Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Μύστη Μπόκολε, έχεις μήπως εσύ απάντηση για να μην πετάγονται οι διάφοροι?
Συνεχίζει ή όχι το ΠΡΩΚΤΙΚΟ? [/quote]

Όχι. Μου έχουν πρήξει τόσο πολύ τα αρχίδια οι κάθε λογής προμότορες, που ακόμα και στην περίπτωση να φύγουν όλες οι σεξεργάτριες από το τρίγωνο και να μείνει μόνο αυτή, απλά θα αλλάξω στέκι. Και να μου στηθεί τσάμπα, δεν την πηδάω
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Μύστη Μπόκολε, έχεις μήπως εσύ απάντηση για να μην πετάγονται οι διάφοροι?
Συνεχίζει ή όχι το ΠΡΩΚΤΙΚΟ?

Όχι. Μου έχουν πρήξει τόσο πολύ τα αρχίδια οι κάθε λογής προμότορες, που ακόμα και στην περίπτωση να φύγουν όλες οι σεξεργάτριες από το τρίγωνο και να μείνει μόνο αυτή, απλά θα αλλάξω στέκι. Και να μου στηθεί τσάμπα, δεν την πηδάω [/quote]

Θενκς! Σεβαστή η άποψή σου! Χτες που πέρασα από τρίγωνο την είδα από κοντά και έχει σπάσει αρκετά στο πρόσωπο.
Ήταν χωρίς μεικ-απ βεβαια. Οπότε πάει η έννοια της Αλβανιδοκωλάρας, αφού δεν δίνει κωλο!
Κι από μενα άκυρο!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Μάγκες, σήψη και παρακμή σήμερα το μεσημέρι στην πιάτσα, μόνο κάνα δυο τράβελοι, τζάνκια σε άθλια κατάσταση και στη γωνία Αριστοτέλους και Σατωβριάνδου κάτι χοντρές γύφτισσες, που απορώ ποιος τις γαμάει ρε πούστη μου, εντάξει γούστα είναι αυτά, αλλά ακόμα και τα λεφτά να σκεφτεί κανείς, ένα 20άρικο με την ξενοδόχα το θέλουνε, όταν στο Μετάξι πηδάς με 10άρικο. Τι να πω, προφανώς θα πηγαίνουνε μύστες με περίεργα γούστα. Μία μόνο ήταν κάπως μέτρια, μια ξανθιά γνωστή φάτσα, στρίβοντας από Καποδιστρίου αριστερά στην Αριστοτέλους, στο χοτέλι απέναντι από το προπατζίδικο.




 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Καλή χρονιά σε όλους....πέρασμα εχθές γύρο στης 7 από τα ΚΤΕΛ στο ποτάμι....στα 100 150 μέτρα 5...6 τεμάχια αξιογαμευσημα....λόγο του ότι ήμουν με παρέα δεν σταμάτησα....
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
περασμα απο καμια πιατσα, καμια πρεζου παιζει?
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
κτελ κηφισού και ομόνοια κάτω στην καποδιστρίου έχει πολλές
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται στο τρίγωνο, η Ρουμάνα νομίζω Μαρία, μελαχρινή με μακρύ μαλλί με τατουάζ στα μπούτια, δίνει εύκολα κωλο. Και είναι και πολύ ωραίος...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται στο τρίγωνο, η Ρουμάνα νομίζω Μαρία, μελαχρινή με μακρύ μαλλί με τατουάζ στα μπούτια, δίνει εύκολα κωλο. Και είναι και πολύ ωραίος...

τιμή;
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Κλασικά 25+5 χοτελι. Προ καραντίνας πάντα. Την έχω πάρει καμία δεκαριά φορές. Άνετα με άφησε να μπω στον κωλο της. Γενικά είναι πολύ δεκτική. Και μου τον έπαιξε με τα βυζιά της τα οποία είναι πολύ μεγάλα και φοβερά, και χωρίς να βιάζεται. Μόνο δεν αφήνει κατάθεση στο πρόσωπο.
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
Ρε φίλε Tralala μιλάς λες και πέρασες σήμερα και την είδες... Και μετά λες "προ καραντίνας πάντα!! "... Δηλαδή πριν 2 μήνες. Θα τρέχει κανένας καημένος στην Ομόνοια ρισκάροντας 300αρι.
 

Giannis(19)

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα. Οι κοπελες που ειναι στο ποταμι μετα το κτελ κηφισου ποσο παιρνουν για μονο πιπα στο αμαξι?
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
655
Κριτικές
4
Like
563
Πόντοι
86
Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται στο τρίγωνο, η Ρουμάνα νομίζω Μαρία, μελαχρινή με μακρύ μαλλί με τατουάζ στα μπούτια, δίνει εύκολα κωλο. Και είναι και πολύ ωραίος...
Σε ποιο σημείο είναι αυτή συναγωνιστη;
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Συνήθως είναι στο τρίγωνο στην Ομόνοια. Τώρα στην καραντίνα δεν ξέρω αν κυκλοφορεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

Giannis(19)

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ποιες μέρες δουλεύουν τα κορίτσια στην πιάτσα μετά το κτελ κηφισού?
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Επιβεβαιώνω τα περισσότερα από τα λεγόμενα του trilala,
η Μαρία είναι μια τίμια πόρνη και πολύ καλή σε αυτό που κάνει,
όλα όμως έχουν και την άλλη όψη, όπως στο θέμα της υγιεινής δεν είμαι σίγουρος ότι θα έπαιρνε και άριστα ή έστω ανεκτά καλά, για μένα είναι αρκετά "απρόσεκτη",
είναι ώριμη (45+), χωρίς αυτό να είναι και μειονέκτημα, απλά από μακριά μπορεί να δείχνει μικρότερη,
ο κώλος της είναι δυσανάλογα μικρός σε σχέση με τα υπόλοιπα και πεσμένος,
έχει πολύ προσποίηση με φτιαχτά επιφωνήματα σε αρκετά μεγάλο βαθμό,
πολλές φορές κυκλοφορεί σε απόσταση, με τον νταβά της (ένα ξανθομάλλη Ρουμάνο) που ισχυρίζεται ότι είναι άντρας της, χωρίς να ενοχλεί όμως γενικά.
Θα κλείσω επιβεβαιώνοντας ότι είναι από τις πιο τίμιες περιπτώσεις του τριγώνου (μετά την καραντίνα δεν την έχω δει, αλλά πηγαινοέρχεται συχνά, οπότε μπορεί να ξαναεμφανιστεί).
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.938
Πόντοι
41.129
Κλασικά 25+5 χοτελι. Προ καραντίνας πάντα. Την έχω πάρει καμία δεκαριά φορές. Άνετα με άφησε να μπω στον κωλο της. Γενικά είναι πολύ δεκτική. Και μου τον έπαιξε με τα βυζιά της τα οποία είναι πολύ μεγάλα και φοβερά, και χωρίς να βιάζεται. Μόνο δεν αφήνει κατάθεση στο πρόσωπο.


τυπε με καποτα καρφωσες το κωλαντερο της ή χωρις ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: zurax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Επιβεβαιώνω τα περισσότερα από τα λεγόμενα του trilala,
η Μαρία είναι μια τίμια πόρνη και πολύ καλή σε αυτό που κάνει,
όλα όμως έχουν και την άλλη όψη, όπως στο θέμα της υγιεινής δεν είμαι σίγουρος ότι θα έπαιρνε και άριστα ή έστω ανεκτά καλά, για μένα είναι αρκετά "απρόσεκτη",
είναι ώριμη (45+), χωρίς αυτό να είναι και μειονέκτημα, απλά από μακριά μπορεί να δείχνει μικρότερη,
ο κώλος της είναι δυσανάλογα μικρός σε σχέση με τα υπόλοιπα και πεσμένος,
έχει πολύ προσποίηση με φτιαχτά επιφωνήματα σε αρκετά μεγάλο βαθμό,
πολλές φορές κυκλοφορεί σε απόσταση, με τον νταβά της (ένα ξανθομάλλη Ρουμάνο) που ισχυρίζεται ότι είναι άντρας της, χωρίς να ενοχλεί όμως γενικά.
Θα κλείσω επιβεβαιώνοντας ότι είναι από τις πιο τίμιες περιπτώσεις του τριγώνου (μετά την καραντίνα δεν την έχω δει, αλλά πηγαινοέρχεται συχνά, οπότε μπορεί να ξαναεμφανιστεί).
Η τύππισα είναι μια ψηλή, μάλλον από τα τακούνια, που φοράει δικτυοτό κλασόν?
Με έντονο μακιγιάζ?

Επίσης είναι κι αλλη μια ενδιαφερουσα. Μιλφάκι κοντη με γαλάζια μάτια με σχετικά ωραίο πρόσωπο και ωραίο σωματακι,
αλλά όχι τόσο γελαστή. Πιατσάρει συνηθως συνήθως κοντά σε Άτζελα Αλβανιδοκωλάρα (που δεν θα επρεπε να
λεγεται πια ετσι αφου δεν δινει κωλο πια)... Έχουμε καμιά πληροφορία γι αυτη?
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Αυτό το μιλφακι που λες τυπε πρέπει να είναι η Αλεξάνδρα η Πολωνέζα. Αρκετά καλή στο δωμάτιο, έχει μπουταρες και αρκετά σφιχτή κωλαρα που όμως δε δίνει. Πολλές φορές σε ξενερώνει με τα ψεύτικα επιφωνήματα που βγάζει αλλά σε γενικές γραμμές γαμιεται ωραία. Σε καμία περίπτωση δεν βγάζει τα γούστα της Μαρίας της Ρουμάνας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zurax

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Σημερινή φωτογραφία πίσω όψης...



 

Συνημμένα

  • IMG_20210123_172549.jpg
    IMG_20210123_172549.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 230

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom