Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
χααχαχαχ αν για σενα το ταβανι σου ειναι οι φαμπρικες καρμοιρη δεν σημαινει οτι ολοι ειμαστε στην ιδια μοιρα (αξιοσεβαστη φυσικα η φαμπρικα). τη ζωαρα που κανω δεν την φτανεις βρε καημενε ουτε με κυαλια. ναι ζηλευω τυπε που δεν ζω σε ενα μπουρδελο απο ολες τις αποψεις και να με ψειριζει φορους ο αλεξης κ ο καθε αλεξης ακομα κ οταν αναπνεω ταγαρι ε ταγαρι. δεν ζηλευω καθολου οσο υπαρχουν στην χωρα ανθρωποειδη σαν εσενα τυπε μου απο μακρα κ αγαπημενοι
εγω δεν χρειαζεται να δουλευω βρε σιχαμα της ζωης,εκλεπτυσμενε δουλε
που λιωνει η κωλοτρυπιδα σου για 10 μερες αδειες το χρονο
καημενε σε λυπαμαι,καιγεται η κωλοτρυπιδα σου να γυρισεις αλλα δεν το βλεπω
μια ζωη θα πληρωνεις νοικια,10 μηνες χειμωνα βροχη,και θα σε γαμανε οι μαυροι
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
τι τον μιλας σοβαρα ρε? παιρνει μαξ ενα 400αρι και λεει για το τι ζωη μπορει να κανω εγω στο εξωτερικο που οποιος εφυγε απο ελλαδα σωθηκε. δεν ειναι υπαλληλακος λεει ο καρμοιρης. κανα περιπτερο θα εχει και θα την εχει δει επιχειρηματιας ο τυπος
αχαχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
ρωτα παλια μελη να σε πουν γελοιο πουτανακι
δουλε υπαλληλε γαμημενε φτωχομπινε
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εγω δεν χρειαζεται να δουλευω βρε σιχαμα της ζωης,εκλεπτυσμενε δουλε
που λιωνει η κωλοτρυπιδα σου για 10 μερες αδειες το χρονο
καημενε σε λυπαμαι,καιγεται η κωλοτρυπιδα σου να γυρισεις αλλα δεν το βλεπω
μια ζωη θα πληρωνεις νοικια,10 μηνες χειμωνα βροχη,και θα σε γαμανε οι μαυροι
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
οτι εισαι ενας αχρηστος κηφηνας το ξεραμε πριν μας το πεις εσυ ο ιδιος τυπε. ανθρωπος που δεν δουλευει ειναι αχρηστος τελειως. ποιανου η κωλοτρυπιδα λιωνει βρε που μονος σου μας λες οτι εισαι ενα αργοσχολο σκουπιδι, ολη μερα ψωλοκοπανας. ευχαριστω να λες που ερχομαστε και αφηνουμε τα φραγκα μας σε κατι καρμοιρηδες σαν εσενα μπας και λαδωθει το εντερακι τους λιγο
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
αχαχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
ρωτα παλια μελη να σε πουν γελοιο πουτανακι
δουλε υπαλληλε γαμημενε φτωχομπινε
βρε ελα να σε κερασω μια τυροπιτα ρε πεινασμενε. φτωχομπινε λεει ο τυπος που περπαταει και πληρωνει στην ελλαδα..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
οταν βλεπεις απο το πουθενα την πλειοψηφια των μμεξημερωσης να κανει φουλ επιθεση λασπης,παραγοντες που και μονο που γραφεις το ονομα τους λερωνεσαι,με δεκαετιες παρανομιων στην πλατη τους , την κυβερνηση "μπροστινων" να σιγονταρει και την αμαρτωλη αντιπολιτευση φατσα φορα εχθρικα προσκειμενη, με δεκαετιες ρεμουλας και απατης στο παλμαρε της  ,ε δεν θελει και πολυ μυαλο...ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ "ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ" -ΤΣΕΤΣΕΝΟ-ΟΥΖΜΠΕΚΟ-ΡΩΣΟΠΟΝΥΙΟ-ΓΕΩΡΓΙΑΝΟ αναλογα την περισταση ειπαμε ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ!
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
βρε ελα να σε κερασω μια τυροπιτα ρε πεινασμενε. φτωχομπινε λεει ο τυπος που περπαταει και πληρωνει στην ελλαδα..
τωρα το καλοκαιρι που θα σε ξελυσουν για 2-3 μερες απο το δουλοπαριλικι σου
ελα εγω να σε κερασω οτι θες στο ξενοδοχειο μου
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ρεμαλια που το παιζετε μπρουκληδες ο ενας στον αλλο ,να μπει τωρα κανας τραμουντανας και να αρχισει να ποσταρει εκκαθαριστικα να γινει το νημα μπουρδελο!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τωρα το καλοκαιρι που θα σε ξελυσουν για 2-3 μερες απο το δουλοπαριλικι σου
ελα εγω να σε κερασω οτι θες στο ξενοδοχειο μου
τυπε μη μιλας πολυ βρωμαν τα χνωτα σου απο την πεινα. νασαι καλα αλλα ειμαι κομπλε πληρωνω δεν θελω κερασματα, αν θελω κανα δουλο παντως θα σε φωναξω να με εξυπηρετησεις. πως σου φαινεται ομως τυπε αυτους που κραζεις αυτους να υπηρετεις? καλο ε?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ρεμαλια που το παιζετε μπρουκληδες ο ενας στον αλλο ,να μπει τωρα κανας τραμουντανας και να αρχισει να ποσταρει εκκαθαριστικα να γινει το νημα μπουρδελο!
αυτος φταιει για ολα
εγω δεν εκανα τιποτα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ρεμαλια που το παιζετε μπρουκληδες ο ενας στον αλλο ,να μπει τωρα κανας τραμουντανας και να αρχισει να ποσταρει εκκαθαριστικα να γινει το νημα μπουρδελο!
μπρουκλης μας το παιζει ο γαμαικανος ο δουλος των ξενων που με αυτων τα φραγκα ζει αλλα πουλαει τρελιτσα. δεν χρειαζεται να δουλευω λεει και ολη τη σεζον τσιμπουκωνει τουριστες μπας και εχει να φαει το χειμωνα ο μπουφος
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
τυπε μη μιλας πολυ βρωμαν τα χνωτα σου απο την πεινα. νασαι καλα αλλα ειμαι κομπλε πληρωνω δεν θελω κερασματα, αν θελω κανα δουλο παντως θα σε φωναξω να με εξυπηρετησεις. πως σου φαινεται ομως τυπε αυτους που κραζεις αυτους να υπηρετεις? καλο ε?
ποιους κραζω ρε μαλακα;
αλλα καταλαβαινω τον θυμο σου
δυσκολο πραμα η προσφυγια
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ρεμαλια που το παιζετε μπρουκληδες ο ενας στον αλλο ,να μπει τωρα κανας τραμουντανας και να αρχισει να ποσταρει εκκαθαριστικα να γινει το νημα μπουρδελο!

Και λακης με φωτο απο τα λεφτα του και τα κουμπουρια του
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ποιους κραζω ρε μαλακα;
αλλα καταλαβαινω τον θυμο σου
δυσκολο πραμα η προσφυγια
επιλογη μου ητανε ρε βλημα. δυσκολο πραμα ειναι να εισαι ο δουλος του καθε τσομπανοτουριστα για να σου πεταξει τα φραγκα του μπας και γεμισεις το στομαχι σου κ εγω το καταλαβαινω
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
μπρουκλης μας το παιζει ο γαμαικανος ο δουλος των ξενων που με αυτων τα φραγκα ζει αλλα πουλαει τρελιτσα. δεν χρειαζεται να δουλευω λεει και ολη τη σεζον τσιμπουκωνει τουριστες μπας και εχει να φαει το χειμωνα ο μπουφος
καλυτερα με λιγοτερα παρα να εισαι υποτακτικος και να δινεις αναφορα σε ολη σου την ζωη
σε λυπαμαι
μια ζωη στην αβεβαιοτητα,την πιεση και το αγχος
για να τα τσεπωνουν οι εργοδοτες σου
κακο πραμα το υπαλλιλικι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
εδω και 2μερες ειμαι της αποψης πως πλεον δεν προκειται για οπαδιλικι,ουτε ειναι στο οπαδικο βεληνεκες το νταραβερι...το σκεφτομουν καιρο αλλα ελεγα τυχαια περιστατικα...πλεον ομως και βλεποντας τις μεθοδευσεις, εχω κρινει πως προκειται για σαφες-ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ ΜΗΝΥΜΑ...ΙΒΑΝ ΔΡΟΜΟ ΔΕ ΧΩΡΑΣ ΕΔΩ.....βεβαια "τυχαινει" να εχει τον ΠΑΟΚ και τα πραγματα θα περιπλακουν πολυ γι αυτους που προσπαθουν να τον διωξουν απο τα ποδια τους.
Ποιες μεθοδευσεις ρε τύπε, οραματα βλεπεις? Που εχει αδικηθει ο ΠΑΟΚ? Σε τι εχει κυνηγηθει ο Σαββιδης?
Αντιθετως ολα τα χατηρια του εχουν κανει και αποθρασυνεται διαρκως και κανει χειροτερα. Ποιος του στελνει μηνυμα "φυγε δεν χωρας"? Η κυβερνηση που του χαριζει τα προστιμα και του δινει τον ΟΛΘ, η δικαιοσυνη που του επιστρεφει τους μειον βαθμους? Ποιος?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
επιλογη μου ητανε ρε βλημα. δυσκολο πραμα ειναι να εισαι ο δουλος του καθε τσομπανοτουριστα για να σου πεταξει τα φραγκα του μπας και γεμισεις το στομαχι σου κ εγω το καταλαβαινω
τι επιλογη σου ρε μαλακα
αμα εβρισκες εδω καλη  δουλεια θα εφευγες;;;
φουλμπουκ ειμαι απο ιουνιο
απλα εκμεταλευομαι τα φυσικα αγαθα αυτης της ευλογημενης χωρας
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
καλυτερα με λιγοτερα παρα να εισαι υποτακτικος και να δινεις αναφορα σε ολη σου την ζωη
σε λυπαμαι
μια ζωη στην αβεβαιοτητα,την πιεση και το αγχος
για να τα τσεπωνουν οι εργοδοτες σου
κακο πραμα το υπαλλιλικι
καλα μοικανε εισαι μπετοβλακας τελειως. εσυ εισαι υποτακτικος του καθε τσομπανου με ασπρη καλτσα ρε βλακα για ενα 50ρικο και μιλας? εγω σε λυπαμαι που τρεχεις απο πισω τους με ανοιχτο το χερακι για λιγα ευρω. ζεις ελλαδα και λες για εμενα για αβεβαιωτητα πιεση και αγχος? ολα λυμενα ταχω εσυ δεν ξερεις αυριο απο που θασε ψειρισουνε ρε βλαχο. και τα τσεπωνουμε και ολοι μας μια χαρα. πλακα πλακα θα σκεφτω την προταση σου ναρθω να σου αφησω κ εγω κανα φραγκο φετος ειμαι και απλας να ξερεις δεν θα χασεις
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τι επιλογη σου ρε μαλακα
αμα εβρισκες εδω καλη  δουλεια θα εφευγες;;;
φουλμπουκ ειμαι απο ιουνιο
απλα εκμεταλευομαι τα φυσικα αγαθα αυτης της ευλογημενης χωρας
ναι ρε βλακα που δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται. ειχα δουλεια και εβρισκα οπου ηθελα. αλλα γιατι να πληρωνομαι 4 φορες κατω απο αυτα που μπορω να παρω? αμα ηθελα καθομουνα αλλα βαρεθηκα με μαλακες σαν εσενα και τον αλεξακη. εσυ απο τα αρχιδια του γερμοτσομπανου κρεμμεσαι και το ξερεις. ευλογημενη η χωρα οντως και καταραμενη να εχει μαλακες σαν εσενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom