Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
το ιδιο ακριβως και στα στριπτιζαδικα.
ποιος ο λογος να κερασεις ποτο στην αλλη και να χαλασεις-καψεις, 2 χορους βυζομουνοκωλοτριψιματος μαζι της?
εννοειται χαμουρεμα και γλωσσοφιλα στα σκοταδια.
μα αυτο δεν ειναι το ζητουμενο και η καβλα της υποθεσης αλλωστε?
τοσα χρονια που πηγαινα, ποτε δεν ειχα κερασει ποτο.
μονο χορους.
εχω κανει και 10 χορους με μια συνεχομενους.
η πουτσα στο ταβανι και οσο την επιλεγεις ξανα, τοσο καθεται επιπλεον και αυτη και σου ανοιγεται.
εχω βγαλει γκομενα στριπερ και εχω γαμησει κιολας, χωρις να την κερασω ουτε νερο.
δε μπορω να καταλαβω αυτη τη λοξα του κλαψομουνικου μπιρι μπιρι σε replay mode.
Ωραιος φιλε
Ομως ποσους χορους να παρεις
Εγω δε θα επενδυα σε ενα τετοιο αλογο την κουρσα μου
Οι εξω γκομενες πεφτουν σε δυο ραντεβου.
Στους 10 χορους ειναι πολλες shots.
Γνωμη μου.
Ωστοσο μαγκια σου γιατι και φοβερα μουνια εχει στα στριπ και αλλοι κανουν 100 χορους και τρωνε πουλο.
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
43
Like
4.542
Πόντοι
5.646
Ωραιος φιλε
Ομως ποσους χορους να παρεις
Εγω δε θα επενδυα σε ενα τετοιο αλογο την κουρσα μου
Οι εξω γκομενες πεφτουν σε δυο ραντεβου.
Στους 10 χορους ειναι πολλες shots.
Γνωμη μου.
Ωστοσο μαγκια σου γιατι και φοβερα μουνια εχει στα στριπ και αλλοι κανουν 100 χορους και τρωνε πουλο.

Οι έξω γκόμενες έχουν ένα κακό. Πέφτουν μετά το δεύτερο ραντεβου αλλά μετά θέλουν να τους πληρώνεις τα πάντα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Bλεπω με μια ματια στα μηνυματα οτι ολοι πανω κατω τα ιδια θελουμε...αφου λοιπον ειναι τοσο απλα τα πραγματα με εναν αντρα αυτες γιατι κανουν το εντελως αντιθετο οι ψωλες?
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Bλεπω με μια ματια στα μηνυματα οτι ολοι πανω κατω τα ιδια θελουμε...αφου λοιπον ειναι τοσο απλα τα πραγματα με εναν αντρα αυτες γιατι κανουν το εντελως αντιθετο οι ψωλες?
Για σπάσιμο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.172
Πόντοι
27.261
Ωραιος φιλε
Ομως ποσους χορους να παρεις
Εγω δε θα επενδυα σε ενα τετοιο αλογο την κουρσα μου
Οι εξω γκομενες πεφτουν σε δυο ραντεβου.
Στους 10 χορους ειναι πολλες shots.
Γνωμη μου.
Ωστοσο μαγκια σου γιατι και φοβερα μουνια εχει στα στριπ και αλλοι κανουν 100 χορους και τρωνε πουλο.
ενα βασικο πρεπει να εχεις, απο το οποιο εξαρτιονται παρα πολλα για το μετεπειτα και αυτο το εμαθα απο τον αθλητισμο.
ΑΝΤΙΛΗΨΗ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Κρατώ τη φράση "ο άνθρωπος είναι ο αρχιτέκτων της ζωής του"
Έυστοχη και μεστή νοήματος.
Το άτομο ως ξεχωριστή προσωπικότητα επιλέγει το δρόμο που θ ακολουθήσει.
Για την αίσθηση της πατρότητας μπορώ να πω πως διαφωνώ.Δεν είναι τόσο μακριά μου όσο το να γίνω Μαραντόνα.
Βλέπω πχ πως νοιώθω για τα ανήψια μου,τα παιδιά του αδελφού μου.
Είναι πολύ θορυβώδη και ανεπιθύμητα.
Ο αδελφός μου έχει χαρά να ξοδεύει για αυτά.
Εγώ δε θα θελα να δωσω τα αγαπημενα μου με ιδρωτα κεκτημενα χρηματα για να εχουν τα παιδια μου παμπερς η αργοτερα να πανε φροντηστηριο.
Προτιμω να τα δινω για τις δικες μου ηδονες.
Επισης θελω οταν γυριζω απο τη δουλεια να μην ακουω κιχ.
Ενα σπιτι που εχει παιδια εχει πολλους θορυβους.
Τελος η ερωτηση "αν δεν υπηρχε σεξ" ειναι εντελως στη σφαιρα της υποθεσης για να ξεκαθαριστει μεσα μας ο ρολος και η αξια της γυναικας.

Κι εννοειται πως οτι γραφω ειναι υποκειμενικο καθαρα.

Ανηκω στις εξαιρεσεις και δε θεωρω πως ειμαι καλυτερος η χειροτερος.Απλα διαφορετικος.

Ο ανθρωπος ειναι κατα βαθος ζωο που επιθυμει την αναπαραγωγη του και αν κοιταξεις μια οικογενεια ανθρωπων και αλλων θηλαστικων δε θα δεις διαφορες.

Τον ανθρωπο τον συνεφερε να κινειται κατα αγελες τα παλια και αγρια χρονια.Να ειναι κοινωνικος,να γνωριζει τη φωτια τον τροχο και τα οπλα.
Να αναπαραγεται.
Πλεον ομως ζουμε σε πολιτισμενο σχετικα ασφαλες περιβαλλον κι αυτο επιτρεπει τη διαμορφωση και αλλων στασεων ζωης.
Να προσθεσω τελος πως οταν αναφερθηκα στην ολοκληρωση του ανθρωπου δεν εννοουσα την καθ ολα ολοκληρωση του,αλλα τοποθετηθηκα σε σχολιο συναγωνιστη που εγραψε οτι ο ανδρας για να νοιωσει ολοκληρωμενος εχει αναγκη τη γυναικα.
"αρχιτεκτον της ζωης του" και αυτο λιγο σχετικο θα ελεγα ομως σε γενικες γραμμες ισχιει.Η πορεια της ζωης ενος ανθρωπους ξεκιναει ηδη απο μια ηλικια οπου τον εγκεφαλο του, τον διαμορφωνουν παραγοντες που δεν ειναι στο χερι του να τους ελεγξει.Ολη η ζωη του ανθρωπου ειναι καταδικασμενη να επαναλαμβανεται μεσα απο τη παιδικη ηλικια,στις σχεσεις του με τους γονεις,σε καθε βημα που κανει παντα θα τους βρισκει "μπροστα" του.Οτι του αρεσει,οτι δεν του αρεσει (ειτε ακομα και διαφορα φετιχ που μπορει να εχει) ειναι βιωμα καθαρα της παιδικης ηλικιας που δεν ειναι στο χερι του να την χαραξει.Αυτο ισχιει σε εναν μεγαλο βαθμο αλλα οχι εξολοκληρου.Πανω σε αυτα που εχει βιωσει ως παιδι γινεται "αρχιτεκτων της ζωης του".Ο εγκεφαλος ενος ανθρωπου δε χτιζεται μονο απο τη τροφη αλλα και απο το εξωτερικα ερεθισματα-περιβαλλον. Ολα αυτα τα ερεθισματα "εγκλωβιζονται" μεσα στον εγκεφαλο και τον "πλαθουν"(προβληματα στο σπιτι,ξυλο,βια.θανατος κτλ)οταν ενα παιδι τα βιωσει σε μεγαλο βαθμο αυτα ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα βγει προβληματικο.Οποτε για τι "αρχιτεκτον της ζωης" μιλαμε? τι ειδους ζωη να παρει στα χερια του μετα? ..Η ολοκληρωση απο την αλλη ειναι σχετικη για τον καθε ανθρωπο,για μενα ολοκληρωνεται καποιος οταν εχει κανει στη ζωη του αυτα που θελει...(και το τι θελει η τι νομιζει οτι θελει ειναι παλι σχετικο) Για την γυναικα δεν ειναι το ιδιο πιστευω πως η ολοκληρωση γινεται μεσα απο την αναπραγωγη(χωρις αυτο να σημαινει οτι με το να κανει παιδι ειναι και σωστη επιλογη)..βλεπε εγκαταλειψη...(απλως το νιωθει ορμονικα-βιολογικα)Τωρα το οτι ο αντρας κανει οικογενεια- παντρευεται ,αλλα παρολα αυτα γαμαει και στις πουτανες νομιζω την απαντηση την ξερουμε ολοι (μεσα μας κατα βαθος).Το θεμα ειναι οτι την ξερουν και αυτοι που παντρευονται-κανουν οικογενεια αλλα ο φοβος της μοναξιας σε μεγαλυτερη ηλικια τους κανει να μπαινουν σε αυτη τη διαδικασια.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
618
Like
1.025
Πόντοι
206
Οι έξω γκόμενες έχουν ένα κακό. Πέφτουν μετά το δεύτερο ραντεβου αλλά μετά θέλουν να τους πληρώνεις τα πάντα.
Δεν νομίζω ότι γενικά ισχύει κάτι τέτοιο. Πχ σε μια σχέση διάρκειας ενός ετούς ας πούμε, περισσότερα χρήματα θα χαλάσεις με την "μπαρόβια", κλπ παρά με την "έξω". Σίγουρα μπορεί να κάνω και λάθος αλλά μιλάω με βάση τη δική μου εμπειρία ΚΑΙ με τις 2 περιπτώσεις. Τώρα για να γαμήσεις 1 και 2 φορές μπορείς κάλλιστα να το κάνεις και στις 2 περιπτώσεις χώρις να ξοδέψεις ή με το να ξοδέψεις λίγα χρήματα
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Καλά πιάτο φαΐ κια να ξέρουνε να καθαρίζουμε.. Λίγες ελεεινιδες πλέον τα ξέρουν αυτα?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.832
Πόντοι
20.686

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
η γυναίκα αντίστοιχα ένα μαλάκα να πληρώνει :confused:
Ναι ναι , συνεχιστε τετοιες μαλακιες, μπας και τις πιστεψετε καψεροι μου φιλοι , οταν αυτην την σιτγμη που μιλαμε το παλαι ποτε πιο 'ψωνισμενο' και μη μου απτου και στυλακι 'εγω ειμαι η απολυτη μουναρα μπαργουμαν που θα με κυνηγανε και θα παρακαλανε ολοι οι αντρες, τοσο μουναρος που ειμαι' , πουτανακι που ειχα γνωρισει καποτε, οταν ημουν φοιτητης και τωρα ειναι αναπληρωτρια σε ενα νησι καπου στην Β. Ελλαδα και την πηδαει ενας μαλακας αλβανος, που μονο απο τις φορμες που ειδα να φοραει (δεν ηταν δυσκολο τον εντοπισω, ειδα φωτο της ταχα μου και δηθεν βρωμιαρας που με ειχε απο τοτε, φοιτητικα χρονια, στα social media, ειδα σε ποιον παταει ολο καρδουλες και τον εντοπισα σε μια αλλη φωτο στο ιδιο μερος με την καργιολα του κερατα , στον ιδιο φοντο που σημαινει οτι ηταν μαζι, απλα δεν τον εμφανιζει επισημα σαν γαμια της, σε κοινη φωτο, τουλαχιστον οχι ακομη ) φαινεται πιο λετσος και ρακενδυτο ψωριαρο αλβανας και απο αυτους που ηρθαν το 91 , οταν τους πηδηξε ο Εμβερ ......και μετα εσεις λετε για λεφτα .... ποια ? η Μ........ που οποιος την εβλεπε τοτε στα ενδοξα φοιτητικα χρονια, ελεγε εεεεε η Μ...... , η Μ....ρε συ θα καταληξει με τυπους με γερα ποροτοφολια, τετοιος μουναρος που ειναι ...... χαχαχααχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ τελικα Mindreader το primal dna της βρωμας και απλυσιας και της τεστορονης που πιθηκου προγονου μετραει ....τιποτα αλλο ....η πολλη 'εξελιξη' εχει απλα αλλοτριωσει της μυαλα των ανημπορων ζωων και εχουν μεπρδευτει ......... εννοια σας ομως , κατι τετοια παραδειγματακια σαν την Μ..... μας αποδεικνυουν οτι στο τελος το πιθηκισιο dna ειναι που μετραει .....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Καλά πιάτο φαΐ κια να ξέρουνε να καθαρίζουμε.. Λίγες ελεεινιδες πλέον τα ξέρουν αυτα?

Ελλεεινίδα κάτω των 35 δεν ξέρει πώς να βράσει ούτε αυγό.Για καθαριότητα,μην το συζητάμε καν
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Ναι ναι , συνεχιστε τετοιες μαλακιες, μπας και τις πιστεψετε καψεροι μου φιλοι , οταν αυτην την σιτγμη που μιλαμε το παλαι ποτε πιο 'ψωνισμενο' και μη μου απτου και στυλακι 'εγω ειμαι η απολυτη μουναρα μπαργουμαν που θα με κυνηγανε και θα παρακαλανε ολοι οι αντρες, τοσο μουναρος που ειμαι' , πουτανακι που ειχα γνωρισει καποτε, οταν ημουν φοιτητης και τωρα ειναι αναπληρωτρια σε ενα νησι καπου στην Β. Ελλαδα και την πηδαει ενας μαλακας αλβανος, που μονο απο τις φορμες που ειδα να φοραει (δεν ηταν δυσκολο τον εντοπισω, ειδα φωτο της ταχα μου και δηθεν βρωμιαρας που με ειχε απο τοτε, φοιτητικα χρονια, στα social media, ειδα σε ποιον παταει ολο καρδουλες και τον εντοπισα σε μια αλλη φωτο στο ιδιο μερος με την καργιολα του κερατα , στον ιδιο φοντο που σημαινει οτι ηταν μαζι, απλα δεν τον εμφανιζει επισημα σαν γαμια της, σε κοινη φωτο, τουλαχιστον οχι ακομη ) φαινεται πιο λετσος και ρακενδυτο ψωριαρο αλβανας και απο αυτους που ηρθαν το 91 , οταν τους πηδηξε ο Εμβερ ......και μετα εσεις λετε για λεφτα .... ποια ? η Μ........ που οποιος την εβλεπε τοτε στα ενδοξα φοιτητικα χρονια, ελεγε εεεεε η Μ...... , η Μ....ρε συ θα καταληξει με τυπους με γερα ποροτοφολια, τετοιος μουναρος που ειναι ...... χαχαχααχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ τελικα Mindreader το primal dna της βρωμας και απλυσιας και της τεστορονης που πιθηκου προγονου μετραει ....τιποτα αλλο ....η πολλη 'εξελιξη' εχει απλα αλλοτριωσει της μυαλα των ανημπορων ζωων και εχουν μεπρδευτει ......... εννοια σας ομως , κατι τετοια παραδειγματακια σαν την Μ..... μας αποδεικνυουν οτι στο τελος το πιθηκισιο dna ειναι που μετραει .....
Και τι σημαίνει αυτό βρε φίλε γυναίκα είναι σήμερα με τον αλ αμο αύριο με άλλο γαμιά.. Για τη γυναίκα δεν είναι και κ ένα κΤορθωμα να βρει γαμιά.. Το θέμα ότι οι ελλεινιδες δεν κάνουμε για νοικοκυρές..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Στο σφυριξανε όμως .
Δεν το ξερεις.
Για καθάρισμα όντως καλές .
Γράφω από κινητό Τυπε και τα δοορθωνοι μόνο του.. 2 αλ ανίδεος ζεμρες είχα αλλά και Γεωργιανη..κοριτσαρες και γυναικαρες νοικοκυρες αλλά έπρεπε να μετακομίσει στη Κρήτη.. Δεν βρίσκεις εύκολα ανύπαντρη 30 άρα αλβανιδα Τυπε όλες παντρεμένος με παιδάκια είναι αμα βρω ανύπαντρη ομορφουλα αλβανιδα την έχω απαγάγει??
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.980
Like
14.486
Πόντοι
3.656
Τύποι δε ξέρω για σας αλλά εγώ από τις γκόμενες μου περιμένω λεφτά...γιαυτό φροντίζω να έχουν καλές δουλειές και γεμάτο πορτοφόλι για να μπορώ και εγώ να εξασφαλιστώ :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom