Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Παιδιά έχετε δει καμμιά με μεγαλες, πελωριες βυζάρες? Διάβασα σε πολύ προηγούμενες σελίδες ότι εκεί κοντά στην Λαυρίου, υπήρχαν βυζαρουδες. Δεν με νοιάζει η εμφάνιση, λογικό είναι ότι μιλάμε για χοντρά γκράνια. Με νοιάζει το μέγεθος του βυζιού.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Θέλω να υποβάλλω μια ερώτηση, σε όσα μέλη γράφουν στο νήμα. Χτες το βράδυ, στις 22.00, πέρασα από το τρίγωνο έχοντας φορτώσει ένα στανταράκι μου. Υπήρχαν καμιά δεκαριά σεξεργάτριες, έξω από τα γνωστά Ξενοδοχεία ή που πιάτσαραν πάνω - κάτω. Κανένας, ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ, από τα μέλη που γράφουν εδώ δεν τις πηδάει; Γιατί δεν γράφει κάποιος οτιδήποτε για κάποια κοπέλα; Γιατί δεν δίνετε κάποια πληροφορία; Οποιαδήποτε απάντηση ευπρόσδεκτη

τύπε, δεν έχεις προσέξει ότι στις κριτικές 9/10 είναι για call girls και μασαζατζήδικα ;
Όσο κατεβαίνουν οι κατηγορίες τόσο λιγότερες οι αναφορές.
Όσο πιό περιθωριακά τόσο πιό κλειστά και απομονωμένα.

Τις κριτικές των call girls τις γράφουν τα πρακτορεία.
Ποιός νοήμων άνθρωπος θα κάτσει να γράψει κριτική αφού γάμησε πουτάνα και μάλιστα του δρόμου;
Κανείς.
Μόνο οι νταβατζήδες γράφουν και τίποτα καμένοι εντελώς.


Με θεωρείς λοιπόν Νταβατζή, ή καμένο, αφού έχω γράψει εντυπώσεις από όσες πήρα και μου άρεσαν, ή όσες πήρα και ήταν ξεπέτες ή έπρεπε να τις αποφεύγουμε για κάποιο λόγο; ;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
Τις κριτικές των call girls τις γράφουν τα πρακτορεία.
Ποιός νοήμων άνθρωπος θα κάτσει να γράψει κριτική αφού γάμησε πουτάνα και μάλιστα του δρόμου;
Κανείς.
Μόνο οι νταβατζήδες γράφουν και τίποτα καμένοι εντελώς.


Με θεωρείς λοιπόν Νταβατζή, ή καμένο, αφού έχω γράψει εντυπώσεις από όσες πήρα και μου άρεσαν, ή όσες πήρα και ήταν ξεπέτες ή έπρεπε να τις αποφεύγουμε για κάποιο λόγο; ;

Μπόκολε, εσύ τυχαίνει να είσαι απ τους ελάχιστους που γαμάς από Σατωμβριάνδου και είσαι και σε θέση να πληκτρολογήσεις μήνυμα
(άμα ήμουν μπούκης θα το έδινα 1/250)
Ο κανόνας στην κατηγορία είναι:zombie:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Τις κριτικές των call girls τις γράφουν τα πρακτορεία.
Ποιός νοήμων άνθρωπος θα κάτσει να γράψει κριτική αφού γάμησε πουτάνα και μάλιστα του δρόμου;
Κανείς.
Μόνο οι νταβατζήδες γράφουν και τίποτα καμένοι εντελώς.


Με θεωρείς λοιπόν Νταβατζή, ή καμένο, αφού έχω γράψει εντυπώσεις από όσες πήρα και μου άρεσαν, ή όσες πήρα και ήταν ξεπέτες ή έπρεπε να τις αποφεύγουμε για κάποιο λόγο; ;

Μπόκολε, εσύ τυχαίνει να είσαι απ τους ελάχιστους που γαμάς από Σατωμβριάνδου και είσαι και σε θέση να πληκτρολογήσεις μήνυμα
(άμα ήμουν μπούκης θα το έδινα 1/250)
Ο κανόνας στην κατηγορία είναι:zombie:

Σίγουρα όλες, ΜΑ ΟΛΕΣ έχουν κάποιο αφροδίσιο, είτε στη Σατωβριάνδου, είτε οπουδήποτε αλλού. Εδώ έχουν Αφροδίσια οι γυναίκες της διπλανής πόρτας, οι σεξεργάτριες δεν θα έχουν; Για αυτό γαμάμε ΜΟΝΟ με προφυλακτικό, δεν αφήνουμε να μας κάνουν ακάποτα τσιμπούκια (κι ας μας το προτείνουν), δεν τις φιλάμε, αποστειρωνόμαστε κάθε φορά μετά τη συνεδρία κάνοντας μπάνιο με Betadine (εδώ συνήθως πέφτει κράξιμο γιατί τους θυμίζω τον Κατακουζηνό). Τόσα χρόνια πέρασαν, άρπαξα κάτι μόνο όταν έσπασε το προφυλακτικό μέσα σε κώλο νέγρας (εννοείται ότι τότε χέστηκα από το φόβο), αλλά πήρα αντιβίωση 2ης γενιάς κι όλα καλά
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Έριξα ένα μπούτσο σε μια μαυρούλα στο τρίγωνο για να κρατηθώ πριν το λοκντάουν.
Πολύ το φχαριστήθηκα.
Είχα χρόνια να πάω εκεί.
Παράνομο γαμήσι κι έτσι :rockon:
Μέσα στην καλτίλα.
Ξαναξύπνησε το καλλιτεχνικό μου ένστικτο :knockinb:

Αναρωτιέμαι από αύριο που θα παίξει το καθολικό λοκντάουν θα χει καμία εκεί;
Έχει κανείς εμπειρία από την προηγούμενη φορά να μας πει;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Κοράκι, με κλειστά ξενοδοχεία μόνο ένα-δυο ταλαίπωρα τζάνκια θα βρίσκονται εκεί..



 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
386
Πόντοι
20
Καλησπέρα στο παγωμένο νήμα.

Σημερινό πέρασμα από πιάτσες - περισσότερο από περιέργεια - λίγο μετά το μεσημέρι με μηδενικά αποτελέσματα.

Ελάχιστα κορίτσια πλέον, τα περισσότερα τελειωμένες περιπτώσεις (τζάνκια, χοντρές, γριές, άσχημες, ή συνδυασμός δύο, ή περισσότερων των προηγουμένων)

Μια νέα Βουλγαρορουμάνα είδα στη γωνία Σωκράτους και Σατωβριάνδου στη μεριά του Λευτέρη παρέα με άλλες δυο, πάρκαρα με αλάρμ και πετάχτηκα να δω τι παίζει.

Κοντούλα, μελαχροινή, ωραίο κορμί και πρόσωπο, μπλε μάτια, γύρω στα 25, μιλούσε σχετικά καλά ελληνικά.

Ζήτησε 20€ + 5€ το ξενοδοχείο στο Cristiana που είναι ανοιχτό.

Μου μύρισε ξεπέτα και δεν δοκίμασα.

Αυτά από εμένα
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.461
Πόντοι
456
Υποθέτω πως ήταν σαφές από το κείμενό μου πως απευθυνόμουν σε όσους ψωνίζουν από το τρίγωνο. Σίγουρα κάποιοι δεν παίρνουν τις εν λόγω, για τους λόγους που ανέφερες. Κάποιοι πάνε μόνο με στανταράκια, άλλοι μόνο σε μασάζ, αλλονών η τσέπη αντέχει τις συνοδούς. Δεν είναι δυνατόν όμως σε νήμα που έχει πάνω από 21.000 μηνύματα να μην υπάρχουν τουλάχιστον 100 άνθρωποι οι οποίοι να ψωνίζουν από το τρίγωνο. Αν δεν υπήρχαν, οι εν λόγω σεξεργάτριες θα είχανε λακίσει, αφού δεν θα είχαν δουλειά. Για να κάθονται, πάει να πει ότι υπάρχει πελατεία, κάποιοι από αυτούς θα είναι μέλη εδώ. Και δεν βλέπω και να γράφουν για άλλες πιάτσες. Όλοι στη μούγκα είναι, αρκούνται να διαβάζουν τι λέμε κανα δυό και μόνο. Όσο για τις άρρωστες, εδώ οι γκόμενες της διπλανής πόρτας είναι γεμάτες ΣΜΝ, οι σεξεργάτριες δεν θα έχουν; Ναι, καλό είναι να κάνουμε όλοι εμβόλιο για ηπατίτιδα, κολλάει και από μη αποστειρωμένα σκεύη σε εστιατόριο.
Εντάξει το ότι όσοι πηδάνε πουτάνες από το τρίγωνο δεν σημαίνει ότι έχουν λογαριασμό και εδώ... δεν είναι και σίγουρο!

Όσον αφορά τα υπόλοιπα, για μένα είναι άλλο το θέμα υγείας και άλλο το θέμα τσέπης. Δηλαδή αν σου έλεγαν να πηδήξεις την Μπελούτσι με 10 ευρώ αλλά να ξέρεις πως έχει ΣΜΝ, εσύ θα το έκανες? Εγώ όχι! Ούτε για την Μπελούτσι, ούτε για την Μις Υφήλιος! Κι αυτό γιατί θέλω να είμαι υγιής και να γαμάω για όσα χρόνια τέλος πάντων θα μπορώ να γαμάω! ΑΝ αρρωστήσω (ή ακόμα χειρότερα αν ψοφήσω), τότε γαμήσι γιοκ!!!

Τέλος πάντων, ο καθένας τα ζυγίζει και πράττει ανάλογα, δεν σε κατακρίνω. Δικαίωμα του καθενός να παίρνει τα ρίσκα του. Εγώ δεν ρισκάρω τέτοιες καταστάσεις και γι' αυτό δεν φορτώνω ποτέ πουτάνες του δρόμου.

Τώρα για τις κριτικές.... τι να σου πω. Φαντάζομαι το ίδιο ισχύει και για τις κριτικές μπουρδέλων ή στούντιο ή CG. Δεν γράφουν πάντα όλοι τα πάντα!
χαχααχχα τι κοτισια χεστρωνα εισαι ρε θειτσο?απορω πως πηδας ιεροδουλες.
Θειτσο εγω θα πηδαγα τη μπελουτσι με σμν αλλα με καποτα,εγω χωρις καποτα δεν πηδαω ουτε τις γκομενες που ειχα.
Νομιζεις οτι οι γκομενες η οι ιεροδουλες δεν εχουν σμν?εχουν αλλα αν χρησιμοποιεις καποτα δεν φοβασε.
Μην κατηγοροποιεις τις γκομενες και τις ιεροδουλες γιατι θα φας το κεφαλι σου.
Ολες θα τις αντιμετωπιζεις ως υποψηφιες με σμν το λεω γιατι εισαι τετοιο δεξιο φιντανι και φοβαμαι μην σε χασουμε απο ειδος και δεν θα εχουμε δεξιο στο σαιτ να αποστομωνουμε μετα.
Ειχες δεν ειχες παλι στα πολιτικα το πηγες κουμουνι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα στο παγωμένο νήμα.
Σημερινό πέρασμα από πιάτσες - περισσότερο από περιέργεια - λίγο μετά το μεσημέρι με μηδενικά αποτελέσματα.
Ελάχιστα κορίτσια πλέον, τα περισσότερα τελειωμένες περιπτώσεις (τζάνκια, χοντρές, γριές, άσχημες, ή συνδυασμός δύο, ή περισσότερων των προηγουμένων)
Μια νέα Βουλγαρορουμάνα είδα στη γωνία Σωκράτους και Σατωβριάνδου στη μεριά του Λευτέρη παρέα με άλλες δυο, πάρκαρα με αλάρμ και πετάχτηκα να δω τι παίζει.
Κοντούλα, μελαχροινή, ωραίο κορμί και πρόσωπο, μπλε μάτια, γύρω στα 25, μιλούσε σχετικά καλά ελληνικά.
Ζήτησε 20€ + 5€ το ξενοδοχείο στο Cristiana που είναι ανοιχτό.
Μου μύρισε ξεπέτα και δεν δοκίμασα.
Αυτά από εμένα

Τι μήνυμα είχες στείλει τύπε;
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
386
Πόντοι
20
Λόγω της δουλειάς μου, μέχρι νωρίς το απόγευμα είμαι καλυμμένος με τη βεβαίωση Εργοδότη για μετακινήσεις εντός Αττικής
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Like
96
Πόντοι
0
Κλσπερα συναγωνιστές να έχουμε μια καλή εβδομάδα. Νανρωτησω ψάχνω το κινητό τις Άντζελα που είναι 3η σεμπτεβριοου την Αλβανίδα με την κωλαρά αν το έχει κάνεις ασ μ το πει ευχαριστώ εκ των προτέρων. (Την γνωρίζω χρονιά την έχω πάρει πάνω από καμια 3αρια φορές δεν θα έχει θέμα δλδ να μ το δώσει κάποιος ευχαριστώ κ πάλι εκ των προτέρων
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Έλεγα κι εγώ. Δεν θα πεταχτούν οι προμότορες να αρχίσουν να ζητάνε τάχα το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας, ώστε να δημιουργήσουν τεχνητή ζήτηση, όταν ξανανοίξουν οι πιάτσες; Ίσως λοιπόν να έχουν πληροφορίες από ΄μέσα και να ξεκινάνε από τώρα την προεργασία
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Εγώ πάντος πρέπει να ειμαι ο μόνος που δεν ξερω ποια ειναι η κυρία :cheesy: Οπότε θα ζητισω Photo για να συνεχισω το θέμα :glasses:
 

TSOUK1821

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
παντως Πλατεία Λαυρίου έχει πέσει νέκρα...ειχε κάτι καλά granny από Ρωσία....ο covid τα εξαφάνισε ελπιζουμε να επανακάμψουν
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
Vintage Αναμνήσεις Σόλωνος Βουκουρεστίου αυτά ήταν χρονιά:glasses::glasses:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Έλεγα κι εγώ. Δεν θα πεταχτούν οι προμότορες να αρχίσουν να ζητάνε τάχα το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας, ώστε να δημιουργήσουν τεχνητή ζήτηση, όταν ξανανοίξουν οι πιάτσες; Ίσως λοιπόν να έχουν πληροφορίες από ΄μέσα και να ξεκινάνε από τώρα την προεργασία

Καλημέρα μάγκες! Χωρίς να θέλω να προμοτάρω ισχύει ότι η Άτζελα έκοψε το ΠΡΩΚΤΙΚΟ?
Ήθελα να την πάρω λίγο πριν τη 2η καραντίνα για μια ώρα με κώλο και μου είπε ότι εδώ και πολύ καιρό
τον έκοψε! Την είχα πάρει πρόπερσι για μια ώρα φουλ με κώλο και πλήρωσα 80+10 το χοτέλι κι έμεινα ευχαριστημένος.
Αν ισχύει ότι έκοψε τον κώλο τότε χάνεται η ίδια η έννοια της Αλβανιδοκωλάρας!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Έλεγα κι εγώ. Δεν θα πεταχτούν οι προμότορες να αρχίσουν να ζητάνε τάχα το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας, ώστε να δημιουργήσουν τεχνητή ζήτηση, όταν ξανανοίξουν οι πιάτσες; Ίσως λοιπόν να έχουν πληροφορίες από ΄μέσα και να ξεκινάνε από τώρα την προεργασία

Καλημέρα μάγκες! Χωρίς να θέλω να προμοτάρω ισχύει ότι η Άτζελα έκοψε το ΠΡΩΚΤΙΚΟ?
Ήθελα να την πάρω λίγο πριν τη 2η καραντίνα για μια ώρα με κώλο και μου είπε ότι εδώ και πολύ καιρό
τον έκοψε! Την είχα πάρει πρόπερσι για μια ώρα φουλ με κώλο και πλήρωσα 80+10 το χοτέλι κι έμεινα ευχαριστημένος.
Αν ισχύει ότι έκοψε τον κώλο τότε χάνεται η ίδια η έννοια της Αλβανιδοκωλάρας!


Είπα κι εγώ, τρεις βδομάδες έχουν να αναφέρουν την Αλβανιδοκωλάρα. Τώρα θα πεταχτεί κάποιος και θα πει, όχι ρε, εγώ την πήρα προχτές, και το συνεχίζει το πρωκτικό. Και στη συνέχεια θα εμφανιστεί ένας τρίτος και θα γράψει ρε δεν την ξέρω, βάλτε κάποια φωτογραφία, και στείλτε μου με προσωπικό μήνυμα το τηλέφωνό της. Άλλα αντ' άλλα, της Παρασκευής το γάλα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Έλεγα κι εγώ. Δεν θα πεταχτούν οι προμότορες να αρχίσουν να ζητάνε τάχα το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας, ώστε να δημιουργήσουν τεχνητή ζήτηση, όταν ξανανοίξουν οι πιάτσες; Ίσως λοιπόν να έχουν πληροφορίες από ΄μέσα και να ξεκινάνε από τώρα την προεργασία

Καλημέρα μάγκες! Χωρίς να θέλω να προμοτάρω ισχύει ότι η Άτζελα έκοψε το ΠΡΩΚΤΙΚΟ?
Ήθελα να την πάρω λίγο πριν τη 2η καραντίνα για μια ώρα με κώλο και μου είπε ότι εδώ και πολύ καιρό
τον έκοψε! Την είχα πάρει πρόπερσι για μια ώρα φουλ με κώλο και πλήρωσα 80+10 το χοτέλι κι έμεινα ευχαριστημένος.
Αν ισχύει ότι έκοψε τον κώλο τότε χάνεται η ίδια η έννοια της Αλβανιδοκωλάρας!


Είπα κι εγώ, τρεις βδομάδες έχουν να αναφέρουν την Αλβανιδοκωλάρα. Τώρα θα πεταχτεί κάποιος και θα πει, όχι ρε, εγώ την πήρα προχτές, και το συνεχίζει το πρωκτικό. Και στη συνέχεια θα εμφανιστεί ένας τρίτος και θα γράψει ρε δεν την ξέρω, βάλτε κάποια φωτογραφία, και στείλτε μου με προσωπικό μήνυμα το τηλέφωνό της. Άλλα αντ' άλλα, της Παρασκευής το γάλα

Μύστη Μπόκολε, έχεις μήπως εσύ απάντηση για να μην πετάγονται οι διάφοροι?
Συνεχίζει ή όχι το ΠΡΩΚΤΙΚΟ?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Έλεγα κι εγώ. Δεν θα πεταχτούν οι προμότορες να αρχίσουν να ζητάνε τάχα το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας, ώστε να δημιουργήσουν τεχνητή ζήτηση, όταν ξανανοίξουν οι πιάτσες; Ίσως λοιπόν να έχουν πληροφορίες από ΄μέσα και να ξεκινάνε από τώρα την προεργασία

Καλημέρα μάγκες! Χωρίς να θέλω να προμοτάρω ισχύει ότι η Άτζελα έκοψε το ΠΡΩΚΤΙΚΟ?
Ήθελα να την πάρω λίγο πριν τη 2η καραντίνα για μια ώρα με κώλο και μου είπε ότι εδώ και πολύ καιρό
τον έκοψε! Την είχα πάρει πρόπερσι για μια ώρα φουλ με κώλο και πλήρωσα 80+10 το χοτέλι κι έμεινα ευχαριστημένος.
Αν ισχύει ότι έκοψε τον κώλο τότε χάνεται η ίδια η έννοια της Αλβανιδοκωλάρας!

Μάλλον για αυτό την είδα ρε τύπε να αγοράζει πάνες ακράτειας από τις φθηνές κιόλας από τον Γαλαξία στην Γ Σεπτεμβρίου. Λέω και εγώ τι διάλο έγινε;
:shit::shit::zombie::zombie:
Πάκης Σαπάκης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom