Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Αυτο ηταν εκτροφειο κατσαριδας και μνημειο υπατιτιδας!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Χειρότερο από το "Βασιλικόν" ρε παίδες; Εκεί σε πήγαιναν οι καλντεριμιτζούδες της πλατείας Λαυρίου;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Χειρότερο από το "Βασιλικόν" ρε παίδες; Εκεί σε πήγαιναν οι καλντεριμιτζούδες της πλατείας Λαυρίου;

..."Πριγκηπικόν" θες να πεις, στη Βερανζέρου. Το "Βασιλικό" είναι στην Αναξαγόρα (παράλληλη της Σοφοκλέους), 500+ μέτρα από τη Λαυρίου...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
..."Πριγκηπικόν" θες να πεις, στη Βερανζέρου. Το "Βασιλικό" είναι στην Αναξαγόρα (παράλληλη της Σοφοκλέους), 500+ μέτρα από τη Λαυρίου...

Ναι ρε αυτό συζητάμε, έχω πάει στο "Βασιλικόν", μου λένε για το "ΣΑΒΟΓΙΑ" στη Βερανζέρου ότι ήταν πιο τρώγλη απ' το "Βασιλικόν"... Και ρώτησα αν σε πήγαιναν εκεί οι καλντεριμιτζούδες που έκαναν πιάτσα στη Λαυρίου.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Ναι ρε αυτό συζητάμε, έχω πάει στο "Βασιλικόν", μου λένε για το "ΣΑΒΟΓΙΑ" στη Βερανζέρου ότι ήταν πιο τρώγλη απ' το "Βασιλικόν"... Και ρώτησα αν σε πήγαιναν εκεί οι καλντεριμιτζούδες που έκαναν πιάτσα στη Λαυρίου.

...Μακριά είναι...Καμιά πουτάνα που έκανε πιάτσα στη Λαυρίου ΔΕΝ πήγαινε στο "Βασιλικό"...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.228
Κριτικές
81
Like
7.957
Πόντοι
7.865
Ναι ρε αυτό συζητάμε, έχω πάει στο "Βασιλικόν", μου λένε για το "ΣΑΒΟΓΙΑ" στη Βερανζέρου ότι ήταν πιο τρώγλη απ' το "Βασιλικόν"... Και ρώτησα αν σε πήγαιναν εκεί οι καλντεριμιτζούδες που έκαναν πιάτσα στη Λαυρίου.
Kάποιες τελειωμένες πρεζούδες σε πήγαιναν εκεί για να γλυτώσεις λεφτά.Ερχόντουσαν και σου λέγανε 15 ευρώ το πήδημα και 8 ευρώ το ξενοδοχείο.Έλεος.Είχα μπεί μια φορά δήθεν να δώ δωμάτιο για να πάω και καλά με γκόμενα.Πέρα απο το γεγονός ότι βρώμαγε ο τόπος ποδαρίλα,μούχλα και κατρουλίλα,το δωμάτιο που μου έδειξε ο τύπος εκεί,το οποίο ήταν και το σπέσιαλ,είχε σπασμένο νιπτήρα και στα σεντόνια υπήρχαν φλόκια και ποικίλα έντομα.Και η έντονη κατρουλίλα απο την κοινή τουαλέτα ήταν έντονα αποπνικτική,παρά το γεγονός ότι ήταν χειμώνας και μάλιστα το είχε στρώσει το χιονάκι,οπότε φανταστείτε καλοκαίρι τι θα γινόταν.Το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι τις πρεζούδες τις έπαιρναν κάτι Πακιστανά και πήγαιναν στο εν λόγω ξενοδοχείο,αναρωτόμενοι μετά γιατί είναι τίγκα στην ηπατίτιδα ο λαός αυτός.Και όλα αυτά για να γλυτώσεις ένα 2ευρο.Πάντως ακόμα και κατσαρίδα να ήσουν,θα είχες την αξιοπρέπεια να μην ψοφήσεις εκεί μέσα.Ευτυχώς ποτέ δεν πήγα να πηδήξω εκεί μέσα και επιτέλους έκλεισε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
...Μακριά είναι...Καμιά πουτάνα που έκανε πιάτσα στη Λαυρίου ΔΕΝ πήγαινε στο "Βασιλικό"...

Χαίρω πολύ, με μαύρη από Σωκράτους έχω πάει στο "Βασιλικό". Απλά κάναμε σύγκριση ποιο ξενοδοχείο είναι χειρότερο.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
εγω πριν χρονια ειχα γαμησει κοντα στη βαρβακειο σε ενα ξενοδοχειο που λεγοταν πινδαρος...φυσικα ουτε που ξαπλωσα στο κρεβατι
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Χαίρω πολύ, με μαύρη από Σωκράτους έχω πάει στο "Βασιλικό". Απλά κάναμε σύγκριση ποιο ξενοδοχείο είναι χειρότερο.
[ το σαβογια εκλεισε επειδη επασε μαχαιρωμα πριν μερικα χρονια.παντωσ δεν ηταν και το χειροτερο. πριν χρονια (ντρεπομαι που το λεω)ειχα γαμη]σειστο σερραιον στη σοφοκλεουσ που ητανπολυ χειροτερο .εκλεισε κι αυτο.υπαρχει κι ενα ακομα πιο υπεραθλιο στη μενανδρου και ζηνωνοσ απεναντι απ τα λεοφορια αυτο πραγματικα δε παιζεται
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Χαίρω πολύ, με μαύρη από Σωκράτους έχω πάει στο "Βασιλικό". Απλά κάναμε σύγκριση ποιο ξενοδοχείο είναι χειρότερο.
[ το σαβογια εκλεισε επειδη επασε μαχαιρωμα πριν μερικα χρονια.παντωσ δεν ηταν και το χειροτερο. πριν χρονια (ντρεπομαι που το λεω)ειχα γαμη]σειστο σερραιον στη σοφοκλεουσ που ητανπολυ χειροτερο .εκλεισε κι αυτο.υπαρχει κι ενα ακομα πιο υπεραθλιο στη μενανδρου και ζηνωνοσ απεναντι απ τα λεοφορια αυτο πραγματικα δε παιζεται :helpplea:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
το σαβογια εκλεισε επειδη επασε μαχαιρωμα πριν μερικα χρονια.παντωσ δεν ηταν και το χειροτερο. πριν χρονια (ντρεπομαι που το λεω)ειχα γαμησειστο σερραιον στη σοφοκλεουσ που ητανπολυ χειροτερο .εκλεισε κι αυτο.υπαρχει κι ενα ακομα πιο υπεραθλιο στη μενανδρου και ζηνωνοσ απεναντι απ τα λεοφορια αυτο πραγματικα δε παιζεται

Paiktoura για το δικό σου λέει, αυτό που πας και γαμάς τις τσιγγάνες; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
το σαβογια εκλεισε επειδη επασε μαχαιρωμα πριν μερικα χρονια.παντωσ δεν ηταν και το χειροτερο. πριν χρονια (ντρεπομαι που το λεω)ειχα γαμησειστο σερραιον στη σοφοκλεουσ που ητανπολυ χειροτερο

Φίλε στο Σερραίον απ' ό,τι βλέπω είχε επέμβει και εισαγγελέας πριν 3 χρόνια
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16


[/quote] ...εκει εκδιδονταν κατι γιαγιονια θυμαμαι πριν καμμια 15αρια χρονια (ελληνιδεσ παντα και μαχημεσ τησ πορνιασ) μετα πλακωσαν οι ξενεσ .
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
εγω πριν χρονια ειχα γαμησει κοντα στη βαρβακειο σε ενα ξενοδοχειο που λεγοταν πινδαρος...φυσικα ουτε που ξαπλωσα στο κρεβατι

Νομίζω πως έκλεισε εδώ και κάνα δυο βδομάδες. Αυτό που βρίσκεται πολύ κοντά Σοφοκλέους και Αθηνάς δεν είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom