Νέα

Με αποκάλεσε με άλλο ονομα στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mariouklas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.941
Κριτικές
20
Like
26.937
Πόντοι
8.346
λοιπόν έχω νεότερα. Μετά την παρότρυνση σας αλλά και κανα 2 ακομα φιλων αποφάσισα να το παω παραπέρα και να της ζητησω έμμεσα παρτουζα. Μόνο που δεν με έβρισε λοιπον. Και εκτός απο αυτο, ειπε οτι 2 μερες που δεν έκανα κίνηση ήταν αρκετες ώστε να προχωρήσει στη ζωη της. Αυτα απο εμενα έληξε το περιστατικό
Τι κινηση δλδ δν εκανες 2 μερες?
Ολες απο το ιδιο βιβλιο διαβάζουν τις ηλίθιες δικαιολογίες τους. Καλύτερα αγορίνα, καλοκαίρι έρχεται. Πουτανακια δοξα τω θεο υπάρχουν απειρα
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
161
Πόντοι
0
Το μοναστηρι να ναι καλα δηλαδη το μαρκουτσι σου και απο καλογριες οσες θελεις καλε μου φιλε , μη στεναχωριεσαι για αυτα
καμία στεναχώρια! απλα ενημερώνω τους φιλους εδω που ασχολήθηκαν χαχα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
λοιπόν έχω νεότερα. Μετά την παρότρυνση σας αλλά και κανα 2 ακομα φιλων αποφάσισα να το παω παραπέρα και να της ζητησω έμμεσα παρτουζα. Μόνο που δεν με έβρισε λοιπον. Και εκτός απο αυτο, ειπε οτι 2 μερες που δεν έκανα κίνηση ήταν αρκετες ώστε να προχωρήσει στη ζωη της. Αυτα απο εμενα έληξε το περιστατικό
Δυο μερες ηταν αρκετες να προχωρησει τη ζωη της;
Ε αρα υπηρχε ηδη απο πριν κατι φιλε
Οταν σας τα λεω εγω αδερφια...
Και να ταν η μονη...
Αν δε σε ειχε πει Γιωργο θα σασταν μελι γαλα και θα σε ταιζε κουτοχορτο οτι εισαι ξεχωριστος για εκεινη
Θα γαμιοσασταν σα τα σκυλια για μηνες ωσπου θα εμπαινε και η αγαπη αναμεσα σας
Θα μενατε καιρο μαζι και θα εφτανες να παντρευτεις το τσουλι που καποτε σε κερατωνε μεχρι να δει ποιος μαλακας ειναι ο πιο καταλληλος για γαμο

Εσυ ησουν τυχερος απο θεμα συγκυριων
Την επομενη φορα ισως δεν εισαι ομως
Αρα:ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ εχουμε κι αλλες και παμε παντα παρακατω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
λοιπόν έχω νεότερα. Μετά την παρότρυνση σας αλλά και κανα 2 ακομα φιλων αποφάσισα να το παω παραπέρα και να της ζητησω έμμεσα παρτουζα. Μόνο που δεν με έβρισε λοιπον. Και εκτός απο αυτο, ειπε οτι 2 μερες που δεν έκανα κίνηση ήταν αρκετες ώστε να προχωρήσει στη ζωη της. Αυτα απο εμενα έληξε το περιστατικό
εγω σου ειπα τι να κανεις μπλοκ και να μην ξανασχοληθεις με το παρταλι μονο ηττα θα φας απο δω και περα δεν ακουσες :undecided:
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
λοιπόν έχω νεότερα. Μετά την παρότρυνση σας αλλά και κανα 2 ακομα φιλων αποφάσισα να το παω παραπέρα και να της ζητησω έμμεσα παρτουζα. Μόνο που δεν με έβρισε λοιπον. Και εκτός απο αυτο, ειπε οτι 2 μερες που δεν έκανα κίνηση ήταν αρκετες ώστε να προχωρήσει στη ζωη της. Αυτα απο εμενα έληξε το περιστατικό

Πες της ότι σου χρωστάει τα μεροκάματα για τόσες ώρες που έκανες τον εργάτη και της έσκαβες το πηγάδι.

Αλλιώς θα την καρφώσεις στην πολεοδομία και εκεί τα πρόστιμα ξεκινάνε από πενταψήφιο νούμερο!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.065
Πόντοι
3.846
παίχτη μου καλύτερα. Από ότι φάνηκε σε πείραξε τόσο πολύ που δε θα μπορούσες να ξαναχαρείς το σεξ μαζί της, οπότε καλύτερα που το έληξες
 

gremlin

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
184
Κριτικές
1
Like
499
Πόντοι
21
λοιπόν έχω νεότερα. Μετά την παρότρυνση σας αλλά και κανα 2 ακομα φιλων αποφάσισα να το παω παραπέρα και να της ζητησω έμμεσα παρτουζα. Μόνο που δεν με έβρισε λοιπον. Και εκτός απο αυτο, ειπε οτι 2 μερες που δεν έκανα κίνηση ήταν αρκετες ώστε να προχωρήσει στη ζωη της. Αυτα απο εμενα έληξε το περιστατικό
Μια χαρά , τα ξαναβρήκε με τον Γιώργο.... ο οποίος το πιο πιθανό να μην ξέρει -κι ούτε ποτέ θα μάθει- τίποτα για το φυστίκωμα που της έριξες... Και η ζωή συνεχίζεται !!
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.513
Like
11.527
Πόντοι
3.506

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Να ξέρεις ότι αυτός με το άλλο όνομα έχει το ρόπαλο και εσύ το γαριδάκι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Δυο μερες ηταν αρκετες να προχωρησει τη ζωη της;
Ε αρα υπηρχε ηδη απο πριν κατι φιλε
Οταν σας τα λεω εγω αδερφια...
Και να ταν η μονη...
Αν δε σε ειχε πει Γιωργο θα σασταν μελι γαλα και θα σε ταιζε κουτοχορτο οτι εισαι ξεχωριστος για εκεινη
Θα γαμιοσασταν σα τα σκυλια για μηνες ωσπου θα εμπαινε και η αγαπη αναμεσα σας
Θα μενατε καιρο μαζι και θα εφτανες να παντρευτεις το τσουλι που καποτε σε κερατωνε μεχρι να δει ποιος μαλακας ειναι ο πιο καταλληλος για γαμο

Εσυ ησουν τυχερος απο θεμα συγκυριων
Την επομενη φορα ισως δεν εισαι ομως
Αρα:ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ εχουμε κι αλλες και παμε παντα παρακατω.
Είσαι φοβερός χαχαχα δεν συμφωνώ σε όλα αλλά πολύ παραστατικός
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
26
Like
11.117
Πόντοι
4.746
Επρεπε να την γαμουσεσ και να τησ τα εριχνεσ ολα μεσα στην μητρα ετσι για την καυλα και μολισ εχυνεσ θα ελεγεσ Γιωργος .Εκανεσ εγωιστικη μαλακια αφου περναγεσ καλα τι σε νοιαζει πωσ σε λεει τι ειναι αυτα .Α ρε πιτσιρικοσ οταν ειχε αρωστησει ο τυροπιτασ απο τισ καυλεσ τοτε που ειχα γαμησα την φιλη τησ κορησ του τυροπιτα πανω στα σακια με τα αλευρια και ας ηταν αρραβωνιασμενη .Εκει δουλευα ημουν τυροπιτοπαιδο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.941
Κριτικές
20
Like
26.937
Πόντοι
8.346
Μια χαρά τυχερός μεσα στην ατυχία του ηταν ο φιλος.. αυτη το έπαιζε διπλο ταμπλο κ ο φιλος μπορεί να τρωγε καψουρα στα κοντα. Πεταξε κ την μπαρουφα οτι κ καλα αυτος φταιει κ ντεμεκ προχωραει την ζωη της. Πίπες, παμε για αλλα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.016
Πόντοι
9.297
Την ξέρεις 3 μέρες, την γαμάς 2-3 φορές, θέλει απο κώλο και σε αποκάλεσε Γιώργο; :buck2:

Δυσκολα τα πράγματα
Μικρό το τίμημα για μια παρθενιά...εκτός αν είναι γύρω στα 80 και έχει κάνα καραμπινατο Αλτσχα'ι'μερ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.016
Πόντοι
9.297
Δυο μερες ηταν αρκετες να προχωρησει τη ζωη της;
Ε αρα υπηρχε ηδη απο πριν κατι φιλε
Οταν σας τα λεω εγω αδερφια...
Και να ταν η μονη...
Αν δε σε ειχε πει Γιωργο θα σασταν μελι γαλα και θα σε ταιζε κουτοχορτο οτι εισαι ξεχωριστος για εκεινη
Θα γαμιοσασταν σα τα σκυλια για μηνες ωσπου θα εμπαινε και η αγαπη αναμεσα σας
Θα μενατε καιρο μαζι και θα εφτανες να παντρευτεις το τσουλι που καποτε σε κερατωνε μεχρι να δει ποιος μαλακας ειναι ο πιο καταλληλος για γαμο

Εσυ ησουν τυχερος απο θεμα συγκυριων
Την επομενη φορα ισως δεν εισαι ομως
Αρα:ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ εχουμε κι αλλες και παμε παντα παρακατω.
Διαδικτυακά την πέτυχες;Τέτοιος στόκος συνήθως κατά εκεί κυκλοφορεί...
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Την αρπαξε ο Γιωργης τη πιτσιρικα στο φωτο φινις οποτε καλα τα λεει το ασμα . Ενα τραγουδακι λοιπον για το χορχε που ρθε η ωρα του να περασει ταμειο και περιμενε υπομονετικα με το χαρτακι ανα χειρας . Νηματοθετη μη σκαλωνεις αλανι , μαζι σου ειμαστε


 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
711
Like
2.884
Πόντοι
446
2 μέρες δεν την γαμησε ο δικός μας και προχώρησε την ζωή της λέει ... Κοπελιά, άμα βάζεις και κανένα ένσημο για κάθε πηδημα που ρίχνεις, σε καμιά 10ετια θα θεμελιώσεις δικαίωμα σύνταξης....
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Για κοίταξε καλύτερα ... πολλές τρανς σαν γυναίκες έχουν γίνει ...και έχουν κομμένο εργαλείο...μπορεί να θυμήθηκε τα παλιά όταν ήταν ενεργητικός
Δεν έχω καταλάβει αν αυτό που έγραψες το εννοείς σαν αστείο και μάλιστα σαν τι είδους αστείο. Από την άλλη, μπορεί και να σοβαρολογείς, όλα τα έχουμε δει σ' αυτή τη ζωή.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
123
Like
50.945
Πόντοι
27.261
τελικα εμαθε κανεις το τηλεφωνο/ινστα/φβ της φοιτητριας η' αμολατε καλουμπα και πετατε ακομα χαρταετο ? :think:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.016
Πόντοι
9.297
τελικα εμαθε κανεις το τηλεφωνο/ινστα/φβ της φοιτητριας η' αμολατε καλουμπα και πετατε ακομα χαρταετο ? :think:
Iσως δουλεύει με κλειστό κύκλο η άλλο σχήμα της Γεωμετρίας.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom