Νέα

Παντρεμένες περιπτώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ydroxoos^
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
δεν βιζιταρι ρε κ δεν είμαι αθηνα :2funny:
Α δεν ξέρεις καλά ακόμα τα παιδιά του σάιτ ...θα μάθεις σε λίγη ώρα στα πμ σου !
Δεν έχει σημασία τι λες εσύ ,ήδη καμιά δεκαριά τον έχουν παίξει για πάρτη της !
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.017
Πόντοι
11.956
Από τα 22 έως τα 24 μου πήδαγα μια παντρεμένη 5 χρόνια μεγαλύτερη , αυτή ενώ ήταν ωραίο μουνη ως συνήθως παντρεύτηκε τον ωραίο μπατίρη κ μετά κατάλαβε τι μαλακια έκανε! Τον πρώτο 1,5 χρόνο όλα μια χαρά συναντήσεις μόνο για γαμησια κ καμία βόλτα στην Αθήνα, εγώ λόγο δουλειάς (ναυτικός) είχα χρήματα κ άρχισε να βλέπει πως είναι κανονικά ο κόσμος κ να κολλάει όποτε όταν άρχισε να γίνεται πιεστική το τελείωσα .
Μετά πήρα μια καθαρίστρια στο σπίτι από την Ουγγαρία , 35 τότε αυτή ψιλή ξανθιά γαλανομάτα κορμάρα με βιζαρες , αυτή όταν ήταν 20 γνώρισε έναν μαλακα έλληνα που είχε πάει διακοπές στην χώρα της κ την έφερε Ελλάδα της έκανε δυο παιδιά αλλά ο τύπος ήταν ρεμάλι κ δεν ασχολούνταν οποτε δούλευε αυτή να μεγαλώσει τα παιδιά . Από τότε μέχρι τώρα που είναι 42 δυο φορές την βδομάδα που έρχεται να καθαρισει των τρώει κ φεύγει κ το καλύτερο είναι ότι δεν σε ενοχλεί καθόλου ξανά !
Το τηλέφωνό της καθαρίστριας ....και πρόγραμμα....και το κανονικό... δηλαδή τις δουλειές του σπιτιού...και το ερωτικό ..να βοηθήσουμε την κοπέλα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.017
Πόντοι
11.956
Και Αθήνα να μην είσαι οκ ... έρχομαι στην πόλη σου νοικιάζω σπίτι ....για να έχω δικαιολογία για το καθάρισμα ....και ανέβασε και καμμία φωτογραφία της επί το έργον....όταν καθαρίζει...να δούμε πως και τι
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
οι πιο ευκολοι κεραταδες φιλε μου ειναι οι γυαλι μαλλι και παντελονι lee ...οι ναρκισσοι και ωραιοπαθεις...πιστεψε με σε αυτο...συνηθως με αξυριστους και φορμες κερατωνουν τους φλωροναρκισσους αντρες τους....αναποδα τα ειπες ολα...ακουσε με σε αυτο κατι ξερω...


κοίτα .... δεν μπαίνω στον κόπο να αμφισβητήσω ιδεοληψίες και κολλήματα ....
αν θες να πιστεύεις ότι οι αγνοί επαναστάτες γαμάνε τις γυναίκες των άλλων ..... πίστευέ το ....

άνδρες με υγιεινή , που αν είχε παρόμοια γυναίκα , δεν τη γάμαγε ούτε αποφυλακισμένος ..... όσοι μπορούν να σκεφτούν ρεαλιστικά
ξέρουν αν γαμάνε ή όχι .... τη γυναίκα τους την ίδια .........
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
κοίτα .... δεν μπαίνω στον κόπο να αμφισβητήσω ιδεοληψίες και κολλήματα ....
αν θες να πιστεύεις ότι οι αγνοί επαναστάτες γαμάνε τις γυναίκες των άλλων ..... πίστευέ το ....

άνδρες με υγιεινή , που αν είχε παρόμοια γυναίκα , δεν τη γάμαγε ούτε αποφυλακισμένος ..... όσοι μπορούν να σκεφτούν ρεαλιστικά
ξέρουν αν γαμάνε ή όχι .... τη γυναίκα τους την ίδια .........
Δεν κανω ουτε πολιτικες αναλυσεις ουτε ονειρωξεις οσα βλεπω γραφω.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
Και Αθήνα να μην είσαι οκ ... έρχομαι στην πόλη σου νοικιάζω σπίτι ....για να έχω δικαιολογία για το καθάρισμα ....και ανέβασε και καμμία φωτογραφία της επί το έργον....όταν καθαρίζει...να δούμε πως και τι
Τετάρτη που θα έρθει, 7 μνμ που ζητάνε τηλ χωρίς καν να ξέρουν που είμαι, το έχουν κάψει ρεεεε
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
φιλε εγώ για καθαρίστρια ψάχνω ,αλλά αν δεν προλαβαίνει η κοπέλα ας έρθει να την περάσω ένα χέρι και βάζω εγώ ηλεκτρική μετά.
 

dertilis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
66
Like
130
Πόντοι
0
Τετάρτη που θα έρθει, 7 μνμ που ζητάνε τηλ χωρίς καν να ξέρουν που είμαι, το έχουν κάψει ρεεεε
Τώρα το κατάλαβες? Πες μου ότι δεν περίμενες αυτή την αντίδραση! Στο είπε και ο συνάδελφος από πάνω. Εδώ κολλάει το "μάθαν ότι γαμιόμαστε..."
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.461
Κριτικές
7
Like
3.091
Πόντοι
736
Δεν ασχολούμαι με παντρεμένες αλλά έμαθα πως κυκλοφορεί μια καλή καθαρίστρια στο site, με παρελκόμενα. Που στέλνω;
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Η δικιά μου εμπειρία είχε υπέροχα γαμησια με την καθηγήτρια από το Περιστέρι! Το κουλό ήταν ότι χώρισε με τον άντρα της τελικά κ επειδή πιεζόταν με το παιδί με έστειλε κ εμένα! Αλλά θεϊκά γαμησια για όσο κράτησε!
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.627
Κριτικές
78
Like
7.467
Πόντοι
17.436
Η δικιά μου εμπειρία είχε υπέροχα γαμησια με την καθηγήτρια από το Περιστέρι! Το κουλό ήταν ότι χώρισε με τον άντρα της τελικά κ επειδή πιεζόταν με το παιδί με έστειλε κ εμένα! Αλλά θεϊκά γαμησια για όσο κράτησε!

τύπε προσπάθησες να την ξαναδείς; μπορεί να τα έχει ξεπεράσει τα ψυχολογικά της
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
θα ήθελα να καταθέσω κι εγώ κάποιες απόψεις από τις διαδρομές και τα χιλιόμετρα που έχω γράψει με παντρεμένες.
λοιπόν εγώ τις κατατάσσω στις εξής 3 κατηγορίες:
  1. αυτές που είναι απότιστες που δεν ψάχνονται αλλά αν τις προσεγγίσεις όμορφα και νιώσουν ασφάλεια σε αυτό που τους συμβαίνει στα δίνουν όλα (προσωπικά ΟΛΕΣ έδωσαν κώλο για 1η φορά και μετά έλεγαν τι έχασα τόσα χρόνια). Εδώ βαράμε ανελέητα
  2. αυτές που λόγω ηλικίας περνάνε κρίση και θέλουν να γράψουν τις τελευταίες τους κατακτήσεις. Εδώ βαράμε αλλά με προσοχή γιατί εύκολα γυρνάει το μάτι τους και παλαβώνουν και άντε μετά να ξεμπερδέψεις....
  3. αυτές που το έχουν σύστημα να ψάχνονται γιατί όχι και για χορηγό (ΜΑΚΡΙΑ από δαύτες)
οι 3 αυτές κατηγορίες θα μπορούσαν να συγχονευθούν εις την εξής μία

πουτάνα....

αν είναι πουτάνα θα γαμηθεί

αν δεν της κάνει ο άντρας της ας τον χωρήσει
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.909
Κριτικές
3
Like
1.595
Πόντοι
216
Οι γυναίκες έχουν μύτη. Μυρίζουν τον άντρα που γαμάει το έχουμε ξαναπεί.
Δεν έχετε παρατηρήσει, ότι όταν ξεμουνιάζετε την γυναίκα σας, την γκόμενα σας, όταν πέφτει πολύ γαμήσι, τοτε σου την πέφτουν και άλλες γυναίκες και έχεις περισσότερη πέραση; Ενώ σε περιοδους αγαμίας περνάς απαρατήρητος.
Πολύ απλά και όμορφα: TA EIΠΕΣ ΟΛΑ!

Οσο χάλιας κι αν είσαι, εαν είσαι σεξουαλικά ενεργός, οι γυναίκες ενστικτωδως το μυρίζονται και 'ξεχωρίζουν το γόνιμο επιτυχημένο αρσενικό που σπέρνει τα γονίδια του σε γυναικεία σάρκα'....

Σίγουρα οφείλεται στο αρχέγονο ενστικτο της ανθρωπότητας!
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.541
Πόντοι
446
Καλησπέρα μάγκες!
Διάβασα όλο το νήμα και διαπίστωσα ότι ΟΛΟΙ έχετε δίκιο σε ότι λέτε! Παντρεμένες που ξενοπηδιούνται υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν για πάντα! Το γιατί το κάνει η κάθε μία, είναι καθαρά δικό της "θέμα".
Το δικό μας "θέμα" είναι να καταφέρουμε να διακρίνουμε τον λόγο που το κάνει και, από κει και πέρα, να κινηθούμε αναλόγως.
Και μην ξεχνάμε το εξής: το sex βρίσκεται στο μυαλό όλων των ανθρώπων. Αντρών, γυναικών, μικρών, μεγάλων, όμορφων, άσχημων, παντρεμένων, δεσμευμένων, ελεύθερων.
Και πλέον, το sex βρίσκεται παντού γύρω μας. Δεν είναι πλέον (τόσο) ταμπού όσο ήταν πριν 15-20 χρόνια. Τα ερεθίσματα που λαμβάνουμε καθημερινά είναι πάμπολλα, με αποτέλεσμα να το σκέφτεσαι ακόμη περισσότερο.

Διαβάστε λοιπόν προσεκτικά τα "σημάδια", τα "μυνήματα" που σας στέλνουν και κινηθείτε αναλόγως. Προσοχή χρειάζεται για να περνάμε όλοι καλά. Και εμείς να πηδάμε παντρεμένες, αλλά και αυτές να βρίσκουν ότι ψάχνουν.

Εμπειρίες με παντρεμένες - όπως οι περισσότεροι - είχα κι εγώ στο παρελθόν. Αυτό που δεν θα ξεχάσω όμως είναι το πως έφυγα κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή από το νησί που υπηρετούσα όταν ήμουν φαντάρος και τραβιόμουν για κάνα μήνα πριν απολυθώ με μια, γύρω στα 30-32. Ένα θα πω. Ευτυχώς που ήμασταν καμιά 200 άτομα που μπαίναμε στο καράβι και πέρασα στη ζούλα, χωρίς να με βρει ο άντρας της που μας είχε πάρει πρέφα στο τελευταίο μας πήδημα πριν φύγω μια για πάντα από το νησί!
Η πρώτη μου εμπειρία με παντρεμένη, και αξέχαστη! Όχι τόσο για τα γαμήσια (δεν λέω, καλά ήταν, μ' έκανε άντρα!) όσο για το επεισοδιακό τέλος!


@dimitris91 ρε συ, έχω ένα σπίτι εδώ Αθήνα και άλλα 2 σε άλλες πόλεις. Δεν μου στέλνεις ένα μνμ μα δούμε αν συμπίπτουν οι πόλεις μας, μπας και έρθει το κορίτσι να καθαρίσει τα μπουριά; :cheesy::grin:
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
Οι γυναίκες έχουν μύτη. Μυρίζουν τον άντρα που γαμάει το έχουμε ξαναπεί.
Δεν έχετε παρατηρήσει, ότι όταν ξεμουνιάζετε την γυναίκα σας, την γκόμενα σας, όταν πέφτει πολύ γαμήσι, τοτε σου την πέφτουν και άλλες γυναίκες και έχεις περισσότερη πέραση; Ενώ σε περιοδους αγαμίας περνάς απαρατήρητος.
Ναι καλά, όταν έχεις μια γυναικά διπλά σου ακόμα κ φίλη σου να είναι αποκτάς άξια , ειδικά εάν η άλλη είναι όμορφη, οι άλλες σε παρατηρούν κ μπαίνουν σε πειρασμό, εγώ πχ χώρισα δεν ήμουν σε ψυχολογία δεν γαμούσα δεν μου έστελνε καμιά για κάνα δίμηνο μετά άρχισα να παίρνω μπροστά έβγαινα με μια φίλη για καμιά βδομάδα ανέβασα κ 2-3 στόρι με αυτή στο ινστα κ να σου τα μνματα. Επίσης όταν έχουμε κοπέλα μαζί κ κυρίως εάν είναι γκόμενα δεν κοιτάμε σαν τα λιγουρια γύρω γύρω αποθαρρύνοντας τες
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Η δικιά μου εμπειρία είχε υπέροχα γαμησια με την καθηγήτρια από το Περιστέρι! Το κουλό ήταν ότι χώρισε με τον άντρα της τελικά κ επειδή πιεζόταν με το παιδί με έστειλε κ εμένα! Αλλά θεϊκά γαμησια για όσο κράτησε!
εεε ναι εχασε τον χορηγο τον μαλακα τον αντρα της που πληρωνε για ολα και πιεζόταν το κοριτσι χαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ilbi

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
οι 3 αυτές κατηγορίες θα μπορούσαν να συγχονευθούν εις την εξής μία

πουτάνα....

αν είναι πουτάνα θα γαμηθεί

αν δεν της κάνει ο άντρας της ας τον χωρήσει
άσε ρε κακόμοιρε με τις θεωρίες σου....αλλά μάλλον ανήκεις στην κατηγορία του...κιαρατά !!!!! που λέμε εδώ στο χωριό...καρνάγιο ε καρναγιο που θα μας πουλήσεις θεωρίες!!!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Στις γυναίκες υπάρχει η φαντασίωση του Πυγμαλιωνα - θα βρω έναν αλήτη και θα τον στρώσω. Αυτό μεταφράζεται θα βρω ένα μαλάκα ,θα του αλλάξω ζωή ,θα τον κάνω όπως πιστεύω εγώ ότι είναι ο ιδανικός άντρας και μετά θα έχω απόλυτη εξουσία επάνω του. Και αν τον βαρεθώ πάμε για άλλο challenge.

Σε πλούσιες που δεν έχουν πρόβλημα επιβιωσης παίζει επίσης ότι θέλουν "λαϊκά παιδιά" ,γιατί έτσι και καλά εξαγνίζονται οι αμαρτίες τους που είχαν πλούσιο μπαμπά, ενώ γίνονται και αυτές παιδιά του λαού. Κατά βάσει εκεί εκπληρώνεται μία φαντασίωση και μετά άντε γεια. Αν προσέξεις τους στίχους του Common People των Pulp μιλάει για μια Ελληνίδα στην Αγγλία που είχε ακριβώς τέτοια συμπλέγματα.

Να είσαι όμως σίγουρος ότι για κάτι σταθερό θέλουν το φραγκάτο τυπάκι.
Μου χάλασες τον μύθο.
Νόμιζα ήθελαν έναν Πυγμαλίωνα Δαδακαριδη με μεγάλη πουτσα.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.891
Πόντοι
6.186
όπως
viber_image_2023-02-15_15-13-03-268.jpg
viber_image_2023-02-15_15-13-03-475.jpg
υποσχέθηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom