Νέα

Με αποκάλεσε με άλλο ονομα στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mariouklas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
161
Πόντοι
0
ξεπαρθενιάσω

Μην ορκιζεσαι μαν
δεν ξερω έτσι ανέφερε. Βέβαια δεν εμπαινε με τιποτα και πονούσε. Αλλα και εμενα μου φάνηκε περίεργο να δίνει ετσι κωλο σε καποιον που ξερει 3 μερες και οχι απλα να δινει, να ζηταει και "ξεπαρθένιασμα " της τρυπας αυτης
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
δεν ξερω έτσι ανέφερε. Βέβαια δεν εμπαινε με τιποτα και πονούσε. Αλλα και εμενα μου φάνηκε περίεργο να δίνει ετσι κωλο σε καποιον που ξερει 3 μερες και οχι απλα να δινει, να ζηταει και "ξεπαρθένιασμα " της τρυπας αυτης
Την ξέρεις 3 μέρες, την γαμάς 2-3 φορές, θέλει απο κώλο και σε αποκάλεσε Γιώργο; :buck2:

Δυσκολα τα πράγματα
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
161
Πόντοι
0
Την ξέρεις 3 μέρες, την γαμάς 2-3 φορές, θέλει απο κώλο και σε αποκάλεσε Γιώργο; :buck2:

Δυσκολα τα πράγματα
χαχαχα ετσι ακριβως φιλε και παρακάλεσε και για ακαποτο γιατι ειναι καλυτερα αλλα δεν το τόλμησα
 

sotos-nl

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
30
Like
1.509
Πόντοι
2.391
το ακραίο ηταν οτι πριν με πει γιώργο ήθελε να την ξεπαρθενιάσω απο κώλο. Προσπάθησε να τον δεχτεί αλλα μάταια, πονούσε. Γι αυτο και συνεχίστηκε κανονικα και μετα με ειπε γιωργο
Μηπος ηθελε να βαφτησει τον πουτσο σου Γιωργο;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.181
Like
1.695
Πόντοι
216
Μαγκες πριν καμια ωρίτσα εγινε το συμβάν. Εχει λιγες μερες που τραβιέμαι με μια φοιτήτρια 20 χρονων μπουμπουκι, η οποια δεν χορταίνει το σεξ θελει 4-5 φορες την μερα καθε μερα και λιγες λεω (με εχει πεθάνει). το λοιπον, αυτη τη φορα πανω στο σεξ με αποκάλεσε Γιώργο ενω δε με λενε ετσι προφανώς. Προφανώς και νευριασα και εφυγα παρόλο που με παρακαλούσε να κάτσω και μου έλεγε πως δεν ειχε ποτε καποιον γιώργο. Έλεγε οτι μπερδεύτηκε, εγω οπως σταθερός δεν αλλαξα γνωμη της ειπα αντε γεια. Τώρα καθεται και μου στελνει μηνυματα τεράστια να απολογείται αλλά εγω δεν εχω καμια όρεξη να ασχοληθώ. Ποιά ειναι η γνωμη σας; φαινεται πολυ εμπειρη στο σεξ σε αντίθεση με αυτα που λεει.

Ποιά ειναι η γνωμη σας για ολο αυτο το θεμα
Μαν από αυτά που μας γράφεις μάλλον είσαι ο πρώτος της...το πολύ να την γάμησε ο κουταβούλιας πριν από σενα αλλά ως γνωστόν ένας ίσον κανένας. Κανόνισε τώρα εσύ μη κάνεις καμιά μαλακία και λακίσει. Θα απαντάς σε ΟΛΑ τα μηνύματα αμέσως και ενημέρωνε μας πώς θα πάει ΕΔΩ
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.408
Πόντοι
3.715
φέρε ένα δονητή γερό μεγάλο μαζί σου στο ραντεβού σας
και στη φάση που τη γαμάς βγάλτον από το μαξιλάρι από κάτω
και πες της...
να σου γνωρίσω τώρα και τον Γιώργο...και κούνα τον στη μάπα της.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
ρε παιδες μην ζωριζεστε αν σας τυχει αυτο βαλτε και αλλον στην παρεα ξαφνικα ετσι για να εχει λιγο δραση, και εμεις η ηδοβλεψιες τη θα κανουμε δηλαδη μονιμος θα κρεμιωμαστε απο τα δεντρα να σας βλεπουμε η στης ταρατσες καντε ενα καλο και εσεις
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
χαχαχα ετσι ακριβως φιλε και παρακάλεσε και για ακαποτο γιατι ειναι καλυτερα αλλα δεν το τόλμησα
Μετα θα σου έλεγε να τελειώσεις και μέσα γιατί είναι καλύτερα :grin:
 

Emenos

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Like
104
Πόντοι
0
Μη σκας Γιωργαρα, γαμησε τη την καριολα...
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Μαγκες πριν καμια ωρίτσα εγινε το συμβάν. Εχει λιγες μερες που τραβιέμαι με μια φοιτήτρια 20 χρονων μπουμπουκι, η οποια δεν χορταίνει το σεξ θελει 4-5 φορες την μερα καθε μερα και λιγες λεω (με εχει πεθάνει). το λοιπον, αυτη τη φορα πανω στο σεξ με αποκάλεσε Γιώργο ενω δε με λενε ετσι προφανώς. Προφανώς και νευριασα και εφυγα παρόλο που με παρακαλούσε να κάτσω και μου έλεγε πως δεν ειχε ποτε καποιον γιώργο. Έλεγε οτι μπερδεύτηκε, εγω οπως σταθερός δεν αλλαξα γνωμη της ειπα αντε γεια. Τώρα καθεται και μου στελνει μηνυματα τεράστια να απολογείται αλλά εγω δεν εχω καμια όρεξη να ασχοληθώ. Ποιά ειναι η γνωμη σας; φαινεται πολυ εμπειρη στο σεξ σε αντίθεση με αυτα που λεει.

Ποιά ειναι η γνωμη σας για ολο αυτο το θεμα
Kοιταξε να δεις Γιώργο, μη παρεξηγείσαι με τέτοια χαζά πράγματα.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Μαν από αυτά που μας γράφεις μάλλον είσαι ο πρώτος της...το πολύ να την γάμησε ο κουταβούλιας πριν από σενα αλλά ως γνωστόν ένας ίσον κανένας. Κανόνισε τώρα εσύ μη κάνεις καμιά μαλακία και λακίσει. Θα απαντάς σε ΟΛΑ τα μηνύματα αμέσως και ενημέρωνε μας πώς θα πάει ΕΔΩ
Κουκλε θα μπορούσε να έχει γίνει κάτι αν με έλεγαν Γιώργο.
Αλλά είμαι Παναγιωτης.
Να είσαι καλά.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.550
Πόντοι
8.846
το ακραίο ηταν οτι πριν με πει γιώργο ήθελε να την ξεπαρθενιάσω απο κώλο. Προσπάθησε να τον δεχτεί αλλα μάταια, πονούσε. Γι αυτο και συνεχίστηκε κανονικα και μετα με ειπε γιωργο
...μπας και φιλοτιμηθείς :confused:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.065
Πόντοι
3.846
μήπως θέλει να διαχωρίσει τις 2 εισόδους για λόγους πρακτικούς; Όταν μπαίνεις από μπροστά είναι ο Τάκης ,όταν μπαίνεις από πίσω είσαι ο Λάκης;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Εμένα η δικιά μου κάποτε, ανάμεσα στα αχ και βαχ, ενώ την είχα από κάτω και της άλλαζα τα φώτα, αντί να πει "πήδα με", μου πέταξε "πάρ' τον πούτσο μου πουτάνα". Δεν το έκανα θέμα.
Για κοίταξε καλύτερα ... πολλές τρανς σαν γυναίκες έχουν γίνει ...και έχουν κομμένο εργαλείο...μπορεί να θυμήθηκε τα παλιά όταν ήταν ενεργητικός
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
το ακραίο ηταν οτι πριν με πει γιώργο ήθελε να την ξεπαρθενιάσω απο κώλο. Προσπάθησε να τον δεχτεί αλλα μάταια, πονούσε. Γι αυτο και συνεχίστηκε κανονικα και μετα με ειπε γιωργο
Τότε με κάποιο Γιώργο θα πήγε να κάνει το ίδιο θα ποναγε και της βγήκε αυθόρμητα...τις ειρθαν οι αναμνήσεις
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
161
Πόντοι
0
λοιπόν έχω νεότερα. Μετά την παρότρυνση σας αλλά και κανα 2 ακομα φιλων αποφάσισα να το παω παραπέρα και να της ζητησω έμμεσα παρτουζα. Μόνο που δεν με έβρισε λοιπον. Και εκτός απο αυτο, ειπε οτι 2 μερες που δεν έκανα κίνηση ήταν αρκετες ώστε να προχωρήσει στη ζωη της. Αυτα απο εμενα έληξε το περιστατικό
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
λοιπόν έχω νεότερα. Μετά την παρότρυνση σας αλλά και κανα 2 ακομα φιλων αποφάσισα να το παω παραπέρα και να της ζητησω έμμεσα παρτουζα. Μόνο που δεν με έβρισε λοιπον. Και εκτός απο αυτο, ειπε οτι 2 μερες που δεν έκανα κίνηση ήταν αρκετες ώστε να προχωρήσει στη ζωη της. Αυτα απο εμενα έληξε το περιστατικό
Το μοναστηρι να ναι καλα δηλαδη το μαρκουτσι σου και απο καλογριες οσες θελεις καλε μου φιλε , μη στεναχωριεσαι για αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom