Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 160

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
ΑΕΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
πηγα προχθες στο ιδρυμα και πηρα την βικαρα μου :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
τελεια περασα οπωσ παντα με αυτη την μελαχρινη εκδοση της samantha anderson (ειναι ιδια με την διασημη chuby πορνοσταρ με λιγο λιγοτερα κιλα)

ο χωρος ομορφος ησυχος και καθαρος
μου αρεσε
οι αλλεσ κοπελες για τα μπαζα μονο μια τσεκαρα μια μελαχρινη αδυνατη ψηλη μου φανηκε καλη εμφανησιακα

και λουτρο για μπανακι και :toilet:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Διαβασα αυτο το θεμα σημερα και επειδη μενω περιπου 500-600 μετρα απο εκει ειπα να παω να δω τι παιζει.
Ειναι ακριβως απεναντι απο το HONDO και αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι στα 10 μετρα απο την εισοδο
ειναι η Θηρας που ειναι το Α.Τ. Κυψελης. Στην εισοδο εχει μια κοκκινη ταμπελα που γραφει BEUTY SPA, μασαζ,
αφαιρεση παναδων, κατοπιν ραντεβου μπλα μπλα, και λεω αποκλειεται να ειναι αυτο. Κοιταω στα κουδουνια και
γραφει ΜΑΣΑΖ 1ος και διπλα ακριβως  στην δεξια μερια εχει κουδουνι BEUTY SPA
Χτυπαω μου ανοιγουν, ανεβαινω με τα σκαλια και να η εκπληξη και οι 2 πορτες διπλα διπλα σε στυλ Γ
Χτυπαω το κουδουνι της αριστερης που γραφει μασαζ και ανοιγει το φως (και μαλλον η καμερα) απο τη δεξια με το
BEUTY SPA (Μαλλον θα ειχαν αναδουλειες τελικα και το εριξαν στις πιποδρομιες :-)
Ανοιγει η νταρντανα ξανθουλα με πολυ γλυκο προσωπο (Χριστινα μου ειπε οτι τη λενε)με ενα κορμακι που μετα βιας
κραταγε τις βυζαρες τις και ενα σορτσακι, με περναει στο σαλονι και ηραθν 3 ακομα κοπελες Χριστινα, Αννα και Μαρια
οχι κατι εξαιρετικο ετσι και ετσι απο μια πρωτη ματια . Της ειπα οτι δε θα περασω σημερα απλα πηγα να δω γιατι συνηθως
παω Στουρναρη κλπ και επειδη ανοιξε αυτο (κανα μηνα ειπε)πολυ κοντα μου ειπα να το δω. Επιβεβαιώνω για τα 60 ευρω για φουλ
προγραμμα που κρατει περιπου 35-40 λεπτα. Γενικα μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις και θα το επισκεφτω συντομα !!!
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Ανοιγει η νταρντανα ξανθουλα με πολυ γλυκο προσωπο (Χριστινα μου ειπε οτι τη λενε)με ενα κορμακι που μετα βιας
κραταγε τις βυζαρες τις και ενα σορτσακι,

μπαινει μεσα  :think:  , το βυζι ποιο μεγαλο απο τις Βικυς  :think:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
μπαινει μεσα  :think:  , το βυζι ποιο μεγαλο απο τις Βικυς  :think:
ειπα μετα βιας, αλλα ειναι απο τα κορμακια αυτα που οι βυζοθηκες ειναι σχεδον στον αερα και ετσι χςρανε ολα μεσα
δεν μπορω να το εξηγησω καλυτερα ...
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
ειπα μετα βιας, αλλα ειναι απο τα κορμακια αυτα που οι βυζοθηκες ειναι σχεδον στον αερα και ετσι χςρανε ολα μεσα
δεν μπορω να το εξηγησω καλυτερα ...

ok καταλαβα ............. η σεριφισα μπαινει μεσα ? σου το προτεινε ?
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
ok καταλαβα ............. η σεριφισα μπαινει μεσα ? σου το προτεινε ?
Ναι κανονικα, μου λεει τα ειδες τα κοριτσια ενταξει? της λεω ναι αλλα δε θα κατσω κλπ κλ
συμμετεχεις και εσυ της λεω ? και μου λεει ναι κανονικα. και τοτε τη ρωτησα πως τη λενε και μου ειπε Χριστινα
αλλιως δε θα ηξερα πως τη λενε. Μια απ αυτες τις μερες θα παω για αυτην και θα γραψω σχετικα.
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
:tits2:το καλυτερο ειναι να παρεις ενα διδυμο με βικι και χριστινα να τα δεις ολα :tickedoff:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Βικυ οταν πηγα εγω δεν ειδα αλλα για ν ατο λεει ο φιλος σιγουρα θα αξιζει.
Αλλα μονο σε μενα κανει εντυπωση που σχεδον ειναι διπλα στο Αστυνομικο Τμήμα ?
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Αμα γουσταρης τα μαγαθηρια :tits: τοτε ορμα.Οσο για το τμημα μαλλον για να νοιωθουν ασφαλεια :2funny:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
κυριακη ειναι ανοικτα???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
περασμα απο το εν λογο ιδρυμα την πεμπτη υποδοχη ξανθια μιλφ ρωσσιδα αννα μου συστηθηκε με τζιν φουστα εχω χρονια να δω τετεια αμφιεση πασαρελα και δυο εκπληξεις βικη πρωην σεριφησα απο σ29 που εχει παρει μαζι της και την τζοαννα το μελαχρινο καυλακι που δουλευε για αυτην στο σ29,εμαθα οτι την βικη την εδιωξε ο αλβανος απο το σ29 επειδη επινε παρα πολυ το ιδιο και την τζοαννα που δουλευει με αλλο ονομα αποχωρηση επειδη δεν ειχε κατι αξιολογο για μενα
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
.        αναμενεται νεα αφιξη απο συγγρου 29.
                                                                                    και την τζοαννα το μελαχρινο καυλακι που δουλευε για αυτην                                  ;)
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
περασα μια βολτα και ηταν η βικυ απο μαρνης και 5 αλλα ψιλομπαζα.περασα με βικυ .80€ μαζασ μετριο αλλα πολυ καλο καλαμακι και τελειωμα στις βυζαρες της.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
περασα μια βολτα και ηταν η βικυ απο μαρνης και 5 αλλα ψιλομπαζα.περασα με βικυ .80€ μαζασ μετριο αλλα πολυ καλο καλαμακι και τελειωμα στις βυζαρες της.
:think: :think:
60 δεν ειναι εκει full;
Γιατι αν εδωσες 80 μονο για καλαμακι ειναι πολλα.....
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
ναι ρε παιδια και μενα 60 μου ειχε πει, μηπως πηρες τιποτα εξτρα ?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
μια μαριαννα πιτσιρικα ηταν εκει???την εχει παρει κανεισ?
 

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
συναγωνιστές  ξέρετε μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό το ίδρυμα και πότε βρίσκουμε τη βίκυ?..thanx
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom