Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
183
Like
330
Πόντοι
21
Έπρεπε να πας από κοντά; Μπαμ κάνει από τις φωτογραφίες !
Μα τίποτα δεν σας έχω μάθει πχιά ; (ΛΟΛ)
Αστο φιλε σ αυτην εχω παει τη πρωτη μερα που ηρθε στην ελλαδα , για πρωτη φορα και με αλλες φωτο. Ητοι το καλοκαιρι του 2023.
Προσοχη παιδια μπορει να πειραζουν και τα video.
Επισης παντα υπαρχει μια εξαιρεση που επιβαιβεωνει το κανονα ! Αυτη εδω που εχει πειραξει τις φωτο τοσο πολυ και ειναι σαν εκτρωμα, ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ! Πολυ ομορφη και σεξουαλικη. Δεν την εχω παρει αλλα προμοταρει κανα δυο πανασχημες και τη πετυχα δυο φορες, πηγα να τη βουτηξω. Αλλη κλαση. Εβγαινε παλια ως Daniel Diniz , τσαγκαρολα 8. Το εχει δει τωρα εισαγωγεας απο βραζιλια

 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
543
Like
1.891
Πόντοι
206
Αστο φιλε σ αυτην εχω παει τη πρωτη μερα που ηρθε στην ελλαδα , για πρωτη φορα και με αλλες φωτο. Ητοι το καλοκαιρι του 2023.
Προσοχη παιδια μπορει να πειραζουν και τα video.
Επισης παντα υπαρχει μια εξαιρεση που επιβαιβεωνει το κανονα ! Αυτη εδω που εχει πειραξει τις φωτο τοσο πολυ και ειναι σαν εκτρωμα, ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ! Πολυ ομορφη και σεξουαλικη. Δεν την εχω παρει αλλα προμοταρει κανα δυο πανασχημες και τη πετυχα δυο φορες, πηγα να τη βουτηξω. Αλλη κλαση. Εβγαινε παλια ως Daniel Diniz , τσαγκαρολα 8. Το εχει δει τωρα εισαγωγεας απο βραζιλια

Σε τι ποσό είχατε συμφωνήσει; Με αυτή που έφυγες όταν την είδες εννοώ, γιατί στο distintas έχει 300 και θα τρελαθούμε.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
721
Κριτικές
24
Like
2.346
Πόντοι
496
Αστο φιλε σ αυτην εχω παει τη πρωτη μερα που ηρθε στην ελλαδα , για πρωτη φορα και με αλλες φωτο. Ητοι το καλοκαιρι του 2023.
Προσοχη παιδια μπορει να πειραζουν και τα video.
Επισης παντα υπαρχει μια εξαιρεση που επιβαιβεωνει το κανονα ! Αυτη εδω που εχει πειραξει τις φωτο τοσο πολυ και ειναι σαν εκτρωμα, ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ! Πολυ ομορφη και σεξουαλικη. Δεν την εχω παρει αλλα προμοταρει κανα δυο πανασχημες και τη πετυχα δυο φορες, πηγα να τη βουτηξω. Αλλη κλαση. Εβγαινε παλια ως Daniel Diniz , τσαγκαρολα 8. Το εχει δει τωρα εισαγωγεας απο βραζιλια

Με αυτήν έχω πάει και εγώ πέρυσι ως Daniel Diniz στην Β.Αλεξανδρου (Καισαριανή)
Δεν ήταν άσχημα αλλά οκ για μιά φορά...
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
183
Like
330
Πόντοι
21
Σε τι ποσό είχατε συμφωνήσει; Με αυτή που έφυγες όταν την είδες εννοώ, γιατί στο distintas έχει 300 και θα τρελαθούμε.
στα 60 ευρω .
Φιλε μου δε τα κοιταω εγω αυτα , δηλ τι τιμες γραφει η καθεμια. Στη συζητηση του whatsapp καταλαβαινεις ποσο ζηταει αλλα και ποσο αναγκη το εχει.
Εξαλλου εγω κανω τη προσφορα μου, αν δεν της αρεσει , στη χειροτερη θα αρνηθει. Ιδιως οταν δεν εχω ξαναπαει ή οταν ειμαι ψιλιασμενος οτι εχει πειραγμενες φωτο.
π.χ οταν ειναι απ τη βενεζουελα που ο Μαδουρο δινει μισθο 30 ευρω το μηνα,θα τη παζαρεψεις στεγνα στα 60 για να μη πω 50. Αν πει οχι για μενα σημαινει οτι μαλλον βαριεται. Δηλ και 200 να της δωσεις δε θα κανει σωστα αυτο που θελεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
183
Like
330
Πόντοι
21
Με αυτήν έχω πάει και εγώ πέρυσι ως Daniel Diniz στην Β.Αλεξανδρου (Καισαριανή)
Δεν ήταν άσχημα αλλά οκ για μιά φορά...
Πες μια γνωμη, ειναι οπως στις φωτο που βγαζει? τι δε σου αρεσε?
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
183
Like
330
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
183
Like
330
Πόντοι
21
Ακριβώς, γιαυτο ποτέ δε δινεις γλωσσόφιλα σε μια εκδιδόμενη...ουτε ακάποτες πίπες...δεν ξέρεις τι κουβαλάνε και οτι μικρόβιο και βακτήριο έχουν θα στο δώσουν σε σένα...πριν έπαιρνε πιπες από κάποιον αλλο χωρις καπότα, έγλυφε τον κωλάντερο κάποιου αλλου με τα βακτήρια που κυκλοφορουν στη τρυπα, έπινε τα χύσια κάποιου αλλου....και ολα αυτά θα τα πάρεις εσυ με το γλωσσόφιλο και με το να την αφήσεις να σε γλύψει χωρις καπότα ή να τη γλύψεις εσυ χωρις καπότα...
Επίσης βλέπω αρκετές βραζιλιάνες τρανσ να ανεβάζουν φωτογραφίες με ακάποτα γαμήσια στο twitter, only fans κτλπ...ένας θεός ξέρει τι θα κουβαλάνε...
ενταξει δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα και τοσο ευκολο να κολλησεις. Προυποθεση βεβαια ειναι να εχεις αντισωματα για την ηπατιτιδα Β , ητοι να εχεις εμβολιαστει με το engerix στις τρεις δοσεις . Τα υπολοιπα δεν ειναι τοσο τραγικα ή τελος παντων δε μεταδιδονται τοσο ευκολα.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
721
Κριτικές
24
Like
2.346
Πόντοι
496
Πες μια γνωμη, ειναι οπως στις φωτο που βγαζει? τι δε σου αρεσε?
Δεν θυμάμαι να είχε μεγάλη διαφορά από κοντά ... έχει περάσει καιρός όμως, πάντως ήταν συμπαθητική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom