Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.968
Πόντοι
5.006
Παντως ρε μαγκες δεν ξερω πως βλεπεται τιμωρια αφαιρεσης βαθμων για τον παοκ με βαση το φυλλο αγωνα....
Ο παοκ πρεπει να χασει βαθμους ή να υποβιβαστει λογω απειλης προς διαιτητη, αφου ο κομινη; εγραψε το φ.α. με ενα καλασνικοφ στο κουτελο τπυ...
Αλλα το φ.α. κατα τη γνωμη μου τον βγαζει λαδι...
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ρε τύπε, ένας μπράβος πριν από 20 χρόνια, πυροβόλησε στον αέρα σε μια καφετέρια γηπέδου. Τότε που το ποδόσφαιρο ήταν μεσα στη μπόχα και τη δυσωδία.

Και τώρα ήρθε ο "εξυγιαντής" το ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ χαιδεμένο συνεταιράκι της Κυβέρνησης, αυτός που πήρε κοψωχρονιά κρατικές επιχειρήσεις, αυτός που πήρε μέσα ενημέρωσης, αυτός που άνοιξε δικαστήρια και εφορίες ξημερώματα Κυριακής, αυτός που του χαρίζονται με φωτογραφικές ρυθμίσεις δεκάδες εκατομμύρια πρόστιμα, αυτός που έκανε το λαγό για να ξετινάξει οικονομικά τους αντιπάλους του σε μια διαδικασία φιάσκο και ΜΠΟΥΚΑΡΕ ΟΠΛΟΦΟΡΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΩΝΤΑΣ τους πάντες για μια αμφισβητούμενη φάση, εν έτει 2018.

Και συζητάμε ακόμα;

Να σου πω κάτι, πες παντελονάτα, εγώ θέλω να πάρω το πρωτάθλημα ΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΣΟ, ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ, ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ, όπως έκαναν και οι άλλοι και θα έχεις όλα τα ρισπεκτια μου.
ο,τι εχεις πει πιο πανω εχει γινει και γινονται τα τελευταια 20 χρονια απο τους προεδρους και τους επιχειρηματιες της αθηνας πριν ερθει ο ρωσσος στην ελλαδα. τι εκανες τοτε?? μοκο γιατι τοτε ητανε καλα και το 20ρικο σου απο καπου το επαιρνες κ γιατι βολευε την ομαδα σου η τον κουμανταδορο της. τωρα θυμηθηκες οτι ειναι 2018 και οτι η ελλαδα ειναι και καλα πολιτισμενη χωρα. γιαυτο εισαι μαλακας τυπε γιατι 20 χρονια σφυρας αδιαφορα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
Παντως ρε μαγκες δεν ξερω πως βλεπεται τιμωρια αφαιρεσης βαθμων για τον παοκ με βαση το φυλλο αγωνα....
Ο παοκ πρεπει να χασει βαθμους ή να υποβιβαστει λογω απειλης προς διαιτητη, αφου ο κομινη; εγραψε το φ.α. με ενα καλασνικοφ στο κουτελο τπυ...
Αλλα το φ.α. κατα τη γνωμη μου τον βγαζει λαδι...


Τύπε, πες το χοντρό να μπουκάρει με όπλο σε μια αμφισβητούμενη φάση και μετά να ζητήσει συγνώμη. Μέχρι και τα παόκια θα τον υπερασπιστούν, ήταν εν βρασμώ, κάποιοι παίζουν με την επένδυση του και θέλουν να τον διώξουν, τέτοια θα σου λένε.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
27
Like
1.462
Πόντοι
1.720
Για ποιο πουστη λογο να διακοπει ολοκληρο το πρωταθλημα οταν για ολα τα αισχη που ξεκινησαν απο την μη εναρξη του ματς παοκ-ολυμπιακος με τον τραυματισμο του προπονητη του ολυμπιακου απο ριψη αντικειμενου , γιγαντωθηκαν με τη σκανδαλωδη αλλαγη απόφασης και επιστροφης τριων βαθμων που εγινε ξημερωματα Κυριακης!!!!!!!!!!! και ξεχειλισε το ποτηρι οριστικα και ξεφτυλιστηκε διεθνως η χωρα και το ελληνικο ποδοσφαιρο με την εισβολη με πιστολι του τσετσενου γκανκστερ που ηρθε απο το πουθενα! ,, η υπαιτιοτητα ανηκει 1000% σε ΜΙΑ και μονο!!! ομαδα!

τον σιχαμενο παοκ!!!

ΚΥΡΙΟΙ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕ ΤΟΝ ΝΟΜΟ!

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ!


υ.γ. και απελαση του τσετσενου προεδρου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
ο,τι εχεις πει πιο πανω εχει γινει και γινονται τα τελευταια 20 χρονια απο τους προεδρους και τους επιχειρηματιες της αθηνας πριν ερθει ο ρωσσος στην ελλαδα. τι εκανες τοτε?? μοκο γιατι τοτε ητανε καλα και το 20ρικο σου απο καπου το επαιρνες κ γιατι βολευε την ομαδα σου η τον κουμανταδορο της. τωρα θυμηθηκες οτι ειναι 2018 και οτι η ελλαδα ειναι και καλα πολιτισμενη χωρα. γιαυτο εισαι μαλακας τυπε γιατι 20 χρονια σφυρας αδιαφορα


Είσαι σίγουρος οτι σφυρίζω αδιάφορα; Kαι πέρα απ΄αυτό, ΑΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΤΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ. Εξυγίανση my ass. Τώρα συμφωνούμε.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
α δεν ειναι ?? και το καταλαβαμε προχτες ξαφνικα?
Εγώ όχι. Εσύ δε ξέρω.

Παντως ρε μαγκες δεν ξερω πως βλεπεται τιμωρια αφαιρεσης βαθμων για τον παοκ με βαση το φυλλο αγωνα....
Ο παοκ πρεπει να χασει βαθμους ή να υποβιβαστει λογω απειλης προς διαιτητη, αφου ο κομινη; εγραψε το φ.α. με ενα καλασνικοφ στο κουτελο τπυ...
Αλλα το φ.α. κατα τη γνωμη μου τον βγαζει λαδι...
Ανάλογα πως θα ληφθεί το "γιου αρ φινις τουντέι" που του είπε ο Μιχελς. Αλλά επειδή το θέμα πλέον το παρακολουθεί η ΟΥΕΦΑ τα πράγματα θα είναι λίγο ζόρικα για τον ΠΑΟΚ
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Είσαι σίγουρος οτι σφυρίζω αδιάφορα; Kαι πέρα απ΄αυτό, ΑΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΤΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ. Εξυγίανση my ass. Τώρα συμφωνούμε.
το παιχνιδι τοσα χρονια εσεις το στησατε ετσι τυπε. σε πειραξε που πηγαμε να το παιξουμε? και ναι σφυριζες αδιαφορα τοσα χρονια προφανως εσυ και οι ομοιδεατες σου. σας βολευε να μην αλλαξει τιποτα και ξαφνικα ξυπνησατε ενα βραδυ του μαρτιου το 2018 ε?
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τύπε, πες το χοντρό να μπουκάρει με όπλο σε μια αμφισβητούμενη φάση και μετά να ζητήσει συγνώμη. Μέχρι και τα παόκια θα τον υπερασπιστούν, ήταν εν βρασμώ, κάποιοι παίζουν με την επένδυση του και θέλουν να τον διώξουν, τέτοια θα σου λένε.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
Για ποιο πουστη λογο να διακοπει ολοκληρο το πρωταθλημα οταν για ολα τα αισχη που ξεκινησαν απο την μη εναρξη του ματς παοκ-ολυμπιακος με τον τραυματισμο του προπονητη του ολυμπιακου απο ριψη αντικειμενου , γιγαντωθηκαν με τη σκανδαλωδη αλλαγη απόφασης και επιστροφης τριων βαθμων που εγινε ξημερωματα Κυριακης!!!!!!!!!!! και ξεχειλισε το ποτηρι οριστικα και ξεφτυλιστηκε διεθνως η χωρα και το ελληνικο ποδοσφαιρο! ,, η υπαιτιοτητα ανηκει 1000% σε ΜΙΑ και μονο!!! ομαδα!

τον σιχαμενο παοκ!!!

ΚΥΡΙΟΙ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕ ΤΟΝ ΝΟΜΟ!

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ!


υ.γ. και απελαση του τσετσενου προεδρου



Όχι τύπε, επειδή κάπου, κάπως, κάποτε είχαν ξαναγίνει αυτά, ΠΑΛΙ, ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, διακόπτουμε το πρωτάθλημα, έστω κι αν φταίει ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ, για να "ξαναδούμε το θεσμικό πλαίσιο και τις ποινές"  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Εντάξει, μπορεί να ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΘΕΣΜΙΚΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΚΑΙ ΠΟΙΝΕΣ αλλά κάνουν ΤΖΙΖ και ποιός πούστης να τις ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ;


Α, επίσης, ζήτησε και συγνώμη ο άνθρωπος......  :jerking: :jerking: :jerking:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εγώ όχι. Εσύ δε ξέρω.
Ανάλογα πως θα ληφθεί το "γιου αρ φινις τουντέι" που του είπε ο Μιχελς. Αλλά επειδή το θέμα πλέον το παρακολουθεί η ΟΥΕΦΑ τα πράγματα θα είναι λίγο ζόρικα για τον ΠΑΟΚ
το you are finished (ως διαιτητης και θα επρεπε να εχει τελειωσει ηδη) που μεταφραστηκε "εισαι νεκρος"...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.968
Πόντοι
5.006
Τύπε, πες το χοντρό να μπουκάρει με όπλο σε μια αμφισβητούμενη φάση και μετά να ζητήσει συγνώμη. Μέχρι και τα παόκια θα τον υπερασπιστούν, ήταν εν βρασμώ, κάποιοι παίζουν με την επένδυση του και θέλουν να τον διώξουν, τέτοια θα σου λένε.
Ναι μονο που ο κομινης εχοντας ενα καλασνικωφ στο κουτελο του εγραψε στο φ.α. οτι διεκοψε προσωρινα το ματς λογω σαββιδη και μετα ζητησε να ξαναβγουν οι ομαδες με σκορ 1-0...δηλαδη βγαζει λαδι τον ιβαν εχοντας ενα καλασνικωφ στο κουτελο του..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πως δούλεψε για τους γαύρους ρε; Για τον τσίπρα προσπαθεί να δουλέψει και για τις επιχειρήσεις του.
Με ΠΙΘΑΝΗ αφαίρεση βαθμών ο ΠΑΟΚ πάει 3ος και ο ΟΣΦΠ 2ος. Βάλε ότι επειδή στην έφεση ο ΠΑΟΚ πήρε πίσω το -3 ΑΝ δε πάρει πίσω ο ΟΣΦΠ το -3 ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ θα κατέβω στον Πειραιά να φωνάξω. Με εκείνα και με τούτα ο ΟΣΦΠ περνάει δεύτερος (και σε απόσταση βολής από τη 1η θέση) και είναι στα προκριματικά του Τσου Λου. Άρα;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
το παιχνιδι τοσα χρονια εσεις το στησατε ετσι τυπε. σε πειραξε που πηγαμε να το παιξουμε? και ναι σφυριζες αδιαφορα τοσα χρονια προφανως εσυ και οι ομοιδεατες σου. σας βολευε να μην αλλαξει τιποτα και ξαφνικα ξυπνησατε ενα βραδυ του μαρτιου το 2018 ε?


Παίξτε το ρε τύπε, χαλάλι σας. Αλλά παίξτε το στο γήπεδο, ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ. Και χωρίς πιπίτσες για "καθαρό" πρωτάθλημα και εξυγίανσΑ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.968
Πόντοι
5.006
Εγώ όχι. Εσύ δε ξέρω.
Ανάλογα πως θα ληφθεί το "γιου αρ φινις τουντέι" που του είπε ο Μιχελς. Αλλά επειδή το θέμα πλέον το παρακολουθεί η ΟΥΕΦΑ τα πράγματα θα είναι λίγο ζόρικα για τον ΠΑΟΚ
Αυτο λεω..μονο για απειλη κινδυνευει ο παοκ..οχι για διακοπη αγωνα επειδη το φ.α γρφτηκε απο τον ιβαν..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
Ναι μονο που ο κομινης εχοντας ενα καλασνικωφ στο κουτελο του εγραψε στο φ.α. οτι διεκοψε προσωρινα το ματς λογω σαββιδη και μετα ζητησε να ξαναβγουν οι ομαδες με σκορ 1-0...δηλαδη βγαζει λαδι τον ιβαν εχοντας ενα καλασνικωφ στο κουτελο του..


Αυτά να τα αποδείξετε κύριε, στον εισαγγελέα με αποδείξεις.


Α, οι κάμερες στην τούμπα ήταν χαλασμένες την Κυριακή το βράδυ, να το ξέρεις.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Απορώ μετά τους διαλόγους μας εδώ, αν κάναμε ένα βήμα σαν άνθρωποι να καλυτερεψουμε και να έρθουμε ποιό κοντά στους φιλοσόφους μας τους οποίους επικαλούμαστε ουκ ολίγες φορές ότι είμαστε απόγονοι  :headbaning2:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το you are finished (ως διαιτητης και θα επρεπε να εχει τελειωσει ηδη) που μεταφραστηκε "εισαι νεκρος"...
Αλήθεια τώρα; Ακόμα και το "τελείωσες" ΑΚΟΜΑ και διαιτιτικά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΛΗ; Και ποιος είναι ο Μιχελς να του λέει ότι τελείωσες ως διαιτητής; Αυτός θα το κρίνει; Ή μήπως του προεξοφλεί ότι οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ στη ΚΕΔ θα τον διαγράψουν; Δεν είναι ΑΥΤΟ απειλή; Ειμαστε σοβαροί τώρα;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Παίξτε το ρε τύπε, χαλάλι σας. Αλλά παίξτε το στο γήπεδο, ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ. Και χωρίς πιπίτσες για "καθαρό" πρωτάθλημα και εξυγίανσΑ.
οκ αμα δεν βγει οπλο δηλαδη ολα καλα. να συνεχισουμε με κοριοπολις, με εγκληματικες οργανωσεις, με στημενα (που η φιφα τσακωσε τον αβρααμ) και ολα καλα ετσι ? γιατι δεν θυμαμαι ποτε να λες κατι για αυτα. γιατι αραγε? μηπως γιατι ειναι ο βαγγελας ο αγιος χωμενος μεσα σε αυτα? στο γηπεδο χωρις οπλα και εξω απο αυτο να φερουμε και 3 τονους πρεζα και ολα ειναι καλα τυπε μου, εχεις δικιο. κ υστερα ηρθανε οι μελισσες
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
Με ΠΙΘΑΝΗ αφαίρεση βαθμών ο ΠΑΟΚ πάει 3ος και ο ΟΣΦΠ 2ος. Βάλε ότι επειδή στην έφεση ο ΠΑΟΚ πήρε πίσω το -3 ΑΝ δε πάρει πίσω ο ΟΣΦΠ το -3 ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ θα κατέβω στον Πειραιά να φωνάξω. Με εκείνα και με τούτα ο ΟΣΦΠ περνάει δεύτερος (και σε απόσταση βολής από τη 1η θέση) και είναι στα προκριματικά του Τσου Λου. Άρα;



Άρα τύπε μου, έχουμε το πιο συναρπαστικό πρωτάθλημα όλων των εποχών. Ήταν δίκαιο και έγινε πράξη.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αυτο λεω..μονο για απειλη κινδυνευει ο παοκ..οχι για διακοπη αγωνα επειδη το φ.α γρφτηκε απο τον ιβαν..
ΚΑΙ διακοπή. Το γράφει καθαρά στο φ.α ΑΝ θυμάμαι καλά γράφει "διακόπη λόγο εισόδου του Ιβαν και του Μίχελς"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom