Νέα

PC problem - Help!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zironvenom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Τυπε μπαςκαι εχει καμία  λειτουργία  σαν το over provisioning και σου τρωει χωρο?

πως το κοιταζω αυτο? τυπε ψυχολογε επειδη εχω τα 10 τρομαρα μου, αν παω settings k storage 28.9 τη βγαζει τη χωρητικοτητα !! στα 10 με δεξι κλικ δε σου βγαζει παντως διαχειριση
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
πως το κοιταζω αυτο? τυπε ψυχολογε επειδη εχω τα 10 τρομαρα μου, αν παω settings k storage 28.9 τη βγαζει τη χωρητικοτητα !! στα 10 με δεξι κλικ δε σου βγαζει παντως διαχειριση
Βγαζει ιδιότητες .εκει τι σου δείχνει;Αν και μαλλον πρόβλημα του ssd είναι γιατι δεν ακουγονται λογικά αυτά.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
δεξι κλικ στον υπολογιστη μου - διαχειριση - διαχειριση δισκων και λογικα θα πρεπει να βλεπεις τον υπολοιπο χωρο με μαυρο χρωμα εκει πανω πατας και πας διμιουργια νεου τομου και σε ολα τα υπολοιπα πατας επομενο και λογικα θα εχεις και τον υπολοιπο χωρο

ok σωστος !! το βρηκα οπως το ειπες εγινε!! να σαι καλα
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
μπορει να που κάποιος φίλος τι μαλακία έκανα, και ότι κάνω στο google chrome στον υπολογιστή στο σπίτι το κα΄νει και στον υπολογιστή της  δουλειάς μου ιστορικό σελιδες που σώζω...
 

nef7

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2014
Μηνύματα
442
Like
88
Πόντοι
1
Προφανώς έχεις συνδεθεί με τον ίδιο λογαριασμο και στα 2 και επίσης στις ρυθμίσεις έχεις επιλέξει συγχρονισμό
 

nef7

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2014
Μηνύματα
442
Like
88
Πόντοι
1
Να αποσυνδεθείς απο τον λογαριασμό σου (sign out - αποσύνδεση) στο pc της δουλειάς, να σβήσεις το ιστορικό και να αλλάξεις τις ρυθμίσεις για τον συγχρονισμό αν δεν τις θες γενικά, google it για το πως ακριβως αν δεν ξέρεις, δεν ειναι δύσκολο
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσω TeamSpeak 3 χωρίς ακουστηκά και μικρόφωνο και να δίνω-πέρνω ήχο απλά με την κάρτα ήχου του pc ?
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Εαν κάνεις δεξί κλικ στην φωτο Ιδιοτητες->Λεπτομέρειες και βλέπεις τι θα δει και κάποιος άλλος όταν ανεβάσεις οπουδήποτε την φωτο.
Μπορείς βέβαια να βρεις κάποιο λογισμικό που εμφνίζει Exif Data από φωτο.


 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Εαν κάνεις δεξί κλικ στην φωτο Ιδιοτητες->Λεπτομέρειες και βλέπεις τι θα δει και κάποιος άλλος όταν ανεβάσεις οπουδήποτε την φωτο.
Μπορείς βέβαια να βρεις κάποιο λογισμικό που εμφνίζει Exif Data από φωτο.

oπως?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσω TeamSpeak 3 χωρίς ακουστηκά και μικρόφωνο και να δίνω-πέρνω ήχο απλά με την κάρτα ήχου του pc ?

Στις ρυθμίσεις του TS3 μπορείς να επιλέξεις devices για capture και αναπαραγωγή.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
αλλαξα σκληρο δισκο και δεν μπορω να σβησω τα windows και τα αλλα προγραμματα από τον παλιο. Ξερει καποιος τροπο για να τα σβησω?
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
αλλαξα σκληρο δισκο και δεν μπορω να σβησω τα windows και τα αλλα προγραμματα από τον παλιο. Ξερει καποιος τροπο για να τα σβησω?
Δεξί κλικ στον παλιό δίσκο και διαμόρφωση.
Διαγράφονται ΟΛΑ προσοχή εάν έχεις φωτο, εγγραφα, μουσική, ταινίες κλπ. θα χαθούν.
Φαντάζομαι ότι τα δεδομένα έχουν μεταφερθεί στον νεο δίσκο.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
Δεξί κλικ στον παλιό δίσκο και διαμόρφωση.
Διαγράφονται ΟΛΑ προσοχή εάν έχεις φωτο, εγγραφα, μουσική, ταινίες κλπ. θα χαθούν.
Φαντάζομαι ότι τα δεδομένα έχουν μεταφερθεί στον νεο δίσκο.

ευχαριστω, διαγραφτηκαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom