Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Στατιστικά; Ναι. Αλλά δε μπορείς να είσαι σίγουρος πχ ότι στο ματς με τον ΟΣΦΠ θα κάνεις τελική ή θα κανεις γκολ
οκ. πασες μπορω να ειμαι σιγουρος οτι θα εκανα τουλαχιστον κ θα ημουν στα ιδια η περισστοερα με σενα? η ουτε πασες δεν θα καναμε στο ματσ με τον γαυρο?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Για δες ξανά το φύλο αγώνα. Στον πίνακα γράφει στη στήλη για το αποτέλεσμα ότι το σκορ είναι 0-0.
Tοτε επιασα κορόιδο τον στοιχημαν που με πληρωσε για το "πρώτο γκολ ΠΑΟΚ"
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
οκ. πασες μπορω να ειμαι σιγουρος οτι θα εκανα τουλαχιστον κ θα ημουν στα ιδια η περισστοερα με σενα? η ουτε πασες δεν θα καναμε στο ματσ με τον γαυρο?
αντε βρε αγαμητε
ακομα την καποτα του γκαλη εχεις μες τον πατο σου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
σιγα μην νικησει μες τον κισαμικο βρε μαλακα εδω εχασε απο τον τελη
τωρα ειμαι +10 ρε τομαρι
κοιτα λιγο την βαθμολογια
Δεν καταλαβαινω γιατι τα βαζεις με τους αθηναιους τύπε, εμεις ολοι μαζι σας θα ειμαστε στο ΠΑΟΚ-Αρης του χρονου
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
αντε βρε αγαμητε
ακομα την καποτα του γκαλη εχεις μες τον πατο σου
ακομα τον γκαλη βρε σκουληκι αναφερεις? 5 χρονια εχεις να ανεβεις κατηγορια και μας λες για τον γκαλη? τον αθλητη ο οποιος ειναι μεγαλυτερο μεγεθος απο τον συνοικιακο σου συλλογο? αντε ερπετο παλεψε για την ανοδο σου με τον γαυρο για προεδρο που εχεις και μην ασχολεισαι με τον γαμια σου
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Δεν καταλαβαινω γιατι τα βαζεις με τους αθηναιους τύπε, εμεις ολοι μαζι σας θα ειμαστε στο ΠΑΟΚ-Αρης του χρονου
με ολους τα βαζει. ειναι σαν το ενοχλητικο κουταβι που σου δαγκωνει το μπατζακι και δεν σου παει  η καρδια να του δωσεις ενα σουτι να ηρεμισει. θα ανεβει θα φαει 4 απο ολους τους σοβαρους αντιπαλους και θα μετανιωσει που ανεβηκε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε μαγκα μου.. εχουμε ματς λιγοτερο για τις τελικες πουλες. επισης
εδω δες σουτ ΕΝΤΟς ΠΕΡΙΟΧΗς εχω περισσοτερα, κατα τ'αλλα πατας περισσοτερο περιοχη. λιγοτερες αποκρουσεις (δεχομαστε λιγοτερες φασεις), περισσοτερα κλεψιματα (αυτα για την καλυτερη αμυνα) λιγοτερα γεμιμσταμα και πιο επιτυχημενα κιολας, ε τι αλλο θελεις να σου πω ? ενταξει παιζεις την καλυτερη μπαλα στην ελλαδα αλλα εχεις μαζεψει (στο χορταρι) λιγοτερους βαθμους απο μενα, δεν εχεις το ιδιο σερι νικων , εισαι 2ος σχεδον σε ολα τα θετικα στατιστικα με ματς παραπανω, αλλα παιζεις την καλυτερη μπαλα . πες πες θα το πιστεψετε κιολας.
1ον Δεν είπα ότι παίζω τη καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα. Για μένα παίρνοντας υπόψη και άλλες παραμέτρους τη παίζει ο Ατρόμητος. Απλά θεωρώ ότι ΠΑΟΚ και ΑΕΚ παίζουν πάνω κάτω το ίδιο καλό ποδόσφαιρο.
2ον Το ματς με τον ΟΣΦΠ δεν έχει γίνει και δε μπορεί να προεξοφλήσεις ότι θα τον κέρδιζες (όπως και ο ΟΣΦΠ δε κέρδισε τον ΠΑΟ). Επίσης το μεταξύ μας ματς ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΕΚΟΠΗ στο 0-0. Άρα από που και ως που έχεις περισσότερους βαθμούς; Υπόψι η βαθμολογία είναι 54, 52 (με το ματς με τον ΟΣΦΠ στα χαρτιά). Αν θέλεις να το πάμε αλλιώς έχεις 49 και εγώ 52. Με εσένα να έχεις 2 ματς λιγότερα. Εσύ πιστεύεις ότι θα τα ΚΕΡΔΙΖΕΣ ΚΑΙ ΤΑ 2; Βασικά το 1 αφού το μεταξύ μας ήταν 0-0 στο 90. Ακόμα και να κερδισεις το ΟΣΦΠ (θεωρητικά) έχουμε ΙΔΙΟΥΣ βαθμους αλλά εγώ είμαι ΠΑΝΩ από εσένα αφού στα μεταξύ μας ματς έχω μια νίκη και μια ισοπαλία.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Δεν καταλαβαινω γιατι τα βαζεις με τους αθηναιους τύπε, εμεις ολοι μαζι σας θα ειμαστε στο ΠΑΟΚ-Αρης του χρονου
οχι αδελφε δεν εχω προβλημα με εσενα και τους ''αθηναιους''
μισω θανασιμα τον μουτσο που λεγεται γρηγορία
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
1ον Δεν είπα ότι παίζω τη καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα. Για μένα παίρνοντας υπόψη και άλλες παραμέτρους τη παίζει ο Ατρόμητος. Απλά θεωρώ ότι ΠΑΟΚ και ΑΕΚ παίζουν πάνω κάτω το ίδιο καλό ποδόσφαιρο.
2ον Το ματς με τον ΟΣΦΠ δεν έχει γίνει και δε μπορεί να προεξοφλήσεις ότι θα τον κέρδιζες (όπως και ο ΟΣΦΠ δε κέρδισε τον ΠΑΟ). Επίσης το μεταξύ μας ματς ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΕΚΟΠΗ στο 0-0. Άρα από που και ως που έχεις περισσότερους βαθμούς; Υπόψι η βαθμολογία είναι 54, 52 (με το ματς με τον ΟΣΦΠ στα χαρτιά). Αν θέλεις να το πάμε αλλιώς έχεις 49 και εγώ 52. Με εσένα να έχεις 2 ματς λιγότερα. Εσύ πιστεύεις ότι θα τα ΚΕΡΔΙΖΕΣ ΚΑΙ ΤΑ 2; Βασικά το 1 αφού το μεταξύ μας ήταν 0-0 στο 90. Ακόμα και να κερδισεις το ΟΣΦΠ (θεωρητικά) έχουμε ΙΔΙΟΥΣ βαθμους αλλά εγώ είμαι ΠΑΝΩ από εσένα αφού στα μεταξύ μας ματς έχω μια νίκη και μια ισοπαλία.
στο 1ο συμφωνω ως επι το πλειστον.
2ον πιστευω ναι θα κερδιζα ανετα τον γαυρο το λιγοτερο 2-0.. συμφωνα με την εικονα των ομαδων μεχρι τοτε και χωρις να εχει γινει το πρωταθλημα μπουρδελο δεν βλεπω πως δεν θα καταφερνα να κερδισω τον φετινο ολυμπιακο φιλε μου. και με Χ με σενα παλι θα ειχα περισσοτερους βαθμους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
1ον Δεν είπα ότι παίζω τη καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα. Για μένα παίρνοντας υπόψη και άλλες παραμέτρους τη παίζει ο Ατρόμητος. Απλά θεωρώ ότι ΠΑΟΚ και ΑΕΚ παίζουν πάνω κάτω το ίδιο καλό ποδόσφαιρο.
2ον Το ματς με τον ΟΣΦΠ δεν έχει γίνει και δε μπορεί να προεξοφλήσεις ότι θα τον κέρδιζες (όπως και ο ΟΣΦΠ δε κέρδισε τον ΠΑΟ). Επίσης το μεταξύ μας ματς ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΕΚΟΠΗ στο 0-0. Άρα από που και ως που έχεις περισσότερους βαθμούς; Υπόψι η βαθμολογία είναι 54, 52 (με το ματς με τον ΟΣΦΠ στα χαρτιά). Αν θέλεις να το πάμε αλλιώς έχεις 49 και εγώ 52. Με εσένα να έχεις 2 ματς λιγότερα. Εσύ πιστεύεις ότι θα τα ΚΕΡΔΙΖΕΣ ΚΑΙ ΤΑ 2; Βασικά το 1 αφού το μεταξύ μας ήταν 0-0 στο 90. Ακόμα και να κερδισεις το ΟΣΦΠ (θεωρητικά) έχουμε ΙΔΙΟΥΣ βαθμους αλλά εγώ είμαι ΠΑΝΩ από εσένα αφού στα μεταξύ μας ματς έχω μια νίκη και μια ισοπαλία.
Εχεις αντιληφθει οτι οι ΠΑΟΚτζηδες πιστευουν οτι εχουν κερδισει το ματς με την ΑΕΚ, οτι η ΑΕΚ θα φαει μειον 3 και οτι θα ξαναπαιξουν με τον Ολυμπιακο?

Δηλαδη πιστευουν οτι εχουν 55 βαθμους, η ΑΕΚ 51, ο Ολυμπιακος 47 και μενει και το παιχνιδι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακος.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Το ξέρω. Γιατί δε σε γάμησα.  :birdman: :birdman:
περιμενε περιμενε και θα πεσει γλεντι του χρονου. θα μετανιωσουνε που ανεβηκανε σου λεω. τομ παπαρας περιμενει αυτος, με καρυπιδη που βρωμαν τα χνωτα του θα την βγαλει. απο 3μπαλο σε 3μπαλο θα ειναι
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.695
Like
2.429
Πόντοι
606
Υπέρ του Ιβάν Σαββίδ, για τη χθεσινή του εμφάνιση με όπλο στον αγωνιστικό χώρο της Τούμπας, τάχθηκε με ανάρτησή του στο Instagram ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος.

Ο ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ Παναθηναϊκός, ανέβασε μια φωτογραφία του μεγαλομετόχου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και έγραψε:

«Όταν έχεις ρίξει καμιά κατοστάρα στην ομάδα και σε κλέβουν από παντού, κάθε αντίδραση, ακόμα και οι λανθασμένες, είναι δικαιολογημένες... Edit : (Τα περσινά κοροϊδιλίκια του παοκ δεν έχουν καμιά σχέση..εχθές κλέψανε πεντακάθαρο γκολ του παοκ) και όπως γράφω η αντίδραση είναι λανθασμένη αλλά δικαιολογημένη...όσοι διαβάζετε ότι θέλετε είναι δικαίωμα σας».

Φυσικά, πολλοί ήταν αυτοί που έσπευσαν να σχολιάσουν αρνητικά τη δήλωση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου λέγοντας πως ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού «είναι λάθος».



Πηγή: Υπέρ του Σαββίδη ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος -«Respect στον Ιβάν» | iefimerida.gr
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εχεις αντιληφθει οτι οι ΠΑΟΚτζηδες πιστευουν οτι εχουν κερδισει το ματς με την ΑΕΚ, οτι η ΑΕΚ θα φαει μειον 3 και οτι θα ξαναπαιξουν με τον Ολυμπιακο?

Δηλαδη πιστευουν οτι εχουν 55 βαθμους, η ΑΕΚ 51, ο Ολυμπιακος 47 και μενει και το παιχνιδι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακος.
φιλε μου μιλαω για ματς στο χορταρι εγω προσωπικα κ οχι για αυτα τα 2 ματς. τωρα αν μετα απο αυτα που γινανε νομιζεις οτι πλεον μας νοιαζει τι θα γινει και ποιος εχει κερδισει αυτο το ματς νομιζω κανεις οικτρο λαθος.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
στο 1ο συμφωνω ως επι το πλειστον.
2ον πιστευω ναι θα κερδιζα ανετα τον γαυρο το λιγοτερο 2-0.. συμφωνα με την εικονα των ομαδων μεχρι τοτε και χωρις να εχει γινει το πρωταθλημα μπουρδελο δεν βλεπω πως δεν θα καταφερνα να κερδισω τον φετινο ολυμπιακο φιλε μου. και με Χ με σενα παλι θα ειχα περισσοτερους βαθμους.
Και εγώ σου λέω. Και ο ΟΣΦΠ πριν το ματς τον είχε ΣΙΓΟΥΡΟ τον ΠΑΟ για 2-0. Αλλά μετά το ματς 1-1. Τα ντέρμπι είναι περίεργα. Ένα τσαφ να έκανες, μια στραβή κάτι το έφαγες το γκολ και άντε βάλε μετά με το πούλμαν μπροστά. Και όχι δε θα είχες περισσίτερους βαθμούς ακόμα και αν κερδιζες τον ΟΣΦΠ. Θα είχαμε τους ίδιους (με Χ στο μεταξύ μας) 53. Μόνο που εγώ σε κεδισα στο ΟΑΚΑ και άρα είμαι στην ισοβαθμία πρώτος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΕΔΡΟ ΜΕ ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ.ΟΛΟΙ ΣΥΣΠΗΡΩΘΕΙΤΕ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ.
Τύπε η συγνωμη ειναι λιγο φθηνη οταν λεγεται ΜΕΤΑ το περας του αυτοφωρου.
Οποιος εχει μεταμεληθει ειλικρινα παραδινεται αμεσως και δεν κρυβεται για να μιλησει δεκα λεπτα μετα το περας του αυτοφωρου.
Αλλού αυτα.
Τους γαβρους μου θυμιζεις, που το 1988 ελεγαν "να συσπειρωθουμε γυρω απο τον Προεδρο που τον κυνηγανε ολοι" (τον Κοσκωτα).
Εκει εχετε φτασει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
φιλε μου μιλαω για ματς στο χορταρι εγω προσωπικα κ οχι για αυτα τα 2 ματς. τωρα αν μετα απο αυτα που γινανε νομιζεις οτι πλεον μας νοιαζει τι θα γινει και ποιος εχει κερδισει αυτο το ματς νομιζω κανεις οικτρο λαθος.
Ω ναι τύπε, φυσικά σας νοιαζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom