Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εχω πετυχει και εγω εκει που λες. στο περιπτερο στον παπαγαλο  (γειτονας  ;)) και ειχα παρει και μια στο σπιτι που τη ειχα πετυχει στο δρομο στην λαερτου γωνια με φορμιωνος ενα 20αρικο και την κρατησα σπιτι 1 ωρα. την ξεσκ... :knockinb:
αξιζε τουλαχιστο το πορνιδιο; :zfuck:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
εχω πετυχει και εγω εκει που λες. στο περιπτερο στον παπαγαλο  (γειτονας  ;)) και ειχα παρει και μια στο σπιτι που τη ειχα πετυχει στο δρομο στην λαερτου γωνια με φορμιωνος ενα 20αρικο και την κρατησα σπιτι 1 ωρα. την ξεσκ... :knockinb:

Δεν είχα ξαναδεί εκεί φίλε και μου κανε εντύπωση  ;)
Θα ξαναδω όταν περνάω, αλλά βγαίνει(ουν) μάλλον αργά μετά τις 1-2....

στην εξωπορτα απ εξω :pipa3:

Quick service  :2funny:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
αξιζε τουλαχιστο το πορνιδιο; :zfuck:
κοιτα, μην περιμενεις οτι ηταν gfe φαση. καθοταν απλα και εγω την αλλαζα και την εβαζα σε διαφορετικες στασεις(μου λεει σε καποια φαση i'm tired , αλλα δεν ψαρωσα και τις λεω from what? i'm doing all the work here!και γελασε. αλλα εσπρωνα μια ωρα με ενα 20ρικο. και ηταν και ομορφουλα για μαυρη.λιγω πριν αποφασισω να τελειωσω γιατι ειχα κουραστει και εγω, μου λεει και το θεικο, you wanna kill me with your dick  :2funny: :2funny: και ελιωσα στα γελια.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
κοιτα, μην περιμενεις οτι ηταν gfe φαση. καθοταν απλα και εγω την αλλαζα και την εβαζα σε διαφορετικες στασεις(μου λεει σε καποια φαση i'm tired , αλλα δεν ψαρωσα και τις λεω from what? i'm doing all the work here!και γελασε. αλλα εσπρωνα μια ωρα με ενα 20ρικο. και ηταν και ομορφουλα για μαυρη.λιγω πριν αποφασισω να τελειωσω γιατι ειχα κουραστει και εγω, μου λεει και το θεικο, you wanna kill me with your dick  :2funny: :2funny: και ελιωσα στα γελια.
:2funny: :2funny: :2funny: the bbest VFM το μαυρακι
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
εγω την πετυχα 5 λεπτα απο το σπιτι μου. την φορτωσα στον παπο και την πηγα σπιτι.το καλο ειναι πως δεν με ζαλισε με την ωρα.εκατσε και δεν ειπε τιποτα.(καλα λιγο γκρινια ειχε, αλλα την προσπερασα  :)) εγωτο προτεινω παντως αν βρει καποιος μαυρη ξεμπαρκη στο δρομο κοντα στο σπιτι του να την παρει. και πιο φτηνα θα του ερθει, και πιο πολυ ωρα θα την κρατησει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω την πετυχα 5 λεπτα απο το σπιτι μου. την φορτωσα στον παπο και την πηγα σπιτι.το καλο ειναι πως δεν με ζαλισε με την ωρα.εκατσε και δεν ειπε τιποτα.(καλα λιγο γκρινια ειχε, αλλα την προσπερασα  :)) εγωτο προτεινω παντως αν βρει καποιος μαυρη ξεμπαρκη στο δρομο κοντα στο σπιτι του να την παρει. και πιο φτηνα θα του ερθει, και πιο πολυ ωρα θα την κρατησει.
ετσι σωστος τυπε
τις freelancer παντα τις παμε σπιτι ΜΑΣ
ποτε στο δικο τους γιατι μπορει να μας την πεσει κανας μαυρος οπως στην ταινια πορκυς :2funny:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ετσι σωστος τυπε
τις freelancer παντα τις παμε σπιτι ΜΑΣ
ποτε στο δικο τους γιατι μπορει να μας την πεσει κανας μαυρος οπως στην ταινια πορκυς :2funny:
σωστος  :). τυπε εισαι πολυ ψαγμενος  :thumbsup:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πράγματι οι μαυρούλες έχουν εξαπλωθεί σε διάφορες περιοχές κάτι που ελπίζω να μην εξελιχθεί σε κατάσταση γκετοποίησης κεντρικών συνοικιών...
καλό το πήδημα δε λέω αλλά να μην φτάσουμε να μην μπορούμε να κυκλοφορήσουμε!!!
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Ηδη δεν μπορούμε να κυκλοφορήσουμε.δυστυχώς..
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλησπερα αγαπητοι συναγωνιστες!ξεκινωντας ενα μεσονυχτιο οδοιπορικο στις πουτανοπιατσες της πολης μας ξεκινησα απο σολωνος εντοπιζω 2 γνωστα ζακια να σερνονται στο πεζοδρομιο :zombie: συνεχιζω και βλεπω ενα ψηλο με καρε ημιζακι μου φανηκε συνεχιζω φτανω στην πλατειιτσα που ειναι στανταρ το μικρο κοντοπουτανοπορνιδιο με το κοντο μαλλι να μιλαει σε ενα αυτοκινητο κα να μου κουναει επιδηκτικα το κωλαρακι της πολυ καλο μπορω να πω :bottom:αλλα δε ψαρωσα και συνεχισα οπου κατεληξα να με κυνηγανε λυσασμενα μαυρακια παρκαρε και τα σχετικα οπου εκανα μερικα ζιγκ ζαγκ για να γλυτωσω συνεχισα κατεβηκα συγγρου απελπιστικη κατασταση και ξαναγυρισα παλι στη στρουγγα.ξανακατεβαινοντας προς την πλατειτσα καταστρωνοντας το σχεδιο αποφυγης μαυρακιων πορνιδιον  και να γυρισω σπιτι μου βλεπω ξανθο αλβανακι τουμπανο με γαλακτερα βυζομπαλα και κωλαρα  και ευχαριστηθηκα κλαρινο και πισωκολητο για κανα μισαωρο :zfuck:
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
καλησπερα αγαπητοι συναγωνιστες!ξεκινωντας ενα μεσονυχτιο οδοιπορικο στις πουτανοπιατσες της πολης μας ξεκινησα απο σολωνος εντοπιζω 2 γνωστα ζακια να σερνονται στο πεζοδρομιο :zombie: συνεχιζω και βλεπω ενα ψηλο με καρε ημιζακι μου φανηκε συνεχιζω φτανω στην πλατειιτσα που ειναι στανταρ το μικρο κοντοπουτανοπορνιδιο με το κοντο μαλλι να μιλαει σε ενα αυτοκινητο κα να μου κουναει επιδηκτικα το κωλαρακι της πολυ καλο μπορω να πω :bottom:αλλα δε ψαρωσα και συνεχισα οπου κατεληξα να με κυνηγανε λυσασμενα μαυρακια παρκαρε και τα σχετικα οπου εκανα μερικα ζιγκ ζαγκ για να γλυτωσω συνεχισα κατεβηκα συγγρου απελπιστικη κατασταση και ξαναγυρισα παλι στη στρουγγα.ξανακατεβαινοντας προς την πλατειτσα καταστρωνοντας το σχεδιο αποφυγης μαυρακιων πορνιδιον  και να γυρισω σπιτι μου βλεπω ξανθο αλβανακι τουμπανο με γαλακτερα βυζομπαλα και κωλαρα  και ευχαριστηθηκα κλαρινο και πισωκολητο για κανα μισαωρο :zfuck:
σε τι τιμη φιλε?
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Τι ρωτας τωρα και 'συ.... ασε τον ανθρωπο να ζησει τον ερωτα του.

πανω απ ολα η ενημερωση !!! χωρις πλακα τωρα αφου ο συναγωνιστης περασε καλα και απο οτι καταλαβα προτεινει δεν βλαπτει να πει και το κοστος (παντως αν προκειται οντως για ερωτα παω πασο)
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Τύποι οι μαύρες έχουν εξαπλωθεί πλέον παντού.
Χτες κατεβαίνοντας από το σπίτι προς παγκράτι, στην πλατεία εκεί στο Δεληολάνη,
βλέπω αριστερά ένα λευκό σορτς μαζί με ένα μπουστάκι να κινείται στο σκοτάδι του παρκακιού ανάμεσα στα περίπτερα...
Γυρνάω να καλοκοιτάξω και βλέπω ένα μαυράκι, με βλεπει κι αυτό κι αρχίζει...
πςςςςςςςςςςςςςςςςςς πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ  :grin:

Μιλάμε σε λίγο καιρό έξω από κάθε σπίτι θα υπάρχει και μια μαυρούλα....  :fuck1:

επειδη βρηκα ευκαιρια αποψε και λεω να κανω την τσαρκα μου θα ριξω κι εγω ενα ματι απο κει.
 

rollout

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Κυψέλη που είμαι εγώ να δείς τι γίνεται...Σάββατο κυρίως πολύ πάνω απ την πλατεία στον κεντρικό δρόμο και σκόρπια στα στενάκια...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Εκεί ειναι η φωλιά τους φίλε  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom