Νέα

Ασιάτισσες - μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tantrikos80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ntagkeron

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Μια ερώτηση... Μόνο μασάζ κάνουν ή και σεξ?
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Χωρις σεξ να πας να κανεις τι? Δε πας καλυτερα στο le massage με 10-20 η σε καμια παραλια με μασερ..να σου κανουν και κατι επαγγελματικο..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
επειδή δεν δείχνει κάτι το ''πονηρό'' πες μας κάτι παραπάνω σε περίπτωση που προχωράνε , εξαρτάται από την κοπέλα ή είναι πολιτική σε όσους είναι καλοί πελάτες ;
πριν λιγες μερες επικοινωνησα με το μαγαζι που γινεται συζητηση.
δεν μου φανηκε για ''δικο μας'' απο την κουβεντα.
πηγα σε ανυποπτο χρονο και εκει για καταδρομικη.
ηταν κλειστο σε ωρες που κανονικα ειναι ανοικτα.
πηρα τηλεφωνο απ εξω και παλι τα μασαγε,ξερω δεν λεγονται αυτα στο τηλεφωνο,αλλα συνηθως σε βαζουν στο νοημα.
δυο κοπελλες λεει εργαζονται,30€ την ωρα μου ειπε για thai oil massage,thai foot massage κλπ κλπ
ρωτησα για lingam κλπ και ειπε δεν κανει. ουτε b2b.
το μονο που κοιταγε επιμονως και στο τηλεφωνο στην κληση που εκανα και στο viber με μηνυματα απο αλλον αριθμο ηταν να κλεισουν ραντεβου και να σιγουρεψουν τον πελατη,χωρις να πουν πολλα πολλα.
αν ξανα με παρει ο δρομος απο κει θα κλεισω να παω και να δω τι θα πουν δια ζωσης.
ισως να βγει,δεν ξερω αν και δεν το πιστευω.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
351
Κριτικές
14
Like
1.460
Πόντοι
2.472
πριν λιγες μερες επικοινωνησα με το μαγαζι που γινεται συζητηση.
δεν μου φανηκε για ''δικο μας'' απο την κουβεντα.
πηγα σε ανυποπτο χρονο και εκει για καταδρομικη.
ηταν κλειστο σε ωρες που κανονικα ειναι ανοικτα.
πηρα τηλεφωνο απ εξω και παλι τα μασαγε,ξερω δεν λεγονται αυτα στο τηλεφωνο,αλλα συνηθως σε βαζουν στο νοημα.
δυο κοπελλες λεει εργαζονται,30€ την ωρα μου ειπε για thai oil massage,thai foot massage κλπ κλπ
ρωτησα για lingam κλπ και ειπε δεν κανει. ουτε b2b.
το μονο που κοιταγε επιμονως και στο τηλεφωνο στην κληση που εκανα και στο viber με μηνυματα απο αλλον αριθμο ηταν να κλεισουν ραντεβου και να σιγουρεψουν τον πελατη,χωρις να πουν πολλα πολλα.
αν ξανα με παρει ο δρομος απο κει θα κλεισω να παω και να δω τι θα πουν δια ζωσης.
ισως να βγει,δεν ξερω αν και δεν το πιστευω.

Πράγματι, με μια φευγαλέα ματιά, φαίνεται πως δεν είναι "δικό" μας..

Επικοινώνησα κ εγώ.. από την εμπειρία μου όμως, διέκρινα ένα περίεργο status, ένα άγχος, μια ρευστότητα...

Απαιτείται οπωσδήποτε μια επίσκεψη, για μια εκ των έσω εικόνα.

Δείχνει "κλειστό" club, μου θυμίζει ένα παλαιότερο στο Κουκάκι και ένα προ δεκαετίας περίπου στη Βασ. Γεωργίου στο Παγκράτι..
Τα "ανοίξαμε" και τα δύο, κάποιοι εδώ μέσα..

Αν αξίζουν οι θεραπεύτριες , ίσως ασχοληθούμε, μήπως το "προσαρμόσουμε" στις απαιτήσεις μας.
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.526
Πόντοι
206
Θυμάται κάποιος ένα μαγαζί Συγγρού η Καλλιθέα με Φιλιππινέζες νομίζω η οποίες βάζανε και αγγελία στο κανεσεχ αν υπάρχουν ακόμα η όχι? Μιλάμε για ένα δύο χρόνια πισω
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
220
Like
171
Πόντοι
1
Θυμάται κάποιος ένα μαγαζί Συγγρού η Καλλιθέα με Φιλιππινέζες νομίζω η οποίες βάζανε και αγγελία στο κανεσεχ αν υπάρχουν ακόμα η όχι? Μιλάμε για ένα δύο χρόνια πισω
Μοσχάτο μου φαίνεται ήταν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
175
Like
385
Πόντοι
21
Πράγματι, με μια φευγαλέα ματιά, φαίνεται πως δεν είναι "δικό" μας..

Επικοινώνησα κ εγώ.. από την εμπειρία μου όμως, διέκρινα ένα περίεργο status, ένα άγχος, μια ρευστότητα...

Απαιτείται οπωσδήποτε μια επίσκεψη, για μια εκ των έσω εικόνα.

Δείχνει "κλειστό" club, μου θυμίζει ένα παλαιότερο στο Κουκάκι και ένα προ δεκαετίας περίπου στη Βασ. Γεωργίου στο Παγκράτι..
Τα "ανοίξαμε" και τα δύο, κάποιοι εδώ μέσα..

Αν αξίζουν οι θεραπεύτριες , ίσως ασχοληθούμε, μήπως το "προσαρμόσουμε" στις απαιτήσεις μας.
Αυτα τα 2 κλειστα κλαμπ που λες τι απεγιναν?
 

NopNopNop

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0

Η κυρία θα σας δώσει το τηλ από το insta .
Είναι 50€ το μασάζ με happy ending μου είπε .
80€ το body to body .
Έχει μια κοπέλα μου είπε που κάνει μασάζ .
Και αυτή ,απλά σπάνια .
Η κοπέλα είναι από Thailand δλδ δεν ξέρω ποσό % είναι κοπέλα .

Αυτά .το τηλ είναι 3 σελίδες πίσω αν δεν κάνω λάθος
 

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
22
Πόντοι
0

Η κυρία θα σας δώσει το τηλ από το insta .
Είναι 50€ το μασάζ με happy ending μου είπε .
80€ το body to body .
Έχει μια κοπέλα μου είπε που κάνει μασάζ .
Και αυτή ,απλά σπάνια .
Η κοπέλα είναι από Thailand δλδ δεν ξέρω ποσό % είναι κοπέλα .

Αυτά .το τηλ είναι 3 σελίδες πίσω αν δεν κάνω λάθος

Εχουμε κανα νεο η πρεπει να παω για να κανω το δεξι ;
Φβ που μιλησα λιγο μου ειπε οτι κανει μασας αλλα τωρα ειναι μονο η δικια της .. δεν την κοβω να κανει ποτε αυτη αμα εχει αλλη οσο για 'εξτρα' δεν ειπε οχι ουτε ναι
 

alekos1980

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2022
Μηνύματα
18
Like
25
Πόντοι
0
Εχουμε κανα νεο η πρεπει να παω για να κανω το δεξι ;
Φβ που μιλησα λιγο μου ειπε οτι κανει μασας αλλα τωρα ειναι μονο η δικια της .. δεν την κοβω να κανει ποτε αυτη αμα εχει αλλη οσο για 'εξτρα' δεν ειπε οχι ουτε ναι
Καλησπερα μονο φραπε.
3 φορες εχω παει.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
Εχουμε κανα νεο η πρεπει να παω για να κανω το δεξι ;
Φβ που μιλησα λιγο μου ειπε οτι κανει μασας αλλα τωρα ειναι μονο η δικια της .. δεν την κοβω να κανει ποτε αυτη αμα εχει αλλη οσο για 'εξτρα' δεν ειπε οχι ουτε ναι
Πήγα, την πρώτη μόνο μασάζ πολύ καλό με την κυρία μιλφ, αλλά δεν κάνει έξτρα, τη δεύτερη πήρα το bdb με την αλλη κοπελίτσα η οποία είναι νεότατη κ πανέμορφη, τρομερό μασαζ πολύ ιδιαίτερο ταυλανδεζικο, μιλάμε με έκανε αλοιφή. Συνέχεια β μέρος έβγαλε τα εσώρουχα της τελείως κ ακολούθησε τρίψιμο με όλο της το κορμί, ισπανικό, ανάμεσα στα κωλομερια, χουφτωματα, έχυσα με handjob ανάποδη καβαλαρησα παίζοντας τον ανάμεσα στα κωλομερια της. Το κορίτσι είναι φουλ χαμογελαστό κ μπουμπούκι. 80Ε, άξιζε.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.099
Like
3.078
Πόντοι
456
Πήγα, την πρώτη μόνο μασάζ πολύ καλό με την κυρία μιλφ, αλλά δεν κάνει έξτρα, τη δεύτερη πήρα το bdb με την αλλη κοπελίτσα η οποία είναι νεότατη κ πανέμορφη, τρομερό μασαζ πολύ ιδιαίτερο ταυλανδεζικο, μιλάμε με έκανε αλοιφή. Συνέχεια β μέρος έβγαλε τα εσώρουχα της τελείως κ ακολούθησε τρίψιμο με όλο της το κορμί, ισπανικό, ανάμεσα στα κωλομερια, χουφτωματα, έχυσα με handjob ανάποδη καβαλαρησα παίζοντας τον ανάμεσα στα κωλομερια της. Το κορίτσι είναι φουλ χαμογελαστό κ μπουμπούκι. 80Ε, άξιζε.
Το κουρίτσι έχει αναχωρήσει ήδη για την πατρίδα της!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
Εεε τι για πάντα??? Δε θα γυρίσει ξανά????
 

Dante_80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
5
Like
991
Πόντοι
361
Εντωμεταξυ στην Κινα καθε γωνια και μασατζιδικο/μπουρδελο, μεχρι και στον δρομο σε σταματουν σε μεγαλες πολεις να σε ρωτησουν αν θες μασατζι. Και σε αλλες χωρες παιζουν παρα πολλα με κινεζες/φιλλιπινεζες. Πως και δεν εχουν ξεκινησει και δω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom