Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αχαχαχαχ καλα ρε γκρεγκορυ δεν θα βγαλουμε ακρη. εχουμε περισσοτερα γκολ ιδιο αριθμο τελικων αλλα εσυ το ερμηνευεις οτι πατας περισσοτερο περιοχη τι να λεμε τωρα.. οπως θελεις τα βλεπεις. εχω παραπανω κατοχη της μπαλας απο σενα σε ολα τα μας, περισσοτερες πασες αλλε συ δημιουργεις περισσοτερο απο εμενα, το ακουσαμε και αυτο..σου ξαναλεω μπες στο σαιτ της σουπερ λιγκ και μπες σε ολα τα στατιστικα να δεςι τον ΠΑΟΚ πρωτο και πες εσυ μετα οτι παιζεις καλυτερα. γιαυτο υπαρχουν τα στατιστικα για να μην βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα οπως κανεις εσυ. την κατοχη την εχεις οταν κοιτας να δημιουργησεις και να σπασεις τις αμυνες. 30 τελικες με ενα ματς λιγοτερο ο ΠΑΟΚ δεν τις λες και σουπερ διαφορα παντως.. και εμενα επισης δεν μου λενε οι τελικες κατι γιατι ειχαμε περσυ 4-5 ματς με 20 τελικες και δεν τα κερδισαμε
Μα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ. Αυτό σου λέω.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Πυροβολισμοί στη Φιλαδέλφεια υποθέτω ότι αναφέρεσαι στο μέμπερς κλαμπ. Απλά για να ξέρεις το όπλο το έβγαλε ο μπράβος του Βίκτορα Μητρόπουλου που ήταν πρόεδρος της ΕΠΑΕ (της σημερινής σουπερ λίγκας) που τον είχε διορίσει ο ΟΣΦΠ. Για να τα λέμε σωστά. ΚΑΝΕΝΑΣ της ΑΕΚ δεν έβγαλε το όπλο για να πυροβολήσει.
ναι φιλε μου το ξερω. δν ειπα οτι αεκτσης το εκανε. θελω να πω οτι εχουμε 2 γεγονοτα με οπλο, στην μια εχουμε πυροβολισμους στην αλλη οχι. στην μια δεν εγινε τιποτα στην αλλη μονο εμφυλιος δεν εχει ξεσπασει. τωρα αν δεν μπορεις να καταλαβεις τις διαφορες και γιατι στην μια δεν εγινε κατι και στην αλλη διακοπες πρωταθληματος, γκρεξιτ απο ευρωπαικες διοργανωσεις τιμωριες φιφα ουεφα κτλ μπορω να σου εξηγησω αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι θελεις να καταλαβεις
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε γκρεγκο μην γινεσαι μπαροκ. σε βαθμους σε ματς που γινανε στο χορταρι κ οχι στα δικαστηρια εισαι απο κατω τι να κανουμε τωρα.. και σε ολα τα στατιστικα εισαι απο κατω. εξηγησε μου πως δημιουργεις πεισσοτερο ομως οταν ο ΠΑΟΚ εχει μεγαλυτερη κατοχη, περισσοτερες πασες. αυτο ποδοσφαιρικα δεν ισχυει φιλε
Στο χορτάρι δεν έχει γίνει το ματς με τον ΟΣΦΠ. Άρα πως έχεις περισσότερους βαθμούς; Έχεις προεξοφλήσει ότι θα κέρδιζες τον ΟΣΦΠ. Και μη μου πεις για το μεταξύ μας ματς. Το ματς ΔΙΕΚΟΠΗ. Με το σκορ 0-0. Γιατί ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ (και όχι στα αποδυτήρια) ο διαιτητής έδειξε ΟΦΣΑΙΝΤ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ναι φιλε μου το ξερω. δν ειπα οτι αεκτσης το εκανε. θελω να πω οτι εχουμε 2 γεγονοτα με οπλο, στην μια εχουμε πυροβολισμους στην αλλη οχι. στην μια δεν εγινε τιποτα στην αλλη μονο εμφυλιος δεν εχει ξεσπασει. τωρα αν δεν μπορεις να καταλαβεις τις διαφορες και γιατι στην μια δεν εγινε κατι και στην αλλη διακοπες πρωταθληματος, γκρεξιτ απο ευρωπαικες διοργανωσεις τιμωριες φιφα ουεφα κτλ μπορω να σου εξηγησω αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι θελεις να καταλαβεις
Στο μέμπερς κλαμπ το όπλο το έβγαλε ΜΠΡΑΒΟΣ. Δε το έβγαλε ο Βίκτορας. Θα ήταν ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορερικά αν το έβγαζε ο Βίκτορας ή ΑΝ φαινόταν ότι ο Βίκτορας οπλοφορεί (εννοώ για τη διακοπή του πρωταθλήματος). ΚΑΚΟ το ένα ΚΑΚΟ και το άλλο. Που ακούστηκε να παίζουν όπλα στα γήπεδα; Αφού έχεις 10 φουσκοτους που είναι ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΟΙ να σε γλιτώσουν ακόμα και αν δεν οπλοφορούν και είσαι στη μέση του πουθενά. Γάματο το ρημάδι. Άστο σπίτι. Ή πες στους δικους σου πριν μπεις στο γήπεδο να σε ψάχνουν και αν το βρουν να το πετάνε στη θάλασσα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Στο μέμπερς κλαμπ το όπλο το έβγαλε ΜΠΡΑΒΟΣ. Δε το έβγαλε ο Βίκτορας. Θα ήταν ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορερικά αν το έβγαζε ο Βίκτορας ή ΑΝ φαινόταν ότι ο Βίκτορας οπλοφορεί (εννοώ για τη διακοπή του πρωταθλήματος). ΚΑΚΟ το ένα ΚΑΚΟ και το άλλο. Που ακούστηκε να παίζουν όπλα στα γήπεδα; Αφού έχεις 10 φουσκοτους που είναι ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΟΙ να σε γλιτώσουν ακόμα και αν δεν οπλοφορούν και είσαι στη μέση του πουθενά. Γάματο το ρημάδι. Άστο σπίτι. Ή πες στους δικους σου πριν μπεις στο γήπεδο να σε ψάχνουν και αν το βρουν να το πετάνε στη θάλασσα.
μαλακα στο πηρε νταβατζιλικι το πρωταθλημα ο ιβαν με το οπλο
γαμιολα αεκτση χεστη
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Μα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ. Αυτό σου λέω.
εχεις 30 περισσοτερες κ εγω ενα ματς λιγοτερο. εχω περισσοτερα γκολ απο εσενα. αρα μπορουμε να το ερμηνευσουμε ως ανικατοτητα και αστοχια των παικτων σας. επισης στο ξαναλεω σε ΟΛΑ τα υπολοιπα στατιστικα ειμαι πανω απο εσενα. εχω μονο νικες στην Τουμπα σε οσα τελειωσε το ματς δηλαδη, εχω 16 σερι ματς νικες, εχω τον 1ο σκορερ του πρωταθληματος, εχεις 319 τελικες εγω 307 (τις 30 παραπανω δεν ξερω που τις ειδες). το μονο που εχεις εσυ ειναι να λες οτι παιζεις καλυτερα απο  ολους. αν σε κανει να αισθανεσαι καλα μπορεις να το λες. απλα η πραγματικοτητα (που καταγραφεται απο τα στατιστικα) δεν συμφωνει μαζι σου. τωρα αν θελεις να αμφισβητησεις κατι
εδω εισαι
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

Έχω 319 τελικές και έχεις 299. 20 παραπάνω. Απλά έχεις καλύτερο συντελεστή γκολ/τελική.

μαλακα στο πηρε νταβατζιλικι το πρωταθλημα ο ιβαν με το οπλο
γαμιολα αεκτση χεστη
Εσένα βαριέμαι να σε γαμήσω σήμερα. Αλλά πρόσεχε. Ο Ιβάν ΤΩΡΑ είναι που δε θα σε αφήσει να ανέβεις. Ετοιμάσου για σφάξιμο με τη Παναχαϊκή.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266

Έχω 319 τελικές και έχεις 299. 20 παραπάνω. Απλά έχεις καλύτερο συντελεστή γκολ/τελική.
Εσένα βαριέμαι να σε γαμήσω σήμερα. Αλλά πρόσεχε. Ο Ιβάν ΤΩΡΑ είναι που δε θα σε αφήσει να ανέβεις. Ετοιμάσου για σφάξιμο με τη Παναχαϊκή.
στα αρχιδια μου +9 ειμαι βρε μαλακα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Στο μέμπερς κλαμπ το όπλο το έβγαλε ΜΠΡΑΒΟΣ. Δε το έβγαλε ο Βίκτορας. Θα ήταν ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορερικά αν το έβγαζε ο Βίκτορας ή ΑΝ φαινόταν ότι ο Βίκτορας οπλοφορεί (εννοώ για τη διακοπή του πρωταθλήματος). ΚΑΚΟ το ένα ΚΑΚΟ και το άλλο. Που ακούστηκε να παίζουν όπλα στα γήπεδα; Αφού έχεις 10 φουσκοτους που είναι ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΟΙ να σε γλιτώσουν ακόμα και αν δεν οπλοφορούν και είσαι στη μέση του πουθενά. Γάματο το ρημάδι. Άστο σπίτι. Ή πες στους δικους σου πριν μπεις στο γήπεδο να σε ψάχνουν και αν το βρουν να το πετάνε στη θάλασσα.
αυτο λεω ρε μαγκα. αυτο λεω. αλλα πεσανε πυροβολισμοι (νομιζω ειναι καπως χειροτερο απο την απλη οπλοφορια παντως..) και δεν κουνηθηκε φυλο. Γιατι ?? μπορεις να απαντησεις??

τωρα στα υπολοιπα που λες μαζι σου.. με τετοιους ασβερκους που εχεις γυρω σου τι το θελεις το ρημαδι και το κουβαλας
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16

Έχω 319 τελικές και έχεις 299. 20 παραπάνω. Απλά έχεις καλύτερο συντελεστή γκολ/τελική.
Εσένα βαριέμαι να σε γαμήσω σήμερα. Αλλά πρόσεχε. Ο Ιβάν ΤΩΡΑ είναι που δε θα σε αφήσει να ανέβεις. Ετοιμάσου για σφάξιμο με τη Παναχαϊκή.
ΜΕ ΜΑΤΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΡΕ ΦΙΛΕ. αυτο δεν κανει διαφορα?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
αυτο λεω ρε μαγκα. αυτο λεω. αλλα πεσανε πυροβολισμοι (νομιζω ειναι καπως χειροτερο απο την απλη οπλοφορια παντως..) και δεν κουνηθηκε φυλο. Γιατι ?? μπορεις να απαντησεις??

τωρα στα υπολοιπα που λες μαζι σου.. με τετοιους ασβερκους που εχεις γυρω σου τι το θελεις το ρημαδι και το κουβαλας
σε αρεσουν οι ασβερκοι πουτανακι μου;
σε αρεσει να σε ξεκωλιαζουν;
εκει στα ξενα σε γαμανε μαυροι;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εχεις 30 περισσοτερες κ εγω ενα ματς λιγοτερο. εχω περισσοτερα γκολ απο εσενα. αρα μπορουμε να το ερμηνευσουμε ως ανικατοτητα και αστοχια των παικτων σας. επισης στο ξαναλεω σε ΟΛΑ τα υπολοιπα στατιστικα ειμαι πανω απο εσενα. εχω μονο νικες στην Τουμπα σε οσα τελειωσε το ματς δηλαδη, εχω 16 σερι ματς νικες, εχω τον 1ο σκορερ του πρωταθληματος, εχεις 319 τελικες εγω 307 (τις 30 παραπανω δεν ξερω που τις ειδες). το μονο που εχεις εσυ ειναι να λες οτι παιζεις καλυτερα απο  ολους. αν σε κανει να αισθανεσαι καλα μπορεις να το λες. απλα η πραγματικοτητα (που καταγραφεται απο τα στατιστικα) δεν συμφωνει μαζι σου. τωρα αν θελεις να αμφισβητησεις κατι
εδω εισαι
Θα με τρελλάνεις; Πέρσι που είχατε περισσότερες τελικές αλλά λιγότερα γκολ λέγατε ΠΑΛΙ ότι παίζετε καλύτερο ποδόσφαιρο γιατί δημιουργείτε περισσότερες φάσεις στα αντίπαλα καρέ. Έχεις 4 ασσίστ περισσότερες από εμένα. Έχεις ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΠΑΣΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ κτλπ. Και το βλέπω εκεί που το βλέπει και εσύ. Εγώ βλέπω 299 τελικές του ΠΑΟΚ. Εσύ τις 307 που τις είδες;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΜΕ ΜΑΤΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΡΕ ΦΙΛΕ. αυτο δεν κανει διαφορα?
Στατιστικά; Ναι. Αλλά δε μπορείς να είσαι σίγουρος πχ ότι στο ματς με τον ΟΣΦΠ θα κάνεις τελική ή θα κανεις γκολ
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Στατιστικά; Ναι. Αλλά δε μπορείς να είσαι σίγουρος πχ ότι στο ματς με τον ΟΣΦΠ θα κάνεις τελική ή θα κανεις γκολ
γαμω την κωλομαδα σου
δεν αντεξες το φαγες γαμιολη απο τον βαρελα
για 4 γκολ θα εισαι του χρονου στο χαριλαου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
στα αρχιδια μου +9 ειμαι βρε μαλακα
Με τη Παναχαϊκή με ματς λιγότερο. Κερδίζει η Παναχαϊκή και πάει στους 6 και μετά κερδίζει και εσένα και πάει στους 3. Και μετά μαλάκα ακόμα μια χρονιά στο "ερχόμαστε"
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γαμω την κωλομαδα σου
δεν αντεξες το φαγες γαμιολη απο τον βαρελα
για 4 γκολ θα εισαι του χρονου στο χαριλαου
Αν σου βάζω μόνο 4 ΟΤΑΝ και ΑΝ ανέβεις στο Χαριλάου θα είμαι άξιος της μοίρας μου
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Θα με τρελλάνεις; Πέρσι που είχατε περισσότερες τελικές αλλά λιγότερα γκολ λέγατε ΠΑΛΙ ότι παίζετε καλύτερο ποδόσφαιρο γιατί δημιουργείτε περισσότερες φάσεις στα αντίπαλα καρέ. Έχεις 4 ασσίστ περισσότερες από εμένα. Έχεις ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΠΑΣΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ κτλπ. Και το βλέπω εκεί που το βλέπει και εσύ. Εγώ βλέπω 299 τελικές του ΠΑΟΚ. Εσύ τις 307 που τις είδες;
ρε μαγκα μου.. εχουμε ματς λιγοτερο για τις τελικες πουλες. επισης
εδω δες σουτ ΕΝΤΟς ΠΕΡΙΟΧΗς εχω περισσοτερα, κατα τ'αλλα πατας περισσοτερο περιοχη. λιγοτερες αποκρουσεις (δεχομαστε λιγοτερες φασεις), περισσοτερα κλεψιματα (αυτα για την καλυτερη αμυνα) λιγοτερα γεμιμσταμα και πιο επιτυχημενα κιολας, ε τι αλλο θελεις να σου πω ? ενταξει παιζεις την καλυτερη μπαλα στην ελλαδα αλλα εχεις μαζεψει (στο χορταρι) λιγοτερους βαθμους απο μενα, δεν εχεις το ιδιο σερι νικων , εισαι 2ος σχεδον σε ολα τα θετικα στατιστικα με ματς παραπανω, αλλα παιζεις την καλυτερη μπαλα . πες πες θα το πιστεψετε κιολας.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Με τη Παναχαϊκή με ματς λιγότερο. Κερδίζει η Παναχαϊκή και πάει στους 6 και μετά κερδίζει και εσένα και πάει στους 3. Και μετά μαλάκα ακόμα μια χρονιά στο "ερχόμαστε"
σιγα μην νικησει μες τον κισαμικο βρε μαλακα εδω εχασε απο τον τελη
τωρα ειμαι +10 ρε τομαρι
κοιτα λιγο την βαθμολογια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom