Νέα

Με αποκάλεσε με άλλο ονομα στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mariouklas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.044
Πόντοι
11.956
Θα την φωνάζεις και νονά τώρα αφού σε βάφτισε με άλλο όνομα ...και θα την γαμας και θα σου κάνει και δώρα ....τώρα το καλοκαίρι θα σου πάρει μπρατσακια σωσίβιο...μαγιό ...κουβαδάκια
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.523
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Όλα τα ονόματα επιτρέπονται εκτός από το ...

gorilla hurrying GIF
ς

:tooth: :tooth:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Μαγκες πριν καμια ωρίτσα εγινε το συμβάν. Εχει λιγες μερες που τραβιέμαι με μια φοιτήτρια 20 χρονων μπουμπουκι, η οποια δεν χορταίνει το σεξ θελει 4-5 φορες την μερα καθε μερα και λιγες λεω (με εχει πεθάνει). το λοιπον, αυτη τη φορα πανω στο σεξ με αποκάλεσε Γιώργο ενω δε με λενε ετσι προφανώς.

Ποιά ειναι η γνωμη σας για ολο αυτο το θεμα
Σύμπτωση, τύπε. :2funny:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Πρόταση για παρτούζα με τον Γιώργο...τι αλλο δλδ;
Όχι φίλε δεν ψήνομαι να την παρτουζώσω πάλι. Το σκηνικό του καυγά μας παίχτηκε σε παρτούζα μ' έναν φίλο μου.Την ώρα που του έκανε τσιμπούκι κι εγώ την έπαιρνα στα 4 ήθελα να της τον βάλω στον κώλο. Εκεί πόνεσε και άρχισε να με βρίζει άσχημα. Σταμάτησε και το τσιμπούκι στο φίλο μου το Σάκη και γίναμε μαλλιά κουβάρια.Το κορίτσι είναι καθαρό απο εμάς. Ίσως να είπε τ' όνομα μου γιατι είναι πολύ τσαντισμένη μαζί μου. Ο φίλος μπορεί να προχωρήσει και σε γάμο αν θέλει. Είναι σοβαρό κορίτσι. Δεν τον κερατώνει.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.803
Πόντοι
8.815
Εν τω μεταξυ 4 με 5 γαμησια που θελει αυτη την ημερα,ειναι καλα στην αρχη και ωραια,μολις περασει ο καιρος και τη βαρεθεις,πιο πολυ ζαλισμα πουτσου θα'ναι παρα απολαυση.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.435
Πόντοι
456
Πρόβλημα δε λέω.
Θα ήταν μεγαλύτερο όμως αν αποκαλούσε τον φίλο κατά τη διάρκεια του σεξ Κυριάκο, Κούλη, Αλέξη ή ακόμη χειρότερα Φαήλο ή Άδωνη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.013
Πόντοι
9.297
Αφου δεν προκειται για σοβαρη σχεση, αλλα για μερικες μερες πηδημα, εγω θα ελεγα να κανεις τον κουτο για να συνεχισεις να γαμας. Για οσο κρατησει.
Η θα σε πεθαίνει μια στο σεξ η θα κάνεις χρόνια να βρεις κάτι ανάλογο....ίσως δεν υπάρχει μέση κατάσταση....πάντως για να κάνετε τόσο σεξ μάλλον δεν έχετε δουλειές η είστε τόσο πλούσιοι ώστε να μην χρειάζεται να είστε εκτός σεξ για ένα μεροκάματο.Μαγκια σας από την μια μεριά ,δεν λέω....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.013
Πόντοι
9.297
Πρόβλημα δε λέω.
Θα ήταν μεγαλύτερο όμως αν αποκαλούσε τον φίλο κατά τη διάρκεια του σεξ Κυριάκο, Κούλη, Αλέξη ή ακόμη χειρότερα Φαήλο ή Άδωνη
Ενώ αν τον έλεγε Αλέξη η Γιάννη με ένα νι θα ήταν ονειρεμένο σκηνικό.... :headbang: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Μαγκες πριν καμια ωρίτσα εγινε το συμβάν. Εχει λιγες μερες που τραβιέμαι με μια φοιτήτρια 20 χρονων μπουμπουκι, η οποια δεν χορταίνει το σεξ θελει 4-5 φορες την μερα καθε μερα και λιγες λεω (με εχει πεθάνει). το λοιπον, αυτη τη φορα πανω στο σεξ με αποκάλεσε Γιώργο ενω δε με λενε ετσι προφανώς. Προφανώς και νευριασα και εφυγα παρόλο που με παρακαλούσε να κάτσω και μου έλεγε πως δεν ειχε ποτε καποιον γιώργο. Έλεγε οτι μπερδεύτηκε, εγω οπως σταθερός δεν αλλαξα γνωμη της ειπα αντε γεια. Τώρα καθεται και μου στελνει μηνυματα τεράστια να απολογείται αλλά εγω δεν εχω καμια όρεξη να ασχοληθώ. Ποιά ειναι η γνωμη σας; φαινεται πολυ εμπειρη στο σεξ σε αντίθεση με αυτα που λεει.

Ποιά ειναι η γνωμη σας για ολο αυτο το θεμα
και εμενα που εχει τυχει...μου ειπε με το ονομα του πρωην της που ηταν φουλ ερωτευμενη ακομα...μετα για να επανορθωσει, τα ρουφηξε ολα σαν χούβερ...
βασικά ζμπούτσα μου εμενα....εγω ουτε το ονομα της δεν θυμόμουν...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
πριν καμια ωρίτσα εγινε το συμβάν. το λοιπον, αυτη τη φορα πανω στο σεξ με αποκάλεσε Γιώργο ενω δε με λενε ετσι. Προφανώς και νευριασα. Ποιά ειναι η γνωμη σας για αυτο το θεμα
Μην στεναχωριεσαι .. Εσενα αγαπαει.. Αλλα σε αλλον δινει λο<κω
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
425
Like
1.378
Πόντοι
201
Μαγκες πριν καμια ωρίτσα εγινε το συμβάν. Εχει λιγες μερες που τραβιέμαι με μια φοιτήτρια 20 χρονων μπουμπουκι, η οποια δεν χορταίνει το σεξ θελει 4-5 φορες την μερα καθε μερα και λιγες λεω (με εχει πεθάνει). το λοιπον, αυτη τη φορα πανω στο σεξ με αποκάλεσε Γιώργο ενω δε με λενε ετσι προφανώς. Προφανώς και νευριασα και εφυγα παρόλο που με παρακαλούσε να κάτσω και μου έλεγε πως δεν ειχε ποτε καποιον γιώργο. Έλεγε οτι μπερδεύτηκε, εγω οπως σταθερός δεν αλλαξα γνωμη της ειπα αντε γεια. Τώρα καθεται και μου στελνει μηνυματα τεράστια να απολογείται αλλά εγω δεν εχω καμια όρεξη να ασχοληθώ. Ποιά ειναι η γνωμη σας; φαινεται πολυ εμπειρη στο σεξ σε αντίθεση με αυτα που λεει.

Ποιά ειναι η γνωμη σας για ολο αυτο το θεμα
Φιλαράκι, ζμπουτσα σου. Ή το έκανε γιατί σκεφτόταν να την γαμάει κάποιος τζώρτζης ή το κάνει επίτηδες για να σε τσιγκλίσει και είτε να την γαμήσεις χωρίς αύριο, είτε για να δει πως θα αντιδράσεις, να δει αν την βλέπεις "αλλιώς" και όχι μόνο μουνί. Αν δεν την έχεις δαγκώσει, γιατί εκεί πάμε σε άλλη κουβέντα, δύο είναι οι επιλογές σου. Συνεχίζεις και γαμάς αν δεν σε έχει επηρεάσει μέχρι το μεδούλι, ή τα μελε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
123
Like
50.943
Πόντοι
27.261
Μαγκες πριν καμια ωρίτσα εγινε το συμβάν. Εχει λιγες μερες που τραβιέμαι με μια φοιτήτρια 20 χρονων μπουμπουκι, η οποια δεν χορταίνει το σεξ θελει 4-5 φορες την μερα καθε μερα και λιγες λεω (με εχει πεθάνει). το λοιπον, αυτη τη φορα πανω στο σεξ με αποκάλεσε Γιώργο ενω δε με λενε ετσι προφανώς. Προφανώς και νευριασα και εφυγα παρόλο που με παρακαλούσε να κάτσω και μου έλεγε πως δεν ειχε ποτε καποιον γιώργο. Έλεγε οτι μπερδεύτηκε, εγω οπως σταθερός δεν αλλαξα γνωμη της ειπα αντε γεια. Τώρα καθεται και μου στελνει μηνυματα τεράστια να απολογείται αλλά εγω δεν εχω καμια όρεξη να ασχοληθώ. Ποιά ειναι η γνωμη σας; φαινεται πολυ εμπειρη στο σεξ σε αντίθεση με αυτα που λεει.

Ποιά ειναι η γνωμη σας για ολο αυτο το θεμα
αφου δεν εχεις καμια ορεξη να ασχοληθεις, τι σε νοιαζει η γνωμη των αλλων ? :think::confused:
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Εμένα η δικιά μου κάποτε, ανάμεσα στα αχ και βαχ, ενώ την είχα από κάτω και της άλλαζα τα φώτα, αντί να πει "πήδα με", μου πέταξε "πάρ' τον πούτσο μου πουτάνα". Δεν το έκανα θέμα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εμένα η δικιά μου κάποτε, ανάμεσα στα αχ και βαχ, ενώ την είχα από κάτω και της άλλαζα τα φώτα, αντί να πει "πήδα με", μου πέταξε "πάρ' τον πούτσο μου πουτάνα". Δεν το έκανα θέμα.
Θα είχε φτάσει η πούτσα στον εγκέφαλο της τύπε. Έφαγε reset το ECU. :2funny::2funny:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.186
Like
34.535
Πόντοι
9.931
Εμένα η δικιά μου κάποτε, ανάμεσα στα αχ και βαχ, ενώ την είχα από κάτω και της άλλαζα τα φώτα, αντί να πει "πήδα με", μου πέταξε "πάρ' τον πούτσο μου πουτάνα". Δεν το έκανα θέμα.
Τυπε παίζει η δικια σου να στραπονιαζε καμία φιλενάδα της:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom