Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.228
Κριτικές
81
Like
7.961
Πόντοι
7.865
Ρε φιλαρακια, πως μπορειται και λετε στην καθε γκομενα, παρε μου μια πιπα χωρις προφυλακτικο ???
Δεν σκεφτεστε το αυριο ???
Μια στιγμη, καβλας και και και, και αργοτερα  μια ζωη :headbang: :headbang: :headbang:
γιατι ρε γαμωτο !!!
Πως το λές???Με το στόμα.Απλά πράγματα.Το θέμα είναι να έχεις το μυαλό να μην το κάνεις φίλτατε Λέοντα.Αλλά εδώ κάποιοι πάνε με πρεζάκια και θέλουν όχι μόνο ακάποτο τσιμπούκι,αλλά και πήδημα!Έλεος πια!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.985
Πόντοι
506
Ρε παιδια..
Πριν μερικους μηνες , λιγο πριν το Χημειο στη Σολωνος, εκανε πιατσα μια ψηλη αδυνατη ξανθια που συνηθως φοραγε super mini ή σορτσακι..
Μαλλον την ελεγαν Σοφια..
Ξερει κανεις που κανει πιατσα τωρα?
ευχαριστω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ρε παιδια..
Πριν μερικους μηνες , λιγο πριν το Χημειο στη Σολωνος, εκανε πιατσα μια ψηλη αδυνατη ξανθια που συνηθως φοραγε super mini ή σορτσακι..
Μαλλον την ελεγαν Σοφια..
Ξερει κανεις που κανει πιατσα τωρα?
ευχαριστω
που της λειπαν δοντια τυπε?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.985
Πόντοι
506
οχι
μετα τις 2 που στηνονται στο βιβλιοπωλειο Σολωνος και Ιπποκρατους καθοταν συνηθως
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Συνάδελφοι, έχω καιρό να κάνω βόλτα μετά τις 7 - 8 το απόγευμα, αλλά σήμερα σκοπεύω να κατηφορίσω κατά τις 10 και. Γνωρίζουμε αν τα τσιγγανοβουλγαράκια στην Αριστοτέλους κάνουν υπερωρίες εκείνες τις ώρες;





 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Συνήθως έχει βέβαια υπάρχουν κάποιες αλλαγες στις βαρδιες.
Δεν ξερω σημερα μονο μην το εχουν ριξει στην ταραμοσαλατα και κανει και κρυο και νυστεψουν το κρεας.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καλά, θα περάσω έτσι κι αλλιώς και θα ενημερώσω. Θα πήγαινα Ζήνωνος και Γερανίου αλλά φεύγουν στις 10  :headbang:


 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Είμαι μαλάκας, είμαι μαλάκας, είμαι μαλάκας, θα το λέω συνέχεια για τιμωρία μου, απορώ πώς γάμησα αυτή την γκόμενα  :headbang:
Πήγα κατά τις 10 και κάτι από Λαυρίου και πέριξ. Κωλόκρυο, κολοβροχή, κωλονέκρα. Τι μαλάκας είμαι που δεν πήγα σε κάνα μπουρδέλο  :tickedoff:. Τέλος πάντων. Στην Αριστοτέλους είχε 4-5. Όταν πάρκαρα και κατέβηκα είχαν μείνει οι τρεις. Πλησίασα, ρώτησα πόσο πάει, 30 με το χοτέλ, έστριψα να φύγω και ο μαλάκας ξαναγύρισα και είπα στη μία, Τατιάνα μου είπε, "πάμε". Με το που μπήκαμε στο ξενοδοχείο και την είδα στο φως λέω αμάν ο βρικόλακας και ο δράκουλας σε ένα. 24 δήλωσε, λίγο χοντρούλα, αλλά ειχε μια φάτσα ρε πούστη μου, τι σκατόφατσα ήταν αυτή, από Βουλγαρία. Αλλά τη μεγάλη ήττα την έπαθα όταν είδα τα δάχτυλα των χεριών της. Χοντρά και με πένθος. Μετά, απέφυγα να κοιτάξω δάχτυλα ποδιών μη μου έρθει καμιά λιγοθυμία. Στο δωμάτιο είχε και όρεξη για κουβέντες τρομάρα της, έκανε και ντους αλλά μια κωλίλας στο πισωκολλητό μου ήρθε, ενώ δεν σκουπίστηκε μετά το ντουσ. Ξάπλωσε στο κρεβάτι βρεγμένη, αφού στην πίπα σιχαινόμουνα να πιάσω. Πρώτη φορά να μου κάνουνε πίπα και να μην πιάνω τίποτα. Τελικά έχυσα με ισπανική στα βυζιά της και δήλωσε ότι έβγαλα λίγο σπέρμα  :S.

Και το κορυφαίο: ισχυρίστηκε ότι πολλοί της ζητούν ακάποτο. Και πίπα και γαμήσι ακάποτο. Εκείνη λέει δεν κάνει αλλά άλλες κοπέλες στην ιδια πιάτσα, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενά της, κάνουν σεξ ακάποτο και από κώλο  :priest:







 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Είμαι μαλάκας, είμαι μαλάκας, είμαι μαλάκας, θα το λέω συνέχεια για τιμωρία μου, απορώ πώς γάμησα αυτή την γκόμενα  :headbang:
Πήγα κατά τις 10 και κάτι από Λαυρίου και πέριξ. Κωλόκρυο, κολοβροχή, κωλονέκρα. Τι μαλάκας είμαι που δεν πήγα σε κάνα μπουρδέλο  :tickedoff:. Τέλος πάντων. Στην Αριστοτέλους είχε 4-5. Όταν πάρκαρα και κατέβηκα είχαν μείνει οι τρεις. Πλησίασα, ρώτησα πόσο πάει, 30 με το χοτέλ, έστριψα να φύγω και ο μαλάκας ξαναγύρισα και είπα στη μία, Τατιάνα μου είπε, "πάμε". Με το που μπήκαμε στο ξενοδοχείο και την είδα στο φως λέω αμάν ο βρικόλακας και ο δράκουλας σε ένα. 24 δήλωσε, λίγο χοντρούλα, αλλά ειχε μια φάτσα ρε πούστη μου, τι σκατόφατσα ήταν αυτή, από Βουλγαρία. Αλλά τη μεγάλη ήττα την έπαθα όταν είδα τα δάχτυλα των χεριών της. Χοντρά και με πένθος. Μετά, απέφυγα να κοιτάξω δάχτυλα ποδιών μη μου έρθει καμιά λιγοθυμία. Στο δωμάτιο είχε και όρεξη για κουβέντες τρομάρα της, έκανε και ντους αλλά μια κωλίλας στο πισωκολλητό μου ήρθε, ενώ δεν σκουπίστηκε μετά το ντουσ. Ξάπλωσε στο κρεβάτι βρεγμένη, αφού στην πίπα σιχαινόμουνα να πιάσω. Πρώτη φορά να μου κάνουνε πίπα και να μην πιάνω τίποτα. Τελικά έχυσα με ισπανική στα βυζιά της και δήλωσε ότι έβγαλα λίγο σπέρμα  :S.

Και το κορυφαίο: ισχυρίστηκε ότι πολλοί της ζητούν ακάποτο. Και πίπα και γαμήσι ακάποτο. Εκείνη λέει δεν κάνει αλλά άλλες κοπέλες στην ιδια πιάτσα, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενά της, κάνουν σεξ ακάποτο και από κώλο  :priest:
Δηλαδη ενας συνδιασμος, Μητσο και Ντορα ?????
Τετοιος συνδιασμος, ουτε στον εχθρο μου !!!!!
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • rena.JPG
    rena.JPG
    26,3 KB · Εμφανίσεις: 27

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές καλημέρα, επανήλθα μετά από καιρό... Πώς πάνε οι πιάτσες, άλλαξε τίποτα με τη νέα δημοτική αρχή; Έχω να περάσω καιρό απ' τις πιάτσες του Κέντρου, πάνω από μήνα...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Συναγωνιστές καλημέρα, επανήλθα μετά από καιρό... Πώς πάνε οι πιάτσες, άλλαξε τίποτα με τη νέα δημοτική αρχή; Έχω να περάσω καιρό απ' τις πιάτσες του Κέντρου, πάνω από μήνα...

...Περισσότερες πουτάνες έχει επί Καμίνη...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Συναγωνιστές καλημέρα, επανήλθα μετά από καιρό... Πώς πάνε οι πιάτσες, άλλαξε τίποτα με τη νέα δημοτική αρχή; Έχω να περάσω καιρό απ' τις πιάτσες του Κέντρου, πάνω από μήνα...
Καλως το φιλαρακι !!!
Τελειωσε η εξεταστικη ???
Κατα την απουσια σου, τιποτα σημαντικο δεν εγινε, ουτε στις πιατσες, αλλα ουτε πουθενα !!!!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Καλως το φιλαρακι !!!
Τελειωσε η εξεταστικη ???
Κατα την απουσια σου, τιποτα σημαντικο δεν εγινε, ουτε στις πιατσες, αλλα ουτε πουθενα !!!!!!

Ναι τελείωσα επιτυχώς :) Δεν έγινε τίποτα σημαντικό γιατί έλειπα τώρα θα δεις τί θα γίνει :2funny: :2funny: :2funny:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.228
Κριτικές
81
Like
7.961
Πόντοι
7.865
ΜΑΥΡΟ στην Απλυτη !!!
Αυτή είναι η βοθρόστομη,σάπια γκαλντεριμιτζού,που τη σιχαίνονται ακόμα και οι κατσαρίδες.Το παίζει και γκόμενα το μουνί της λάσπης και μου έλεγε ότι την έκανε και κέφι αυτός που είχε το καζίνο στη Ρόδο.Και εκτός απο βρωμιάρα τρώει και λεφτά και κάνει και φρικτό γαμήσι.ΜΑΥΡΟ,ΣΚΑΤΙΜΑΥΡΟ στην άπλυτη Ελεϊνίδα κατσαρίδα!!!!Δείτε τη και αποφύγετέ την!Ευγέ συναγωνιστά για την φωτό και το κουράγιο να τη γαμήσεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom