Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Αλήθεια τώρα; Ακόμα και το "τελείωσες" ΑΚΟΜΑ και διαιτιτικά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΛΗ; Και ποιος είναι ο Μιχελς να του λέει ότι τελείωσες ως διαιτητής; Αυτός θα το κρίνει; Ή μήπως του προεξοφλεί ότι οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ στη ΚΕΔ θα τον διαγράψουν; Δεν είναι ΑΥΤΟ απειλή; Ειμαστε σοβαροί τώρα;
σωστα δεν του ειπε οτι θα τον πνιξει και με το κασκολη η θα τον ανατιναξει καθως ξερει που μενει. ειπε μονο οτι τελειωσε ως διαιτητης .. κατι που ηδη θα επρεπε να εχει γινει καθως εδειξε για ακομη μια φορα οτι ειναι ανεπαρκης. ο μιχελς ειναι ενας πρωην διαιτητης που λες που εχει σφυριξει τελικο τσαμπιονς λιγκ οποτε κατι θα ειδες και θα προκαλεσε την εκρηξη του φανταζομαι. το θεμα ειναι οτι παρουσιαστηκε απο τα μεσα ως απειλη προς τη ζωη του γιατι ετσι βολευει τυπε μου. διαφωνεις?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Άρα τύπε μου, έχουμε το πιο συναρπαστικό πρωτάθλημα όλων των εποχών. Ήταν δίκαιο και έγινε πράξη.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μέσω δικαστηρίων ναι. Έχουν αφαιρεθεί και δωθεί πίσω δε ξέρω και εγώ πόσοι βαθμοί στα δικαστήρια.
 

hidden

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2011
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Ευτυχως που μπηκε ο Ιβαν μεσα για να προστατεψει τα ΜΠΑΟΚΙΑ χαχααχαχαχαχχαχα
"ο μοναδικός στόχος μου ήταν να προστατεύσω δεκάδες χιλιάδες φιλάθλων του ΠΑΟΚ από προβοκάτσιες – συμπλοκές – ανθρώπινα θύματα."

Δηλαδη τα παοκια θα πλακωναν παοκια και θα σκοτωνοντουσταν μεταξυ τους! τι αλλο θα ακουσουμε ρεεεεε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
σωστα δεν του ειπε οτι θα τον πνιξει και με το κασκολη η θα τον ανατιναξει καθως ξερει που μενει. ειπε μονο οτι τελειωσε ως διαιτητης .. κατι που ηδη θα επρεπε να εχει γινει καθως εδειξε για ακομη μια φορα οτι ειναι ανεπαρκης. ο μιχελς ειναι ενας πρωην διαιτητης που λες που εχει σφυριξει τελικο τσαμπιονς λιγκ οποτε κατι θα ειδες και θα προκαλεσε την εκρηξη του φανταζομαι. το θεμα ειναι οτι παρουσιαστηκε απο τα μεσα ως απειλη προς τη ζωη του γιατι ετσι βολευει τυπε μου. διαφωνεις?
Και ποιος σου είπε ότι δικαιολογώ τον Μελισσανίδη;
Ρε δε πα να ήταν και ο καράφλας ο Ιταλός; ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ να μπει στον αγωνιστικό χώρο και να πει ότι είπε στον διαιτητή. Ας πήγαινε μετά το ματς στα αποδυτήρια των διαιτητών να του πει ότι ήθελε. Ότι έκανε λάθος ότι ότι. Αλλά ΟΧΙ ότι τελείωσε σα διαιτητής. ΑΥΤΟ θα το κρίνει ο παρατηρητής και η ΚΕΔ. ΟΧΙ Ο ΜΙΧΕΛΣ. Είναι διευθυντής του ΠΑΟΚ και όχι αρχιδιαιτητής ή μέλος της ΚΕΔ. Τόσο απλά.
Επίσης αν κάποιος εν βρασμώ μου πει "γιου αρ φινις" θα πάει το μυαλό μου στη μετάφραση στην αργκο. Α! Και ο Μίχελς μια χαρά έχει συμβουλευτεί τους βοηθούς του και είχε πάρει πίσω μια απόφαση. Αλλά τότε δεν υπήρχε ένας άλλος Μιχελς να του πει ότι "τελίωσες". 2 χρόνια στην Ελλάδα και μια χαρά έχει ποτιστεί από το Ελληνικό δνα στο ποδόσφαιρο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
23.001
Πόντοι
5.506
Kαι το χαζοχαρούμενο το τηγανοκέφαλο συνεχίζει να προκαλεί. Αλλά ο μπαμπάς ζήτησε συγνώμη.


:jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γι αυτούς που λένε ότι ο αγώνας δεν ολοκληρώθηκε επειδή οι παίκτες της ΑΕΚ δε βγήκαν
1) Ο διαιτητής θα έπρεπε να ειδοποιήσει τους παίκτες ΚΑΙ ΤΩΝ 2 ομάδων ότι σε 15 λεπτά (πχ) θα συνεχιστεί ο αγώνας
2) Να έβγαινε ο ίδιος έξω στον αγωνιστικό χώρο και να στήσει τη μπάλα ή στη σέντρα (αν και εφόσον κατοχυρούσε στο γκολ) ή στη μικρή περιοχή για ελεύθερο (εφόσον αποφάσιζε ότι είναι οφσαιντ)
3) Να περίμενε για 15-20 λεπτά να βγουν οι παίκτες της ΑΕΚ και εφόσον αυτοί δεν έβγαιναν να διακόψει τον αγώνα να κλείσει το φ.α και να γράψει ότι δεν ολοκληρώθηκε επειδή δε βγήκαν οι παίκτες της ΑΕΚ.

Εφόσον ΔΕΝ έγινε κάτι τέτοιο τότε ότι λέμε για τιμωρία και υπαιτιότητα της ΑΕΚ είναι ΑΣΤΕΙΟ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.968
Πόντοι
5.006
ΚΑΙ διακοπή. Το γράφει καθαρά στο φ.α ΑΝ θυμάμαι καλά γράφει "διακόπη λόγο εισόδου του Ιβαν και του Μίχελς"
ναι το γραφει καθαρα αυτό..οπως και γραφει καθαρα ότι μετα ζητησε να ξαναβγουν οι ομαδες να συνεχιστεί το παιχνιδι..οποτε για προσωρινη διακοπη με υπαιτιοτητα παοκ δεν προβλεπεται τιμωρια αφαιρεσης βαθμων...
αυτό όμως που γραφει ότι στη συνεχεια διεκοψε το παιχνιδι επειδή οι παιχτες της αεκ φοβούνταν να παιξουν είναι οριστικη διακοπη...και πρεπει τωρα εσυ να αποδειξεις στο δικαστηριο ότι πραγματι υπηρχε ευλογα φοβος (βεβαια με όλα αυτά που εγιναν, ενας νορμαλ δικαστης θα συμφωνησει ότι καλα εκανες και δεν βγηκες, αλλα κατσε μην σου ερθει καμια αποφαση και σενα κατά τις 3:15 το χαραμα και σου ερθει νταμπλας... :grin:)

υγ: για μενα η διοικηση που συνοδευε την αποστολή της ομαδας σου εκανε μεγαλο λαθος που αφησε να γραφτει ένα τετοιο φυλλο αγωνα....νταξει ξερουμε ότι με τον πιστολέρο και τους ασβερκους γεωργιανους δεν σου επαιρνε να κανεις πολλα πολλα, αλλα ο δημητριαδης επρεπε να προστατεψει την ομαδα ακομα και αν κινδυνευε να τσιμεντωθει στον θερμαϊκο...ο δικος μας ο 108 ετων κυρ σαββας δεν φοβηθηκε το τσιμέντωμα και εγραψε ένα αψογο φυλλο αγωνα στο δικο μας παιχνιδι με τον παοκ (ασχετα βεβαια που μετα πηρε τηλ ο πατερούλης της κυβερνησης και βγηκε μια αποφαση 1 το βραδυ σαββατου  :grin: )
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Βλεπω το θρυλο να σηκωνει το 8ο συνεχομενο.τι προγραμμα εχει η αεκ απο δω και περα;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ναι το γραφει καθαρα αυτό..οπως και γραφει καθαρα ότι μετα ζητησε να ξαναβγουν οι ομαδες να συνεχιστεί το παιχνιδι..οποτε για προσωρινη διακοπη με υπαιτιοτητα παοκ δεν προβλεπεται τιμωρια αφαιρεσης βαθμων...
αυτό όμως που γραφει ότι στη συνεχεια διεκοψε το παιχνιδι επειδή οι παιχτες της αεκ φοβούνταν να παιξουν είναι οριστικη διακοπη...και πρεπει τωρα εσυ να αποδειξεις στο δικαστηριο ότι πραγματι υπηρχε ευλογα φοβος (βεβαια με όλα αυτά που εγιναν, ενας νορμαλ δικαστης θα συμφωνησει ότι καλα εκανες και δεν βγηκες, αλλα κατσε μην σου ερθει καμια αποφαση και σενα κατά τις 3:15 το χαραμα και σου ερθει νταμπλας... :grin:)

υγ: για μενα η διοικηση που συνοδευε την αποστολή της ομαδας σου εκανε μεγαλο λαθος που αφησε να γραφτει ένα τετοιο φυλλο αγωνα....νταξει ξερουμε ότι με τον πιστολέρο και τους ασβερκους γεωργιανους δεν σου επαιρνε να κανεις πολλα πολλα, αλλα ο δημητριαδης επρεπε να προστατεψει την ομαδα ακομα και αν κινδυνευε να τσιμεντωθει στον θερμαϊκο...ο δικος μας ο 108 ετων κυρ σαββας δεν φοβηθηκε το τσιμέντωμα και εγραψε ένα αψογο φυλλο αγωνα στο δικο μας παιχνιδι με τον παοκ (ασχετα βεβαια που μετα πηρε τηλ ο πατερούλης της κυβερνησης και βγηκε μια αποφαση 1 το βραδυ σαββατου  :grin: )
Γράφω παραπάνω τι θα έπρεπε να γίνει βάση κανονισμών για να κατηγορηθεί η ΑΕΚ. Έτσι μου είπε φιλαράκι μου ΑΕΚτζής που ασχολείται με αυτά.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.968
Πόντοι
5.006
εδώ μιλαμε γραφτηκε στο φυλλο αγωνα ότι ο κομινης αποφασισε εντος του γηπεδου να μετρησει τελικα το γκολ, όταν ολη η ελλαδα ειδε τον μπαρκα να πανηγυριζει όταν το ακυρωσε!!!!!!!!!!
μιλαμε τετοιο στημενο φυλλο αγωνα δεν εχει ξαναυπαρξει....παλι καλα που δεν το εγραψε στα ρωσσικα ο ιβαν, γιατι τοτε μπορει να καρφωνοταν... :rolleyes:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
οκ αμα δεν βγει οπλο δηλαδη ολα καλα. να συνεχισουμε με κοριοπολις, με εγκληματικες οργανωσεις, με στημενα (που η φιφα τσακωσε τον αβρααμ) και ολα καλα ετσι ? γιατι δεν θυμαμαι ποτε να λες κατι για αυτα. γιατι αραγε? μηπως γιατι ειναι ο βαγγελας ο αγιος χωμενος μεσα σε αυτα? στο γηπεδο χωρις οπλα και εξω απο αυτο να φερουμε και 3 τονους πρεζα και ολα ειναι καλα τυπε μου, εχεις δικιο. κ υστερα ηρθανε οι μελισσες
τι ξερεις για την πρεζα τυπε;η κυβερνηση χρειαζεται στοιχεια για να χωσει μεσα το μαρινακη.πηγαινε να καταθεσεις γιατι οπου να ναι θα εχει εκλογες και το πουλακι θα πεταξει μαζι με το νταμπλ του μεγαλου παοκ των 2 πρωταθληματων.
Για το κοριοπολις δυστυχως δεν προλαβες και τελειωσαν οι δικες.κριμα...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.968
Πόντοι
5.006
Γράφω παραπάνω τι θα έπρεπε να γίνει βάση κανονισμών για να κατηγορηθεί η ΑΕΚ. Έτσι μου είπε φιλαράκι μου ΑΕΚτζής που ασχολείται με αυτά.
δεν νομιζω να ισχυουν τα παραπανω που ειπες..ουτε με τον γκαρσια εγινε κατι τετοιο, ουτε με τον ιβιτς...εφόσον η μια ομαδα λεει δεν βγαινω, δεν χρειαζεται να βγει ο διαιτητης στον αγωνιστικο χωρο..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εδώ μιλαμε γραφτηκε στο φυλλο αγωνα ότι ο κομινης αποφασισε εντος του γηπεδου να μετρησει τελικα το γκολ, όταν ολη η ελλαδα ειδε τον μπαρκα να πανηγυριζει όταν το ακυρωσε!!!!!!!!!!
μιλαμε τετοιο στημενο φυλλο αγωνα δεν εχει ξαναυπαρξει....παλι καλα που δεν το εγραψε στα ρωσσικα ο ιβαν, γιατι τοτε μπορει να καρφωνοταν... :rolleyes:
Το θέμα είναι ότι στον πίνακα στο φ.α δεν γράφει ΠΟΥΘΕΝΑ 1-0. Μόνο 0-0....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν νομιζω να ισχυουν τα παραπανω που ειπες..ουτε με τον γκαρσια εγινε κατι τετοιο, ουτε με τον ιβιτς...εφόσον η μια ομαδα λεει δεν βγαινω, δεν χρειαζεται να βγει ο διαιτητης στον αγωνιστικο χωρο..
Νομίζω ότι είναι διαφορετικές περιπτώσεις. Με Ίβιτς και Γκαρθία υπήρχε τραυματισμός. Εδώ έχουμε διακοπή αγώνα χωρίς τραυματισμό.
Ξαναλέω με το γράμμα του νόμου. Τώρα θεωρώ ότι πολύ δύσκολα θα υπάρξει περίπτωση να τιμωρηθεί η ΑΕΚ. Θα έχουμε ενδοποντιακό πόλεμο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.610
Like
21.968
Πόντοι
5.006
Το θέμα είναι ότι στον πίνακα στο φ.α δεν γράφει ΠΟΥΘΕΝΑ 1-0. Μόνο 0-0....
αφου ειχε το περιστροφο κολημενο στο κουτελο του ο φουκαράς ρε τυπε...μπερδευτηκε από την συχγυση.. :S
παντως ουτε αυτό παιζει καποιο ρολο, είναι καθαρα ένα εκ παραδρομης λαθος, αφου μεσα στις παρατηρήσεις γραφει ξεκάθαρα ότι μετρησε το γκολ του παοκ εντος αγωνιστικου χωρου.... :S
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Νομίζω ότι είναι διαφορετικές περιπτώσεις. Με Ίβιτς και Γκαρθία υπήρχε τραυματισμός. Εδώ έχουμε διακοπή αγώνα χωρίς τραυματισμό.
Ξαναλέω με το γράμμα του νόμου. Τώρα θεωρώ ότι πολύ δύσκολα θα υπάρξει περίπτωση να τιμωρηθεί η ΑΕΚ. Θα έχουμε ενδοποντιακό πόλεμο
δυσκολα θα φαει τιμωρια η αεκ.δεν υπαρχει λογος αλλωστε.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
κερκυρα και πλατανιας θα τα δωσουν ολα τυπε.ειναι πολλα τα ρουβλια.
Ο Πλατανιάς είναι ήδη υποβιβασμένος οπότε δεν έχουν να παίξουν για κάτι. Απόλλωνας και Κέρκυρα παλεύουν για σωτηρία. Δύσκολο και το ματς με ΠΑΟ που κυνηγάει 5η θέση
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αφου ειχε το περιστροφο κολημενο στο κουτελο του ο φουκαράς ρε τυπε...μπερδευτηκε από την συχγυση.. :S
παντως ουτε αυτό παιζει καποιο ρολο, είναι καθαρα ένα εκ παραδρομης λαθος, αφου μεσα στις παρατηρήσεις γραφει ξεκάθαρα ότι μετρησε το γκολ του παοκ εντος αγωνιστικου χωρου.... :S
Νομίζω ότι γράφει πως αποφάσισε να το μετρήσει αλλά δε πρόλαβε να το κατοχυρώσει λόγο του ντου. Τώρα κατά πόσο στέκει αυτό στο δικαστήριο δε ξέρω. Επίσης στη τηλεόραση η τελευταία απόφαση που παίρνει πριν το ντου και φαίνεται καθαρά είναι να υποδείξει οφασαιντ. Χαμός ΛΕΜΕ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom