Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
filoi sunagonistes kai elethera pneumata gnorizei kaneis gia kinezes? freelancer h call gilrs genikotera ..tha ektimithei kathe voithia ........help re :ppppppppppp
καταρχην καλησπερα, και 2ον δεν σου εκανε εντυπωση οτι ολοι γραφουμε ελληνικα?
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
την ξεκινησα με κλαρινετο αφου την ρωτησα πρωτα κανεις καλα τσιμπουκια;και μου απαντησε τωρα θα δεις μωρο μου.οντως καταπληκτικο τρομπονι με 30 ευρω εν συνεχεια βλεποντας και την κωλαρα της τουρλομενη της ειπα να τον χωσω.μου λεει συν20 λεω εχω 10 και τα βρηκαμε εκει.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
την ξεκινησα με κλαρινετο αφου την ρωτησα πρωτα κανεις καλα τσιμπουκια;και μου απαντησε τωρα θα δεις μωρο μου.οντως καταπληκτικο τρομπονι με 30 ευρω εν συνεχεια βλεποντας και την κωλαρα της τουρλομενη της ειπα να τον χωσω.μου λεει συν20 λεω εχω 10 και τα βρηκαμε εκει.
προφέσιοναλ απρόαουτς
 

sernio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
παιδες λογο σοβαρου κολληματος με τισ ασιατισσες θα ξαναρωτησω ..παιζει κατι σε κινεζα freelancer or call girl? ευχαριστω για την κατανοηση....ειμαι...αρρωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
πριν μια εβδομάδα γυρνώντας βράδυ απο ξενύχτι, είδα μια τύπισσα στο λιμάνι του πειραια, 2 στενά μετά το Σίσα, λίγο πριν φτάσουμε Αγιο Διονύσιο, εκεί που κάνει ο δρόμος διχάλα και μπαίνουν τα λεωφορεία για τέρμα μέσα, ένα πολύ καλό τεμάχιο.σταμάτησα και ρώτησα μου είπε στοματικό 30.δεν ψηνόμουν εκείνη τη φάση γιατι περίμενε γκόμενα σπίτι αλλά το θεωρώ αρκετά αξιολογο.δε το έχω ξαναδεί από τότε βέβαια
 

Επισκέπτης
πριν μια εβδομάδα γυρνώντας βράδυ απο ξενύχτι, είδα μια τύπισσα στο λιμάνι του πειραια, 2 στενά μετά το Σίσα, λίγο πριν φτάσουμε Αγιο Διονύσιο, εκεί που κάνει ο δρόμος διχάλα και μπαίνουν τα λεωφορεία για τέρμα μέσα, ένα πολύ καλό τεμάχιο.σταμάτησα και ρώτησα μου είπε στοματικό 30.δεν ψηνόμουν εκείνη τη φάση γιατι περίμενε γκόμενα σπίτι αλλά το θεωρώ αρκετά αξιολογο.δε το έχω ξαναδεί από τότε βέβαια
υπαρχει ειδικο θρεντ για τον πειραια παιχτη..
διαβασε & γραψε οτι θες..
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
1)υπάρχει όντως συζήτηση στο αντίστοιχο θέμα όπως είπε ο συμπαιχτης παραπάνω.

ένα πολύ καλό τεμάχιο.σταμάτησα και ρώτησα μου είπε στοματικό 30........αλλά το θεωρώ αρκετά αξιολογο.δε το έχω ξαναδεί από τότε βέβαια

2)πλάκα κάνεις για το "καλό",έτσι?? χάλι πρόσωπο με μπυροκοίλι σαν 3 μηνών εγκύου(που όπως ισχυρίζεται δεν είναι.)
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
εγώ είδα άλλη προφανώς γιατί αυτή που τσέκαρα εγώ τότε δεν ταιριάζει με αυτές τις περιγραφές
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
To κακό με τις μαύρες έχει παραγίνει. Γυρίζοντας χτες το βράδυ από ολιγοήμερες διακοπές, και πριν φύγω για μια βδομαδούλα ακόμη, έκανα χτες βράδυ μια βόλτα προς Σόλωνος και πέριξ. Λίγα μπάζα και πρεζάκια, και μόνο στη Σόλωνος. Μέχρι εδώ δεν σας λέω κάτι καινούργιο. Αυτό που με παραξένεψε, είναι μια τύπισσα ξανθιά, (θα μπορούσε βέβαια να είναι και τρανς), με τζιν παντελόνι, που ήταν γύρω στα 100 μέτρα μετά το χημικό, στο σημείο που η Σόλωνος έχει κάποιο κλειστό πάρκινγ. Με το που σταμάταγες, σου έλεγε ορθά κοφτά "100 θέλω". Ούτε καλησπέρες, ούτε τα γνωστά θες παρεούλα κλπ. Τις λέω γιατί? "Γιατί είμαι όμορφη μου λέει". Ξέρει κανείς τι ρόλο βαράει? Πάντως για το διάστημα που έκανα βόλτα, δεν είδα να την παίρνει κανείς. Αυτά συνέβησαν μεταξύ 1:30 και 2:30.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
μήπως ήταν τράβελος?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μια που είχα αϋπνίες χτες βράδυ και λίγα "φωτάκια" ήταν ανοιχτά στην Φυλής/Φωκαίας με πολύ κόσμο, αποφάσισα να κάνω μια βόλτα μα δω τί παίζει στις πιάτσες.

α) Σόλωνος & Μασσαλίας: Ένα μέτριο μαυρομάλικο αδύνατο με μαύρο μπλουζάκι & τζιν σορτς, ζήταγε 30 για τουτου-πίπα, 50 για τουτου-πήδημα, 60 για ξενοδοχείο + 18 το δωμάτιο. άντε γειά.

β) Σόλωνος & Μαυρομιχάλη: Κάτι GILF

γ) Σόλωνος & Χ. Τρικούπη: Κάτι πρεζάκια

δ) Σόλωνος & Εμ. Μπενάκη (εκεί που λέει ο Συναγωνιστής Scalp36): Ένα μέτριο ξανθό, με γκρί μπλούζα & τζιν παντελόνι, όπου στην προσέγγιση μου, με πλησίασε διστακτικά & το μόνο που είπε (ευγενέστατα μεν , θρασύτατα δε) "Θέλω 100 ευρώ, Κύριε". "Είσαι πολύ απαιτητική, Κυρία μου" & έφυγα.

ε) Σόλωνος & Καποδιστρίου: Ένα ξανθό καλύγραμμο καυλάκι με τα μαλλιά πιασμένα σε κότσους σαν την Chun-Li από το Street Fighter. Φάτσα όμως πολύ μέτρια , με μυτερή μύτη & λεπτά χείλια. Δεν μπόρεσα να μάθω τιμές, λόγω εντοπισμού της τελευταία στιγμή.

ζ) Καποδιστρίου συνάχεια: Οι σπασαρχίδες μαύρες. Αν και σου την δίνουν στα νεύρα, έχει 1-2 φοβερά κομμάτια. Αλλά ποιός τις εμπιστεύεται (υγεία/σέρβις) ?

στ) Καποδιστρίου & Αριστοτέλους: Δύο οδοντογλυφίδες που κάνουν μόνιμα πιάτσα εκεί. Ποιός θα τις πάρει, τόσο ανορεξικές & αντι-ερωτικές που είναι?

η) Καποδιστρίου & Μάρνης: Ένα εμφανίσιμο κοριτσάκι με κόκκινο φορεματάκι, μπουκλέ/κατσαρό μαλλάκι, ολίγον καμπυλόγραμμο, ήταν πίσω από ένα αμάξι, στο αριστερό χέρι, οπότε η όποια περαιτέρω πρόσβαση (οπτική ή λεκτική) ήταν αδύνατη. Μάλλον ήταν η κοπελιά που αναφέρει συναγωνιστής πιο πίσω (ότι την πήρε από την Σατωβριάνδου) που λόγω μπλόκο Αστυνομίας κατέβηκε πιο κεντρικά.

Τελικά πήγαμε για ύπνο άπραγοι.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
καλή περιγραφή όμως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom