Νέα

Παντρεμενος: Γκομενα, επαγγελματια η προσπαθεια με τη συζυγο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Soreos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εισαι παντρεμενος και θελεις να γαμας περισσοτερο απο οτι η συζυγος, τι κανεις;

  • Βρισκεις γκομενα

    Ψήφοι: 26 24,5%
  • Επιλεγεις επαγγελματια

    Ψήφοι: 60 56,6%
  • Επιμενεις με τη συζυγο

    Ψήφοι: 9 8,5%
  • Προσπαθεις να μην το σκεφτεσαι

    Ψήφοι: 2 1,9%
  • Βλεπεις τσοντες να σου φυγει

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • Αλλο

    Ψήφοι: 8 7,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    106

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Της έχεις ξεκαθαρίσει ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΕΛΕΓΧΟ , ΥΠΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ... ΠΑΖΑΡΙΑ η στύση του πούτσου σου ;;;;;

Πρέπει να το καταλάβει αυτό . Οι γυναίκες είναι βλήματα, δεν νογάνε.

Αν το καταλάβει αυτό .... θα τον τρώει συχνότερα ...

αλλά θα δείξει και ανοχή.

Στη δικιά μου, είπα ότι εφόσον το κάνουμε 3 φορές την ημέρα , θα είμαι πιστός !
Κάποιες μπορεί να είναι μόνο 1, αλλά αυτή γενικά πρέπει να έχει κατά νου 3!

Συνειδητοποιούν την ανεπάρκεια τους και γίνονται πιο ανοιχτόμυαλες.

Μόνο πουτάνες δεν σε καλύπτουν .
Εφόσον είσαι σε μεγάλη πόλη να έχει βίζιτες.
Δεν λέμε καν για ... μπουρδέλα ........

Χρειάζεται και γκόμενα. ΒΕΒΑΙΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ με στέρεο γάμο.

Το παιδί σου θα έχει φίλους.
Για ... χάρη του παιδιού, να αρχίσεις νταραβέρια με τις οικογένειες των φίλων του !
ΣΕ ΑΥΤΑ ... ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ !

Πολλές μανάδες, είναι στη δική σου κατάσταση και θέλουν σκληρό ξερό γαμήσι.

Το έχεις τερματίσει στη μαλακία, φίλτατε

Π
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Δεν υπάρχει μια αντίφαση σε αυτό που γράφεις;

Αν η γυναίκα του έχει πάψει να ελκύεται από αυτόν, θα τον ποθήσει αυτομάτως μετά από μια εκβιαστικού τύπου συζήτηση του τύπου 'ή δίνεις κώλο ή διαζύγιο';.

Η συζήτηση είναι καλή αλλά είναι ένα εγχείρημα εκλογίκευσης.

Η καύλα όμως δεν εκλογικεύεται.

Δεν υπάρχει αντίφαση. Το πρόβλημα είναι σοβαρό. Αν η γυναίκα του δεν τον θέλει πια και μόνο τον λούζεται για να μη μείνει χωρίς χορηγό, ήρθε ο καιρός για γενναίες αποφάσεις. Δε θα της κάνει τη συζήτηση με την ελπίδα ότι θα της ανάψει ένα πόθο που έχει πια σβήσει εντελώς. Υπάρχει και το σοβαρό ενδεχόμενο η καθημερινότητα να έχει προκαλέσει ζημιά. Γιατί, αν η γυναίκα τρέχει όλη μέρα σαν το Βέγγο και το βράδυ ο άντρας τη θέλει και καβλωμενη για πρωκτικό σεξ, ε τότε μπορεί να τη βοηθήσει, να έχει περισσότερο ελεύθερο χρόνο. Αλλιώς, το πρόβλημα στο σεξ είναι μόνο η κορυφή του παγόβουνου. Τέλος πάντων, τα γράφω και λίγο βιαστικά. Υπόψην, ανέφερα και άλλα ενδεχόμενα, που δεν τα ξέρουμε αν ισχύουν. Αν η γυναίκα του άλλου του έκοψε το σεξ, ίσως κάνει σεξ με άλλον. Ίσως πάλι, ο τύπος θέλει να γαμαει κάθε μέρα, αλλά δεν τον νοιάζει που έγινε όπως η μεγάλη πλειοψηφία των παντρεμένων αντρών, που κατάντησαν χοντροί, απλυτοι, ταλαιπωρημένοι και πάνω απ'όλα βα-ρε-τοι και μετά τους φταίνε οι γυναίκες τους που δεν τους κάθονται κάθε μέρα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δικαιολογιες δεν υπαρχουν.

δεν τους κουραζουν ωρες οικιακων εργασιων και τους κουραζει 5 λεπτα πιπα και 5 λεπτα στα τεσσερα?

για αυτο δεν θελει να εμπιστευτεις ΚΑΜΜΙΑ για γαμο και παιδια, γιατι μετα ειναι αργα, θα πληρωνεις και δεν θα απολαμβανεις.

ολα αυτα που πληρωνουν σε διατροφες οι αντρες, αν τα πληρωναν σε επαγγελματιες θα ειχαν παει με ολες τις ιεροδουλες της πολης και απο πολλες φορες.

μονο σε απομωνομενα νησια-χωρια και παλιοτερες εποχες δικαιολογειται ο αντρας να παντρευτει για να εξασφαλισει το σεξ.
αν παντρευεται για αλλους λογους τοτε δεν σκεφτεται ως αντρας, αλλα ως γυναικα που θελει να ικανοποιησει το μητρικο ενστικτο ή ως εκμεταλευτης που θελει καμμια προικα. ο αντρας αποκτα πατρικο φιλτρο μετα τα παιδια , αν κανει, στην φυση του υπαρχει το ενστικτο το σεξουαλικο οχι το αναπαραγωγικο, οπως στην γυναικα. οι περισσοτεροι χρησιμοποιουν προφυλαξεις για να μην κανουν παιδια, σεξ κανουμε επειδη μας αρεσει και δεν μπορουμε χωρις αυτο. και στις γυναικες αρεσει, αλλα μπορουν και χωρις αυτο, μια βολτα για εξοδα και βιτρινες ειναι μια χαρα για αυτες, ο αντρας μια μπουρδελοτσαρκα να γαμησει αντιστοιχα τον ευχαριστει και τον καλυπτει ή εστω και το χειροτερο σεξ με την γυναικα που εχει βαρεθει ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα που καλυπτουν τις γυναικες (εξοδα,βιτρινοχαζεμα,κουτσομπολιο κλπ)
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
δικαιολογιες δεν υπαρχουν.

δεν τους κουραζουν ωρες οικιακων εργασιων και τους κουραζει 5 λεπτα πιπα και 5 λεπτα στα τεσσερα?

για αυτο δεν θελει να εμπιστευτεις ΚΑΜΜΙΑ για γαμο και παιδια, γιατι μετα ειναι αργα, θα πληρωνεις και δεν θα απολαμβανεις.

ολα αυτα που πληρωνουν σε διατροφες οι αντρες, αν τα πληρωναν σε επαγγελματιες θα ειχαν παει με ολες τις ιεροδουλες της πολης και απο πολλες φορες.

μονο σε απομωνομενα νησια-χωρια και παλιοτερες εποχες δικαιολογειται ο αντρας να παντρευτει για να εξασφαλισει το σεξ.
αν παντρευεται για αλλους λογους τοτε δεν σκεφτεται ως αντρας, αλλα ως γυναικα που θελει να ικανοποιησει το μητρικο ενστικτο ή ως εκμεταλευτης που θελει καμμια προικα. ο αντρας αποκτα πατρικο φιλτρο μετα τα παιδια , αν κανει, στην φυση του υπαρχει το ενστικτο το σεξουαλικο οχι το αναπαραγωγικο, οπως στην γυναικα. οι περισσοτεροι χρησιμοποιουν προφυλαξεις για να μην κανουν παιδια, σεξ κανουμε επειδη μας αρεσει και δεν μπορουμε χωρις αυτο. και στις γυναικες αρεσει, αλλα μπορουν και χωρις αυτο, μια βολτα για εξοδα και βιτρινες ειναι μια χαρα για αυτες, ο αντρας μια μπουρδελοτσαρκα να γαμησει αντιστοιχα τον ευχαριστει και τον καλυπτει ή εστω και το χειροτερο σεξ με την γυναικα που εχει βαρεθει ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα που καλυπτουν τις γυναικες (εξοδα,βιτρινοχαζεμα,κουτσομπολιο κλπ)
Καλά εσυ το τερμάτισες τελείως...
Αυτοεκπληρούμενη προφητεία η αποκλειστική συνεύρεση με ιεροδουλες....
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Εγώ δε θα σου απαντήσω στο τωρινό σου προβλημα, αλλά θα σου ζητήσω να σκεφτείς κάτι.

Οι αποφάσεις μας αλλάζουν σύμφωνα με την περίοδο στην οποία ζούμε. Πριν δέκα χρόνια είχες διαφορετικές σκέψεις και ανάγκες (γι αυτό και παντρεύτηκες/έκανες παιδί).
Διαφορετικές είναι σήμερα και ακόμη πιο διαφορετικές θα είναι σε 10, 20 χρόνια από τώρα.

Οπότε μπες στα παπουτσια του μελλοντικού σου εαυτού και αναρωτήσου αν θα αξίζει τον κόπο ό,τι κάνεις (ή ό,τι χαλάσεις) σήμερα.
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Έχω βρεθεί ΑΚΡΙΒΩΣ στην ίδια φάση με σένα. Πρώτα συζήτησε με τη γυναίκα σου, ότι δεν σε καλύπτει σεξουαλικά όσο πιο ήρεμα μπορείς, χωρίς χαρακτηρισμούς κλπ. Κατα 99% δεν θα γίνει κάτι, αλλά θα τα έχεις καλά με τη συνείδησή σου και θα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σε μελλοντικό μπλέξιμο. Τότε πήγαινε σε σεξεργάτρια. Αν κάνεις παράλληλη σχέση ΠΟΤΕ δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί. Μπορεί κι αυτή να το βλέπει χαλαρά, στυλ ας τρώω που και που κανένα πούτσο, ή μπορεί να σε ξεμπροστιάσει σε όλο τον κόσμο για να σε εκδικηθεί, όποτε θεωρήσει ότι την εκμεταλλεύτηκες, ή ακόμα και να πέσεις σε κάποια εμμονική και να σου κάνει κακό είτε σε εσένα, είτε στη γυναίκα σου, είτε στο παιδί σου. Μέμνησο το πρόσφατο βιτριόλιασμα
Προσυπογράφω.. αυτά ακριβώς ήθελα να γράψω και εγώ..και λάβε υπόψη ότι είμαι και εγώ στην ίδια θέση.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Το θεμα ειναι σοβαρο και μπορει να τυχει σε καθε ανδρα.

Απο τη στιγμη που περνεις το ρισκο να παντρευτεις καποια πρεπει να ειναι ετοιμος για ολα.

Αλλα το να πληρωνεις μια γυναικα για μια ζωη και αυτη να μην σου δινει sex με την δικαιολογια οτι εγινε μανα ... η πηγε στη δουλεια ... η οτι αλλο κατεβασει το πονηρο μιαλο τους ...

...ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ...!

Σκεψου αν την ειχες ακομα γκομενα ...
σε ποσα δευτερολεπτα θα την ειχες στηλει στη μανουλα της ...?
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Νομίζω πολλοί από εμάς είμαστε στην ίδια θέση. Το ζητούμενο είναι αν το βασικό πρόβλημα είναι μόνο το σεξ. Αν σε όλα τα υπόλοιπα η σύζυγος σε καλύπτει (συναισθηματικά, συντροφικότητα, παιδιά κλπ) δεν υπάρχει λόγος να διαλύσεις την οικογένεια. Σεξ καλό και άφθονο βρίσκεις εύκολα είτε με επαγγελματία είτε με γκόμενα. Η πρώτη επιλογή είναι σίγουρα ασφαλέστερη, η δεύτερη πιο διασκεδαστική αλλά θέλει μεγάλη προσοχή, εγρήγορση και ξεκάθαρους κανόνες για να μην εκτεθείς και να μην σε εκθέσουν....

Πάντως αν τα παιδιά είναι μικρά, πιθανόν το σεξ να βελτιωθεί όταν αυτά μεγαλώσουν και ηρεμήσει η γυναίκα αν και ποτέ δεν θα είναι όπως πριν.
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Καταθετω την αποψη μου και εγω ως παθών και μαθών.

Εχω δοκιμάσει όλες τις επιλογές του poll κάθε μια έχει τα υπερ και τα κατά οπως προανέφεραν οι συναγωνιστές πιο πάνω.
α) επαγγελματιες: city tours για εχεμυθια, ακριβό σπορ, σου ανοιγει την ορεξη αρα αυξανονται οι απαιτησεις (γιατι δεν θα γαμας τοσο συχνα ωστε να μην εχεις ενεργεια), γαμας μουναρες οποτε η γυναικα σου σου φαινεται λιγη. επισης αν εισαι απροσεκτος και δει κανενα μηνυμα (εγινε) financial control, δραμα και δεν το ξεχναει ποτε
β) γκομενα: με δεδομενο οτι υπαρχει συμβατοτητα και θελει μονο σεξ... παλι ανοιγει η ορεξη, γαμας καλα καλυτερα απο πουτανες, γαμας πολυ σε βαθμο πιθανον να μην εχεις ορεξη να το δωσεις στη γυναικα, γαμας στα πιο απιθανα μερη, σκαρφιζεσαι οτι μπορεις να φανταστεις. ψυχοφθορο, δεν ειναι για ολους. ενοχες. αυξημενος κινδυνος να σε παρουν χαμπαρι
γ) τσοντες: οκ δουλευει αλλα αποχαυνωνεσαι, δεν εχει τελος ουτε οριο... μηδενικο ρισκο αλλα... η λεξη μαλακια και μαλακας δεν βγηκαν τυχαια
δ) προσπαθεις να μη το σκεφτεσαι: αν συνοδευεται απο εγκλεισμο σε μοναστηρι, διαλογισμο, η ενασχοληση με τα θεια maybe. αλλιως το μονο που σε σωζει ειναι κανενα hardcore αθλημα να σου τρωει ολη την ενεργεια και να γουσταρεις (χωρις γκομενες στην ομαδα) και παλι ισως...
ε) το λυνεις μαζι της: εαν ησασταν καποτε στο ιδιο level, αν σου εβγαζε τα γουστα που θες, εαν τα βρισκετε στα υπολοιπα, εαν κατα τα αλλα περνας καλα μαζι της, εαν υπαρχουν παιδια εαν εισαι 45+ ναι το παλευεις οσο παει.

Εγω ειμαι κατω απο 40,χωρις παιδια (επιλογη), εχω δοκιμασει ολα τα παραπανω χωρις αποτελεσμα. Γιατι? γιατι το προβλημα στο σεξ ειναι η κορυφη του παγοβουνου, και απο κατω κρυβεται ενας βαθια προβληματικος γαμος (επικοινωνια, ενδιαφεροντα, γονεις κλπ κλπ). Αυτος που μου ανοιξε τα ματια ηταν ο συμβουλος γαμου-ψυχοθεραπευτης στον οποιο κατεφυγα οταν ολα ειχαν αποτυχει... Οταν βγηκαν ολα τα θεματα στην επιφανεια οι λυσεις πλεον στο τραπεζι ειναι οι εξης:

α) κανεις συνεδριες με τη γυναικα σε συμβουλο γαμου μπας και λυθει το θεμα (εαν θελουν και ειναι ετοιμοι να το δουλεψουν και οι δυο)
β) αποδεχεσαι την κατασταση ως εχει και σε βαθος χρονου πεφτεις στα φαρμακα (εαν κοψεις πουτανες,γκομενες)
γ) χωριζεις και ψαχνεις να βρεις καποιον συμβατο σεξουαλικα και εγκεφαλικα (πολλες φορες ταυτιζονται και τα δυο)

ο συμβουλος γαμου δε θα προτεινει ποτε ως λυση πουτανες,τσοντες,γκομενες. τον ενδιαφερει να λυθει το προβλημα οχι να σκεπαζεται...

Απο τη στιγμη που δεν εχω παιδια, και ειμαι σε ηλικια που με παιρνει να κανω νεα αρχη επιλεγω το γ. Αναγνωριζοντας τον κινδυνο να μεινω ατεκνος.. Ετσι μπουρδελο που χει γινει η κοινωνια μας, δε σκαω και πολυ....
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Επαγγελματια:ψεκαστε,σκουπιστε,τελειωσατε!
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
300
Like
471
Πόντοι
21
Ολοι οι παντρεμένοι πληττουν και θέλουν πορνοσταρικο σεξ αλλά όχι και να χαλάσει το σπίτι τους για ένα πηδουλο.
Οπότε επαγγελματίας ... Μονοδρμος
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ερώτηση ΓΚΑΛΟΠ.

Είχε ποτέ παντρεμένος , σχέση με άλλη παντρεμένη ΜΕ ΣΤΕΡΕΟ ΓΑΜΟ και να του φημιουργήθηκε πρόβλημα ;;;;;;

Μόνο από μαλακία και γκαντεμία, αν πήγαν να πηδηχτούν σε λάθος μέρος,
για το οποίο δεν είχαν δικαιολογία και τους έκαναν τσακωτούς.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Να μη με διαβάζεις τότε.
Κι εγώ πιστεύω ότι είσαι μαλάκας και αρχίδι , αλλά είμαι ευγενής και δεν στο λέω.

Τι ευγενής ρε βλαμμένε?

Όλην την ώρα παπαριές αραδιάζεις. Βέβαια στην πραγματική ζωή μπορεί να είσαι και γαμώ τα παιδιά.

Π
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τι ευγενής ρε βλαμμένε?

Όλην την ώρα παπαριές αραδιάζεις. Βέβαια στην πραγματική ζωή μπορεί να είσαι και γαμώ τα παιδιά.

Π

Ρε κλόουν ... εκτός από επιθέσεις εναντίον μου (που δεν με αγγίζουν καθόλου, με τίποτε)
διαφωνείς κάπου ;;;;;;;

Τι προτείνεις ;;
Να είναι πιστοί οι παντρεμένοι ;;;
Να μη γαμάνε άλλες ;
Να μη γαμάνε πουτάνες ;;
Εκτός από πουτάνες, για γκόμενα να μην προτιμούν άλλες παντρεμένες ;;;

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ... ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ !

αλλιώς γάμα το !
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Θαυμάζω τους παντρεμένους που μετά από χρόνια γάμου έχουν όρεξη ακόμα να γαμανε τη γυναίκα τους τακτικα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Θαυμάζω τους παντρεμένους που μετά από χρόνια γάμου έχουν όρεξη ακόμα να γαμανε τη γυναίκα τους τακτικα.

Αν είναι γκομενάρα γιατί όχι ρε τύπε ;;;;
Τρως στη μάπα όλα τα αρνητικά της, να μην αξιοποιείς τη μόνη χρησιμότητα που έχει ;;;;;;

Είναι σαν να έχεις ένα καλό αμάξι ΝΑ ΤΑ ΣΚΑΣ ΣΕ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ , ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ κτλ και να μην το ... οδηγείς !!!!!
Και να κυκλοφορείς με ταξί και λεωφορεία !!!!

Εγώ θα έλεγα ότι όσοι έχουν μπάνικη γυναίκα και δεν την ξεπατώνουν στο πήδημα και ΕΠΕΙΤΑ ΝΑ ΞΕΝΟΠΗΔΑΝΕ,
είναι μαλάκες.

Από το ... υστέρημά μας δίνουμε στις παραέξω !!!!!!
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Ερώτηση ΓΚΑΛΟΠ.

Είχε ποτέ παντρεμένος , σχέση με άλλη παντρεμένη ΜΕ ΣΤΕΡΕΟ ΓΑΜΟ και να του φημιουργήθηκε πρόβλημα ;;;;;;

Μόνο από μαλακία και γκαντεμία, αν πήγαν να πηδηχτούν σε λάθος μέρος,
για το οποίο δεν είχαν δικαιολογία και τους έκαναν τσακωτούς.

Λακη το προβλημα ειναι οτι αμα την γαμας καλα και της τα δινεις στο χερι θα θελει ξανα και ξανα... εσυ το ξεκαθαρισες οτι εχεις ελευθερα πρωινα και προφανως αλλοθι οποτε εισαι αρχοντας... Το να βρισκεις χρονο για τη παντρεμενη γαμιολα δεν ειναι ευκολο. θελει εφευρετικοτητα, πονηρια κλπ κλπ. αλλα παιζεις με τη φωτια οπως και να το κανουμε... και παλι δεν ξερω ποσο στερεος ειναι πραγματικα ο γαμος αν αυτη γουσταρει να το δινει απο δω και απο κει... οχι οτι παιζει κανενα ρολο αλλα επειδη το τονιζεις...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη το προβλημα ειναι οτι αμα την γαμας καλα και της τα δινεις στο χερι θα θελει ξανα και ξανα... εσυ το ξεκαθαρισες οτι εχεις ελευθερα πρωινα και προφανως αλλοθι οποτε εισαι αρχοντας... Το να βρισκεις χρονο για τη παντρεμενη γαμιολα δεν ειναι ευκολο. θελει εφευρετικοτητα, πονηρια κλπ κλπ. αλλα παιζεις με τη φωτια οπως και να το κανουμε... και παλι δεν ξερω ποσο στερεος ειναι πραγματικα ο γαμος αν αυτη γουσταρει να το δινει απο δω και απο κει... οχι οτι παιζει κανενα ρολο αλλα επειδη το τονιζεις...

Πολλοί ελληνάρες , έχετε πρόβλημα να κάνετε γενικεύσεις για τις γκόμενες , που δημιουργούν σε εσάς τελικά προβλήματα.
Π.χ. ο άλλος λέει αν του πάρει καλή πίπα η γκόμενα ... θα αναρωτιέται από που έμαθε, μπορεί να είναι γαμιόλα ...
ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗ ΔΙΩΞΕΙ !!!!!!! ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΚΑΤΑ ΠΙΠΑ !!!!!!!! Για να αισθάνεται ότι γαμάει ... καλόγρια !

Εσύ λες ότι μια παντρεμένη που γαμιέται ... γαμιέται με πολλούς από εδώ και από εκεί .........
ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΔΗΛΑΔΗ !!!!!

Σχετικά με το ξανά και ξανά ....
ΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ. Αν κάποια παντρεμένη , θέλει πούτσα , χωρίς να έχει σκοπό να αφήσει τον άνδρα της,
τότε αν ξεσκιστείτε στο πήδημα λίγους μήνες ... ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΡΑΙΩΝΕΙ.

Αυτό είναι το γενικό συμπέρασμά μου, για όλες τις γυναίκες.
ΟΛΕΣ ΧΟΡΤΑΙΝΟΥΝ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΠΗΔΗΜΑ. Καμία δεν το θέλει για πάντα.

Και οι παντρεμένες και οι γκόμενες.

Μου είχε συμβεί και με γκόμενα. 3 βδομάδες διακοπές.
Από τα μισά της δεύτερης, δεν ήθελε 2-3 φορές τη μέρα ! Ενώ στην αρχή γούσταρε .
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Αν είναι γκομενάρα γιατί όχι ρε τύπε ;;;;
Τρως στη μάπα όλα τα αρνητικά της, να μην αξιοποιείς τη μόνη χρησιμότητα που έχει ;;;;;;

Είναι σαν να έχεις ένα καλό αμάξι ΝΑ ΤΑ ΣΚΑΣ ΣΕ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ , ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ κτλ και να μην το ... οδηγείς !!!!!
Και να κυκλοφορείς με ταξί και λεωφορεία !!!!

Εγώ θα έλεγα ότι όσοι έχουν μπάνικη γυναίκα και δεν την ξεπατώνουν στο πήδημα και ΕΠΕΙΤΑ ΝΑ ΞΕΝΟΠΗΔΑΝΕ,
είναι μαλάκες.

Από το ... υστέρημά μας δίνουμε στις παραέξω !!!!!!

Φιλε Λακη. αν εχεις καλο αμαξι δεν εχεις λογο να κοιτας αριστερα δεξια... αν ομως πηρες κανα μετριο στη 10ετια για να μπορεις να το οδηγεις ριχνεις φραγκα σε ρεκτιφιε (ινστιτουτα, διαιτολογους, νυχια, μαλια, πλαστικες) αλλα ρε πουστη παλι μετριο αμαξι εχεις και χαλαει παλι γρηγορα το γαμημενο... καλο αμαξι δε θα χεις ποτε... και ολα αυτα αν ηταν κανενα σπορ μεσαιας κατηγοριας που να αντεχει στις υψηλες στροφες παει στο διαολο.... γιατι αμα ψωνησες καμια κουρσα οικογενειακη απο την αρχη με ντεμεκ σπορ πακετο αξεσουαρ... γαμησε τα καμμενος απο χερι..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom