαλικότατα μακριά πόδια !!! :lheel: Τιμή 25 ευρώ μαζί με το χοτέλ ! Ευκαιρία σκέφτηκα και την πήρα! Καθαρή κοπέλα έκανε μπάνιο μετά την έβαλα να γονατίσει και να μου τον ρουφάει. Κατόπιν ιεραποστολικό :knockinb:  και τελείωμα σε πισωκολλητό... :fuck2: Αφού ντύθηκε της ζήτησα να σταυρώσει τα υπέροχα μακριά λεπτά πόδια της να τα φωτογραφήσω.
25 μαζι με το χοτελι?αρχισαν οι εκπτωσεις τυπε :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Σε συγχαίρω κι εσένα!

Για την ενημέρωση των συναγωνιστών συνάδελφε παίζουμε και την ψωλή μας κορόνα-γράμματα :grin: :grin:.Αν έρθει γράμματα όμως θα κάνω έρανο στο φόρουμ για να πληρώσω τους γιατρούς μετά ;) ;)
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Μην το λες, ο εφτάψυχος παίκτουρας παίρνει συνέχεια κάτι τέτοιες στη Ζήνωνος και δεν έχει πάθει τίποτα το σοβαρό :2funny: :2funny: :2funny:
Απ΄ ότι φαίνεται υπάρχουν μπόλικοι κασκαντέρ στη περιοχή Βάθης
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Στις 21:00 σήμερα πέρασα πάλι από τη περιοχή της βάθης. Βερανζέρου και Σωκράτους έκάνε πιάτσα ελληνίς περίπου 22 ετών κοκκινομάλλα με μακριά μαλλιά πιασμένα σε κότσο. Παίρνει 15 ευρώ και 10 το χοτέλι. Τα κάνει όλα με προφύλαξη και δεν δίνει πίσω πόρτα. Η φάτσα της είναι λίγο βλογιοκομμένη όχι άσχημη αλλά μου φάνηκε λίγο ζάκι.

Μπα μη το λες, μαλλον ειναι city tour  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Η ΚΑΡΜΕΝ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΛΕΕΙ?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Μπα μη το λες, μαλλον ειναι city tour   :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε συναγωνιστή και αυτές εκεί ct είναι, οι μεν διαφημίζονται στο internet παίρνουν πελάτες πολυτελείας και ρουφάνε κόκες οι άλλες κάνουν βόλτες στη Βάθης ψαρεύουν κανέναν μπουρδελιάρη σαν κι΄ εμάς και τρυπιούνται, τα ίδια πράγματα κάνουν και οι δύο. Οι αρρώστιες που κουβαλάνε όμως και οι μεν και οι δε είναι ίδιες.  
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Σ'ευχαριστω φιλε krotalia......
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Μα γιατί έπαθες μυκητίαση :2funny: :2funny: :2funny: Μ' αρέσει που προσπαθείς να μας πείσεις ότι οι Ρουμανογύφτισσες της Ζήνωνος είναι ασφαλείς, την ίδια στιγμή που δυο σειρές παρακάτω γράφεις ότι έπαθες μυκητίαση :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν κατάλαβες καλά, δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν ότι στη Ζήνωνος είναι καθαρές, έτσι κι αλλιώς δεν θα πάρω ποσοστά. Αυτό που έχω πει και θα το επαναλάβω είναι το εξής: όσο λιγότερα κάνουν τα κορίτσια, ακάποτες πίπες, γλωσσόφιλα κ.λπ., τόσο και μεγαλυτερες πιθανότητες έχουν να είναι καθαρές. Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά αυτό είναι το σκεπτικό μου. Επίσης, στη σελίδα 262 αναφέρω ότι τους μήκυτες πιθανότατα τους άρπαξα από Αριστοτέλους. Τι να πω, ίσως να είναι και πιο πριν από κάνα φρεσκοπλυμμένο με φλόκια σεντόνι στο Μεταξουργείο, δεν ξέρω.

Κάρμεν: την είχα πάρει πριν από 2 - 3 χρόνια. μπόχας, μουνίλας και δυσωδίας. Μακριά  :badair:
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Τοσο καλα η Καρμεν....... :think:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.228
Κριτικές
81
Like
7.955
Πόντοι
7.865
Δεν λεει φιλε. Μια αλβανιδα ξανθια με γαλαζια ματια ΧΟΝΤΡΟκολα!
Πολυ ασυμμετρη χοντροκολαρα ομως σε σχεση με το υπολοιπο κορμι.
Αστο...
Ρουμάνα είναι ρε συ η Κάρμεν.Αλλά πέρα απο την χοντροκωλάρα της,είναι και απίστευτη ξεπέτα.Να προσθέσω ότι σου πιάνει την πάρλα εκθειάζοντας τον εαυτό της σε εκνευριστικό βαθμό για το πόσο καλή πουτάνα είναι,ότι δουλεύει και Ιταλία κτλ...,έχει αρχίσει να είναι και άπλυτη,με επιστέγασμα της απλυτίλας τη χρήση των ίδιων ρούχων για μέρες(μέχρι και μια εβδομάδα σε περίοδο καύσωνα),το μουνί της είναι απίστευτα ξεχειλωμένο και παίζει όταν την γαμάς να σου πεί και τπτ για την κόρη της (μου την έχει δείξει σε φωτό).Αλλά γενικά είναι πολύ κάλτ η όλη φάση.Της τα ακουμπάς και το παίζει και καλά ντίβα και αρχιπουτάνα,για την οποία σφάζονται ποιός θα την πρωτοπάρει.Στη συνέχεια θα πάει να πλυθεί (το έχει κόψει πλέον για να μη χάνει χρόνο),μιλώντας σου για το γεγονός ότι την κάνουμε και εξαγωγή στην Ιταλία και έχει και μεγάλη πέραση,θα έρθει στο κρεβάτι και θα σου παίξει κλαρίνο για κανένα λεπτό,θα σου περάσει περικαυλίδα και θα σε ρωτήσει πως την θες να κάτσει.Αν κάνεις πάνω απο 2 στάσεις,θα σου την πεί.Όταν τελειώσεις θα τσακιστεί να ντυθεί να φύγει μιλώντας σου για την κόρη της ή ότι οι μπάτσοι δεν την αγγίζουν καν,γιατί είναι ο χρυσός Βούδας.Κάποτε προσπαθούσε για να την κάνει τη δουλειά,αλλά τώρα μακριά.Όχι μονο γιατί είναι ξεπέτα,αλλά για λόγους υγιεινής και επειδή ακόμα και η μούρη της είναι σαν μπαλόνι,πόσο μάλλον ο κώλος της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Κατά τα άλλα, μπαίνω στα πιτς για λίγο καιρό, καθώς ο γιατρός διέγνωσε μηκυτίαση (η οποία είναι και μεταδοτική, οπότε μη σας πάρω και στο λαιμό μου  :grin:).


περαστικα πεχτουρα κ  καλη επιστροφη νομιζω οφειλουμε να δοσουμε ολοι συνχαριτηρια κ μονο που το λες γιατι αλλοι δεν σκεφτονται καν οτι υπαρχουμαι κ οι υπολοιποι συγχαριτηρια κ περαστικα


:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν κατάλαβες καλά, δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν ότι στη Ζήνωνος είναι καθαρές, έτσι κι αλλιώς δεν θα πάρω ποσοστά. Αυτό που έχω πει και θα το επαναλάβω είναι το εξής: όσο λιγότερα κάνουν τα κορίτσια, ακάποτες πίπες, γλωσσόφιλα κ.λπ., τόσο και μεγαλυτερες πιθανότητες έχουν να είναι καθαρές. Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά αυτό είναι το σκεπτικό μου.

εχεις δικιο σε αυτο ρωτησα μια φορα για ακαποτη μια γκομενα κ μου ειπε "αντε στο λοιμοδων να δεις τι γινετε κ μετα ελα να μου πεις αν θες ακομα"  κ η εξηγηση της οταν ρωτησα γιατι το λεει ηταν οτι ακομα κ στα δοντια μενουν υπολοιματα απο οτι εχει ο αλλος στο π****ο του κ απο περιεργεια ρωτησα φιλο μου γιατρο κ μου ειπε οτι να ειναι αληθεια κ μαλιστα οτι τα αφροδισια που μπορει να κολησεις απο το στομα ειναι χειροτερα απο αυτα που θα κολησεις απο τα υγρα γιατι ειναι πιο αντεχης κ πιο"σκληρα" αν μπορω να τα πω ετσι μιας κ ανταπεξερχοντε σε πιο ακαταληλες συνθηκες αποτι υπαρχουν στο μ***ι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom