Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Επειδή βλέπω ότι σου άρεσε πολύ και δεν θα την εσπρωχνες , πάρε άλλη μία.
Έχω σπρώξει και χειρότερες μύστη μου!!! Δεν ήταν μομφή για εσένα, σόρρυ, απλά οι τρίχες στην πλάτη της με χάλασαν!!!
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.528
Πόντοι
266
Ρε παιδια καμια φωτο με φλατ κοιλίτσα απο καμια σκιννυ δεν παιζει?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • maria.jpg
    maria.jpg
    731 KB · Εμφανίσεις: 127
  • skinny1.jpg
    skinny1.jpg
    694,2 KB · Εμφανίσεις: 147
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Καταδρομική στις 13.00 σήμερα στο τρίγωνο. Ούτε η λεπτή μελαχρινή Ελληνίδα η Άννα με τον ορθάνοιχτο κώλο, ούτε η Φαν Φαν που είχα όρεξη. Η Στρογγυλοπρόσωπη Κινέζα η Σόσσα με πλησίασε, αλλά έχει πατσαβουριάσει αρκετά. Κατέληξα και πάλι στο στανταράκι μου την Ντόρα, δεν είχα δα και άλλη επιλογή
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Like
96
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά καλή σας μέρα να έχετε. Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς η Μαρία η Ρουμανα την έχει πετύχει κανείς πρόσφατα??
 

jmkpszzzz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Επιστροφή στην Πόλη μετά από 8 χρόνια… Θα ήθελα να μάθω τι παίζει ποσειδωνος και ποιο είναι το τρίγωνο ρε παιδιά ;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα σε όλους! Επιστροφή στην Πόλη μετά από 8 χρόνια… Θα ήθελα να μάθω τι παίζει ποσειδωνος και ποιο είναι το τρίγωνο ρε παιδιά ;
Κάθε δύο σελίδες κάποιος ρωτάει και κάποιοι απαντούν ποιο είναι το τρίγωνο. Αποκλείεται να ξέρεις ότι υπάρχει τρίγωνο αλλά δεν έπεσε το μάτι σου στην απάντηση για το πού είναι!!!
Τέλος πάντων το τρίγωνο είναι κοντά στην Ομόνοια, 3ης Σεπτεμβρίου μέχρι πλατεία Βάθη και τα στενά εκεί γύρω.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246
Πριν λίγο στο πόστο τους Σάρα στη γωνία στο φανάρι και Σαμοέλα στον Ορφέα απ έξω με 15ποντα παπούτσια που την έκαναν όρθιο χιλιόμετρο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
  • Like
Αντιδράσεις: krou44
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Χτεσινή καταδρομική στο Τρίγωνο. Δυστυχώς δεν δούλευε κάποια από τα στανταράκια μου πλην της Ντόρας και έκανα δύο δοκιμές.

1. Η απόλυτη φόλα. Κορίτσι μέσο ύψος, κοντό ξανθό μαλλί, δήλωσε ότι τα κάνει όλα για 10€, όνομα Αγάπη, μίλαγε σαν να φώναζε. Στο δωμάτιο αερόπιπα, δεν κάνω κώλο, σπαστική συμπεριφορά, την έδιωξα, στο διάολο το δεκάρικο.

2. Πλησίασα την κοπέλα με τα γυαλιά, μακριά κόκκινα μαλλιά που πιατσάρει έξω από το Κριστιάνα. Δεν την είχα ξαναπάρει επειδή ζήταγε 20€ χωρίς κώλο, κι έβρισκα φθηνότερα και με κώλο. Μη πήγε Κριστιάνα, όπου έχει δικό της δωμάτιο το οποίο επιμελείται η ίδια όπως μου δήλωσε, καθαρό με αξιοπρεπείς πετσέτες, καμία σχέση με τα άλλα δωμάτια. Όταν γδύθηκε είδα ότι έχει το πιο θηλυκό σώμα στο τρίγωνο. Έχει λίγα κιλά παραπάνω, αλλά είναι από τις τυχερές που είναι ισομετρικά κατανεμημένα πάνω της, Στήθος λίγο πεσμένο. Πεντακάθαρη, ανέδιδε μυρωδιά καρύδας, πλύθηκε με Betadine όταν τελειώσαμε. Μου ξεκαθάρισε ότι δεν δέχεται πελάτες που ζητάνε ελεύθερο στοματικό, είναι πολύ προσεκτική, την έκρινα από τις ασφαλέστερες στην περιοχή. Αξιοπρεπής στα του αγώνα, μέτρια πίπα, αλλά η συνολική της εικόνα ήταν καλή
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Βάζω στοίχημα ότι στο τρίγωνο γαμάνε πάρα πολλά μέλη αλλά ελάχιστοι μπαίνουν στον κόπο να γράψουν δύο γραμμές, έτσι, για ενημέρωση!!!!
Καλό για όλους μας θα είναι να ξέρετε!!!
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
19
Like
5.780
Πόντοι
1.436
Βάζω στοίχημα ότι στο τρίγωνο γαμάνε πάρα πολλά μέλη αλλά ελάχιστοι μπαίνουν στον κόπο να γράψουν δύο γραμμές, έτσι, για ενημέρωση!!!!
Καλό για όλους μας θα είναι να ξέρετε!!!
Εγώ είχα ρωτήσει πληροφορίες κυρίως για τις Ασιάτισες αλλά δεν το έχω τολμήσει ακόμα, νιώθω (ίσως παραλόγως) πως το ρίσκο για ΣΜΝ είναι πολύ μεγαλύτερο και δεν είμαι για τέτοια κόστη/παιδέματα, υποβόσκει πάντα και ο κίνδυνος ψηρίσματος κλπ. , ίσως αν είχα παρέα να ήταν ποιό εύκολο αλλά κανείς από την παρέα μου δεν είναι μπουρδελιάρης, ένας που ήταν παντρεύτηκε και το έκοψε, άσε που μ'αρέσει περισσότερο να βολτάρω σόλο, κάποια στιγμή θα το επιχειρήσω λογικά γιατί θέλω Κινέζα :cheesy:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Εγώ είχα ρωτήσει πληροφορίες κυρίως για τις Ασιάτισες αλλά δεν το έχω τολμήσει ακόμα, νιώθω (ίσως παραλόγως) πως το ρίσκο για ΣΜΝ είναι πολύ μεγαλύτερο και δεν είμαι για τέτοια κόστη/παιδέματα, υποβόσκει πάντα και ο κίνδυνος ψηρίσματος κλπ. , ίσως αν είχα παρέα να ήταν ποιό εύκολο αλλά κανείς από την παρέα μου δεν είναι μπουρδελιάρης, ένας που ήταν παντρεύτηκε και το έκοψε, άσε που μ'αρέσει περισσότερο να βολτάρω σόλο, κάποια στιγμή θα το επιχειρήσω λογικά γιατί θέλω Κινέζα :cheesy:
1ον. Οι πιο καθαρές / προσεκτικές σεξεργάτριες, είναι οι Κινέζες. Για να καταλάβεις για τι σημείο μιλάμε, εννοώ ότι την εποχή του Κόβιντ, η επονομαζόμενη Σίσσυ είχε θερμόμετρο μαζί της και με μέτραγε πριν πάμε στο ξενοδοχείο, με ακτίνα στο κούτελο
2ον. Οποιοδήποτε ΣΜΝ κι αν έχει κάποια σεξεργάτρια, δεν θα το κολλήσεις αν δεν της δώσει φιλιά στο στόμα, αν δεν κάνει ακάποτο τσιμπούκι, και δεν σπάσει το προφυλακτικό. Εγώ προσωπικά είχα πηδήξει μισή ντουζίνα από τις οροθετικές που είχαν κρεμαστεί στα μανταλάκια το 2012. Δεν κόλλησα
3ον. Δεν κλέβουν. Ξέρουν πολύ καλά ότι διατρέχουν μεγάλο κίνδυνο. Οι πιο επίφοβες είναι οι Γύφτισσες, γι αυτό και να έχεις το πορτοφόλι σου, στην άλλη άκρη το δωματίου, /ωστε να μην το φτάνει
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Εγώ είχα ρωτήσει πληροφορίες κυρίως για τις Ασιάτισες αλλά δεν το έχω τολμήσει ακόμα, νιώθω (ίσως παραλόγως) πως το ρίσκο για ΣΜΝ είναι πολύ μεγαλύτερο και δεν είμαι για τέτοια κόστη/παιδέματα, υποβόσκει πάντα και ο κίνδυνος ψηρίσματος κλπ. , ίσως αν είχα παρέα να ήταν ποιό εύκολο αλλά κανείς από την παρέα μου δεν είναι μπουρδελιάρης, ένας που ήταν παντρεύτηκε και το έκοψε, άσε που μ'αρέσει περισσότερο να βολτάρω σόλο, κάποια στιγμή θα το επιχειρήσω λογικά γιατί θέλω Κινέζα :cheesy:
Οι επιλογές πάντως σε Ασιάτισσες είναι πολύ περιορισμένες!!!
Η Σισσυ έχει φύγει από Αθήνα και παραμένουν η Φαν Φαν στον Ορφέα και οι δύο ηλικιωμένες απέναντι, μια γεμάτη, μια στεγνή αλλά είναι περασμένης ηλικίας. Αυτά για μεσημεριανές ώρες! Για βράδυ δε γνωρίζω!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Οι επιλογές πάντως σε Ασιάτισσες είναι πολύ περιορισμένες!!!
Η Σισσυ έχει φύγει από Αθήνα και παραμένουν η Φαν Φαν στον Ορφέα και οι δύο ηλικιωμένες απέναντι, μια γεμάτη, μια στεγνή αλλά είναι περασμένης ηλικίας. Αυτά για μεσημεριανές ώρες! Για βράδυ δε γνωρίζω!!
συμφωνώ απόλυτα με όσα γράφεις. Όσο για το βράδυ, σταματάνε να πιατσάρουν
 
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
85
Like
192
Πόντοι
0
1ον. Οι πιο καθαρές / προσεκτικές σεξεργάτριες, είναι οι Κινέζες. Για να καταλάβεις για τι σημείο μιλάμε, εννοώ ότι την εποχή του Κόβιντ, η επονομαζόμενη Σίσσυ είχε θερμόμετρο μαζί της και με μέτραγε πριν πάμε στο ξενοδοχείο, με ακτίνα στο κούτελο
2ον. Οποιοδήποτε ΣΜΝ κι αν έχει κάποια σεξεργάτρια, δεν θα το κολλήσεις αν δεν της δώσει φιλιά στο στόμα, αν δεν κάνει ακάποτο τσιμπούκι, και δεν σπάσει το προφυλακτικό. Εγώ προσωπικά είχα πηδήξει μισή ντουζίνα από τις οροθετικές που είχαν κρεμαστεί στα μανταλάκια το 2012. Δεν κόλλησα
3ον. Δεν κλέβουν. Ξέρουν πολύ καλά ότι διατρέχουν μεγάλο κίνδυνο. Οι πιο επίφοβες είναι οι Γύφτισσες, γι αυτό και να έχεις το πορτοφόλι σου, στην άλλη άκρη το δωματίου, /ωστε να μην το φτάνει
Σύμφωνω και επιβεβαιώνω το μήνυμα παραπάνω. Με μια μικρή προσθήκη στο ότι όλες αναλόγως την κατάσταση που βρίσκονται μπορεί να είναι επιφοβες για φερμα. Επίσης στο θέμα των ΣΜΝ αν θέλει κάποιος να προφυλαχτει γνωρίζει τι πρεπει να μην κάνει και τι μέτρα χρειάζονται ανάλογα την κατάσταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom