Νέα

κανενα μηνυμα σε μη ενεργο μελος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparotriftoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ουτε εγω θυμαμαι εσυ να με ρωτησες κατι και να μην απαντησα.. Δεν καταλαβαινω την επιθεση που κανεις :think: τι εισαι?? δικηγορος?  Σιγουρα δεν ειμαι τιποτα απο τα παραπανω που γραφεις.

Σιγά την επίθεση ρε φίλε... :2funny: :2funny: :2funny:
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
αυτο καταλαβες ? εισαι καθυστερημενος.
τα 0 μηνυματα και οι 0 κριτικες σε χαρακτηριζουν, ναι. σε συνδιασμο με την μηδενικη ενασχοληση σου με το site (αβαταρ κτλ) μου δειχνουν οτι ειναι παρταλι.

εγω ειμαι ο νεοελληνας ή τα αρχιδια που μονο παιρνουν και δεν δινουν τιποτα ? ρε εισαι σοβαρος ?

Σε μεγαλο μερος της αρχικης σου τοποθετησης εχεις δικιο.και δικαιωμα σου ειναι να συμπεριφερεσαι οπως θελεις!
Απλα,μη θεωρεις δεδομενο οτι καποιος με πολλα μηνυματα εχει και ουσιαστικη συμμετοχη στο φορουμ.υπαρχει μελος με 2000 μηνυματα σε 1 1/2 μηνα εγγραφης απο τα οποια τα 1500 ειναι σκετα emoticons και τα υπολοιπα εξυπναδες του κωλου! παραδειγματα τετοια υπαρχουν παρα πολλα!
 

le

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σιγά την επίθεση ρε φίλε... :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν βλεπω κανεναν να γελαει... :jerking: Παρεμπιπτόντως μπηκα στο προφιλ σου και δεν ειδα καμια δικια σου. Κρυμενες τις εχεις? Οσο για τις δικες μου δεν λεω τιποτα. Μονο με πραξεις θα απαντησω.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δεν βλεπω κανεναν να γελαει... :jerking: Παρεμπιπτόντως μπηκα στο προφιλ σου και δεν ειδα καμια δικια σου. Κρυμενες τις εχεις?

Δες καλύτερα,μου φαίνεται δεν έχεις ιδέα από το σάιτ... :2on1:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
εν τω μεταξυ έχει ανοιχτει ένα θεμα για τις κριτικες και τα μελη που δινουν πληροφοριες και έχει φτάσει να τσακώνονται ανούσια όλα τα μελη που δεν έχουν δωσει τίποτα :2funny: :jerking:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
εν τω μεταξυ έχει ανοιχτει ένα θεμα για τις κριτικες και τα μελη που δινουν πληροφοριες και έχει φτάσει να τσακώνονται ανούσια όλα τα μελη που δεν έχουν δωσει τίποτα :2funny: :jerking:

:2funny: :2funny: :thumbsup:
 

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
εν τω μεταξυ έχει ανοιχτει ένα θεμα για τις κριτικες και τα μελη που δινουν πληροφοριες και έχει φτάσει να τσακώνονται ανούσια όλα τα μελη που δεν έχουν δωσει τίποτα :2funny: :jerking:
μπαινουν με τους κλωνους ρε μαν γιαυτο :uglystupid:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
εν τω μεταξυ έχει ανοιχτει ένα θεμα για τις κριτικες και τα μελη που δινουν πληροφοριες και έχει φτάσει να τσακώνονται ανούσια όλα τα μελη που δεν έχουν δωσει τίποτα :2funny: :jerking:
αυτο σου κανει εντυπωση,η οτι ενας γραφει για μεταχειρισμενες καποτες σε μπαρ...ο αλλος φοβαται το μπουρδελο και την πουτανα μεσα  σε αυτο λες και ειναι κανενας βραχος με σμερνες...,
και υστερα εμενα λετε οτι πινω... :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Παιζει και να εχεις δικιο. Για δειξε μου ρε σπιρτο.. :kissass2:

Τσάκαλε είσαι πολύ εύκολος στόχος,σαν να κλέβω εκκλησία... Απλά ψάξε να δεις τι έχει προσφέρει εδώ μέσα ο καθένας...
Όλα είναι στα προφίλ μας... ;)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
αυτο σου κανει εντυπωση,η οτι ενας γραφει για μεταχειρισμενες καποτες σε μπαρ...ο αλλος φοβαται το μπουρδελο και την πουτανα μεσα  σε αυτο λες και ειναι κανενας βραχος με σμερνες...,
και υστερα εμενα λετε οτι πινω... :grin:

πες τα μεγαλε :rockon: :rockon:
 

le

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εν τω μεταξυ έχει ανοιχτει ένα θεμα για τις κριτικες και τα μελη που δινουν πληροφοριες και έχει φτάσει να τσακώνονται ανούσια όλα τα μελη που δεν έχουν δωσει τίποτα :2funny: :jerking:
Εχεις δικιο φιλε μου και το κοβω εδω. Ειπα την αποψη μου απο εκει και περα οτι θελει κανει το καθε μελος.
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
αυτο σου κανει εντυπωση,η οτι ενας γραφει για μεταχειρισμενες καποτες σε μπαρ...ο αλλος φοβαται το μπουρδελο και την πουτανα μεσα  σε αυτο λες και ειναι κανενας βραχος με σμερνες...,
και υστερα εμενα λετε οτι πινω... :grin:

:2funny: :2funny: γεια σου ρε σουκερα,πολυ σε παω!!!
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
Σε μεγαλο μερος της αρχικης σου τοποθετησης εχεις δικιο.και δικαιωμα σου ειναι να συμπεριφερεσαι οπως θελεις!
Απλα,μη θεωρεις δεδομενο οτι καποιος με πολλα μηνυματα εχει και ουσιαστικη συμμετοχη στο φορουμ.υπαρχει μελος με 2000 μηνυματα σε 1 1/2 μηνα εγγραφης απο τα οποια τα 1500 ειναι σκετα emoticons και τα υπολοιπα εξυπναδες του κωλου! παραδειγματα τετοια υπαρχουν παρα πολλα!

Δεν βλεπω κανεναν να γελαει... :jerking: Παρεμπιπτόντως μπηκα στο προφιλ σου και δεν ειδα καμια δικια σου. Κρυμενες τις εχεις?

ρε μαλακες χανετε λιγο το νοημα...
το αν καποιος εχει ελαχιστη συμμετοχη, το σεβομαι απολυτα, δεν εχουν ολοι χρονο.

οταν ομως καποιος ειναι στο απολυτο 0 (ή πολυ κοντα του) για μηνες ή χρονια, δεν γουσταρω να τον βοηθησω. και οχι απλα δεν γουσταρω, θιγομαι απο το θρασος(εγω, που ειμαι καινουριος). κι αν μου πειτε οτι δινω παραπανω σημασια απ'οση πρεπει, και οτι μπορω να τους αγνοησω απλα, ξαναειπα οτι δεν μου τρωει χρονο να γραψω "ναι φιλε, αυτη εχει κωλαρα" και να ειναι 70χρονων σαπια...απλα πραγματα.

και δεν ξεκινησα αυτο το νημα για να μου πειτε "μπραβο φιλε εισαι ο μεγας εκδικητης των μπουρδελων" ουτε για να με ακολουθησετε στο εγχειρημα μου.

[size=15pt]τα εγραψα ολα αυτα, γιατι στο μελλον καποιο "bot" ισως ανοιξει θεμα που να γραφει (με κλαμμενο υφος)
- ρε παιδια ο παπαροτριφτουλας προμοταρει μαγαζια. τον ρωτησα αν εχει αρχιδια η Μητσαινα και μου ειπε οτι εχει μεγαλα, αλλα οταν πηγα αυτη ηταν κανονικη γυναικα. τσαμπα το 20ρικο. ή
- ρε παιδια ρωτησα τον παπαροτριφτουλα αν η Αννα η κινεζα απο το φυλης 805Δ ειναι θηλυκια με καμπυλες και ναζιαρα και μου ειπε "ναι θα περασεις υπεροχα" και οταν πηγα βρηκα την Κονσιτα.
[/size]

δεν το αναγαγω σε επιστημη. ειπα, δουναι και λαβειν
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ο καθένας εδώ που έχει μια στοιχειώδη εμπειρία γνωρίζει ή αξιολογεί σε ποιον θα δώσει.  Τους ηλίθιους/ανύπαρκτους/περίεργους τους αγνοείς, δε βρίσκω κανένα λόγο για ψευδείς πληροφορίες.

Πάντως μετά από τόσο καιρό ακόμα με εντυπωσιάζει το γεγονός, που όταν ανεβάζω κριτική για κοπέλα γραφείου, δέχομαι καμιά 10αριά pm που μου ζητάνε το τηλέφωνο  :headbang: :headbang: :headbang:
 

lolitos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλα τα λες και εν μερει μπορει να εχεις και δικιο αλλα σκεψου οτι στο μπου
μπαινουν και ατομα απο επαρχια και καλος η κακος το μονο που μπορουν να κανουν ειναι
να παρατηρουν και να βγαζουν συμπερασματα τωρα εσυ αν σε ρωτανε μην δινεις τιποτα
και προς απαντηση σου απο την επαρχεια ΣΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΜΑΣ
 

karaflokondoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
261
Like
2
Πόντοι
1
Ο καθένας εδώ που έχει μια στοιχειώδη εμπειρία γνωρίζει ή αξιολογεί σε ποιον θα δώσει.  Τους ηλίθιους/ανύπαρκτους/περίεργους τους αγνοείς, δε βρίσκω κανένα λόγο για ψευδείς πληροφορίες.

Πατριώτη πολύ εύστοχη η επισήμανση σου ... συμφωνώ και επαυξάνω... αλλά στο φινάλε μία κοινότητα χαρακτηρίζετε από μία πολυμορφία να την πούμε ιδιόμορφη ή πολυπολιτισμική? οπότε όλες οι αντίστοιχες συμπεριφορές είναι υπαρκτές και αναπόφευκτες και  όπως σωστά το έθεσες πράττεις κατά βούληση!

Να ευχαριστήσω εκ των προτέρων όλα εκείνα τα μέλη τα οποία  με διαφώτησαν σε διάφορα θέματα της αρεσκείας μου με ειλικρίνεια , αν και βρίσκομαι  λίγο καιρό εδώ!  
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Καλά να τους κάνεις. Έτσι χρειάζονται. Στην τελική, όποιος ψάχνει βρίσκει, κι όποιος θέλει να μάθει κάτι, βρίσκει τον τρόπο, αν ενδιαφέρεται πραγματικά. Κάποιοι που είχαν καλές προθέσεις και βοηθήσαν, πήραν το πουλί. Από κατέβασμα περιγραφής εμπειρίας (κριτική) τάνας εκτός ρδέλου, μέχρι πέταμα από το σάητ. Εξάλλου, αν και τα τηλέφωνα έχουν αλλάξει προ πολλού, κυκλοφορούσε κάποτες μια γιγαντιαία λίστα με τηλέφωνα ιερόδουλων, φτιαγμένο από το σάητ (πριν τη μετακόμισή του σε κατάληξη άλλης διεύθυνσης).

Άσε που μπορεί άθελά σου να εκθέσεις την κοπέλα δίνοντας τηλέφωνο σε ηλίθιους και να της δημιουργήσεις προβλήματα. Το καλό πράμα το κρατάς καβάτζα. Δεν το συστήνεις πουθενά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom