Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τα στοιχειωδη συμβουλεψε ο δικηγορος του. Κρυψου μεχρι να παρελθει το αυτοφωρο και μετα βγες και κλαψε λιγο, θα πεισουμε μερικους που θελουν να πειστούν, θα καταγγειλουμε και την πουτανα της Αθηνα, δεν χρειαζομαστε τιποτα αλλο.

Ποσο προβλεψιμα καποια πραγματα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
φιλε μου μιλαω για ματς στο χορταρι εγω προσωπικα κ οχι για αυτα τα 2 ματς. τωρα αν μετα απο αυτα που γινανε νομιζεις οτι πλεον μας νοιαζει τι θα γινει και ποιος εχει κερδισει αυτο το ματς νομιζω κανεις οικτρο λαθος.
Σόρρυ έχεις δίκιο. Λάθος δικός μου υπολογισμός. Με νίκη με τον ΟΣΦΠ και Χ μεταξύ μας είσαι 1 πάνω.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Τα στοιχειωδη συμβουλεψε ο δικηγορος του. Κρυψου μεχρι να παρελθει το αυτοφωρο και μετα βγες και κλαψε λιγο, θα πεισουμε μερικους που θελουν να πειστούν, θα καταγγειλουμε και την πουτανα της Αθηνα, δεν χρειαζομαστε τιποτα αλλο.

Ποσο προβλεψιμα καποια πραγματα.
πουτανες αδελφε
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Και εγώ σου λέω. Και ο ΟΣΦΠ πριν το ματς τον είχε ΣΙΓΟΥΡΟ τον ΠΑΟ για 2-0. Αλλά μετά το ματς 1-1. Τα ντέρμπι είναι περίεργα. Ένα τσαφ να έκανες, μια στραβή κάτι το έφαγες το γκολ και άντε βάλε μετά με το πούλμαν μπροστά. Και όχι δε θα είχες περισσίτερους βαθμούς ακόμα και αν κερδιζες τον ΟΣΦΠ. Θα είχαμε τους ίδιους (με Χ στο μεταξύ μας) 53. Μόνο που εγώ σε κεδισα στο ΟΑΚΑ και άρα είμαι στην ισοβαθμία πρώτος.
ισχυει ρε αλλα οι γαυροι με την ομαδα που εχουνε φετος αιθεροβατουσαν αισχρα νομιζοντας οτι εχουνε ευκολα αυτον τον παο. εμεις μεχρι τοτε δειχναμε σε καλυτερη κατασταση και μομεντουμ απο τον γαυρο και γιαυτο η ολη αισιοδοξια. δυστυχως δεν θα μαθουμε ποτε
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
ισχυει ρε αλλα οι γαυροι με την ομαδα που εχουνε φετος αιθεροβατουσαν αισχρα νομιζοντας οτι εχουνε ευκολα αυτον τον παο. εμεις μεχρι τοτε δειχναμε σε καλυτερη κατασταση και μομεντουμ απο τον γαυρο και γιαυτο η ολη αισιοδοξια. δυστυχως δεν θα μαθουμε ποτε
ξες και τετοιες λεξεις βρε αγραμματε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Υπέρ του Ιβάν Σαββίδ, για τη χθεσινή του εμφάνιση με όπλο στον αγωνιστικό χώρο της Τούμπας, τάχθηκε με ανάρτησή του στο Instagram ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος.

Ο ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ Παναθηναϊκός, ανέβασε μια φωτογραφία του μεγαλομετόχου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και έγραψε:

«Όταν έχεις ρίξει καμιά κατοστάρα στην ομάδα και σε κλέβουν από παντού, κάθε αντίδραση, ακόμα και οι λανθασμένες, είναι δικαιολογημένες... Edit : (Τα περσινά κοροϊδιλίκια του παοκ δεν έχουν καμιά σχέση..εχθές κλέψανε πεντακάθαρο γκολ του παοκ) και όπως γράφω η αντίδραση είναι λανθασμένη αλλά δικαιολογημένη...όσοι διαβάζετε ότι θέλετε είναι δικαίωμα σας».

Φυσικά, πολλοί ήταν αυτοί που έσπευσαν να σχολιάσουν αρνητικά τη δήλωση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου λέγοντας πως ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού «είναι λάθος».



Πηγή: Υπέρ του Σαββίδη ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος -«Respect στον Ιβάν» | iefimerida.gr
Κατσε να πεθανει ο γερο Γιαννακοπουλος και αυτο το μομολο θα τα καταστρεψει ολα.

"Οσοι διαβαζετε οτι θελετε", μιλαμε για πληρες νοημα, το παιδι δεν ειναι καλα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ω ναι τύπε, φυσικά σας νοιαζει...
καποιους σιγουρα. εδω καποιο παιρνουνε στα σοβαρα και την μπαλα στην ελλαδα.. μιλαω για τους νορμαλ που θελω να πιστευω οτι ειναι η πλειοψηφια..
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Ο μαρινακης κατηγορειται για το noor1 ο μελισαν καταδικαστηκε για λαθρεμποριο το ιδιο και ο προεδρος του ατρομητου.Ο κοσκωτας καιο σαλιαρελης καταδικαστηκαν για το σκανδαλο της τραπεζας κρητης.
Αλεξ αν αυτα τα βαζεις στην ιδια ζηγαρια με ενα ατομο σε μια κατασταση που οι δικηγοροι το λενε εν βρασμω ψυχης μπηκε μεσα σε γηπεδο παρανομα...Μαλλον κατι δεν παει καλ με σενα.
Τύπε η συγνωμη ειναι λιγο φθηνη οταν λεγεται ΜΕΤΑ το περας του αυτοφωρου.
Οποιος εχει μεταμεληθει ειλικρινα παραδινεται αμεσως και δεν κρυβεται για να μιλησει δεκα λεπτα μετα το περας του αυτοφωρου.
Αλλού αυτα.
Τους γαβρους μου θυμιζεις, που το 1988 ελεγαν "να συσπειρωθουμε γυρω απο τον Προεδρο που τον κυνηγανε ολοι" (τον Κοσκωτα).
Εκει εχετε φτασει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ο μαρινακης κατηγορειται για το noor1 ο μελισαν καταδικαστηκε για λαθρεμποριο το ιδιο και ο προεδρος του ατρομητου.Ο κοσκωτας καιο σαλιαρελης καταδικαστηκαν για το σκανδαλο της τραπεζας κρητης.
Αλεξ αν αυτα τα βαζεις στην ιδια ζηγαρια με ενα ατομο σε μια κατασταση που οι δικηγοροι το λενε εν βρασμω ψυχης μπηκε μεσα σε γηπεδο παρανομα...Μαλλον κατι δεν παει καλ με σενα.
Τύπε ειμαι σε μια ηλικια πλεον, που οι συμψηφισμοι δεν μου λενε τιποτα.

Αρα λοιπον το συμπερασμα σου ειναι να αφησουμε τον Σαββιδη να κυκλοφορει με τα κουμπουρια στη σεντρα, επειδη πριν 23 χρονια ο Μελισσανιδης κατηγορηθηκε για λαθρεμποριο.
Δεν στεκει, δεν το καταλαβαινεις?

Οσο για τους "βρασμους ψυχης" αστο ρε φίλε.
Οποιος εχει νευρα να παιρνει ζαναξ.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Εχεις αντιληφθει οτι οι ΠΑΟΚτζηδες πιστευουν οτι εχουν κερδισει το ματς με την ΑΕΚ, οτι η ΑΕΚ θα φαει μειον 3 και οτι θα ξαναπαιξουν με τον Ολυμπιακο?

Δηλαδη πιστευουν οτι εχουν 55 βαθμους, η ΑΕΚ 51, ο Ολυμπιακος 47 και μενει και το παιχνιδι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακος.
ενημερωτικα ,αυτο ακριβως θα επρεπε να ισχυει σημερα ,αλλα για λογους καθαρα μη ποδοσφαιρικους η ομαδα του ΠΑΟΚ ειναι με την πλατη στον τοιχο....και βεβαια δεν μπορεις να φανταστεις σε τι πιεση βραζει το καζανι σημερα, για ολο τον οχετο πουστιας και πεστοσυννεφουλιασης των δηθεν αντικειμενικων,αλλα συντομα θα το διτε ολοι...ενημερωτικα παλι το ατσαλι οσο το χτυπας σκληραινει.....δεν βλεπω την ωρα να ξαναρχισει το πιασμενο πρωταθλημα απο τον χαλιφη του λιντ ιβαν και να μας ξαναστησουν με κανα κουμασι ...μπορει να μην ειναι κορδελα η διαιτητης καρμανιολα,αλλα ειμαι σιγουρος πως μπορουν να μας εκπληξουν με την ευφευρετικοτητα στις πουστιες.....δεν βλεπω την ωρα ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΟ ΟΑΚΑ!
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
σκουπιδι στειλε μου το λογαριασμο σου να σου στειλω κανα φραγκο να φας καμια τυροπιτα ρε
οτι ωρα θελω σε πουλαω και σε αγοραζω βρε καημενε ΥΠΑΛΛΑΚΟ
δοξα τον θεο που δεν υπηρξα υπαλληλος
γαμω την σκατοζωη που κανεις στις φαμπρικες
ζηλευεις που δεν εισαι ελλαδα καημενε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ενημερωτικα ,αυτο ακριβως θα επρεπε να ισχυει σημερα ,αλλα για λογους καθαρα μη ποδοσφαιρικους η ομαδα του ΠΑΟΚ ειναι με την πλατη στον τοιχο....και βεβαια δεν μπορεις να φανταστεις σε τι πιεση βραζει το καζανι σημερα, για ολο τον οχετο πουστιας και πεστοσυννεφουλιασης των δηθεν αντικειμενικων,αλλα συντομα θα το διτε ολοι...ενημερωτικα παλι το ατσαλι οσο το χτυπας σκληραινει.....δεν βλεπω την ωρα να ξαναρχισει το πιασμενο πρωταθλημα απο τον χαλιφη του λιντ ιβαν και να μας ξαναστησουν με κανα κουμασι ...μπορει να μην ειναι κορδελα η διαιτητης καρμανιολα,αλλα ειμαι σιγουρος πως μπορουν να μας εκπληξουν με την ευφευρετικοτητα στις πουστιες.....δεν βλεπω την ωρα ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΟ ΟΑΚΑ!

Τύπε καλο το οπαδιλίκι, αλλά να μιλας για οχετο πουστιας και στησιματος σε βαρος του ΠΑΟΚ, οταν παιρνεις τους 3 βαθμους τα μεσανυχτα και σφραγιζεις εισιτηρια Κυριακη, παραπάει.

Στο κατω κατω η ΑΕΚ δεν φταιει σε τιποτα για οσα εγιναν και επεδειξε απιστευτο ηθος και ψυχραιμια.
Ενω εσεις συνεχιζετε να εξευτελιζεστε.
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Παλι εισαι λαθος ΑΛεξ.Μελισαν κοσκωτας σαλιαρελης ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ ΦΥΛΑΚΗ.Καλα αν μπει στο σπιτι σου καποιος και παει να πειραξει τους δικους σου και τον καθαρισεις θα σου στελνω ζαναξ στην φυλακη.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
οτι ωρα θελω σε πουλαω και σε αγοραζω βρε καημενε ΥΠΑΛΛΑΚΟ
δοξα τον θεο που δεν υπηρξα υπαλληλος
γαμω την σκατοζωη που κανεις στις φαμπρικες
ζηλευεις που δεν εισαι ελλαδα καημενε
Τι επαγγελμα ειναι ρε αλανι ο υπαλλακος?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Παλι εισαι λαθος ΑΛεξ.Μελισαν κοσκωτας σαλιαρελης ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ ΦΥΛΑΚΗ.Καλα αν μπει στο σπιτι σου καποιος και παει να πειραξει τους δικους σου και τον καθαρισεις θα σου στελνω ζαναξ στην φυλακη.
Α μπηκαν φυλακη. Μαλιστα. Ο δικος σας αρα πρεπει να μπει κι αυτος?
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
οτι ωρα θελω σε πουλαω και σε αγοραζω βρε καημενε ΥΠΑΛΛΑΚΟ
δοξα τον θεο που δεν υπηρξα υπαλληλος
γαμω την σκατοζωη που κανεις στις φαμπρικες
ζηλευεις που δεν εισαι ελλαδα καημενε
χααχαχαχ αν για σενα το ταβανι σου ειναι οι φαμπρικες καρμοιρη δεν σημαινει οτι ολοι ειμαστε στην ιδια μοιρα (αξιοσεβαστη φυσικα η φαμπρικα). τη ζωαρα που κανω δεν την φτανεις βρε καημενε ουτε με κυαλια. ναι ζηλευω τυπε που δεν ζω σε ενα μπουρδελο απο ολες τις αποψεις και να με ψειριζει φορους ο αλεξης κ ο καθε αλεξης ακομα κ οταν αναπνεω ταγαρι ε ταγαρι. δεν ζηλευω καθολου οσο υπαρχουν στην χωρα ανθρωποειδη σαν εσενα τυπε μου απο μακρα κ αγαπημενοι
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
:grin: :grin: :grin: :grin:Εχει καταδικαστει για κατι και κυκλοφορει ελευθερος και δεν το ξερω;;;;;;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τι επαγγελμα ειναι ρε αλανι ο υπαλλακος?
τι τον μιλας σοβαρα ρε? παιρνει μαξ ενα 400αρι και λεει για το τι ζωη μπορει να κανω εγω στο εξωτερικο που οποιος εφυγε απο ελλαδα σωθηκε. δεν ειναι υπαλληλακος λεει ο καρμοιρης. κανα περιπτερο θα εχει και θα την εχει δει επιχειρηματιας ο τυπος
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Τύπε καλο το οπαδιλίκι, αλλά να μιλας για οχετο πουστιας και στησιματος σε βαρος του ΠΑΟΚ, οταν παιρνεις τους 3 βαθμους τα μεσανυχτα και σφραγιζεις εισιτηρια Κυριακη, παραπάει.

Στο κατω κατω η ΑΕΚ δεν φταιει σε τιποτα για οσα εγιναν και επεδειξε απιστευτο ηθος και ψυχραιμια.
Ενω εσεις συνεχιζετε να εξευτελιζεστε.
εδω και 2μερες ειμαι της αποψης πως πλεον δεν προκειται για οπαδιλικι,ουτε ειναι στο οπαδικο βεληνεκες το νταραβερι...το σκεφτομουν καιρο αλλα ελεγα τυχαια περιστατικα...πλεον ομως και βλεποντας τις μεθοδευσεις, εχω κρινει πως προκειται για σαφες-ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ ΜΗΝΥΜΑ...ΙΒΑΝ ΔΡΟΜΟ ΔΕ ΧΩΡΑΣ ΕΔΩ.....βεβαια "τυχαινει" να εχει τον ΠΑΟΚ και τα πραγματα θα περιπλακουν πολυ γι αυτους που προσπαθουν να τον διωξουν απο τα ποδια τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom