Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
176
Like
320
Πόντοι
21
Έπρεπε να πας από κοντά; Μπαμ κάνει από τις φωτογραφίες !
Μα τίποτα δεν σας έχω μάθει πχιά ; (ΛΟΛ)
Αστο φιλε σ αυτην εχω παει τη πρωτη μερα που ηρθε στην ελλαδα , για πρωτη φορα και με αλλες φωτο. Ητοι το καλοκαιρι του 2023.
Προσοχη παιδια μπορει να πειραζουν και τα video.
Επισης παντα υπαρχει μια εξαιρεση που επιβαιβεωνει το κανονα ! Αυτη εδω που εχει πειραξει τις φωτο τοσο πολυ και ειναι σαν εκτρωμα, ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ! Πολυ ομορφη και σεξουαλικη. Δεν την εχω παρει αλλα προμοταρει κανα δυο πανασχημες και τη πετυχα δυο φορες, πηγα να τη βουτηξω. Αλλη κλαση. Εβγαινε παλια ως Daniel Diniz , τσαγκαρολα 8. Το εχει δει τωρα εισαγωγεας απο βραζιλια

 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
542
Like
1.881
Πόντοι
206
Αστο φιλε σ αυτην εχω παει τη πρωτη μερα που ηρθε στην ελλαδα , για πρωτη φορα και με αλλες φωτο. Ητοι το καλοκαιρι του 2023.
Προσοχη παιδια μπορει να πειραζουν και τα video.
Επισης παντα υπαρχει μια εξαιρεση που επιβαιβεωνει το κανονα ! Αυτη εδω που εχει πειραξει τις φωτο τοσο πολυ και ειναι σαν εκτρωμα, ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ! Πολυ ομορφη και σεξουαλικη. Δεν την εχω παρει αλλα προμοταρει κανα δυο πανασχημες και τη πετυχα δυο φορες, πηγα να τη βουτηξω. Αλλη κλαση. Εβγαινε παλια ως Daniel Diniz , τσαγκαρολα 8. Το εχει δει τωρα εισαγωγεας απο βραζιλια

Σε τι ποσό είχατε συμφωνήσει; Με αυτή που έφυγες όταν την είδες εννοώ, γιατί στο distintas έχει 300 και θα τρελαθούμε.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
719
Κριτικές
24
Like
2.332
Πόντοι
496
Αστο φιλε σ αυτην εχω παει τη πρωτη μερα που ηρθε στην ελλαδα , για πρωτη φορα και με αλλες φωτο. Ητοι το καλοκαιρι του 2023.
Προσοχη παιδια μπορει να πειραζουν και τα video.
Επισης παντα υπαρχει μια εξαιρεση που επιβαιβεωνει το κανονα ! Αυτη εδω που εχει πειραξει τις φωτο τοσο πολυ και ειναι σαν εκτρωμα, ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ! Πολυ ομορφη και σεξουαλικη. Δεν την εχω παρει αλλα προμοταρει κανα δυο πανασχημες και τη πετυχα δυο φορες, πηγα να τη βουτηξω. Αλλη κλαση. Εβγαινε παλια ως Daniel Diniz , τσαγκαρολα 8. Το εχει δει τωρα εισαγωγεας απο βραζιλια

Με αυτήν έχω πάει και εγώ πέρυσι ως Daniel Diniz στην Β.Αλεξανδρου (Καισαριανή)
Δεν ήταν άσχημα αλλά οκ για μιά φορά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom