Νέα

Παντρεμένες περιπτώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ydroxoos^
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
θα ήθελα να καταθέσω κι εγώ κάποιες απόψεις από τις διαδρομές και τα χιλιόμετρα που έχω γράψει με παντρεμένες.
λοιπόν εγώ τις κατατάσσω στις εξής 3 κατηγορίες:
  1. αυτές που είναι απότιστες που δεν ψάχνονται αλλά αν τις προσεγγίσεις όμορφα και νιώσουν ασφάλεια σε αυτό που τους συμβαίνει στα δίνουν όλα (προσωπικά ΟΛΕΣ έδωσαν κώλο για 1η φορά και μετά έλεγαν τι έχασα τόσα χρόνια). Εδώ βαράμε ανελέητα
  2. αυτές που λόγω ηλικίας περνάνε κρίση και θέλουν να γράψουν τις τελευταίες τους κατακτήσεις. Εδώ βαράμε αλλά με προσοχή γιατί εύκολα γυρνάει το μάτι τους και παλαβώνουν και άντε μετά να ξεμπερδέψεις....
  3. αυτές που το έχουν σύστημα να ψάχνονται γιατί όχι και για χορηγό (ΜΑΚΡΙΑ από δαύτες)
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
ταπεινή μου γνώμη: Προσωπικά μ αρέσουν οι παντρεμένες γιατί :

1) Συχνά προσφέρουν την προοπτική για εύκολο και άμεσο γαμήσι.

2) Επίσης είναι αυξημένη η πιθανότητα να χαρείς καλό γαμήσι, γιατί λογικά έχεις να κάνεις με μια 'ζυμωμένη' γυναίκα που στερείται το γαμήσι από τον άνδρα της.

ΑΛΛΑ.......

Μην ξεχνάμε το βασικό: η παντρεμένη ΔΕΝ είναι γκομενά μας, ούτε και παρέχει 'ύλη' για να την κάνουμε ΠΟΤΕ γκομενά μας!!!!
Συνεπώς και δεν αξίζει να προσφέρουμε τον χρόνο και τον κόπο που θα προσφέρουμε σε μια ελεύθερη γυναίκα, η οποία δυνητικά θα μπορούσε να μας συνοδεύσει κάπου δημοσίως, και να χαρούμε την παρουσία της γενικότερα.

Ασχέτως τις μαλακίες που μπορεί να μας πουλάει η καθε μία, εμείς οφείλουμε να είμαστε αρκετά προσεκτικοί και να έχουμε το νου μας όταν παίζουμε μπάλα με δαύτες. Ο διάολος έχει πολλά ποδάρια, και εν τέλει, οι συμπτώσεις μπορούν να αποβούν μοιραίες και εις βάρος μας.

Απο την πείρα μου, μοιράζομαι τις παρακάτω έννοιες:

1) Δεν ξέρεις ΠΟΤΕ που μπλέκεις (εάν ξέρεις ΚΑΛΑ που μπλέκεις, τότε το πρόβλημα σου είναι αλλού...)

2) Αρκετές αρκούνται στην απλή καυλάντα αλλά δεν τολμάνε να πάνε παρακάτω (θρασυδειλία). Αν βλέπεις ότι η άλλη θέλει πολύ ψήσιμο, κράτα το να το κάνεις σε καμμιά ελεύθερη ωστε να πιάσει τόπο. Η χάρη της παντρεμένης φαίνεται μονο αν είναι αποφασισμένη!

3) Εάν μπορείς, σιγουρέψου ότι το έχει ξανακάνει και δεν μπλέκεις με καμμιά πρωτάρα στο κέρατο. Ειδεμή μπορεί να βρεθείς εκτεθειμένος από απροσεξία ή αδυναμία της.

4) Απέκρυψε όσα το δυνατόν περισσότερα από τα στοιχεία σου (όνομα, που δουλεύεις, διεύθυνση κατοικίας κλπ.) . Γιατί εάν έρθει να σε βρει κακό, να μην μπορέσει να σε βρει εύκολα. Φύλα καλά τα νώτα σου.

5) Μην αναλώνεσαι σε πολλά γραπτά τύπου μυνήματα, ινστα κλπ. Να επιδιώκεις μόνο δια ζώσης συναντήσεις και όσο το δυνατόν πιο άμεσα! Πρώτον αφήνεις στοιχεία, δεύτερον δε σπαταλάς χρόνο σε άσόβαρες περιπτώσεις!

6) Πάντα ξενοδοχείο, κι αν είναι εύκολο, να ανεβαίνετε χώρια πάνω στο δωμάτιο. Και χώρια να κατεβαίνετε! Η ιστορία μας έχει αποδείξει πως η γυναίκα που κερατώνει τον σύζυγο μπορεί να είναι πιο επιπόλαια απο αυτόν που τη γαμεί!

7) Last but not least: πάμε άλλη μια φορά: δεν ξέρεις ΠΟΤΕ που μπλέκεις, και προφανώς δεν θα πιστέψεις τα λόγια μιας άγνωστης που κερατώνει τον άνδρα της. Υπάρχουν πολλοί άρρωστοι μουνόδουλοι που θα επέλεγαν να δείρουν τον γαμιά της γυναίκας τους (λες και φταίει σε κάτι) παρά αυτή που τους κορόιδευε. Δεν ξέρεις εάν στο σπίτι την περιμένει κάποιο αρρωστάκι! Και επίσης δεν ξέρεις τι παρέες μπορεί να έχει αυτό το αρρωστάκι!

Βουρ στον πατσά λοιπόν, καλα κυνήγια και καλά γαμήσια! Αλλά να έχουμε τον νου μας!
Anania μίλησες ώριμα και σοφά!!!

Γι αυτο κι εγω ως «παθως και μαθως» προτιμώ τις επαγγελματίες πουτανες οι οποίες ειναι οι πιο κύριες απ ολες τις γυναίκες
Καθαρά πραγματα !!
 
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
πιστευετε οτι οι περισσοτερες παντρεμενες παιζουν μεσω ιντερνετ ή μεσω κυκλου στην δουλεια ή στον ευρυτερο κοινωνικο τους κυκλο???και αν παιζει ρολο η κατηγορια της παντρεμενης και η εμφανιση της ρολο φυσικα
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
πιστευετε οτι οι περισσοτερες παντρεμενες παιζουν μεσω ιντερνετ ή μεσω κυκλου στην δουλεια ή στον ευρυτερο κοινωνικο τους κυκλο???και αν παιζει ρολο η κατηγορια της παντρεμενης και η εμφανιση της ρολο φυσικα
Νούμερο ένα θα έβαζα το μέσω κύκλου στην δουλειά. Παίρνανε πολλές ώρες τις ημέρας εκεί οπότε είναι και πιο εύκολο με τον καιρό να υποκύψει στον πειρασμό.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
θα ήθελα να καταθέσω κι εγώ κάποιες απόψεις από τις διαδρομές και τα χιλιόμετρα που έχω γράψει με παντρεμένες.
λοιπόν εγώ τις κατατάσσω στις εξής 3 κατηγορίες:
  1. αυτές που είναι απότιστες που δεν ψάχνονται αλλά αν τις προσεγγίσεις όμορφα και νιώσουν ασφάλεια σε αυτό που τους συμβαίνει στα δίνουν όλα (προσωπικά ΟΛΕΣ έδωσαν κώλο για 1η φορά και μετά έλεγαν τι έχασα τόσα χρόνια). Εδώ βαράμε ανελέητα
  2. αυτές που λόγω ηλικίας περνάνε κρίση και θέλουν να γράψουν τις τελευταίες τους κατακτήσεις. Εδώ βαράμε αλλά με προσοχή γιατί εύκολα γυρνάει το μάτι τους και παλαβώνουν και άντε μετά να ξεμπερδέψεις....
  3. αυτές που το έχουν σύστημα να ψάχνονται γιατί όχι και για χορηγό (ΜΑΚΡΙΑ από δαύτες)
Οι καλές, οι κακές, και οι άσχημες......
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.527
Like
14.053
Πόντοι
3.506
πιστευετε οτι οι περισσοτερες παντρεμενες παιζουν μεσω ιντερνετ ή μεσω κυκλου στην δουλεια ή στον ευρυτερο κοινωνικο τους κυκλο???και αν παιζει ρολο η κατηγορια της παντρεμενης και η εμφανιση της ρολο φυσικα

Σαν θεμα εκθεσης στις πανελληνιες μοιαζει!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
Αν είσαι ελεύθερος και ασχολείσαι με παντρεμένες, είσαι

1)ανεπαρκής για τις γυναίκες
2)βλάκας
3)χωρίς κοινωνική ζωή
4)μπατήρης
5)δειλός για να πάει με πουτάνες

Συχνά , έχουν περισσότερα από 1-2 από τα παραπάνω γνωρίσματα , μπορεί και όλα.

Για παντρεμένους, είναι ασφαλής επιλογή οι παντρεμένες , για ποικιλία , πέρα από τις πουτάνες. Ένα σημείο θέλει προσοχή. Να μην είναι ναυάγιο ο άνδρας τους και σε βλέπουν για διάδοχο . ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ. Οπότε, όσο αστείο κι αν ακούγεται ... ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ... ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ .... ΓΕΡΟ ΓΑΜΟ !!!!!!

Από εκεί και πέρα, δουλεύεις με πιθανότητες. Όσο πιο πολλά ζευγάρια γνωρίσεις οικογενειακώς, τόσο πιο πιθανό να γαμήσεις κάποια.
Μετράει να είσαι πάντα στα hi σου. Οι πιο πιθανοί και εύκολοι κερατάδες .... όσοι κυκλοφοράνε αξύριστοι με φόρμες, κάνουν μπάνιο χριστούγεννα πάσχα δεκαπενταύγουστο , μαλακίζονται με άλλους ηλίθιους παρόμοιους βλέποντας αγώνες , τρώνε τζανκ φουντ και έχουν γίνει κουβάδες κτλ
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.089
Κριτικές
8
Like
32.175
Πόντοι
6.536
Αν είσαι ελεύθερος και ασχολείσαι με παντρεμένες, είσαι

1)ανεπαρκής για τις γυναίκες
2)βλάκας
3)χωρίς κοινωνική ζωή
4)μπατήρης
5)δειλός για να πάει με πουτάνες

Συχνά , έχουν περισσότερα από 1-2 από τα παραπάνω γνωρίσματα , μπορεί και όλα.

Για παντρεμένους, είναι ασφαλής επιλογή οι παντρεμένες , για ποικιλία , πέρα από τις πουτάνες. Ένα σημείο θέλει προσοχή. Να μην είναι ναυάγιο ο άνδρας τους και σε βλέπουν για διάδοχο . ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ. Οπότε, όσο αστείο κι αν ακούγεται ... ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ... ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ .... ΓΕΡΟ ΓΑΜΟ !!!!!!

Από εκεί και πέρα, δουλεύεις με πιθανότητες. Όσο πιο πολλά ζευγάρια γνωρίσεις οικογενειακώς, τόσο πιο πιθανό να γαμήσεις κάποια.
Μετράει να είσαι πάντα στα hi σου. Οι πιο πιθανοί και εύκολοι κερατάδες .... όσοι κυκλοφοράνε αξύριστοι με φόρμες, κάνουν μπάνιο χριστούγεννα πάσχα δεκαπενταύγουστο , μαλακίζονται με άλλους ηλίθιους παρόμοιους βλέποντας αγώνες , τρώνε τζανκ φουντ και έχουν γίνει κουβάδες κτλ
Σκάσε μπούστη
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
ταπεινή μου γνώμη: Προσωπικά μ αρέσουν οι παντρεμένες γιατί :

1) Συχνά προσφέρουν την προοπτική για εύκολο και άμεσο γαμήσι.

2) Επίσης είναι αυξημένη η πιθανότητα να χαρείς καλό γαμήσι, γιατί λογικά έχεις να κάνεις με μια 'ζυμωμένη' γυναίκα που στερείται το γαμήσι από τον άνδρα της.

ΑΛΛΑ.......

Μην ξεχνάμε το βασικό: η παντρεμένη ΔΕΝ είναι γκομενά μας, ούτε και παρέχει 'ύλη' για να την κάνουμε ΠΟΤΕ γκομενά μας!!!!
Συνεπώς και δεν αξίζει να προσφέρουμε τον χρόνο και τον κόπο που θα προσφέρουμε σε μια ελεύθερη γυναίκα, η οποία δυνητικά θα μπορούσε να μας συνοδεύσει κάπου δημοσίως, και να χαρούμε την παρουσία της γενικότερα.

Ασχέτως τις μαλακίες που μπορεί να μας πουλάει η καθε μία, εμείς οφείλουμε να είμαστε αρκετά προσεκτικοί και να έχουμε το νου μας όταν παίζουμε μπάλα με δαύτες. Ο διάολος έχει πολλά ποδάρια, και εν τέλει, οι συμπτώσεις μπορούν να αποβούν μοιραίες και εις βάρος μας.

Απο την πείρα μου, μοιράζομαι τις παρακάτω έννοιες:

1) Δεν ξέρεις ΠΟΤΕ που μπλέκεις (εάν ξέρεις ΚΑΛΑ που μπλέκεις, τότε το πρόβλημα σου είναι αλλού...)

2) Αρκετές αρκούνται στην απλή καυλάντα αλλά δεν τολμάνε να πάνε παρακάτω (θρασυδειλία). Αν βλέπεις ότι η άλλη θέλει πολύ ψήσιμο, κράτα το να το κάνεις σε καμμιά ελεύθερη ωστε να πιάσει τόπο. Η χάρη της παντρεμένης φαίνεται μονο αν είναι αποφασισμένη!

3) Εάν μπορείς, σιγουρέψου ότι το έχει ξανακάνει και δεν μπλέκεις με καμμιά πρωτάρα στο κέρατο. Ειδεμή μπορεί να βρεθείς εκτεθειμένος από απροσεξία ή αδυναμία της.

4) Απέκρυψε όσα το δυνατόν περισσότερα από τα στοιχεία σου (όνομα, που δουλεύεις, διεύθυνση κατοικίας κλπ.) . Γιατί εάν έρθει να σε βρει κακό, να μην μπορέσει να σε βρει εύκολα. Φύλα καλά τα νώτα σου.

5) Μην αναλώνεσαι σε πολλά γραπτά τύπου μυνήματα, ινστα κλπ. Να επιδιώκεις μόνο δια ζώσης συναντήσεις και όσο το δυνατόν πιο άμεσα! Πρώτον αφήνεις στοιχεία, δεύτερον δε σπαταλάς χρόνο σε άσόβαρες περιπτώσεις!

6) Πάντα ξενοδοχείο, κι αν είναι εύκολο, να ανεβαίνετε χώρια πάνω στο δωμάτιο. Και χώρια να κατεβαίνετε! Η ιστορία μας έχει αποδείξει πως η γυναίκα που κερατώνει τον σύζυγο μπορεί να είναι πιο επιπόλαια απο αυτόν που τη γαμεί!

7) Last but not least: πάμε άλλη μια φορά: δεν ξέρεις ΠΟΤΕ που μπλέκεις, και προφανώς δεν θα πιστέψεις τα λόγια μιας άγνωστης που κερατώνει τον άνδρα της. Υπάρχουν πολλοί άρρωστοι μουνόδουλοι που θα επέλεγαν να δείρουν τον γαμιά της γυναίκας τους (λες και φταίει σε κάτι) παρά αυτή που τους κορόιδευε. Δεν ξέρεις εάν στο σπίτι την περιμένει κάποιο αρρωστάκι! Και επίσης δεν ξέρεις τι παρέες μπορεί να έχει αυτό το αρρωστάκι!

Βουρ στον πατσά λοιπόν, καλα κυνήγια και καλά γαμήσια! Αλλά να έχουμε τον νου μας!
συμφωνω ...πολλες εχουν αρρωστακια συζυγους...γι αυτο κ ριχνουν κερατο...θελει μεγαλη προσοχη γιατι αν εμπλεξες δεν ξεμπλεκεις....τα γαμησια που θα ριξεις βεβαια ονειρικα δεν το συζητω
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
πιστευετε οτι οι περισσοτερες παντρεμενες παιζουν μεσω ιντερνετ ή μεσω κυκλου στην δουλεια ή στον ευρυτερο κοινωνικο τους κυκλο???και αν παιζει ρολο η κατηγορια της παντρεμενης και η εμφανιση της ρολο φυσικα
παντου παιζουν ακομη και στη δουλεια...δεν παιζει ρολο η εμφανιση...μερικοι πηγαινουν και με πριζες εξαλλου...προσωπικη γνωμη κ εμπειρια.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Αν είσαι ελεύθερος και ασχολείσαι με παντρεμένες, είσαι

1)ανεπαρκής για τις γυναίκες
2)βλάκας
3)χωρίς κοινωνική ζωή
4)μπατήρης
5)δειλός για να πάει με πουτάνες

Συχνά , έχουν περισσότερα από 1-2 από τα παραπάνω γνωρίσματα , μπορεί και όλα.

Για παντρεμένους, είναι ασφαλής επιλογή οι παντρεμένες , για ποικιλία , πέρα από τις πουτάνες. Ένα σημείο θέλει προσοχή. Να μην είναι ναυάγιο ο άνδρας τους και σε βλέπουν για διάδοχο . ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ. Οπότε, όσο αστείο κι αν ακούγεται ... ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ... ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ .... ΓΕΡΟ ΓΑΜΟ !!!!!!

Από εκεί και πέρα, δουλεύεις με πιθανότητες. Όσο πιο πολλά ζευγάρια γνωρίσεις οικογενειακώς, τόσο πιο πιθανό να γαμήσεις κάποια.
Μετράει να είσαι πάντα στα hi σου. Οι πιο πιθανοί και εύκολοι κερατάδες .... όσοι κυκλοφοράνε αξύριστοι με φόρμες, κάνουν μπάνιο χριστούγεννα πάσχα δεκαπενταύγουστο , μαλακίζονται με άλλους ηλίθιους παρόμοιους βλέποντας αγώνες , τρώνε τζανκ φουντ και έχουν γίνει κουβάδες κτλ
οι πιο ευκολοι κεραταδες φιλε μου ειναι οι γυαλι μαλλι και παντελονι lee ...οι ναρκισσοι και ωραιοπαθεις...πιστεψε με σε αυτο...συνηθως με αξυριστους και φορμες κερατωνουν τους φλωροναρκισσους αντρες τους....αναποδα τα ειπες ολα...ακουσε με σε αυτο κατι ξερω...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.242
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Όλοι λένε ότι είναι χαζή αλλά μου έχει γίνει μπελάς να πάω μαζί της και τα λεφτά που ζητάει δεν είναι 2 ευρώ για όνομα του Θεού. Απλά με αυτά που γίνονται στις μέρες μας φοβάσαι και την σκιά σου.
Τώρα φαίνεται καλύτερη επιλογή το να πληρώνεις επαγγελματίες και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο,σωστά;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
9
Like
12.992
Πόντοι
3.836
η παντρεμένη δε θέλει παντρεμένο γιατί θέλει να μπορεί όποτε μπορεί και η ίδια, και συνήθως όταν παίζουν και παιδιά αυτές οι στιγμές είναι περιορισμένες. Για αυτό και προτιμούντια συνάδελφοι που έτσι και αλλιώς βλέπονται συχνά ή ο personal trainer ή κανένας από το γυμναστήριο, τα latin κτλ.

Αν η παντρεμένη θέλει χορηγό συνήθως αποφεύγει παντρεμένο γιατί πρέπει να είναι αρκετά φραγκάτος ώστε να καλύψει και τη δική του γυναίκα και παιδιά και τα δικά της γούστα.

Μια χαρά είμαστε όσοι γαμάμε παντρεμένες. Ας ήταν και οι ελεύθερες πιο προσγειωμένες στην πραγματικότητα.

Κέρατο τρώει ο σύζυγος που δεν ασχολείται με τη γυναίκα του. Επίσης αυτός που γαμάει άλλες για λόγους εκδικητικότητας. Ειδικά δε αν γαμάς άλλες και όχι τη γυναίκα σου.... πάρε κανένα κάμπριο καλύτερα.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
η πρωτη μου παντρεμενη το 2002 και η τελευταια περυσι 2022. ολα ειναι σχετικα και καθε περιπτωση ειναι αλλιως οπως ορθα εγραψε ο φιλος bdsm72. ανθρωποι ειμαστε ολοι, οσες ομοιοτητες κι αλλες τοσες οι διαφορες μας. οι γενικευσεις δεν βοηθανε συχνα. θελει τροπο, υπομονη, μεθοδικοτητα και προσοχη η οποια επαφη μαζι τους.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.909
Κριτικές
3
Like
1.595
Πόντοι
216
οι πιο ευκολοι κεραταδες φιλε μου ειναι οι γυαλι μαλλι και παντελονι lee ...οι ναρκισσοι και ωραιοπαθεις...πιστεψε με σε αυτο...συνηθως με αξυριστους και φορμες κερατωνουν τους φλωροναρκισσους αντρες τους....αναποδα τα ειπες ολα...ακουσε με σε αυτο κατι ξερω...
Αυτό ακριβώς έχω παρατηρήσει κι εγώ!
Το οποίο είναι εντελώς παράδοξο φαινομενικά, απορείς δηλαδή γιατί ψάχνεται η άλλη όταν είναι πλάι σε έναν καλοστεκούμενο και προσεγμένο άνδρα!
Αμ δεν ψάχνει κάτι φαινομενικά 'ανώτερο' αλλά κάτι διαφορετικό, ίσως το πιο μπρουτάλ, οικείο, πιο ανδρίλα ίσως...
Παρατηρώντας κι εμένα το ίδιο βασικά, περισσότερο γάμησα σε φάσεις που ήμουν χύμα και στ @@ μου (πχ ντίρλα, ιδρωμένος και ταλαιπωρημένος σε άκυρο μέρος με άκυρη παρέα) παρά στα κυριλίκια μου πχ γάμους και κοινωνικές εκδηλώσεις όπου ένιωθα τζωρτζ κλούνι από τα λιντλ.
Ποιός ξέρει, σίγουρα κάτι εμπνέει η ρακενδυσιά και η γυφτιά στις γυναίκες της Ελλάδας (ίσως τους θυμίζουμε τους παρακμιακούς πατεράδες τους που έβλεπαν αγώνες του Παναιτωλικού καθισμένοι σε βρώμικους καναπέδες, δεν ξέρω).

Τέλος, βλέπω και ποιοί τα καταφέρνουν καλύτερα σ αυτό τον τομέα: βλέπω γνωστά μου 'τυπάκια' χαλαροί που φέρουν ελαφρά εσσάνς κουραδομαγκιάς μεν, αλλά είναι εντελώς στ @@ τους δε, να δέχονται 'επίθεση' απο γυναίκες διάφορων επιπέδων!
Κι από την άλλη, βλέπω άλλους γνωστούς μου να λιώνουν στα γυμναστήρια, να φροντιζουν ναναι πάντα άψογα σιδερωμένα τα ρούχα τους, μερικοί βγάζουν και καλά λεφτά, και καταντούν απλούστατα να είναι κομπάρσοι σε ζωές μέτριων γυναικών.

Φαντάζομαι πως απλά οι παραπάνω παντρεύονται αυτές τις γυναίκες, αυτές μετά κάπου βγάζουν απωθημένα της εφηβείας τους κοιτώντας αξύριστους φορμoφόρους ίσως...ακούγεται βλακώδες, αλλά δεν ξέρω που να το αποδώσω!
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
Αν είσαι ελεύθερος και ασχολείσαι με παντρεμένες, είσαι

1)ανεπαρκής για τις γυναίκες
2)βλάκας
3)χωρίς κοινωνική ζωή
4)μπατήρης
5)δειλός για να πάει με πουτάνες

Συχνά , έχουν περισσότερα από 1-2 από τα παραπάνω γνωρίσματα , μπορεί και όλα.

Για παντρεμένους, είναι ασφαλής επιλογή οι παντρεμένες , για ποικιλία , πέρα από τις πουτάνες. Ένα σημείο θέλει προσοχή. Να μην είναι ναυάγιο ο άνδρας τους και σε βλέπουν για διάδοχο . ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ. Οπότε, όσο αστείο κι αν ακούγεται ... ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ... ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ .... ΓΕΡΟ ΓΑΜΟ !!!!!!

Από εκεί και πέρα, δουλεύεις με πιθανότητες. Όσο πιο πολλά ζευγάρια γνωρίσεις οικογενειακώς, τόσο πιο πιθανό να γαμήσεις κάποια.
Μετράει να είσαι πάντα στα hi σου. Οι πιο πιθανοί και εύκολοι κερατάδες .... όσοι κυκλοφοράνε αξύριστοι με φόρμες, κάνουν μπάνιο χριστούγεννα πάσχα δεκαπενταύγουστο , μαλακίζονται με άλλους ηλίθιους παρόμοιους βλέποντας αγώνες , τρώνε τζανκ φουντ και έχουν γίνει κουβάδες κτλ
Για παντρεμένους οι πιο safe επιλογή είναι οι πουτανες..αλλιώς παίζουν με τη φωτιά με συντριπτικές πιθανότητες να καουν..
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
πιστευετε οτι οι περισσοτερες παντρεμενες παιζουν μεσω ιντερνετ ή μεσω κυκλου στην δουλεια ή στον ευρυτερο κοινωνικο τους κυκλο???και αν παιζει ρολο η κατηγορια της παντρεμενης και η εμφανιση της ρολο φυσικα
Ανάλογα, ίσως.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Επικίνδυνο παιχνίδι η ιππασία με παντρεμένες. Προσωπικά μ έχει τύχει δυο φορές απ όσο ξέρω, με τη μια κ αυτή 26 εγώ πιτσιρικάς 22 ένα καλοκαίρι ολόκληρο αλλά μ το π ηρθαμε Αθήνα το έκοψα, δεν ειχα πρόβλημα δε μ ενόχλησε ποτε ξανά. Με τη δεύτερη ήταν γύρω στα 37 πήγα ένα βράδυ σπίτι της μια φορα τότε μ είπε ότι ειναι παντρεμένη δε γινόταν αλλιώς μέσα στο σπίτι υπήρχαν ενδείξεις άντρα, μ λέει ο άντρας μ δουλεύει έχει υπηρεσία τι εννοείς λέω εεεε είδα μπλε παντελονάκι υπηρεσίας τώρα στρατός αστυνομία δε γνωρίζω, το πρωί πήγα ν φύγω μ άρχισε περίμενε ν βγει η γειτόνισα κτλπ κτλπ δε τη ξαναείδα ποτε ευτυχώς ούτε τηλ ούτε τίποτα ανταλλάξαμε. Προσωπική άποψη εάν σ κάτσει κ θες ν ασχοληθείς. 1) δε λες πραγματικό όνομα 2)δίνεις άλλο τηλέφωνο εάν έχεις 3) δεν έχεις σοσιαλ έτσι λες 4) μένεις σε άλλη περιοχή κ κανεις άλλη δουλειά. Γενικά είσαι άλλος κ μεγάλη προσοχή σ αμάξι σου.
Τα λέω αυτά γιατί φιλαράκι έμπλεξε με μιλφαρα γυναίκα αγρότη , δε ξέρω τι σκατα είχε το ζευγάρι μεταξύ του αλλά αυτή είτε μετανιωμένη είτε για να τον πικάρει τα είπε όλα κ αυτός έψαχνε το φίλο ήξερε κανονικά ποιος είναι, αφού του έσπασε τ αμάξι κ τον ξυλοφόρτωσαν μια φορά 4-5 μαντράχαλοι φίλοι αγρότες λογικά αναγκάστηκε ν αλλάξει κ σπίτι κ δουλειά. Προσοχή που μπαίνετε ειδικά εάν είναι αλλου η πόρτα
 
Τελευταία τροποποίηση:

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
799
Πόντοι
301
Για παντρεμένους οι πιο safe επιλογή είναι οι πουτανες..αλλιώς παίζουν με τη φωτιά με συντριπτικές πιθανότητες να καουν..
Για αυτο και ειναι η πλειοψηφια των πελατων τους.
 

vetranios

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2021
Μηνύματα
274
Like
671
Πόντοι
81
Αν είσαι ελεύθερος και ασχολείσαι με παντρεμένες, είσαι

1)ανεπαρκής για τις γυναίκες
2)βλάκας
3)χωρίς κοινωνική ζωή
4)μπατήρης
5)δειλός για να πάει με πουτάνες

Συχνά , έχουν περισσότερα από 1-2 από τα παραπάνω γνωρίσματα , μπορεί και όλα.

Για παντρεμένους, είναι ασφαλής επιλογή οι παντρεμένες , για ποικιλία , πέρα από τις πουτάνες. Ένα σημείο θέλει προσοχή. Να μην είναι ναυάγιο ο άνδρας τους και σε βλέπουν για διάδοχο . ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ. Οπότε, όσο αστείο κι αν ακούγεται ... ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ... ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ .... ΓΕΡΟ ΓΑΜΟ !!!!!!

Από εκεί και πέρα, δουλεύεις με πιθανότητες. Όσο πιο πολλά ζευγάρια γνωρίσεις οικογενειακώς, τόσο πιο πιθανό να γαμήσεις κάποια.
Μετράει να είσαι πάντα στα hi σου. Οι πιο πιθανοί και εύκολοι κερατάδες .... όσοι κυκλοφοράνε αξύριστοι με φόρμες, κάνουν μπάνιο χριστούγεννα πάσχα δεκαπενταύγουστο , μαλακίζονται με άλλους ηλίθιους παρόμοιους βλέποντας αγώνες , τρώνε τζανκ φουντ και έχουν γίνει κουβάδες κτλ
Γερό γάμο;
Από προσωπική εμπειρία γυναίκα που απατά δεν έχει "γερό" γάμο.
Τον αν θα παραμείνει παντρεμένη είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom