Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.322
Πόντοι
2.606
Γιατί είπα εγώ ποτέ ότι ο ΟΠΑΠ δεν είναι ΚΑΙ του Μελισσανίδη; Το 33% έχει. Εγώ άλλο σε ρώτησα.
Αφού αυτό είναι. Γεννημένος στη Ρωσσία (άρα Ρώσσος) με Ποντιακή καταγωγή.
ασε ρε γρηγορακη το παπαζωτο ,νταξει μονος σου τα μαρτυρας....στο ελ μαντριγαλ προχτες κανατε την ομαδα του κοντου 5 κρικους ενα ταληρο και κανενα μμε αθλητικο δεν εβγαλε αχνα! ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΟΝ ΒΡΑΝΙΕΣ ,ΠΟΥ ΚΑΤΑΠΙΕ Ο ΤΣΟΓΛΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΑΜΠΑΚΗ ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΟΛ ΕΠΟΣ ΑΛΗΤΕΙΑΣ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΖΥΓΙΣΜΑ ΑΡΧΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΣΟΥΝΤ....ΟΥΤΕ  ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥΘΕΝΑ!
ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ...ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΓΚΟΛ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΟΦΣΑΙΝΤ,ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ,ΟΡΙΑΚΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ....ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΓΚΟΛ=ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ......
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΙΒΑΝ η αλλιως ρωσος,τσετσενος,γεωργιανος,ουζμπεκος,ρωσοποντιος ,ΕΙΧΕ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙ ΣΕ ΘΗΚΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΟΥ....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.996
Πόντοι
5.506
Ο Γιώργος Στράτος έκανε λόγο για «διακινδύνευση» του ελληνικού ποδοσφαίρου και προειδοποίησε για «ενδεχόμενο οπισθοδρόμησης»

Την πλήρη διαφωνία των μελών της Superleague για τη διακοπή του πρωταθλήματος μετέφερε στον υφυπουργό Αθλητισμού ο πρόεδρος της λίγκας Γιώργος Στράτος.


«Η διακοπή δεν ωφελεί κανέναν και σε τίποτα και ακυρώνει ό,τι θετικό έχει γίνει και ό,τι θετικό υφίσταται» είπε ο κ. Στράτος μετά τη συνάντηση με τον κ. Βασιλειάδη.
Σύμφωνα με τον ίδιο «η διακοπη θέτει σε τεράστια διακινδύνευση ολόκληρο το ελληνικό ποδόσφαιρο πέραν των οικονομικών συνεπειών επί δικαίων και αδίκων σε όλες τις ομάδες της Superleague».

[size=20pt]«Υφίσταται νόμος, πρέπει να εφαρμοστεί, υπάρχουν οι ποινές και τα αρμόδια θεσμικά όργανα» [/size]συμπλήρωσε.

Ο κ. Στράτυος προειδοποίησε ακόμη με «ενδεχόμενο οπισθοδρόμησης από τον ευκταίο στόχο» προσθέτοντας ότι [size=20pt]«μπορεί να αποτελεί απρόσμενο άλλοθι για όσους θα ήθελαν να κρυφτούν πίσω από αυτή».[/size]

«Να ξεκινήσουν άμεσα τα προωταλήματα» κατέληξε ο κ. Στράτος.






Απόλυτα σωστός σε όλα ο σεβαστός πρόεδρος της Superleague.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εγω να ρωτησω εσενα γκρεγκορυ πως παιζεις καλυτερη μπαλα εσυ οταν ο ΠΑΟΚ εχει περισσοτερα γκολ, καλυτερη αμυνα, περισσοτερες επιτυχημενες πασες, μεγαλυτερη κατοχη σχεδον σε ολα τα ματς, λιγοτερα γεμισματα (γιομες),και ο,τι αλλο θετικο ποδοσφαιρκο στατιστικο (πηγη το σαιτ της σουπερ λιγκ μπορεις να δεις την υπερχοη μας σε ΟΛΑ τα στατιστικα) και εχουμε με ελαχιστη διαφορα ιδιο αριθμο τελικων προσπαθειων και με ματς λιγοτερο. πως γινεται αυτο ρε φιλε θα μας πεις? εσυ λες παιζεις την καλυτερη μπαλα εγω ειμαι πρωτος σε ολα τα στατιστικα. εχω τρεξει σερι 16 σερι ΝΙΚΩΝ εσυ μετρας 20κατι ματς αηττητος και βαζεις και τα Χ μεσα..
Για τα γκολ σου απάντησα. Βάζεις 1 γκολ κάθε 6 τελικές ενώ εγώ 1 κάθε 8 με 9. Οι τελικές εγώ όπως το καταλαβαίνω ότι πατάω περισσότερο περιοχή από ότι εσύ. Επίσης έχω φάει 2 γκολ ΛΙΓΟΤΕΡΑ από εσένα (12 εγώ 14 εσύ). Άρα πατάω περισσότερο περιοχή από ότι εσύ, άρα δημιουργώ περισσότερο από ότι εσύ, και μου δημιουργούν λιγότερο από ότι εσένα. ΑΡΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ. Τώρα όσο για τη κατοχή. Εγώ πιστεύω το δόγμα "τι κάνεις όταν έχεις τη μπάλα". Άρα και 30% κατοχή να έχω εμένα με νοιάζει τι κάνω όταν την έχω στα πόδια μου. Γιατί προτιμώ να έχω το 30% της κατοχής και να δημιουργώ (οι τελικές είναι 30 περισσότερες) παρά να έχω το 70% και να τη πηγαίνω γύρω γύρω
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.996
Πόντοι
5.506
σωστος ο μπαροκ. γιατι ειναι γνωστο οτι σαν αξιωματικος του στρατου και σαν ιδιοκτητης σχολης οδηγων βγαζεις τοσα εκατομμυρια ωστε μπορεις να αγορασεις ενα πλοιο. ρωτα κανα φιλο σου αξιωματικο αν μπορει να παρει κατι παραπανω απο φουσκωτη βαρκα απο το τζαμπο να δεις ποσο μεσα επεσες. ξερουμε οτι δεν γουσταρεις τον ΠΑΟΚ αλλα το να ξεφτιλιζεσαι ετσι με τις μαλακιες που μας λες ειναι αστειο. Σου φαινεται λογικο πως αυτοι οι 3 που σου λεει ο γκρεγκορυ κανανε περιουσιες απο πουθενα αλλα στον ρωσσο ολα περιεργα. σε λιγο θα μας πεις οτι κοκκαλης και μελισανιδης κανανε περιουσια με το σταυρο στο χερι (ο μελ. εχει κανει και φυλακα εντομεταξυ αλλα εισαι τοσο βλακας και εμπαθης που το ξεχνας).  πραγματικα ποσο ανθρωπακι μπορει να εισαι ρε φιλε?


Έγινε τύπε, ο Ιβάναρος έκανε την περιουσία με τον ιδρώτα του και την αξία του. Στην ΤΣΑΡΙΚΗ Ρωσία. Ακούγεσαι τύπε, κλείσε να πάρω ακόμα μια γραμμή.


ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ τύπε, είστε όλοι εσείς που έχετε πέσει στα τέσσερα και κάνετε το άσπρο μαύρο για να υπερασπιστείτε τον τύπο που ΜΠΟΥΚΑΡΕ ΜΕ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟΥΣ ΣΕ ΓΗΠΕΔΟ.

Άλλα έκανε και το καλό της αυτή η φάση, το ξέραμε οτι είστε ανθρωπάκια που θέλετε να ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ, όπως "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούνε", τώρα σας ΕΜΑΘΑΝ ΟΛΟΙ πόσο ανθρωπάκια είστε.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ασε ρε γρηγορακη το παπαζωτο ,νταξει μονος σου τα μαρτυρας....στο ελ μαντριγαλ προχτες κανατε την ομαδα του κοντου 5 κρικους ενα ταληρο και κανενα μμε αθλητικο δεν εβγαλε αχνα! ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΟΝ ΒΡΑΝΙΕΣ ,ΠΟΥ ΚΑΤΑΠΙΕ Ο ΤΣΟΓΛΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΑΜΠΑΚΗ ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΟΛ ΕΠΟΣ ΑΛΗΤΕΙΑΣ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΖΥΓΙΣΜΑ ΑΡΧΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΣΟΥΝΤ....ΟΥΤΕ  ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥΘΕΝΑ!
ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ...ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΓΚΟΛ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΟΦΣΑΙΝΤ,ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ,ΟΡΙΑΚΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΗ....ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΓΚΟΛ=ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ......
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΙΒΑΝ η αλλιως ρωσος,τσετσενος,γεωργιανος,ουζμπεκος,ρωσοποντιος ,ΕΙΧΕ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙ ΣΕ ΘΗΚΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΟΥ....
Πεντακάθαρο γκολ για σένα. Εδώ και μμε της Σαλονίκης λένε για γκολ οσφάιντ.
Έλα όμως που υπάρχουν φωτό με το κουμπουρι στη θήκη μεν αλλά φάτσα φόρα και όχι κάτω από μπουφαν και μέσα σε σώβρακα.
Ο τσόγλανος που λες σε είχε μέχρι το 90 με 11 παίκτες ενώ θα έπρεπε ο Μάτος να έχει φύγει από το 10. Α! Όσο για γραμμή δες το ΝΟΒΑ που τη βάζει τη ΣΤΙΓΜΗ που φεύγει η μπάλα από το κεφάλι του παίκτη του ΠΑΟΚ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.996
Πόντοι
5.506
Χειροπιαστά από που και ως που ρε τύπε; Εδώ είναι πολύ δύσκολο να κληρωνομήσεις 5 πλοία (και μάλιστα σαπάκια) και να τα κάνεις 70 (όπως ο Μαρινάκης). Ακόμα και οι μεγάλες ναυτικές οικογένειες μετά από γενιές προσπαθειών έχουν 60 και 80 πλοία όχι σε 15 χρόνια όπως ο χοντρός. Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας;


Ρε τύπε, για τον ΟΠΛΟΦΟΡΟ ΜΑΦΙΟΖΟ ΙΓΚΝΑΤΙΕΒΙΤΣ μιλάμε εδώ, αυτός ΜΠΟΥΚΑΡΕ ΜΕ ΟΠΛΟ ΣΕ ΓΗΠΕΔΟ. Μη χάνουμε το ζήτημα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Για τα γκολ σου απάντησα. Βάζεις 1 γκολ κάθε 6 τελικές ενώ εγώ 1 κάθε 8 με 9. Οι τελικές εγώ όπως το καταλαβαίνω ότι πατάω περισσότερο περιοχή από ότι εσύ. Επίσης έχω φάει 2 γκολ ΛΙΓΟΤΕΡΑ από εσένα (12 εγώ 14 εσύ). Άρα πατάω περισσότερο περιοχή από ότι εσύ, άρα δημιουργώ περισσότερο από ότι εσύ, και μου δημιουργούν λιγότερο από ότι εσένα. ΑΡΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ. Τώρα όσο για τη κατοχή. Εγώ πιστεύω το δόγμα "τι κάνεις όταν έχεις τη μπάλα". Άρα και 30% κατοχή να έχω εμένα με νοιάζει τι κάνω όταν την έχω στα πόδια μου. Γιατί προτιμώ να έχω το 30% της κατοχής και να δημιουργώ (οι τελικές είναι 30 περισσότερες) παρά να έχω το 70% και να τη πηγαίνω γύρω γύρω
αχαχαχαχ καλα ρε γκρεγκορυ δεν θα βγαλουμε ακρη. εχουμε περισσοτερα γκολ ιδιο αριθμο τελικων αλλα εσυ το ερμηνευεις οτι πατας περισσοτερο περιοχη τι να λεμε τωρα.. οπως θελεις τα βλεπεις. εχω παραπανω κατοχη της μπαλας απο σενα σε ολα τα μας, περισσοτερες πασες αλλε συ δημιουργεις περισσοτερο απο εμενα, το ακουσαμε και αυτο..σου ξαναλεω μπες στο σαιτ της σουπερ λιγκ και μπες σε ολα τα στατιστικα να δεςι τον ΠΑΟΚ πρωτο και πες εσυ μετα οτι παιζεις καλυτερα. γιαυτο υπαρχουν τα στατιστικα για να μην βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα οπως κανεις εσυ. την κατοχη την εχεις οταν κοιτας να δημιουργησεις και να σπασεις τις αμυνες. 30 τελικες με ενα ματς λιγοτερο ο ΠΑΟΚ δεν τις λες και σουπερ διαφορα παντως.. και εμενα επισης δεν μου λενε οι τελικες κατι γιατι ειχαμε περσυ 4-5 ματς με 20 τελικες και δεν τα κερδισαμε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.996
Πόντοι
5.506
εγω να ρωτησω εσενα γκρεγκορυ πως παιζεις καλυτερη μπαλα εσυ οταν ο ΠΑΟΚ εχει περισσοτερα γκολ, καλυτερη αμυνα, περισσοτερες επιτυχημενες πασες, μεγαλυτερη κατοχη σχεδον σε ολα τα ματς, λιγοτερα γεμισματα (γιομες),και ο,τι αλλο θετικο ποδοσφαιρκο στατιστικο (πηγη το σαιτ της σουπερ λιγκ μπορεις να δεις την υπερχοη μας σε ΟΛΑ τα στατιστικα) και εχουμε με ελαχιστη διαφορα ιδιο αριθμο τελικων προσπαθειων και με ματς λιγοτερο. πως γινεται αυτο ρε φιλε θα μας πεις? εσυ λες παιζεις την καλυτερη μπαλα εγω ειμαι πρωτος σε ολα τα στατιστικα. εχω τρεξει σερι 16 σερι ΝΙΚΩΝ εσυ μετρας 20κατι ματς αηττητος και βαζεις και τα Χ μεσα..


Ρε τύπε, αυτός δεν έχει ομάδες-ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.322
Πόντοι
2.606
Για τα γκολ σου απάντησα. Βάζεις 1 γκολ κάθε 6 τελικές ενώ εγώ 1 κάθε 8 με 9. Οι τελικές εγώ όπως το καταλαβαίνω ότι πατάω περισσότερο περιοχή από ότι εσύ. Επίσης έχω φάει 2 γκολ ΛΙΓΟΤΕΡΑ από εσένα (12 εγώ 14 εσύ). Άρα πατάω περισσότερο περιοχή από ότι εσύ, άρα δημιουργώ περισσότερο από ότι εσύ, και μου δημιουργούν λιγότερο από ότι εσένα. ΑΡΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ. Τώρα όσο για τη κατοχή. Εγώ πιστεύω το δόγμα "τι κάνεις όταν έχεις τη μπάλα". Άρα και 30% κατοχή να έχω εμένα με νοιάζει τι κάνω όταν την έχω στα πόδια μου. Γιατί προτιμώ να έχω το 30% της κατοχής και να δημιουργώ (οι τελικές είναι 30 περισσότερες) παρά να έχω το 70% και να τη πηγαίνω γύρω γύρω
αρχιδια παιζεις...εχεις λιγοτερους βαθμους απο μενα ,χειροτερη αμυνα, χειροτερη επιθεση ,εχασες προχτες με καθαρο γκολ και εχω και ματς λιγοτερο....τα ειπαμε ομως ...εχεις γατο εκει που πρεπει και σε φυλαει απο τις κακοτοπιες...ο δικος μου μοιραζει θεσεις, λεφτα, προνομια, σε αμπαλους αυλοκορακες, την ωρα που ο δικος δινει πονο εκει που πρεπει και τον τρεμουν ολοι!οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι ,ο χτεσινος τυχαρπαστος μολις  ειδε την μπαλα στα διχτυα στο 90 εψαχνε να βρει τρυπα να κρυφτει μολις σκεφτηκε το μελλον του....και βεβαια χεσμενος τα εκανε πουτανα ολα!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Έγινε τύπε, ο Ιβάναρος έκανε την περιουσία με τον ιδρώτα του και την αξία του. Στην ΤΣΑΡΙΚΗ Ρωσία. Ακούγεσαι τύπε, κλείσε να πάρω ακόμα μια γραμμή.


ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ τύπε, είστε όλοι εσείς που έχετε πέσει στα τέσσερα και κάνετε το άσπρο μαύρο για να υπερασπιστείτε τον τύπο που ΜΠΟΥΚΑΡΕ ΜΕ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟΥΣ ΣΕ ΓΗΠΕΔΟ.

Άλλα έκανε και το καλό της αυτή η φάση, το ξέραμε οτι είστε ανθρωπάκια που θέλετε να ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ, όπως "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούνε", τώρα σας ΕΜΑΘΑΝ ΟΛΟΙ πόσο ανθρωπάκια είστε.
ρε βλακα μαθε να διαβαζεις εκτος κ αν εισαι περαν απο ηλιθιος και αγραμματος. κανεις δεν τον υπαρασπισε πανιβλακα. εσυ βγαζεις λαδι και ξεπλενεις τους υπολοιπους μαφιοζους και σου φαινεται και λογικο το πως το κανανε περιουσια. ηλιθιε εμεις λεμε οτι ολοι ιδιοι ειναι εσυ εσπευσες να μας βγαλεις αγιους τον σωκρατη τον τιγρη και τον καπετανιο. ανθρωπακι εισαι γιατι βγαζει εμπαθια και υποκειμενικοτητα, ανθρωπακι εισαι γιατι οταν ισχυε "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούνε" αλλα τωρα που δεν ισχυει αυτο θυμηθηκες την βρωμα. προσκυνημενος εισαι ρε μια ζωη ανθρωπακι και μας λες οτι μπορεις να αγορασεις πλοιο απο μισθο αξιωματικου του στρατου τι να λεμε τωρα. σου λεω αν δεν παιρνεις 20ρικο τραβα να αυτοκτονησεις
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.996
Πόντοι
5.506
αρχιδια παιζεις...εχεις λιγοτερους βαθμους απο μενα ,χειροτερη αμυνα, χειροτερη επιθεση ,εχασες προχτες με καθαρο γκολ και εχω και ματς λιγοτερο....τα ειπαμε ομως ...εχεις γατο εκει που πρεπει και σε φυλαει απο τις κακοτοπιες...ο δικος μου μοιραζει θεσεις, λεφτα, προνομια, σε αμπαλους αυλοκορακες, την ωρα που ο δικος δινει πονο εκει που πρεπει και τον τρεμουν ολοι!οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι ,ο χτεσινος τυχαρπαστος μολις  ειδε την μπαλα στα διχτυα στο 90 εψαχνε να βρει τρυπα να κρυφτει μολις σκεφτηκε το μελλον του....και βεβαια χεσμενος τα εκανε πουτανα ολα!


Και δεν έχει και ΟΠΛΑ, να τα λέμε και αυτά.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ρε βλακα μαθε να διαβαζεις εκτος κ αν εισαι περαν απο ηλιθιος και αγραμματος. κανεις δεν τον υπαρασπισε πανιβλακα. εσυ βγαζεις λαδι και ξεπλενεις τους υπολοιπους μαφιοζους και σου φαινεται και λογικο το πως το κανανε περιουσια. ηλιθιε εμεις λεμε οτι ολοι ιδιοι ειναι εσυ εσπευσες να μας βγαλεις αγιους τον σωκρατη τον τιγρη και τον καπετανιο. ανθρωπακι εισαι γιατι βγαζει εμπαθια και υποκειμενικοτητα, ανθρωπακι εισαι γιατι οταν ισχυε "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούνε" ελεγες αλλα και οτι ο θειος σας γλενταει, η δεν ελεγες τιποτα κ ητανε ολ ακαλα, αλλα τωρα που δεν ισχυει αυτο θυμηθηκες την βρωμα. προσκυνημενος εισαι ρε μια ζωη ανθρωπακι και μας λες οτι μπορεις να αγορασεις πλοιο απο μισθο αξιωματικου του στρατου τι να λεμε τωρα. σου λεω αν δεν παιρνεις 20ρικο τραβα να αυτοκτονησεις
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.996
Πόντοι
5.506
ρε βλακα μαθε να διαβαζεις εκτος κ αν εισαι περαν απο ηλιθιος και αγραμματος. κανεις δεν τον υπαρασπισε πανιβλακα. εσυ βγαζεις λαδι και ξεπλενεις τους υπολοιπους μαφιοζους και σου φαινεται και λογικο το πως το κανανε περιουσια. ηλιθιε εμεις λεμε οτι ολοι ιδιοι ειναι εσυ εσπευσες να μας βγαλεις αγιους τον σωκρατη τον τιγρη και τον καπετανιο. ανθρωπακι εισαι γιατι βγαζει εμπαθια και υποκειμενικοτητα, ανθρωπακι εισαι γιατι οταν ισχυε "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούνε" αλλα τωρα που δεν ισχυει αυτο θυμηθηκες την βρωμα. προσκυνημενος εισαι ρε μια ζωη ανθρωπακι και μας λες οτι μπορεις να αγορασεις πλοιο απο μισθο αξιωματικου του στρατου τι να λεμε τωρα. σου λεω αν δεν παιρνεις 20ρικο τραβα να αυτοκτονησεις


Είσαι χαζός και δεν το ξέρεις.

ΟΧΙ ΧΑΖΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ. Χέσε τις περιουσίες και πως τις έκαναν.


[size=60pt]ΜΠΗΚΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΟΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ;[/size]
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Και δεν έχει και ΟΠΛΑ, να τα λέμε και αυτά.
σωστα ο αγιος τιγρης (που εκανε κατι λαθρεμπορια πετρελαιου, εκανε φυλακη κ ειναι κολληταρι του σαμαρα) με το σταυρο στο χερι ειναι. λεω να ανοιξω σχολη οδηγων εγω μπας και βγαλω φραγκα να παρω κανα καραβι , θελεις να χωθεις συναιτερος ρε μπαροκ γιατι αποτι μας λες θα βγαλουμε πολλα λεφτα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Είσαι χαζός και δεν το ξέρεις.

ΟΧΙ ΧΑΖΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ. Χέσε τις περιουσίες και πως τις έκαναν.


[size=60pt]ΜΠΗΚΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΟΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ;[/size]
καπετανιος σου λεει κατι ?? πυροβολισμοι στην φιλαδελφεια?? πυροβολισμοι λεμε ε νομιζω εχει καποια διαφορα απο το να το εχεις το κουμπουρι στη ζωνη. για σενα προφανως δεν θα εχει οι σφαιρες που φυγανε εκει κατω ειναι "καλες". το να λες εσυ ρε για χαζομαρα με τις πιπες που αραδιαζεις σε καθε ποστ ειναι τολιγοτερο αστειο παντως. σκεψου το σοβαρα αυτο που δεν σου ειπα. αν δεν παιρνεισ 20ρικο γι ααυτα πουλες τοτε εισαι κακομοιρος τελειως μαγκα μου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αρχιδια παιζεις...εχεις λιγοτερους βαθμους απο μενα ,χειροτερη αμυνα, χειροτερη επιθεση ,εχασες προχτες με καθαρο γκολ και εχω και ματς λιγοτερο....τα ειπαμε ομως ...εχεις γατο εκει που πρεπει και σε φυλαει απο τις κακοτοπιες...ο δικος μου μοιραζει θεσεις, λεφτα, προνομια, σε αμπαλους αυλοκορακες, την ωρα που ο δικος δινει πονο εκει που πρεπει και τον τρεμουν ολοι!οταν λεμε ολοι εννοουμε ολοι ,ο χτεσινος τυχαρπαστος μολις  ειδε την μπαλα στα διχτυα στο 90 εψαχνε να βρει τρυπα να κρυφτει μολις σκεφτηκε το μελλον του....και βεβαια χεσμενος τα εκανε πουτανα ολα!
Έχω περισσότερους βαθμούς από εσένα. Καλώς κακώς το ματς με τον ΟΣΦΠ το έχασες από δικό σου ΠΑΠΑΡΑ. Ας του έκοβε τ αρχίδια ο δικός σου όπως έκανε ο γάτος στον παπάρα που άναψε καπνογόνο και έπαιξα το ματς με τον Ατρόμητο κεκλεισμένων και το έχασα. Από τότε ΕΝΑΣ πήγε να ανάψει καπνογόνο στη μαθητική εξέδρα και από τότε η τύχη του αγνοείται.
Έχω περισσότερες τελικές από εσένα ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ γκολ από εσένα. Έχω δεχθεί 12 γκολ και έχεις δεχθεί 14. Άρα έχω ΚΑΛΥΤΕΡΗ άμυνα από εσένα (στον πίνακα που λέει ΓΚ σημαίνει Γκολ Κατα και αυτός που έχει τα λιγότερα είναι καλύτερος. Το λέω γιατί μπορεί να μπερδεύεσαι).
Και ναι φοβήθηκε ο Κομίνης τον γάτο που ήταν 700 χιλιόμετρα μακρία και όχι τον δικό σας που μπήκε με το κουμπούρι μέσα. Για από το φόβο του έδωσε οφσάιντ στη ροή του αγώνα αλλά μετά μάλλον όταν μπήκε στα αποδυτήρια τον ηρέμησαν οι του ΠΑΟΚ γι αυτό έγραψε ότι το παιχνίδι ΠΡΙΝ διακοπεί ήταν 1-0 υπέρ του ΠΑΟΚ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.996
Πόντοι
5.506
καπετανιος σου λεει κατι ?? πυροβολισμοι στην φιλαδελφεια?? πυροβολισμοι λεμε ε νομιζω εχει καποια διαφορα απο το να το εχεις το κουμπουρι στη ζωνη. για σενα προφανως δεν θα εχει οι σφαιρες που φυγανε εκει κατω ειναι "καλες". το να λες εσυ ρε για χαζομαρα με τις πιπες που αραδιαζεις σε καθε ποστ ειναι τολιγοτερο αστειο παντως. σκεψου το σοβαρα αυτο που δεν σου ειπα. αν δεν παιρνεισ 20ρικο γι ααυτα πουλες τοτε εισαι κακομοιρος τελειως μαγκα μου


Εντάξει, καλά που δεν τον υπερασπίζεσαι. Αφού κάποτε ακούσαμε μας είπαν είδαμε οτι ακούστηκαν πυροβολισμοί = ας μπαίνουμε και μέσα στο γήπεδο.  :jerking:


Θα ζητήσει συγνώμη, λέει.

Όοοοοοχι καριολάκια, θα πάει να ΠΑΡΑΔΩΘΕΙ, έστω κι ας κρυβόταν για να περάσει το αυτόφωρο και θα ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ να ΕΦΑΡΜΟΣΤΟΥΝ ΟΙ ΝΟΜΟΙ. Να μας ταράξετε στη νομιμότητα της εξυγίανσας.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
καπετανιος σου λεει κατι ?? πυροβολισμοι στην φιλαδελφεια?? πυροβολισμοι λεμε ε νομιζω εχει καποια διαφορα απο το να το εχεις το κουμπουρι στη ζωνη. για σενα προφανως δεν θα εχει οι σφαιρες που φυγανε εκει κατω ειναι "καλες". το να λες εσυ ρε για χαζομαρα με τις πιπες που αραδιαζεις σε καθε ποστ ειναι τολιγοτερο αστειο παντως. σκεψου το σοβαρα αυτο που δεν σου ειπα. αν δεν παιρνεισ 20ρικο γι ααυτα πουλες τοτε εισαι κακομοιρος τελειως μαγκα μου
Πυροβολισμοί στη Φιλαδέλφεια υποθέτω ότι αναφέρεσαι στο μέμπερς κλαμπ. Απλά για να ξέρεις το όπλο το έβγαλε ο μπράβος του Βίκτορα Μητρόπουλου που ήταν πρόεδρος της ΕΠΑΕ (της σημερινής σουπερ λίγκας) που τον είχε διορίσει ο ΟΣΦΠ. Για να τα λέμε σωστά. ΚΑΝΕΝΑΣ της ΑΕΚ δεν έβγαλε το όπλο για να πυροβολήσει.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Έχω περισσότερους βαθμούς από εσένα. Καλώς κακώς το ματς με τον ΟΣΦΠ το έχασες από δικό σου ΠΑΠΑΡΑ. Ας του έκοβε τ αρχίδια ο δικός σου όπως έκανε ο γάτος στον παπάρα που άναψε καπνογόνο και έπαιξα το ματς με τον Ατρόμητο κεκλεισμένων και το έχασα. Από τότε ΕΝΑΣ πήγε να ανάψει καπνογόνο στη μαθητική εξέδρα και από τότε η τύχη του αγνοείται.
Έχω περισσότερες τελικές από εσένα ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ γκολ από εσένα. Έχω δεχθεί 12 γκολ και έχεις δεχθεί 14. Άρα έχω ΚΑΛΥΤΕΡΗ άμυνα από εσένα (στον πίνακα που λέει ΓΚ σημαίνει Γκολ Κατα και αυτός που έχει τα λιγότερα είναι καλύτερος. Το λέω γιατί μπορεί να μπερδεύεσαι).
Και ναι φοβήθηκε ο Κομίνης τον γάτο που ήταν 700 χιλιόμετρα μακρία και όχι τον δικό σας που μπήκε με το κουμπούρι μέσα. Για από το φόβο του έδωσε οφσάιντ στη ροή του αγώνα αλλά μετά μάλλον όταν μπήκε στα αποδυτήρια τον ηρέμησαν οι του ΠΑΟΚ γι αυτό έγραψε ότι το παιχνίδι ΠΡΙΝ διακοπεί ήταν 1-0 υπέρ του ΠΑΟΚ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ρε γκρεγκο μην γινεσαι μπαροκ. σε βαθμους σε ματς που γινανε στο χορταρι κ οχι στα δικαστηρια εισαι απο κατω τι να κανουμε τωρα.. και σε ολα τα στατιστικα εισαι απο κατω. εξηγησε μου πως δημιουργεις πεισσοτερο ομως οταν ο ΠΑΟΚ εχει μεγαλυτερη κατοχη, περισσοτερες πασες. αυτο ποδοσφαιρικα δεν ισχυει φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom