Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα και απο μενα αρκετα βραδια μετα τις 21,00 περναω λογο δουλειας απο λεωφ. κηφισου και πετρου Ραλλη και εχει 2-3 που ειναι εκει στη σταση του λεωφορειου για ξεκαρφωμα. Η μια μαλιστα απο οτι ειδα ειναι πιτσιρικα εως 18 χρον. μαλλον γυφτορουμανα.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
πωσ το ειδεσ το ρουμανακι καλο ρωτησεσ τιμη κλπ
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Καλησπερα και απο μενα αρκετα βραδια μετα τις 21,00 περναω λογο δουλειας απο λεωφ. κηφισου και πετρου Ραλλη και εχει 2-3 που ειναι εκει στη σταση του λεωφορειου για ξεκαρφωμα. Η μια μαλιστα απο οτι ειδα ειναι πιτσιρικα εως 18 χρον. μαλλον γυφτορουμανα.

μονο εγω ο γκαντεμης μολις εστριψα εκει επεσα σε μπλοκο
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
εγω παντωσ πηρα μαρινα και περασα ωραια.μεσ την καβλα η κοπελα και καθαρη μου φανηκε
την Μαρινα στην 3ης Σεπτεμβριου εννοεις???
Ηταν ξεπετα???
Τωρα εκει εκτος απο την Μαρινα και την Τινα παει ενα καλο ξανθουλι που κανει παρεα μαζι τους .
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εχουμε καμια διαγνωση για το ξανθο που κυκλοφορει με μαρινα και τινα;
 

Poutaniaris_xl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τα ξημερωματα στην Γ Σεπτεμβριου απεναντι απο τον ΟΚΑΝΑ, ειχαν απομεινει 4-5 μαυρες πουτανες. ο τυπος εκανε το λαθος και εβγαλε το πορτοφολι στο παραθυρο και του το βουντηξαν τρεχωντας!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
τα ξημερωματα στην Γ Σεπτεμβριου απεναντι απο τον ΟΚΑΝΑ, ειχαν απομεινει 4-5 μαυρες πουτανες. ο τυπος εκανε το λαθος και εβγαλε το πορτοφολι στο παραθυρο και του το βουντηξαν τρεχωντας!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα ηθελε ο κολος του...
Παντως αυτες οι 3 (Τινα , Μαρινα , ξανθια) ειναι πολυ καλα.
Και τωρα τελευταια εχει εμφανιστει και ενα αλλο μελαχρινο σε αυτο το πεζοδρομιο .
Στο απεναντι(το απο κατω της 3ης Σεπτεμβριου) ξεχωριζει μια καστανοξανθη νταρντανα και μια μελαχρινη βιζου .
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
τι μπλοκο αλκοτεστ? για λεγε να ξερουμε γιατι εγω ξερω κηφισου και Ιερα οδο για μπλοκο

οχι δεν ειχε αλκοτεστ αλλα εγραφαν για διαφορα αλλα και εκαναν ελεγχους. σε εκεινο το σημειο μαλιστα εχω πετυχει αρκετες φορες μπλοκο
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ΠΑΝΤΟΣ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΕΖΗ ΚΙΝΕΖΑΚΙ
EXI KAI TEL=6957
αρχικα γραφε με μικρα γτ θα σου σβησουν τα ποστ και δευτερον...για ενημερωσε με π.μ. για το τηλ του κινεζακιου...για τι ηλικια μιλαμε??
[/quote
Εχουμε νεα απο το κινεζακι??? Αν θες ενημερωσε με π.μ. για πιο αναλυτικες πληροφοριες.
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
αρχικα γραφε με μικρα γτ θα σου σβησουν τα ποστ και δευτερον...για ενημερωσε με π.μ. για το τηλ του κινεζακιου...για τι ηλικια μιλαμε??
[/quote


Εχουμε νεα απο το κινεζακι??? Αν θες ενημερωσε με π.μ. για πιο αναλυτικες πληροφοριες.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χτες το βράδυ κατέβαινα παράδρομο συγγρού.σε κάποιο σημείο (2 στενά περίπου μετά απο Πάντειο) είχε 2 γυναικες (όχι τρανσφόρμερς, κανονικές) που καθόντουσαν στην άκρη. Από αυτές τις 2 δούλευε μόνο η μία, η ξανθιά. εγώ ήθελα τη μελαχρινή αλλά μου είπε οτι δεν είναι του επαγγέλματος.ειναι φίλη της κ απλα της έκανε παρέα. φιλαράκια δεν έχς ξαναδει ομορφότερη γυναίκα στη ζωή μου. σκέφτηκα να ξαναγυρίσω κάποια στιγμή αλλά τώρα πως να με έπαιρνε σοβαρά όταν είχα πρωτοσταματήσει για να φορτώσω... :( ήταν η γυναίκα που θα ευχόμουν να γνώριζα κάπως αλλιώς και αλλού. πάντως έχει ανέβει η περιοχή. κ στην παντειο είχε 2 κοριτσάκια (κανονικα πάλι) που ομως δεν έλεγαν πολλά αλλά κ στη γωνία της καντίνας, είχε μια ξανθούλα σε ένα κόκκινο αμάξι, κόλαση. άρχισαν να εμφανίζονται γυναίκες κ στη συγγρού. και περιποιημένες μάλιστα...

αν λες με ενα κοκκινο suzuki swift τοτε φιλε μαλλον μπερδευτικες γιατι αυτη ειναι τραβελι. την ειδα χθες βραδυ μετα τη καντινα στο στενακι στη γωνια
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Προσέχετε τι κάνετε στη Συγγρού, γιατί θα γαμήσετε το Βαγγελάκι και μετά θα γκρινιάζετε...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Προσέχετε τι κάνετε στη Συγγρού, γιατί θα γαμήσετε το Βαγγελάκι και μετά θα γκρινιάζετε...
αυτο θα ειναι σχετικα οκ
φαντασου να σου πεταξει την μαλαπερδα εξω και να στην βαλει πουθενα
:2funny: :2funny:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
αυτο θα ειναι σχετικα οκ
φαντασου να σου πεταξει την μαλαπερδα εξω και να στην βαλει πουθενα
:2funny: :2funny:
Αν τελικά πάρεις τραβέλι, που νόμιζες οτι είναι κοπέλα, και σου κάνει καφακόλ μέσα στο αμάξι για να στον σφυρίξει...
Με συγχωρείς αλλά τα ήθελε ο κόλος σου...
:2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αν τελικά πάρεις τραβέλι, που νόμιζες οτι είναι κοπέλα, και σου κάνει καφακόλ μέσα στο αμάξι για να στον σφυρίξει...
Με συγχωρείς αλλά τα ήθελε ο κόλος σου...
:2funny: :2funny:
γιαυτο προσοχη :2funny: :2funny:
 

van_norden

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
μια καρολαιν μελαχρινη 30αρα αμερικανα που κανει πιατσα σολωνος-χαριλαου τρικουπη την εχει παρει κανεις?καλη ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom