Νέα

Παντρεμενος: Γκομενα, επαγγελματια η προσπαθεια με τη συζυγο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Soreos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εισαι παντρεμενος και θελεις να γαμας περισσοτερο απο οτι η συζυγος, τι κανεις;

  • Βρισκεις γκομενα

    Ψήφοι: 26 24,5%
  • Επιλεγεις επαγγελματια

    Ψήφοι: 60 56,6%
  • Επιμενεις με τη συζυγο

    Ψήφοι: 9 8,5%
  • Προσπαθεις να μην το σκεφτεσαι

    Ψήφοι: 2 1,9%
  • Βλεπεις τσοντες να σου φυγει

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • Αλλο

    Ψήφοι: 8 7,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    106

ΑΤΛΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2020
Μηνύματα
137
Like
2
Πόντοι
1
Αυτά που σου έγραψα τα έκανα πρόσθεση επάνω στα λογία του χριστού.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη με αυτα που γραφεις δειχνεις ξεκαθαρα οτι ουτε τις γυναικες γνωριζεις ουτε τη ζωη φιλε.

Δεν υπαρχουν μονο αυτα που δειχνεις, βγες παραεξω, ζησε μεσα στο κοσμο να δεις το τι αλλο υπαρχει.

Αυτα που περιγραφεις, ισχυουν σε ενα βαθμο και ειναι αποδεκτα απο χ αριθμο γυναικων. Δεν ειναι καθολικη η κατασταση.

Αναλογικα, ποσες μουναρες βλεπεις με τετοια τυπακια (μουσια-τατου) και ποσες μουναρες με τυπους που δεν εχουν ουτε μουσια ουτε τατου;

Με απογοητεύεις τύπε !
ΕΙΠΑ ΟΤΙ ... ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ... ΜΟΥΣΑΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΓΑΜΑΝΕ ;;;
Που το είπα ; Για βρες το .........


Αναφέρθηκα στους μουσάτους , επειδή είπε ο μαλάκας αυτό
ΥΓ Μην αφήσεις αυτό το μουστάκι είναι out of date

για να ξεκαθαρίσω (άλλη μια φορά) ότι ΕΧΩ ΧΕΣΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΜΟΔΕΣ ....

Κι εσύ γράφεις ... αηδίες ....


Σαν να θες να επαληθεύσεις όλες τις μυστικές πληροφορίες που λένε ... ότι είσαι κλώνος του ντόπα ...

όπως και ο άτλας ....
 

ΑΤΛΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2020
Μηνύματα
137
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστώ , περαστικά

Για το μαλάκας
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Με απογοητεύεις τύπε !
ΕΙΠΑ ΟΤΙ ... ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ... ΜΟΥΣΑΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΓΑΜΑΝΕ ;;;
Που το είπα ; Για βρες το .........


Αναφέρθηκα στους μουσάτους , επειδή είπε ο μαλάκας αυτό
για να ξεκαθαρίσω (άλλη μια φορά) ότι ΕΧΩ ΧΕΣΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΜΟΔΕΣ ....

Κι εσύ γράφεις ... αηδίες ....


Σαν να θες να επαληθεύσεις όλες τις μυστικές πληροφορίες που λένε ... ότι είσαι κλώνος του ντόπα ...

όπως και ο άτλας ....

Eχω την εντυπωση οτι τα διαλυτικα πινελου σε συνδυασμο με το cointreau και τη γρεναδινη σε εμποδιζουν στο να σκεφτεις και να καταλαβεις τα οσα λεμε.

 :hi:
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Άργησα να το δω..σε μια παρόμοια κατάσταση ήμουνα και εγώ..και λέω ήμουνα γιατί η κατάσταση βελτιώθηκε.. αυτό έγινε με προσπάθεια δικιά μου αφού έγινε μια ειλικρινής συζήτηση με την σύζυγο.. αφού στην αρχή είπε κατι δικαιολογίες περί κούρασης και ρουτίνας της το έθεσα ορθά κοφτά.. αλλά κατάλαβε ότι δεν αστειευομουνα..την πήγα (ή καλυτερα πηγαμε μαζι ως ζευγαρι) και σε μια ψυχολόγο η όποια τα έθεσε σωστά και αφού το κατάλαβε επιτέλους άλλαξε το σκηνικό. Και πίπες και γλειφομούνι και αν όχι κάθε μέρα τουλάχιστον 3 φορες την εβδομάδα σεξ..και αν δεν μπορεί να κάνει σεξ λόγω αδιαθεσίας μου κάνει στοματικό..η λύση είναι η σωστή προσέγγιση από μέρους σου, και να καταλάβει ότι και οι δύο έχετε δικαίωμα στην απόλαυση..
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Απο τα πιο σημαντικά και ωραια θέματα αυτού του φόρουμ.
Συγχαρητήρια στον απο πάνω φιλο,που κατάφερε να επαναφέρει τον γάμο του.

Παντρεμένος 5 χρόνια, (συνολικά
σχέση 12 χρόνια),δυο παιδιά . Όντως,τα πάντα εχουν αλλάξει.

Το βασικότερο είναι οτι δεν υπάρχει ελεύθερος χώρος και χρόνος για ερωτική επαφή μεταξύ μας λογω παιδιων.
Η συχνότητα επαφής εχει περιοριστεί στις 2 φορές τον μήνα,και αν.
Εμφανισιακά δεν εχει αφεθει κανένας μας, περιποιημενοι,καθαροί, ωραία σώματα και οι δυο μας.
Ενω εγω θέλω και καθε μερα,αν ηταν δυνατόν (έστω ενα 5λεπτο στην τουαλέτα ,που λεει ο λόγος,εστω μια πιπα στα όρθια), απο πλευράς της γυναίκας μου δεν υπάρχει επιθυμία και παρα τις συζητήσεις και τις προσεγγίσεις δεν βλέπω αλλο δρόμο πέρα απο εναλλακτικό "τρόπο εκτόνωσης" , τουλάχιστον μεχρι να μεγαλώσουν τα παιδιά.

Δυστυχώς εχω την εντύπωση, πως αν ραγισει το γυαλί και πέσει η επιθυμία δεν υπάρχει επιστροφή.
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Απο τα πιο σημαντικά και ωραια θέματα αυτού του φόρουμ.
Συγχαρητήρια στον απο πάνω φιλο,που κατάφερε να επαναφέρει τον γάμο του.

Παντρεμένος 5 χρόνια, (συνολικά
σχέση 12 χρόνια),δυο παιδιά . Όντως,τα πάντα εχουν αλλάξει.

Το βασικότερο είναι οτι δεν υπάρχει ελεύθερος χώρος και χρόνος για ερωτική επαφή μεταξύ μας λογω παιδιων.
Η συχνότητα επαφής εχει περιοριστεί στις 2 φορές τον μήνα,και αν.
Εμφανισιακά δεν εχει αφεθει κανένας μας, περιποιημενοι,καθαροί, ωραία σώματα και οι δυο μας.
Ενω εγω θέλω και καθε μερα,αν ηταν δυνατόν (έστω ενα 5λεπτο στην τουαλέτα ,που λεει ο λόγος,εστω μια πιπα στα όρθια), απο πλευράς της γυναίκας μου δεν υπάρχει επιθυμία και παρα τις συζητήσεις και τις προσεγγίσεις δεν βλέπω αλλο δρόμο πέρα απο εναλλακτικό "τρόπο εκτόνωσης" , τουλάχιστον μεχρι να μεγαλώσουν τα παιδιά.

Δυστυχώς εχω την εντύπωση, πως αν ραγισει το γυαλί και πέσει η επιθυμία δεν υπάρχει επιστροφή.
καταρχήν κάντε μια ειλικρινή συζήτηση..ίσως χρειαστεί να την επαναλάβετε (αυτό συνέβη σε εμένα). Ίσως χρειαστεί να απευθυνθείτε σε έναν ειδικό ψυχολόγο με ειδίκευση στις σεξουαλικές σχέσεις μεταξύ ζευγαριών που είναι χρόνια μαζί. Αν είναι γάτα να είσαι σίγουρος ότι θα σας ξεκλειδώσει..
Μπορείτε επίσης να κανονίσετε ραντεβού σε ξενοδοχείο να βρεθείτε μαζί. Κανονίστε ένα διήμερο απόδρασης..δεν είναι ανάγκη να πάτε μακριά ..και στην Αθήνα καλά είναι..
Αν θέλει και κυρίως αν καταλάβει ότι θα περάσει καλά αν περάσεις και εσύ καλά θα ανοιχτεί πάλι.. αξίζει να προσπαθήσεις πίστεψε με..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom