Νέα

Παντρεμένες περιπτώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ydroxoos^
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.225
Πόντοι
20.486
Δημοσιος κίνδυνος.
Υπάρχει μια παντρεμένη σε διασταση, η οποία ειναι η φαντασιωση καθε ανδρα. Ψαρεύει θύματα απο το facebook, απο το πρώτο ραντεβού αρπάζει την πουτσα έξω απο το παντελόνι ριχνει ρουφηχτά φιλιά, είναι και όμορφη σαραντάρα, λένε δεν υπάρχουν πουτσόδουλες, και όμως αυτή έχει το σεξ στο μυαλο της μερα νύχτα.

θα ήταν όλα υπέροχα φαντασικά ονειρικά αλλά μετα απο ένα εως δύο μήνες έρχονται τα κακά νέα

Ο όρχις πρήζεται, όχι λόγο του ότι η λεγάμενη είναι Ελλεηνίδα αλλά γιατι μεταδίδει την νόσο και η εμφάνιση της νόσου είναι απότομη και με έντονα συμπτώματα.

Η ορχίτιδα είναι κυρίως μικροβιακής αιτιολογίας και συνήθως οφείλεται σε μικρόβια που μπαίνουν από την ουρήθρα και μέσω του προστάτη και του σπερματικού πόρου καταλήγουν στην επιδιδυμίδα και τον όρχη. Για το λόγο αυτό συνήθως συνυπάρχει με επιδιδυμίτιδα ενώ η αιματογενής προσβολή είναι πιο σπάνια.

Θέλει κανενας καταδρομέας το facebook της μιλφάρας;
graphics glitter GIF

Χτυπάς Fanta τύπε μου και δεν σε πιάνει ούτε σκορβούτο
(Στείλε στοιχεία μιλφαρας)
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Χαχαχ πορτοκαλί! Προς αποφυγήν είναι πλέον ο καφές!
Τι καφέδες και αρχιδιες.....
Οι Ελλεηνίδες σήμερα διεγείρονται με χυμό. Εγώ όταν θέλω να ρίξω γκόμενα πίνω η χυμό μπανανα ή γάλα.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
Επικίνδυνο σπορ μακρυά..
 

GTOwizard

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
121
Like
481
Πόντοι
21
Τι καφέδες και αρχιδιες.....
Οι Ελλεηνίδες σήμερα διεγείρονται με χυμό. Εγώ όταν θέλω να ρίξω γκόμενα πίνω η χυμό μπανανα ή γάλα.
εγώ θα έλεγα ότι αυτές οι ηλικίες κ μετά προβλήματα π έχουνε στο γάμο τουσ, είναι λυσσασμένες!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Ναι καλά, όταν έχεις μια γυναικά διπλά σου ακόμα κ φίλη σου να είναι αποκτάς άξια , ειδικά εάν η άλλη είναι όμορφη, οι άλλες σε παρατηρούν κ μπαίνουν σε πειρασμό, εγώ πχ χώρισα δεν ήμουν σε ψυχολογία δεν γαμούσα δεν μου έστελνε καμιά για κάνα δίμηνο μετά άρχισα να παίρνω μπροστά έβγαινα με μια φίλη για καμιά βδομάδα ανέβασα κ 2-3 στόρι με αυτή στο ινστα κ να σου τα μνματα. Επίσης όταν έχουμε κοπέλα μαζί κ κυρίως εάν είναι γκόμενα δεν κοιτάμε σαν τα λιγουρια γύρω γύρω αποθαρρύνοντας τες
Δηλαδή απατεώνες μέσω μπλιμπλικιου είναι αρκετοί από τους μπηχτες...
Φυσικά δεν θα μπορούσαν να πλησιάσουν από κοντά κάποια που τους γυαλισε...αυτό θέλει όργανα και ψυχή.
Σκέτοι χικικομορι...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Τι καφέδες και αρχιδιες.....
Οι Ελλεηνίδες σήμερα διεγείρονται με χυμό. Εγώ όταν θέλω να ρίξω γκόμενα πίνω η χυμό μπανανα ή γάλα.
Οι γκόμενες αυτές είναι σε ηλικία που πίνουν καφέ;
 

billakos48

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Δημοσιος κίνδυνος.
Υπάρχει μια παντρεμένη σε διασταση, η οποία ειναι η φαντασιωση καθε ανδρα. Ψαρεύει θύματα απο το facebook, απο το πρώτο ραντεβού αρπάζει την πουτσα έξω απο το παντελόνι ριχνει ρουφηχτά φιλιά, είναι και όμορφη σαραντάρα, λένε δεν υπάρχουν πουτσόδουλες, και όμως αυτή έχει το σεξ στο μυαλο της μερα νύχτα.

θα ήταν όλα υπέροχα φαντασικά ονειρικά αλλά μετα απο ένα εως δύο μήνες έρχονται τα κακά νέα

Ο όρχις πρήζεται, όχι λόγο του ότι η λεγάμενη είναι Ελλεηνίδα αλλά γιατι μεταδίδει την νόσο και η εμφάνιση της νόσου είναι απότομη και με έντονα συμπτώματα.

Η ορχίτιδα είναι κυρίως μικροβιακής αιτιολογίας και συνήθως οφείλεται σε μικρόβια που μπαίνουν από την ουρήθρα και μέσω του προστάτη και του σπερματικού πόρου καταλήγουν στην επιδιδυμίδα και τον όρχη. Για το λόγο αυτό συνήθως συνυπάρχει με επιδιδυμίτιδα ενώ η αιματογενής προσβολή είναι πιο σπάνια.

Θέλει κανενας καταδρομέας το facebook της μιλφάρας;
δωστο
 

Thorikto199

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
38
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. Παντρεμένες από Θεσσαλονίκη ξέρει κανένας να γίνει παιχνίδι? Προσωπικό για ανταλλαγή
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
8
Like
32.141
Πόντοι
6.536
Δημοσιος κίνδυνος.
Υπάρχει μια παντρεμένη σε διασταση, η οποία ειναι η φαντασιωση καθε ανδρα. Ψαρεύει θύματα απο το facebook, απο το πρώτο ραντεβού αρπάζει την πουτσα έξω απο το παντελόνι ριχνει ρουφηχτά φιλιά, είναι και όμορφη σαραντάρα, λένε δεν υπάρχουν πουτσόδουλες, και όμως αυτή έχει το σεξ στο μυαλο της μερα νύχτα.

θα ήταν όλα υπέροχα φαντασικά ονειρικά αλλά μετα απο ένα εως δύο μήνες έρχονται τα κακά νέα

Ο όρχις πρήζεται, όχι λόγο του ότι η λεγάμενη είναι Ελλεηνίδα αλλά γιατι μεταδίδει την νόσο και η εμφάνιση της νόσου είναι απότομη και με έντονα συμπτώματα.

Η ορχίτιδα είναι κυρίως μικροβιακής αιτιολογίας και συνήθως οφείλεται σε μικρόβια που μπαίνουν από την ουρήθρα και μέσω του προστάτη και του σπερματικού πόρου καταλήγουν στην επιδιδυμίδα και τον όρχη. Για το λόγο αυτό συνήθως συνυπάρχει με επιδιδυμίτιδα ενώ η αιματογενής προσβολή είναι πιο σπάνια.

Θέλει κανενας καταδρομέας το facebook της μιλφάρας;
Ενδιαφέρεται ένας φίλος.

:coffee:
 

Dante_80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
259
Κριτικές
5
Like
1.017
Πόντοι
361
Υπαρχουν πολλες που ειναι σε διασταση, που εχουν αντρες στρατιωτικους η ναυτικους, που λειπιυν ολο σε επαγγελματικα ταξιδια η απλα τις εχουν γραμμενες και αδιαφορουν για το τι κανουν ολη μερα...εκει θελει θρασος και καμακι χυμα στο δρομο..θα εκπλαγειτε..
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Υπαρχουν πολλες που ειναι σε διασταση, που εχουν αντρες στρατιωτικους η ναυτικους, που λειπιυν ολο σε επαγγελματικα ταξιδια η απλα τις εχουν γραμμενες και αδιαφορουν για το τι κανουν ολη μερα...εκει θελει θρασος και καμακι χυμα στο δρομο..θα εκπλαγειτε..


υπαρχουν και πολλες που δεν ειναι σε διασταση... που εχουν αντρες στρατιωτικους η ναυτικους, που λειπιυν ολο σε επαγγελματικα ταξιδια η απλα τις εχουν γραμμενες και αδιαφορουν για το τι κανουν ολη μερα...εκει θελει θρασος και καμακι χυμα στο δρομο..θα εκπλαγεις..
 
  • Like
Αντιδράσεις: bdsm72
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
τωρα στο 2023 πιστευετε οι παντρεμενες ειναι πιο ενδιαφερουσες περιπτωσεις για να περασεις ομορφα ή οι χωρισμενες με παιδι??κατα δευτερον πιστευετε οτι οι παντρεμενες που τους αρεσει η καυλαντα,δηλαδη εχουν μπει σε αυτη την διαδικασια θα παιξουν και αληθινα ή θα μεινουν στο λεκτικο και μονο?και τελος λετε παιζει ρολο τι ρολο βαραει μια παντρεμενη γιατι εχω παρατηρησει πολλες παντρεμενες που ψαχνονται πιο πολυ για σχεση με γαμησι παρα για το ιδιο το γαμησι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
τωρα στο 2023 πιστευετε οι παντρεμενες ειναι πιο ενδιαφερουσες περιπτωσεις για να περασεις ομορφα ή οι χωρισμενες με παιδι??κατα δευτερον πιστευετε οτι οι παντρεμενες που τους αρεσει η καυλαντα,δηλαδη εχουν μπει σε αυτη την διαδικασια θα παιξουν και αληθινα ή θα μεινουν στο λεκτικο και μονο?και τελος λετε παιζει ρολο τι ρολο βαραει μια παντρεμενη γιατι εχω παρατηρησει πολλες παντρεμενες που ψαχνονται πιο πολυ για σχεση με γαμησι παρα για το ιδιο το γαμησι
Χωρισμένες και παντρεμένες με παιδί δεν έχουν πολύ ελεύθερο χρόνο. Μία χωρισμένη μπορεί να έχει ακόμη λιγότερο χρόνο αν και περισσότερη διάθεση. Με τη χωρισμένη έχεις και λιγότερο άγχος αν ο σύζυγος είναι ζηλιάρης.

Οι γυναίκες που καυλαντίζουν χωρίς να προχωράνε σε κάτι άλλο, το κάνουν από χαρακτήρας. Τους αρέσει να τις παρακαλάνε αλλά δεν έχουν ανάγκη από άντρα. Μακριά!!

και τελος λετε παιζει ρολο τι ρολο βαραει μια παντρεμενη γιατι εχω παρατηρησει πολλες παντρεμενες που ψαχνονται πιο πολυ για σχεση με γαμησι παρα για το ιδιο το γαμησι - οι χωρισμένες είναι πολύ πιο πιθανό να θέλουν σχέση και δέσμευση για να έχουν κάποιον να βοηθήσει με το σπίτι και τα παιδιά.
 

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
301
καλησπερα μαγκες οι παντρεμενες εγω εντοποιζω οτι αρεσκονται στην καβλαντα και οι περισσοτερες φοβονται.εχει τυχη να γαμησω παντρεμενη αλλα ηταν της στιγμης η φαση μετα ολο απο το τηλεφωνο ηθελε και σαλια και μαλακιες.με μια που γνωριζομασταν απο παλια και γινοταν παιχνιδι καιρο την καταλαβε ο αντρας της δεν ειχε σβησει μνμ για γαμησι το ζωον ηρθε μου ζητησε το λογο του ζητησα συγνωμη απο μενα δεν θα ξανα ενοχληθει κανεις εκανε κινηση να με χτυπησει απεφυγα τον προειδοποίησα οτι εχω μαυρη ζωνη και στο τελος εφαγε 2-3 μπουνιδια και εφυγε.το πιο τραγικο ειναι οτι την συγχωρεσε και ειναι ακομα μαζι ....τι σκατα εχει ο κοσμος στο κεφαλι του ρε γαμωτο:think::think::confused::confused::jerking::jerking:
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.723
Like
11.422
Πόντοι
2.256
καλησπερα μαγκες οι παντρεμενες εγω εντοποιζω οτι αρεσκονται στην καβλαντα και οι περισσοτερες φοβονται.εχει τυχη να γαμησω παντρεμενη αλλα ηταν της στιγμης η φαση μετα ολο απο το τηλεφωνο ηθελε και σαλια και μαλακιες.με μια που γνωριζομασταν απο παλια και γινοταν παιχνιδι καιρο την καταλαβε ο αντρας της δεν ειχε σβησει μνμ για γαμησι το ζωον ηρθε μου ζητησε το λογο του ζητησα συγνωμη απο μενα δεν θα ξανα ενοχληθει κανεις εκανε κινηση να με χτυπησει απεφυγα τον προειδοποίησα οτι εχω μαυρη ζωνη και στο τελος εφαγε 2-3 μπουνιδια και εφυγε.το πιο τραγικο ειναι οτι την συγχωρεσε και ειναι ακομα μαζι ....τι σκατα εχει ο κοσμος στο κεφαλι του ρε γαμωτο:think::think::confused::confused::jerking::jerking:
karate-fail.gif
 

geodiamond

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Δημοσιος κίνδυνος.
Υπάρχει μια παντρεμένη σε διασταση, η οποία ειναι η φαντασιωση καθε ανδρα. Ψαρεύει θύματα απο το facebook, απο το πρώτο ραντεβού αρπάζει την πουτσα έξω απο το παντελόνι ριχνει ρουφηχτά φιλιά, είναι και όμορφη σαραντάρα, λένε δεν υπάρχουν πουτσόδουλες, και όμως αυτή έχει το σεξ στο μυαλο της μερα νύχτα.

θα ήταν όλα υπέροχα φαντασικά ονειρικά αλλά μετα απο ένα εως δύο μήνες έρχονται τα κακά νέα

Ο όρχις πρήζεται, όχι λόγο του ότι η λεγάμενη είναι Ελλεηνίδα αλλά γιατι μεταδίδει την νόσο και η εμφάνιση της νόσου είναι απότομη και με έντονα συμπτώματα.

Η ορχίτιδα είναι κυρίως μικροβιακής αιτιολογίας και συνήθως οφείλεται σε μικρόβια που μπαίνουν από την ουρήθρα και μέσω του προστάτη και του σπερματικού πόρου καταλήγουν στην επιδιδυμίδα και τον όρχη. Για το λόγο αυτό συνήθως συνυπάρχει με επιδιδυμίτιδα ενώ η αιματογενής προσβολή είναι πιο σπάνια.

Θέλει κανενας καταδρομέας το facebook της μιλφάρας;
Για δώσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom