Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
και ομως μεγαλε συναθλητη, υπαρχουν γυφτακια που τα παιζουν ολα, τοσο καλα που αναβουν φωτιες.

παιζει γυφτακι ( μαλλον ) διοτι μου παιταξε κατι λεξεις που προς τα εκει ακουγονται , οχι καθημερινα , αλλα αρκετες φορες , παραδρομο εθνικης , κοντα στιν βιοκαρπετ , περιμενει χωρις να προκλαει εκει που ειναι το λουλουδαδικο , τιν φωρτονεις και πηγαινεις στο ξενοδοχειο απο πισω , 20 + ξενοδοχειο και εαν εεχεις μπλα-μπλα με + 20 κολαρακι . . . .  εγω την βρησκω της περισοτερες φορες 12.00 με 1.00
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιζει γυφτακι ( μαλλον ) διοτι μου παιταξε κατι λεξεις που προς τα εκει ακουγονται , οχι καθημερινα , αλλα αρκετες φορες , παραδρομο εθνικης , κοντα στιν βιοκαρπετ , περιμενει χωρις να προκλαει εκει που ειναι το λουλουδαδικο , τιν φωρτονεις και πηγαινεις στο ξενοδοχειο απο πισω , 20 + ξενοδοχειο και εαν εεχεις μπλα-μπλα με + 20 κολαρακι . . . .  εγω την βρησκω της περισοτερες φορες 12.00 με 1.00
σε ποια βιοκαρπετ λες συναθλητη μου,  στην βιοκαρπετ που βρισκεται στη λαρισσα????
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εκτοσ ξενοδοχειου πανε τα κοριτσια τετοιεσ ωρεσ ;γιατι στα ξενοδοχεια παιζει μπιχλα πολυ
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
παιζει γυφτακι ( μαλλον ) διοτι μου παιταξε κατι λεξεις που προς τα εκει ακουγονται , οχι καθημερινα , αλλα αρκετες φορες , παραδρομο εθνικης , κοντα στιν βιοκαρπετ , περιμενει χωρις να προκλαει εκει που ειναι το λουλουδαδικο , τιν φωρτονεις και πηγαινεις στο ξενοδοχειο απο πισω , 20 + ξενοδοχειο και εαν εεχεις μπλα-μπλα με + 20 κολαρακι . . . .  εγω την βρησκω της περισοτερες φορες 12.00 με 1.00

Συναγωνιστη που ακριβως λες???
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
μεσημέρι στην 3ης Σεπτεμβριου στην αρχή της, νουμερο μεταξυ 37 και 47 ( αριστερα όπως έρχεσαι απο Ομόνια ). ρωσίδι περιπου 25 . Κανονικα κιλα, καλο΄βυζι, γαμάτα πόδια, πολύ λιγη κοιλίτσα. :kissass:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
3ης Σεμπτεβριου και  Καποδηστριου μονο Αλβανια υπαρχει φιλε και να ξερεις κατι .  καμια αλβανιδα δεν λεει την χωρα καταγωγης της.
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Σωστοοοοοοοοοοοοοος................  Ειναι απο τα Τιρανα της Ιταλιας απο το Φιερι της Ρουμανιας απο το Ελμπασαν της Πολωνιας και απο την Αυλωνα της Ρωσιας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
3ης Σεμπτεβριου και  Καποδηστριου μονο Αλβανια υπαρχει φιλε και να ξερεις κατι .  καμια αλβανιδα δεν λεει την χωρα καταγωγης της.
Eνταξει, πασο.Δεν προλαβα να πλησιασω ...  Ειναι ψηλή πάντως και δεν μοιαζει
Σωστοοοοοοοοοοοοοος................   Ειναι απο τα Τιρανα της Ιταλιας απο το Φιερι της Ρουμανιας απο το Ελμπασαν της Πολωνιας και απο την Αυλωνα της Ρωσιας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και εμενα πριν 8 χρονια μου ειχε τύχει απο αγγελια μια απο το Αργυροκαστρο της Βραζιλιας. Γελαγανε μεχρι και οι νεροχυτες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Eνταξει, πασο.Δεν προλαβα να πλησιασω ...  Ειναι ψηλή πάντως και δεν μοιαζειΚαι εμενα πριν 8 χρονια μου ειχε τύχει απο αγγελια μια απο το Αργυροκαστρο της Βραζιλιας. Γελαγανε μεχρι και οι νεροχυτες
μηπως ηταν απο το λος αμπελες? :2funny:
 

Συνημμένα

  • los ampeles.jpg
    los ampeles.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 29

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Τι έγινε ρε παιδιά;
Τις τελευταιές 3 μέρες που περνάω από 3ης Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου κατα τις 8:30 το απόγευμα, στην Ευρωπαική μεριά βρίσκω ένα πανύψηλο τραβέλι, με ξανθό μακρύ μαλλί.
Χάλασε η γειτονιά;
Πάντως το βράδυ δεν τον βλέπω και πέρνω καμιά ανάσα.
Αλλιώς ο τύπος είναι αηδία.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Τι έγινε ρε παιδιά;
Τις τελευταιές 3 μέρες που περνάω από 3ης Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου κατα τις 8:30 το απόγευμα, στην Ευρωπαική μεριά βρίσκω ένα πανύψηλο τραβέλι, με ξανθό μακρύ μαλλί.
Χάλασε η γειτονιά;
Πάντως το βράδυ δεν τον βλέπω και πέρνω καμιά ανάσα.
Αλλιώς ο τύπος είναι αηδία.
πριν κανα 2ωρο που περναγα,  καποδιστριου και 3ης σεπτεμβριου γωνια ειχε 5 με 6 διασπαρτα.
Κανα δυο ηταν καλα! Ειδικα ενα ξανθο μ ενα ασπρο σορτσακι!
 

Επισκέπτης
χαιρετο τα αγρια τσακαλια τισ εροτικισ αθιναικισ νιχτασ!
εχθεσ γιρο στισ 3 και 30 το βραδι ι πιατσα τισ καποδιστριου ιταν γεματοι γαζελεσ!μαυρεσ ιενεσ!
επισισ στιν οδο τισ πατισιον σουλατσαραν μαυρεσ ιενεσ...σε διαφορα ιψοι τισ πατισιον!
εντοπιστικαν κιριοσ πατισιον 272,246,232,208!!!!πανικοσ απο μαυρεσ γαζελεσ!κοπαδια εχουν εξαπλοσει σε ολι τιν μπουρδελιαρα αθινα και εχουν καταπνιξει τιν πιατσα!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
χαιρετο τα αγρια τσακαλια τισ εροτικισ αθιναικισ νιχτασ!
εχθεσ γιρο στισ 3 και 30 το βραδι ι πιατσα τισ καποδιστριου ιταν γεματοι γαζελεσ!μαυρεσ ιενεσ!
επισισ στιν οδο τισ πατισιον σουλατσαραν μαυρεσ ιενεσ...σε διαφορα ιψοι τισ πατισιον!
εντοπιστικαν κιριοσ πατισιον 272,246,232,208!!!!πανικοσ απο μαυρεσ γαζελεσ!κοπαδια εχουν εξαπλοσει σε ολι τιν μπουρδελιαρα αθινα και εχουν καταπνιξει τιν πιατσα!!
μακρια απο δαυτες
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
προσοχη δαγκωνουν :P
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
εχει μαυρισει η Αθηνα
Πατησιων Λιοσιων Καποδιστριου
Ναϊρομπι γιναμε !!!
:fuck2:
Απο παντου ακουγεται
πακαεε
και μετα
καλουο τκιμπουκι πιασει βυζι και κουλο και καλο μασσαζζζ
:tits2: :2on1:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εχει μαυρισει η Αθηνα
Πατησιων Λιοσιων Καποδιστριου
Ναϊρομπι γιναμε !!!
:fuck2:
Απο παντου ακουγεται
πακαεε
και μετα
καλουο τκιμπουκι πιασει βυζι και κουλο και καλο μασσαζζζ
:tits2: :2on1:
απο π.αμερικη μεχρι π.κολιατσου μετα τις 12 μοιαζει με λαγος της νιγηριας
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
οι μαυρεσ ποσο παιρνουν αλανια,λεν τιποτα,ευχαριστο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom