Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ναι ρε βλακα που δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται. ειχα δουλεια και εβρισκα οπου ηθελα. αλλα γιατι να πληρωνομαι 4 φορες κατω απο αυτα που μπορω να παρω? αμα ηθελα καθομουνα αλλα βαρεθηκα με μαλακες σαν εσενα και τον αλεξακη. εσυ απο τα αρχιδια του γερμοτσομπανου κρεμμεσαι και το ξερεις. ευλογημενη η χωρα οντως και καταραμενη να εχει μαλακες σαν εσενα
και τωρα παρε πουλο απο εδω εισαι εκτος θεματος. τραβα στη σκουληκοφωλια σου. αντε να ξεκινησει η σεζον να τρεχεις πισω απο την καθε καυλα των πελατων σου μπας και κοψεις κανα φραγκο κηφηνα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
και τωρα παρε πουλο απο εδω εισαι εκτος θεματος. τραβα στη σκουληκοφωλια σου. αντε να ξεκινησει η σεζον να τρεχεις πισω απο την καθε καυλα των πελατων σου μπας και κοψεις κανα φραγκο κηφηνα
δουλε γαμημενε
τα μισα απο αυτα που παιρνεις τα δινεις σε νοικια καημενε
εγω ειμαι κυριος του εαυτου μου
οχι υπαλληλος
αντε και καλο 10ωρακι
απορω πως αντεχεις....
πφφφφφ
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Ποιες μεθοδευσεις ρε τύπε, οραματα βλεπεις? Που εχει αδικηθει ο ΠΑΟΚ? Σε τι εχει κυνηγηθει ο Σαββιδης?
Αντιθετως ολα τα χατηρια του εχουν κανει και αποθρασυνεται διαρκως και κανει χειροτερα. Ποιος του στελνει μηνυμα "φυγε δεν χωρας"? Η κυβερνηση που του χαριζει τα προστιμα και του δινει τον ΟΛΘ, η δικαιοσυνη που του επιστρεφει τους μειον βαθμους? Ποιος?
υπομονη και θα δεις...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.695
Like
2.429
Πόντοι
606
Στηρίζουμε τον Ιβάν Σαββίδη»
Τρίτη, 13 Μαρτίου 2018 14:25
«Στηρίζουμε τον Ιβάν Σαββίδη»
Με ανακοίνωσή του μέσα από τη σελίδα του στο facebook, ο ΣΦ ΠΑΟΚ Νεάπολης στηρίζει τον Ιβάν Σαββίδη.
Αναλυτικά:
«Λίγες αγωνιστικές πριν το τέλος και έχοντας την καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος δυστυχώς αναγκαζόμαστε μία ακόμη φορά να βιώσουμε τον ΠΑΟΚ μέσα μας, όπως ξέρουμε πολύ καλά και μάθαμε από παιδιά. Εσωστρέφεια ,αδικία, διχόνοια, αυτοκαταστροφή.
Αυτή τη φορά όμως έγινε πράξη κάτι που πριν λίγα χρόνια ήταν απλά ένα σύνθημα για τον πρόεδρο και τα κοχόνες που δεν είχε. Κάναμε και θα συνεχίσουμε να κάνουμε αυστηρή κριτική σε όλους , στους εαυτούς μας, αλλά το κυριότερο σε αυτόν που ηγείται του καραβιού, όποιος και αν είναι αυτός όσα χρήματα και να έχει γιατί πολύ απλά ποτέ δεν είναι κανείς επάνω από την ομάδα που λατρεύουμε.
Είναι μέλος της οικογένειας με τα στραβά του, έτσι τον αποδεχόμαστε, έτσι τον στηρίζουμε και έτσι συμπορευόμαστε μαζί του στις αποφάσεις του πάντα με στόχο τον ΠΑΟΚ όπως τον ονειρευτήκαμε, όπως ακριβώς ζήτησε και αυτός την πρώτη μέρα του στο σύλλογο «Ευχή μου είναι σε λίγα χρόνια να με αγαπήσετε για το χαρακτήρα μου και όχι για τα χρήματά μου».
Πραγματικά θυμώνουμε που αμέσως μετά το τέλος της προχθεσινής φαρσοκωμωδίας Α.Σ ΠΑΟΚ, ΚΑΕ ΠΑΟΚ, Σύλλογος Παλαιμάχων δεν πήραν θέση έστω και με μία απλή επίσημη αναφορά. Είμαστε σίγουροι πως αν έπρεπε να καλύψουν κάποια «τρύπα» θα συνωστιζόντουσαν στους διαδρόμους του Μακεδονία Παλλάς.
Λοιποί κλακαδόροι, οσφυοκάμπτες, γλύφτες πολιτικοί και συστημικοί δεν περιμένουμε κάτι άλλο εκτός από την επόμενη ευκαιρία σας να απλώσετε το χέρι.
Αφήσαμε τελευταίους τους πολλούς, τη μεγάλη μάζα, τον απλό κόσμο του συλλόγου, οι επαναστάσεις δεν γίνονται από το φέισμπουκ, δεν γίνονται από τους καναπέδες και φυσικά δεν γίνονται σε τηλεφωνικές γραμμές πουλημένων δημοσιογράφων και ραδιοφωνικών παραγωγών.
ΥΓ. Για τους ιδρυθέντες το 2014 και το θίασο του Αλαφούζου με τους δανεικούς μας θα επανέλθουμε γιατί θέλουμε κάνα 2 μέρες για να γράψουμε τα μισά από τα κατορθώματα τους.
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ»

ΣΦ ΠΑΟΚ Νεάπολης ΜΠΕΛΛΟΣ
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
δουλε γαμημενε
τα μισα απο αυτα που παιρνεις τα δινεις σε νοικια καημενε
εγω ειμαι κυριος του εαυτου μου
οχι υπαλληλος
αντε και καλο 10ωρακι
απορω πως αντεχεις....
πφφφφφ
τυπε με αυτα που παιρνω μπορω και τα δινω και στα 2 νοικια και φτανουν ναρτθω να σου πεταξω ενα πακετο κ σενα για ναχεις για το χειμωνα.  υπαλληλος του καθε βλαχοτουριστα εισαι και το ξερεις καλα.  κυριος του εαυτου σου δεν εισαι οσο εξαρτασαι απο αλλους παραγοντες παπαρακο. ζεις σε αυτη την ελλαδα και απορεις πως αντεχω εγω?? ε εισαι μπετοστοκος τελειως
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
αυτο λεω ρε μαγκα. αυτο λεω. αλλα πεσανε πυροβολισμοι (νομιζω ειναι καπως χειροτερο απο την [size=50pt]απλη οπλοφορια [/size]παντως..) και δεν κουνηθηκε φυλο. Γιατι ?? μπορεις να απαντησεις??

τωρα στα υπολοιπα που λες μαζι σου.. με τετοιους ασβερκους που εχεις γυρω σου τι το θελεις το ρημαδι και το κουβαλας


Και μετά μου λες οτι δεν τον δικαιολογείς.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.695
Like
2.429
Πόντοι
606
Ο Πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Ιβάν Σαββίδης, προχώρησε στην παρακάτω δήλωση, μετά τα τελευταία συμβάντα στο γήπεδο της Τούμπας:
Αξιότιμοι κύριοι ,Θέλω να ζητήσω συγγνώμη από όλους τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ, όλους τους Έλληνες φιλάθλους, την παγκόσμια ποδοσφαιρική κοινότητα.Λυπάμαι πάρα πολύ για αυτό που έγινε.
Σαφώς δεν είχα δικαίωμα να βγω στον αγωνιστικό χώρο κατ´αυτόν τον τρόπο.Η συναισθηματική αντίδραση μου έχει προκληθεί από την γενικευμένη αρνητική κατάσταση, που επικρατεί στο ελληνικό ποδόσφαιρο τον τελευταίο καιρό και από το σύνολο των απαράδεκτων, μη αθλητικών γεγονότων, που έλαβαν χώρα προς το τέλος του αγώνα ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: τις ενέργειες του διαιτητή και του επόπτη (γκολ – οφσάιντ – γκολ), την διακοπή του αγώνα, τις διαμαρτυρίες και την είσοδο μέσα στον αγωνιστικό χώρο δεκάδων ανθρώπων και των δυο ομάδων.
Όλα αυτά θα μπορούσαν να δημιουργήσουν έκρυθμη κατάσταση στο γήπεδο και ο μοναδικός στόχος μου ήταν να προστατεύσω δεκάδες χιλιάδες φιλάθλων του ΠΑΟΚ από προβοκάτσιες – συμπλοκές – ανθρώπινα θύματα.Πιστέψετε με, δεν είχα κανένα σκοπό να διαπληκτιστώ με την αντίπαλη ομάδα ή με τους διαιτητές.
Και σαφώς δεν απείλησα κανέναν.Δυστυχώς τόσο εγώ και η οικογένεια μου, όσο και οι συνάδελφοι μου, βρεθήκαμε όμηροι του τελείως αρρώστου ποδοσφαιρικού κατεστημένου.Αγωνίζομαι και θα συνεχίσω να αγωνίζομαι, παρά τις αδιάκοπες επιθέσεις που δέχομαι σε όλα τα επίπεδα, για ένα δίκαιο ποδόσφαιρο με έντιμη διαιτησία σε όλους τους αγώνες και για να κερδίζονται τα πρωταθλήματα στα γήπεδα και όχι στα δικαστήρια.Για ακόμα μια φορά ζητάω συγγνώμη.
​​Ο Πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ
Ιβάν Σαββίδης
Από paokfc.gr
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Και μετά μου λες οτι δεν τον δικαιολογείς.
που τον δικαιολογω ρε τυπε? εχεις προβλημα κατανοησης μηπως? εκτος κ αν οπλοφορια και πυροβολισμος ειανι το ιδιο πραμα για σενα οποτε παω πασο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
Υπέρ του Ιβάν Σαββίδ, για τη χθεσινή του εμφάνιση με όπλο στον αγωνιστικό χώρο της Τούμπας, τάχθηκε με ανάρτησή του στο Instagram ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος.

Ο ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ Παναθηναϊκός, ανέβασε μια φωτογραφία του μεγαλομετόχου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και έγραψε:

«Όταν έχεις ρίξει καμιά κατοστάρα στην ομάδα και σε κλέβουν από παντού, κάθε αντίδραση, ακόμα και οι λανθασμένες, είναι δικαιολογημένες... Edit : (Τα περσινά κοροϊδιλίκια του παοκ δεν έχουν καμιά σχέση..εχθές κλέψανε πεντακάθαρο γκολ του παοκ) και όπως γράφω η αντίδραση είναι λανθασμένη αλλά δικαιολογημένη...όσοι διαβάζετε ότι θέλετε είναι δικαίωμα σας».

Φυσικά, πολλοί ήταν αυτοί που έσπευσαν να σχολιάσουν αρνητικά τη δήλωση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου λέγοντας πως ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού «είναι λάθος».



Πηγή: Υπέρ του Σαββίδη ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος -«Respect στον Ιβάν» | iefimerida.gr



Ναι αλλά Χρηστάκο όταν τον έκραξε ΟΛΗ η Ελλάδα ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕ την ανάρτηση-ξεφτίλα. Τόσο αργά φτάνουν τα νέα εκεί πάνω;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τι επιλογη σου ρε μαλακα
αμα εβρισκες εδω καλη  δουλεια θα εφευγες;;;
φουλμπουκ ειμαι απο ιουνιο
απλα εκμεταλευομαι τα φυσικα αγαθα αυτης της ευλογημενης χωρας
Όλον τον Ιούνιο θα σου σκίζουν το κολοτρυπίδι;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
Τα στοιχειωδη συμβουλεψε ο δικηγορος του. Κρυψου μεχρι να παρελθει το αυτοφωρο και μετα βγες και κλαψε λιγο, θα πεισουμε μερικους που θελουν να πειστούν, θα καταγγειλουμε και την πουτανα της Αθηνα, δεν χρειαζομαστε τιποτα αλλο.

Ποσο προβλεψιμα καποια πραγματα.



Όταν προσπαθούμε να τους εξηγήσουμε γιατί είναι πιο χαζοί από μια μερίδα μπουγάτσα με τυρί, απλά χάνουμε τα λόγια μας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
ενημερωτικα ,αυτο ακριβως θα επρεπε να ισχυει σημερα ,αλλα για λογους καθαρα μη ποδοσφαιρικους η ομαδα του ΠΑΟΚ ειναι με την πλατη στον τοιχο....και βεβαια δεν μπορεις να φανταστεις σε τι πιεση βραζει το καζανι σημερα, για ολο τον οχετο πουστιας και πεστοσυννεφουλιασης των δηθεν αντικειμενικων,αλλα συντομα θα το διτε ολοι...ενημερωτικα παλι το ατσαλι οσο το χτυπας σκληραινει.....δεν βλεπω την ωρα να ξαναρχισει το πιασμενο πρωταθλημα απο τον χαλιφη του λιντ ιβαν και να μας ξαναστησουν με κανα κουμασι ...μπορει να μην ειναι κορδελα η διαιτητης καρμανιολα,αλλα ειμαι σιγουρος πως μπορουν να μας εκπληξουν με την ευφευρετικοτητα στις πουστιες.....δεν βλεπω την ωρα ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΟ ΟΑΚΑ!



Τι ΜΑΛΑΚΑΡΟΣ καλέ μου Θεούλη.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο Ιβάν ζητάει συγγνώμη. Άρα παραδέχεται το ότι έγινε. Άρα η δικαιοσύνη έχει ακόμα πιο εύκολο έργο. ΒΑΣΗ ΝΟΜΩΝ και ΚΑΝΟΝΩΝ το λοιπόν. Το παιχνίδι πάει ΥΠΕΡ της ΑΕΚ. Ο ΠΑΟΚ θα πρέπει να τιμωρηθεί με χρηματικό πρόστιμο. Με παιχνίδια κεκλεισμένων των θυρών ΚΑΙ με αφαίρεση βαθμών (μέχρι και υποβιβασμό). Με αυτά και με εκείνα και μετά την αφαίρεση του  -3 του ΟΣΦΠ, περνάει δεύτερος. Για τους γαύρους δούλεψε ο Ιβαν.  :headbaning1: :headbaning1:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ο Ιβάν ζητάει συγγνώμη. Άρα παραδέχεται το ότι έγινε. Άρα η δικαιοσύνη έχει ακόμα πιο εύκολο έργο. ΒΑΣΗ ΝΟΜΩΝ και ΚΑΝΟΝΩΝ το λοιπόν. Το παιχνίδι πάει ΥΠΕΡ της ΑΕΚ. Ο ΠΑΟΚ θα πρέπει να τιμωρηθεί με χρηματικό πρόστιμο. Με παιχνίδια κεκλεισμένων των θυρών ΚΑΙ με αφαίρεση βαθμών (μέχρι και υποβιβασμό). Με αυτά και με εκείνα και μετά την αφαίρεση του  -3 του ΟΣΦΠ, περνάει δεύτερος. Για τους γαύρους δούλεψε ο Ιβαν.  :headbaning1: :headbaning1:
μα αφου ζητησε συγγνωμη! ολα καλα λοιπον!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μα αφου ζητησε συγγνωμη! ολα καλα λοιπον!
Ε ναι. Θα ζητήσει και συγγνώμη και ο ΟΣΦΠ και θα είναι μια χαρά. Θα ζητήσει και συγγνώμη ο οπαδός του ΠΑΟΚ που πέταξε τη ταινία και θα γίνει κανονικά το ματς τελικά. Όλα τέλεια αγγελικά πλασμένα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ε ναι. Θα ζητήσει και συγγνώμη και ο ΟΣΦΠ και θα είναι μια χαρά. Θα ζητήσει και συγγνώμη ο οπαδός του ΠΑΟΚ που πέταξε τη ταινία και θα γίνει κανονικά το ματς τελικά. Όλα τέλεια αγγελικά πλασμένα.
α δεν ειναι ?? και το καταλαβαμε προχτες ξαφνικα?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
που τον δικαιολογω ρε τυπε? εχεις προβλημα κατανοησης μηπως? εκτος κ αν οπλοφορια και πυροβολισμος ειανι το ιδιο πραμα για σενα οποτε παω πασο


Ρε τύπε, ένας μπράβος πριν από 20 χρόνια, πυροβόλησε στον αέρα σε μια καφετέρια γηπέδου. Τότε που το ποδόσφαιρο ήταν μεσα στη μπόχα και τη δυσωδία.

Και τώρα ήρθε ο "εξυγιαντής" το ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ χαιδεμένο συνεταιράκι της Κυβέρνησης, αυτός που πήρε κοψωχρονιά κρατικές επιχειρήσεις, αυτός που πήρε μέσα ενημέρωσης, αυτός που άνοιξε δικαστήρια και εφορίες ξημερώματα Κυριακής, αυτός που του χαρίζονται με φωτογραφικές ρυθμίσεις δεκάδες εκατομμύρια πρόστιμα, αυτός που έκανε το λαγό για να ξετινάξει οικονομικά τους αντιπάλους του σε μια διαδικασία φιάσκο και ΜΠΟΥΚΑΡΕ ΟΠΛΟΦΟΡΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΩΝΤΑΣ τους πάντες για μια αμφισβητούμενη φάση, εν έτει 2018.

Και συζητάμε ακόμα;

Να σου πω κάτι, πες παντελονάτα, εγώ θέλω να πάρω το πρωτάθλημα ΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΣΟ, ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ, ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ, όπως έκαναν και οι άλλοι και θα έχεις όλα τα ρισπεκτια μου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
Ο Ιβάν ζητάει συγγνώμη. Άρα παραδέχεται το ότι έγινε. Άρα η δικαιοσύνη έχει ακόμα πιο εύκολο έργο. ΒΑΣΗ ΝΟΜΩΝ και ΚΑΝΟΝΩΝ το λοιπόν. Το παιχνίδι πάει ΥΠΕΡ της ΑΕΚ. Ο ΠΑΟΚ θα πρέπει να τιμωρηθεί με χρηματικό πρόστιμο. Με παιχνίδια κεκλεισμένων των θυρών ΚΑΙ με αφαίρεση βαθμών (μέχρι και υποβιβασμό). Με αυτά και με εκείνα και μετά την αφαίρεση του  -3 του ΟΣΦΠ, περνάει δεύτερος. Για τους γαύρους δούλεψε ο Ιβαν.  :headbaning1: :headbaning1:


Πως δούλεψε για τους γαύρους ρε; Για τον τσίπρα προσπαθεί να δουλέψει και για τις επιχειρήσεις του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom