Νέα

Ασιάτισσες - μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tantrikos80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
26
Πόντοι
0
Εντωμεταξυ στην Κινα καθε γωνια και μασατζιδικο/μπουρδελο, μεχρι και στον δρομο σε σταματουν σε μεγαλες πολεις να σε ρωτησουν αν θες μασατζι. Και σε αλλες χωρες παιζουν παρα πολλα με κινεζες/φιλλιπινεζες. Πως και δεν εχουν ξεκινησει και δω.
Ελλαδα φιλε .. δεν ειναι ευκολο να ερθουν ατομα απο ολη την ασια λογο χαρτιων .. περα της πλακας οι ασσιατες και οι αφρικανοι γυναικες ανδρες ειναι ανθρωποι σοβαροι μονο και μονο αμα τους δεις αλλα εμεις επιλογουμε απο το πανω ραφι αιγυπτιους και πακισταν.Βεβαια και εγω μεταναστης ειμαι απο αλβανια αν και εχω γεννηθει εδω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Πήγα χθες, διαβάζοντας την κριτική του alogafenti, χωρίς να δω ότι αναχώρησε η νεαρά.

Ήταν μια μέτρια κλασσική ασιατισσα, χωρίς πολλά λόγια, 50 με καφέ

Ρώτησα στο viber για την μικρή, μου λέει πως αύριο θα είναι εκεί. Φοβάμαι μήπως μου πουλάει παπατζα και ζήσω μια από τα ιδια
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
661
Κριτικές
3
Like
3.163
Πόντοι
446
Πήγα χθες, διαβάζοντας την κριτική του alogafenti, χωρίς να δω ότι αναχώρησε η νεαρά.

Ήταν μια μέτρια κλασσική ασιατισσα, χωρίς πολλά λόγια, 50 με καφέ

Ρώτησα στο viber για την μικρή, μου λέει πως αύριο θα είναι εκεί. Φοβάμαι μήπως μου πουλάει παπατζα και ζήσω μια από τα ιδια
Ώπα??? Κ φραπεδακι η μανδαμ???? Πολύ ενδιαφέρον!!! Δε νομίζω να λέει ψέματα...... τώρα βέβαια, ποτέ δεν ξέρεις...
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.434
Πόντοι
736
Εντωμεταξυ στην Κινα καθε γωνια και μασατζιδικο/μπουρδελο, μεχρι και στον δρομο σε σταματουν σε μεγαλες πολεις να σε ρωτησουν αν θες μασατζι. Και σε αλλες χωρες παιζουν παρα πολλα με κινεζες/φιλλιπινεζες. Πως και δεν εχουν ξεκινησει και δω.
Εδω στο Ελλαδισταν μονο σαπακια κ ισλαμοπηθικια!
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Ώπα??? Κ φραπεδακι η μανδαμ???? Πολύ ενδιαφέρον!!! Δε νομίζω να λέει ψέματα...... τώρα βέβαια, ποτέ δεν ξέρεις...
Δεν ήταν πάντως η μεγάλοκοπέλα των φωτογραφιών στο ινσταγκραμ. Μια αδιάφορη 35 χρόνων. Μήπως έχει κι άλλη κοπέλα. Δεν ξερω
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
14
Like
1.524
Πόντοι
2.472
Παίδες επειδή γνωριζόμαστε με τους περισσότερους (τουλάχιστον στην κοινότητα) αποφάσισα να μοιραστώ μια πρόσφατη εμπειρία, με 2 κινέζες (εκτός χώρου) πριν 3 μήνες περίπου.
Όπως γνωρίζετε, είμαι λάτρης του μασάζ, έχω περιγράψει αναλυτικά τα πλεονεκτήματα, έχω καταλήξει λοιπόν, πως το μασάζ είναι προαπαιτούμενο του σεξ, προκειμένου να μου προσφέρει την υπέρτατη ηδονή, και δη της άπω ανατολής.

Καθώς είμαι παλιά καραβάνα στο χώρο του pr , προσέγγισα 2 κινέζες περίπου 3 μήνες πριν, κοντά τέλη Μαΐου.
Η προσέγγιση έγινε στο Θησείο, χώρος με άφθονη επιλογή γυναικών, για όσους φυσικά έχουν τις ικανότητες να καμακώσουν τόσο διακριτικά, που η άλλη πλευρά να νομίζει πως σε εκμεταλλεύτηκε. !!

Ως προς την περιγραφή, ακριβώς όπως τις ήθελα, μικροκαμωμένες (petit) 1.58 - 1.60, με σωματάκι κανονικό, πολύ συμπαθητικές, χαμογελαστές, με στήθος 3αρι κ οι δύο. Ηλικίες 34 και 44 μου είπαν. Και τόσο πρέπει να ήταν.

Η επικοινωνία πραγματοποιήθηκε στα αγγλικά, είπαν πως είναι λάτρεις της χώρας μας, καθώς είναι η κοιτίδα της δημοκρατίας κ του πολιτισμού (τρομάρα μας), πρότεινα να τις ξεναγήσω σε κάποια αρχαιολογικά μέρη, όπως πύλη Αδριανού, Ρωμαϊκή αγορά κ κατόπιν αν το ήθελαν να τις πάω κάπου για φαγητό. Δέχθηκαν με ευχαρίστηση. Θα παρακάμψω πάρα πολλά, για να έρθω στο ψητό.

Συναντηθήκαμε 4 φορές, α. γνωριμία, β. βραδινή έξοδος, γ. θάλασσα λίγο μετά τη Βάρκιζα κ η τελευταία 2 μέρες πριν αναχωρήσουν, όπου έζησα στιγμές ανεπανάληπτες.. Όλα έγιναν στο ξενοδοχείο τους, αυτό που μου πρόσφεραν, ήταν απολύτως ανεπιτήδευτο, ένας αυθόρμητος αυτοσχεδιασμός, κάτι που δεν πληρώνεται μάγκες..

Μετά από μια εξαντλητική βόλτα σε Πλάκα και κέντρο Αθήνας, γυρίσαμε στο ξενοδοχείο, η μία μπήκε να κάνει ντους, τα πέταξε όλα μπροστά μου, η άλλη δεν αντέδρασε, πρότεινα να μπούμε κ οι τρεις στο λουτρό, έτσι αναμμένοι όπως είμαστε από τον περίπατο, γρήγορα ξύπνησαν οι αισθήσεις κ των τριών, ένας ήρεμος περίπατος μετατράπηκε αρχικά σε μια σωματική αναζωογόνηση με αιθέρια έλαια, επεκτάθηκε στο κρεβάτι με αισθησιακό μασάζ και στη συνέχεια σε σκληρό εναλλασσόμενο σεξ.
Περίπου 3 ώρες κυλιόμαστε στα σεντόνια του ξενοδοχείου, σε καθεστώς απερίγραπτης έντασης και ρυθμού, εκεί όπου τα λόγια φαντάζουν φτωχά, να περιγράψουν την εμπειρία..

Βέβαια, να συμπληρώσω πως όλα αυτά δεν έγιναν τυχαία ή μηχανικά, προηγήθηκαν σκέψεις, απόψεις, αναλύσεις σε αρκετά θέματα διαχρονικού ενδιαφέροντος, γεγονότα που εξιτάρουν το γυναικείο μυαλό κ τις προετοιμάζουν σε πλήρη υποδούλωση. Πρώτα κατακτάς το μυαλό, διεισδύεις και το διαβάλεις, και αργότερα το σώμα σου παραδίνεται ολόκληρο, να γευτείς κάθε εκατοστό του..
Και όλα αυτά δωρεάν, ή σχεδόν δωρεάν, δεν ξόδεψα περισσότερα από € 150, απολαμβάνοντας μία εβδομάδα την συντροφιά τους..

Κ ο άλλος στο διπλανό νήμα ετοιμάζεται να δώσει € 400 για 2 ώρες...

Το έχω ξαναπεί σε παλαιότερες δημοσιεύσεις, η υπέρμετρη ηδονή, είναι να παίρνεις, αυτό που δεν μπορούν οι άλλοι, ούτε με αμοιβή..

Αυτή είναι η μαγκιά στον άνδρα...:hi:

 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
346
Like
594
Πόντοι
81
Ωραίος ο συναγωνιστής απο πάνω!

Δυστυχως υπαρχει ελλειμμα σε (πληρωμενο) ασιατικο μουνακι στην Ελλαδα. Περιμενω πως και πως να εμφανιστει παλι σε καποιο μασατζιδικο η Ναντια απο Ταιλανδη. Μου εκανε ωραιο μασαζ και μας εβγαιναν κατι πολυ αισθησιακα παθιασμενα γαμησια λες και παιζαμε σε ταινια της Εμαννουελα, ενω συνηθως με κοπελες του χωρου συνηθως γαμαω σαν ουγκανος
 

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
26
Πόντοι
0
Πήγα χθες, διαβάζοντας την κριτική του alogafenti, χωρίς να δω ότι αναχώρησε η νεαρά.

Ήταν μια μέτρια κλασσική ασιατισσα, χωρίς πολλά λόγια, 50 με καφέ

Ρώτησα στο viber για την μικρή, μου λέει πως αύριο θα είναι εκεί. Φοβάμαι μήπως μου πουλάει παπατζα και ζήσω μια από τα ιδια
Ουτε εγω πετυχα την μικρη πριν κατι μερες .. την ιδια πρεπει να πετυχαμε
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
244
Πόντοι
281
Η Mei και Gioko είναι οι ίδιες αγγελίες ...
Δεν μπορεί να μην την εχει πάρει κανείς ...

Το τηλέφωνο της φενετε να συνδέεται με το μασατζιδικο asiamassage ...

οπότε να αρχίσει το φακέλωμα συναγωνιστές ... έχουμε info ...?


Γιόκο μακριά, έχει γραφτεί ξανα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.660
Πόντοι
41.443
θα ημουν στην περιοχη για αλλη δουλεια και ειπα να δοκιμασω την τυχη μου,μιας κι ενα ψιλοκολλημα με τα ασιατικα το εχω.
επισκεψη λοιπον μετα απο ραντεβου αυτη τη φορα στο καταστημα που συζηταμε του Αγιου Δημητριου.
τελικα οπως ειχα υποπτευθει και την προηγουμενη φορα που πηγα,το μαγαζι δουλευει μονο με κλεισμενα ραντεβου.
την προηγουμενη φορα που ειχα παει το ειχα βρει κλειστο σε ωρες λειτουργιας και η σπουδη τους στο τηλεφωνημα που εκανα επι τοπου ηταν να κλεισουν αμεσα ραντεβου. τεςπα.



κλεισιμο λοιπον ραντεβου αυτη τη φορα,στα τυφλα χωρις να εχω δει κοπελλα,αφου ουτε στο viber μου εστειλαν φωτο.
μονο κατι αναφορες εδω υπηρχαν.
αφου θα ημουν λοιπον εκει κοντα,το πολυ πολυ να εφευγα αν αντικρυζα κανενα δρακο.:grin:

με υποδεχτηκε η γνωστη μιλφ που αναφερεται πιο πισω.
αδιαφορη θα ελεγα εμφανισιακα,μια τυπικη Ασιατισσα,ουτε ομορφη,ουτε ασχημη, κοντουλα κλασσικα με καλο σωμα,ντυμενη με κολαν και μπλουζα.
συνεννοηση στα Αγγλικα για το τι προσφερει για επιβεβαιωση περισσοτερο της συνομιλιας στο viber.
να πω εδω οτι η κοπελλα δεν γνωριζε τιποτα για οτι ειχα συζητησει στο viber.
το τηλεφωνο το χειριζεται αλλη κοπελλα. (τι πρωτοτυπο :D:)
αυτη μου ειπε 35€ μονο μασαζ thai oil και 60€ με happy ending για 45'
της ειπα οτι στο viber μου ειπαν 50€ για μασαζ με happy ending και αφου ειδε οτι επεσε στο κενο η προσπαθεια εξαπατησης που εκανε,ειπε οκ εκανε λαθος και περασαμε στα ενδοτερα.


ο χωρος χωρις τιποτα ιδιαιτερο.
ενα κρεββατι μασαζ φαρδυτερο απο τα συνηθισμενα,με ρολλο χαρτι επανω που πιθανον αλλαζεται μετα απο καθε συνεδρια.
και λεω πιθανον,γιατι ολα τα υπολοιπα δεν με επεισαν οτι τηρουνται οι σωστοι κανονες υγιεινης οπως θα επρεπε.
και εξηγουμαι.


παντοφλες μιας χρησης δεν προσφερονται.
υπαρχει ενα ζευγαρι σαγιοναρες διπλα στο κρεββατι που με αυτες πηγαινεις στο μπανιο,αν δεν θες να πας ξυπολητος. ρωτησα αν υπαρχουν αλλες και ελαβα αρνητικη απαντηση.
σαν τα μπουρδελα της δεκαετιας του '80 κατι δηλαδη.
πετσετες προσφερονται δυο,αλλα ειναι ανοιχτες με οτι μπορει να υποθεσει κανεις.
δεν μυριζαν αλλα λεω τι θα επρεπε να βρω σε τετοιο μαγαζι.
το μπανιο βρισκεται σε ξεχωριστο χωρο απο το δωματιο που γινεται το μασαζ.
εχει μονο ενα αφρολουτρο στο πατωμα,σφουγγαρακι δεν προσφερεται,αλλα εχει ζεστο και κρυο νερο κανονικα.
το καπως περιεργο ομως ειναι,οτι για να πας στο μπανιο απο το δωματιο,πρεπει να διασχισεις τον χωρο υποδοχης που βλεπεις οταν μπαινεις,ο οποιος και εχει τζαμια γυρω γυρω,διαφανη φυσικα.
και το αποκορυφωμα ειναι οτι μολις φτασεις στο μπανιο (δεν ειναι μακρια οκ) διαπιστωνεις οτι βρισκεσαι στην πισω πλευρα του μαγαζιου,που βλεπει στην αυλη,αφου ειναι ισογειο και οτι κι εκει υπαρχει διαφανης τζαμαρια πριν μπεις μεσα.
ειναι λιγο καπως η κατασταση δηλαδη.
αυτα περι του χωρου.



παμε στο σερβις τωρα.




καλο θα το ελεγα το μασαζ.
το κρεββατι ηταν καπως αβολο,αφου δεν υπηρχε τρυπα για το προσωπο,αλλα συνηθιζεται.
η κοπελλα εβαλε και μουσικη να παιζει σε ενα ταμπλετ σε ενα διπλανο κρεββατι που υπηρχε.
θα το ηθελα λιγο πιο δυνατο το μασαζ,αλλα οκ ευχαριστηθηκα κι ετσι.
περασε στην κυριολεξια απο ολο μου το σωμα.
απο κεφαλι μεχρι τα ποδια.
εκανε μεχρι και καποιες διατασεις στα ποδια και στα χερια.
στα ποδια επισης οταν εκανε μασαζ φροντισε να μην ακουμπησει την επιμαχη περιοχη,ουτε μπρουμητα οταν ημουν,ουτε οταν γυρισα ανασκελα.
αγγιγματα και χουφτωματα δεν υπηρξαν απο πλευρας μου,αφου ειδα με τι τροπο εκανε μασαζ.
στο τελος ηρθε και το κερασακι στην τουρτα και ολα καλα.
με σκουπισε,συνεχισε λιγο ακομα μετα να κανει μασαζ στα ποδια,μου τον ξαναεπαιξε παλι λιγο,δεν ξερω γιατι :2funny:

και ηρθε η ληξη της συνεδριας.





με δυο λογια δεν ηταν η τελεια συνεδρια,ουτε το τελειο περιβαλλον απο πλευρας χωρου.
ηταν μπορω να πω σε ανεκτο επιπεδο.
δεν ξερω αν θα ξαναπαω.
αν ξαναπαω,θα ξαναπαω για να κανω συνεδρια με το αλλο κοριτσι που εχει αναφερθει,που ειναι νεαροτερη και ακουγεται εδω οτι κανει b2b.
αν μαλιστα ειναι αυτη που μιλησαμε στο τηλεφωνο,εχει μια πολυ καβλωτικη φωνουλα που σε φτιαχνει μονο να την ακους.
η κοπελλα που μου εκανε εμενα μασαζ,μου ειπε οτι δεν προσφερουν b2b,αλλα μπορει να λεει και παπατζες.


αυτα απο μενα παιχτες και οι αποφασεις δικες σας.
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
221
Like
173
Πόντοι
1
θα ημουν στην περιοχη για αλλη δουλεια και ειπα να δοκιμασω την τυχη μου,μιας κι ενα ψιλοκολλημα με τα ασιατικα το εχω.
επισκεψη λοιπον μετα απο ραντεβου αυτη τη φορα στο καταστημα που συζηταμε του Αγιου Δημητριου.
τελικα οπως ειχα υποπτευθει και την προηγουμενη φορα που πηγα,το μαγαζι δουλευει μονο με κλεισμενα ραντεβου.
την προηγουμενη φορα που ειχα παει το ειχα βρει κλειστο σε ωρες λειτουργιας και η σπουδη τους στο τηλεφωνημα που εκανα επι τοπου ηταν να κλεισουν αμεσα ραντεβου. τεςπα.



κλεισιμο λοιπον ραντεβου αυτη τη φορα,στα τυφλα χωρις να εχω δει κοπελλα,αφου ουτε στο viber μου εστειλαν φωτο.
μονο κατι αναφορες εδω υπηρχαν.
αφου θα ημουν λοιπον εκει κοντα,το πολυ πολυ να εφευγα αν αντικρυζα κανενα δρακο.:grin:

με υποδεχτηκε η γνωστη μιλφ που αναφερεται πιο πισω.
αδιαφορη θα ελεγα εμφανισιακα,μια τυπικη Ασιατισσα,ουτε ομορφη,ουτε ασχημη, κοντουλα κλασσικα με καλο σωμα,ντυμενη με κολαν και μπλουζα.
συνεννοηση στα Αγγλικα για το τι προσφερει για επιβεβαιωση περισσοτερο της συνομιλιας στο viber.
να πω εδω οτι η κοπελλα δεν γνωριζε τιποτα για οτι ειχα συζητησει στο viber.
το τηλεφωνο το χειριζεται αλλη κοπελλα. (τι πρωτοτυπο :D:)
αυτη μου ειπε 35€ μονο μασαζ thai oil και 60€ με happy ending για 45'
της ειπα οτι στο viber μου ειπαν 50€ για μασαζ με happy ending και αφου ειδε οτι επεσε στο κενο η προσπαθεια εξαπατησης που εκανε,ειπε οκ εκανε λαθος και περασαμε στα ενδοτερα.


ο χωρος χωρις τιποτα ιδιαιτερο.
ενα κρεββατι μασαζ φαρδυτερο απο τα συνηθισμενα,με ρολλο χαρτι επανω που πιθανον αλλαζεται μετα απο καθε συνεδρια.
και λεω πιθανον,γιατι ολα τα υπολοιπα δεν με επεισαν οτι τηρουνται οι σωστοι κανονες υγιεινης οπως θα επρεπε.
και εξηγουμαι.


παντοφλες μιας χρησης δεν προσφερονται.
υπαρχει ενα ζευγαρι σαγιοναρες διπλα στο κρεββατι που με αυτες πηγαινεις στο μπανιο,αν δεν θες να πας ξυπολητος. ρωτησα αν υπαρχουν αλλες και ελαβα αρνητικη απαντηση.
σαν τα μπουρδελα της δεκαετιας του '80 κατι δηλαδη.
πετσετες προσφερονται δυο,αλλα ειναι ανοιχτες με οτι μπορει να υποθεσει κανεις.
δεν μυριζαν αλλα λεω τι θα επρεπε να βρω σε τετοιο μαγαζι.
το μπανιο βρισκεται σε ξεχωριστο χωρο απο το δωματιο που γινεται το μασαζ.
εχει μονο ενα αφρολουτρο στο πατωμα,σφουγγαρακι δεν προσφερεται,αλλα εχει ζεστο και κρυο νερο κανονικα.
το καπως περιεργο ομως ειναι,οτι για να πας στο μπανιο απο το δωματιο,πρεπει να διασχισεις τον χωρο υποδοχης που βλεπεις οταν μπαινεις,ο οποιος και εχει τζαμια γυρω γυρω,διαφανη φυσικα.
και το αποκορυφωμα ειναι οτι μολις φτασεις στο μπανιο (δεν ειναι μακρια οκ) διαπιστωνεις οτι βρισκεσαι στην πισω πλευρα του μαγαζιου,που βλεπει στην αυλη,αφου ειναι ισογειο και οτι κι εκει υπαρχει διαφανης τζαμαρια πριν μπεις μεσα.
ειναι λιγο καπως η κατασταση δηλαδη.
αυτα περι του χωρου.



παμε στο σερβις τωρα.




καλο θα το ελεγα το μασαζ.
το κρεββατι ηταν καπως αβολο,αφου δεν υπηρχε τρυπα για το προσωπο,αλλα συνηθιζεται.
η κοπελλα εβαλε και μουσικη να παιζει σε ενα ταμπλετ σε ενα διπλανο κρεββατι που υπηρχε.
θα το ηθελα λιγο πιο δυνατο το μασαζ,αλλα οκ ευχαριστηθηκα κι ετσι.
περασε στην κυριολεξια απο ολο μου το σωμα.
απο κεφαλι μεχρι τα ποδια.
εκανε μεχρι και καποιες διατασεις στα ποδια και στα χερια.
στα ποδια επισης οταν εκανε μασαζ φροντισε να μην ακουμπησει την επιμαχη περιοχη,ουτε μπρουμητα οταν ημουν,ουτε οταν γυρισα ανασκελα.
αγγιγματα και χουφτωματα δεν υπηρξαν απο πλευρας μου,αφου ειδα με τι τροπο εκανε μασαζ.
στο τελος ηρθε και το κερασακι στην τουρτα και ολα καλα.
με σκουπισε,συνεχισε λιγο ακομα μετα να κανει μασαζ στα ποδια,μου τον ξαναεπαιξε παλι λιγο,δεν ξερω γιατι :2funny:

και ηρθε η ληξη της συνεδριας.





με δυο λογια δεν ηταν η τελεια συνεδρια,ουτε το τελειο περιβαλλον απο πλευρας χωρου.
ηταν μπορω να πω σε ανεκτο επιπεδο.
δεν ξερω αν θα ξαναπαω.
αν ξαναπαω,θα ξαναπαω για να κανω συνεδρια με το αλλο κοριτσι που εχει αναφερθει,που ειναι νεαροτερη και ακουγεται εδω οτι κανει b2b.
αν μαλιστα ειναι αυτη που μιλησαμε στο τηλεφωνο,εχει μια πολυ καβλωτικη φωνουλα που σε φτιαχνει μονο να την ακους.
η κοπελλα που μου εκανε εμενα μασαζ,μου ειπε οτι δεν προσφερουν b2b,αλλα μπορει να λεει και παπατζες.


αυτα απο μενα παιχτες και οι αποφασεις δικες σας.
Που είναι το ίδρυμα που αναφέρεσαι
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
661
Κριτικές
3
Like
3.163
Πόντοι
446
θα ημουν στην περιοχη για αλλη δουλεια και ειπα να δοκιμασω την τυχη μου,μιας κι ενα ψιλοκολλημα με τα ασιατικα το εχω.
επισκεψη λοιπον μετα απο ραντεβου αυτη τη φορα στο καταστημα που συζηταμε του Αγιου Δημητριου.
τελικα οπως ειχα υποπτευθει και την προηγουμενη φορα που πηγα,το μαγαζι δουλευει μονο με κλεισμενα ραντεβου.
την προηγουμενη φορα που ειχα παει το ειχα βρει κλειστο σε ωρες λειτουργιας και η σπουδη τους στο τηλεφωνημα που εκανα επι τοπου ηταν να κλεισουν αμεσα ραντεβου. τεςπα.



κλεισιμο λοιπον ραντεβου αυτη τη φορα,στα τυφλα χωρις να εχω δει κοπελλα,αφου ουτε στο viber μου εστειλαν φωτο.
μονο κατι αναφορες εδω υπηρχαν.
αφου θα ημουν λοιπον εκει κοντα,το πολυ πολυ να εφευγα αν αντικρυζα κανενα δρακο.:grin:

με υποδεχτηκε η γνωστη μιλφ που αναφερεται πιο πισω.
αδιαφορη θα ελεγα εμφανισιακα,μια τυπικη Ασιατισσα,ουτε ομορφη,ουτε ασχημη, κοντουλα κλασσικα με καλο σωμα,ντυμενη με κολαν και μπλουζα.
συνεννοηση στα Αγγλικα για το τι προσφερει για επιβεβαιωση περισσοτερο της συνομιλιας στο viber.
να πω εδω οτι η κοπελλα δεν γνωριζε τιποτα για οτι ειχα συζητησει στο viber.
το τηλεφωνο το χειριζεται αλλη κοπελλα. (τι πρωτοτυπο :D:)
αυτη μου ειπε 35€ μονο μασαζ thai oil και 60€ με happy ending για 45'
της ειπα οτι στο viber μου ειπαν 50€ για μασαζ με happy ending και αφου ειδε οτι επεσε στο κενο η προσπαθεια εξαπατησης που εκανε,ειπε οκ εκανε λαθος και περασαμε στα ενδοτερα.


ο χωρος χωρις τιποτα ιδιαιτερο.
ενα κρεββατι μασαζ φαρδυτερο απο τα συνηθισμενα,με ρολλο χαρτι επανω που πιθανον αλλαζεται μετα απο καθε συνεδρια.
και λεω πιθανον,γιατι ολα τα υπολοιπα δεν με επεισαν οτι τηρουνται οι σωστοι κανονες υγιεινης οπως θα επρεπε.
και εξηγουμαι.


παντοφλες μιας χρησης δεν προσφερονται.
υπαρχει ενα ζευγαρι σαγιοναρες διπλα στο κρεββατι που με αυτες πηγαινεις στο μπανιο,αν δεν θες να πας ξυπολητος. ρωτησα αν υπαρχουν αλλες και ελαβα αρνητικη απαντηση.
σαν τα μπουρδελα της δεκαετιας του '80 κατι δηλαδη.
πετσετες προσφερονται δυο,αλλα ειναι ανοιχτες με οτι μπορει να υποθεσει κανεις.
δεν μυριζαν αλλα λεω τι θα επρεπε να βρω σε τετοιο μαγαζι.
το μπανιο βρισκεται σε ξεχωριστο χωρο απο το δωματιο που γινεται το μασαζ.
εχει μονο ενα αφρολουτρο στο πατωμα,σφουγγαρακι δεν προσφερεται,αλλα εχει ζεστο και κρυο νερο κανονικα.
το καπως περιεργο ομως ειναι,οτι για να πας στο μπανιο απο το δωματιο,πρεπει να διασχισεις τον χωρο υποδοχης που βλεπεις οταν μπαινεις,ο οποιος και εχει τζαμια γυρω γυρω,διαφανη φυσικα.
και το αποκορυφωμα ειναι οτι μολις φτασεις στο μπανιο (δεν ειναι μακρια οκ) διαπιστωνεις οτι βρισκεσαι στην πισω πλευρα του μαγαζιου,που βλεπει στην αυλη,αφου ειναι ισογειο και οτι κι εκει υπαρχει διαφανης τζαμαρια πριν μπεις μεσα.
ειναι λιγο καπως η κατασταση δηλαδη.
αυτα περι του χωρου.



παμε στο σερβις τωρα.




καλο θα το ελεγα το μασαζ.
το κρεββατι ηταν καπως αβολο,αφου δεν υπηρχε τρυπα για το προσωπο,αλλα συνηθιζεται.
η κοπελλα εβαλε και μουσικη να παιζει σε ενα ταμπλετ σε ενα διπλανο κρεββατι που υπηρχε.
θα το ηθελα λιγο πιο δυνατο το μασαζ,αλλα οκ ευχαριστηθηκα κι ετσι.
περασε στην κυριολεξια απο ολο μου το σωμα.
απο κεφαλι μεχρι τα ποδια.
εκανε μεχρι και καποιες διατασεις στα ποδια και στα χερια.
στα ποδια επισης οταν εκανε μασαζ φροντισε να μην ακουμπησει την επιμαχη περιοχη,ουτε μπρουμητα οταν ημουν,ουτε οταν γυρισα ανασκελα.
αγγιγματα και χουφτωματα δεν υπηρξαν απο πλευρας μου,αφου ειδα με τι τροπο εκανε μασαζ.
στο τελος ηρθε και το κερασακι στην τουρτα και ολα καλα.
με σκουπισε,συνεχισε λιγο ακομα μετα να κανει μασαζ στα ποδια,μου τον ξαναεπαιξε παλι λιγο,δεν ξερω γιατι :2funny:

και ηρθε η ληξη της συνεδριας.





με δυο λογια δεν ηταν η τελεια συνεδρια,ουτε το τελειο περιβαλλον απο πλευρας χωρου.
ηταν μπορω να πω σε ανεκτο επιπεδο.
δεν ξερω αν θα ξαναπαω.
αν ξαναπαω,θα ξαναπαω για να κανω συνεδρια με το αλλο κοριτσι που εχει αναφερθει,που ειναι νεαροτερη και ακουγεται εδω οτι κανει b2b.
αν μαλιστα ειναι αυτη που μιλησαμε στο τηλεφωνο,εχει μια πολυ καβλωτικη φωνουλα που σε φτιαχνει μονο να την ακους.
η κοπελλα που μου εκανε εμενα μασαζ,μου ειπε οτι δεν προσφερουν b2b,αλλα μπορει να λεει και παπατζες.


αυτα απο μενα παιχτες και οι αποφασεις δικες σας.
Επισκεψη στην καρχια ταυλανδέζα του Αγ δημητρίου, έχω παει αλλες δύο φορές, την πρωτη με τη καρχια δεν παιχτηκε τιποτα, τη δευτερη με το πιπινι body 2 body πολυ ωραιο. Την τρίτη λοιπόν μιλαω με την καρχια στο viber, ζηταω b2b μου λεει μονο μασαζ με happy ending οκ της λεω ερχομαι!. Παω, μασαζ αρκετα καλο, γυμνος τελειως ημουν διχως πετσετα, υπήρξαν τυχαία αγγιγματα στα μπαλακια κ γυρω περιοχή, εγινα κοντάρι. Αφου μου κανει ποδια στηθος κεφαλι κ κατι διατάσεις μου λεει οκ σε ευχαριστώ! της λεω δεν εχει happy ending? μου λεει with the other girl.... μα αφου....εκανε την κινέζα δεν εβγαλα ακρη. δινω το 30Ε κ φευγω. της στελνω μνμ οτι δεν ειναι καθολου σωστο αυτό και μου απανταει: εγω μονο μασάζ. Της απανταω κ γω, κατανοητό. δεν ξαναασχολουμαι με τη μαλακισμένη, μονο κ μονο για την αθλια συμπεριφορά της, παροτι με ξερει.
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
η ολη συνεννόηση γίνεται στα αγγλικα ?
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
7
Like
3.073
Πόντοι
736
Κάποιος που να έχει δοκιμάσει;

 

Jimmy.D

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Κάποιος που να έχει δοκιμάσει;

Οι φωτογραφίες φαίνονται μουφα.
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
189
Like
630
Πόντοι
81

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
7
Like
3.073
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom