Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Saras84

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2024
Μηνύματα
58
Like
147
Πόντοι
0
Αυτή η keylla marques που τον έχω παίξει με τσόντες της ουκ ολίγες φορές τη δοκίμασε κανένας;γιατί κάτι παλιές κριτικές που διάβασα είναι απογοήτευση
Στην αγγελία της τα έχει λίγο μπερδεμένα πάντως. Πάνω δεξια γραφει 150/Η και στο κειμενο της 200. Στα 200 δεν θα τα εδινα παντως.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
719
Κριτικές
24
Like
2.334
Πόντοι
496

Κανονικά θα έπρεπε να γράψω 2η κριτική αλλά επειδή έχω γράψει ήδη θα παραθέσω εδώ την εμπειρία μου σχετικά με την 2η μου επίσκεψη στην Barbie - Βαλκυρία .
Τα είδα όλα !!!
Μιλάμε για assdrilling ανωτάτου επιπέδου , η τύπισσα δεν χόρταινε να βάζει την γλώσσα της - η οποία είναι υπέροχη για αυτή την δουλειά - στην πίσω περιοχή... Λέει ότι της αρέσει πολύ ο κ...ς μου (!?)
Γλωσσόφιλα , τσιμπουκώματα και τα συναφή εννοούνται αλλά το βασικό ή μάλλον τα βασικά είναι πως αφού τελείωσα θέλησε να με "ποτίσει" στο πρόσωπο όπερ και εγένετο(όχι έξτρα έτσι;)και σαν να μην έφτανε αυτό αφού έκανα ντούς και ντύθηκα ήρθε και μου τριβόταν, γλωσσόφιλα κλπ και με ξανα...βάτεψε δίπλα στο κρεββάτι αφού εγώ κατέβασα πρόχειρα μποξερακι και παντελόνι !
Μου λέει ότι κάθε μέρα θέλει να με "οργώνει" τής είπα ότι και εγώ το ίδιο... Αυτή θα με κάνει εντελώς καραπουστάρα ! (ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ)
ΥΓ
Δεν ξέρω αν άλλοι θα έχουν παρόμοια εμπειρία με την Bruna , είμαι πολύ περίεργος να ακούσω εμπειρίες από κάποιους που συμμετέχουν και εδώ.
Αν είχα επιτυχία με τις γυναίκες αυτήν που έχω ( τώρα στα γεράματα ) με τις τράνς μπορεί να μην το έψηνα το ψάρι απ' την άλλη πλευρά
Αυτάάά ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.413
Κριτικές
5
Like
4.211
Πόντοι
606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.413
Κριτικές
5
Like
4.211
Πόντοι
606

Κανονικά θα έπρεπε να γράψω 2η κριτική αλλά επειδή έχω γράψει ήδη θα παραθέσω εδώ την εμπειρία μου σχετικά με την 2η μου επίσκεψη στην Barbie - Βαλκυρία .
Τα είδα όλα !!!
Μιλάμε για assdrilling ανωτάτου επιπέδου , η τύπισσα δεν χόρταινε να βάζει την γλώσσα της - η οποία είναι υπέροχη για αυτή την δουλειά - στην πίσω περιοχή... Λέει ότι της αρέσει πολύ ο κ...ς μου (!?)
Γλωσσόφιλα , τσιμπουκώματα και τα συναφή εννοούνται αλλά το βασικό ή μάλλον τα βασικά είναι πως αφού τελείωσα θέλησε να με "ποτίσει" στο πρόσωπο όπερ και εγένετο(όχι έξτρα έτσι;)και σαν να μην έφτανε αυτό αφού έκανα ντούς και ντύθηκα ήρθε και μου τριβόταν, γλωσσόφιλα κλπ και με ξανα...βάτεψε δίπλα στο κρεββάτι αφού εγώ κατέβασα πρόχειρα μποξερακι και παντελόνι !
Μου λέει ότι κάθε μέρα θέλει να με "οργώνει" τής είπα ότι και εγώ το ίδιο... Αυτή θα με κάνει εντελώς καραπουστάρα ! (ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ)
ΥΓ
Δεν ξέρω αν άλλοι θα έχουν παρόμοια εμπειρία με την Bruna , είμαι πολύ περίεργος να ακούσω εμπειρίες από κάποιους που συμμετέχουν και εδώ.
Αν είχα επιτυχία με τις γυναίκες αυτήν που έχω ( τώρα στα γεράματα ) με τις τράνς μπορεί να μην το έψηνα το ψάρι απ' την άλλη πλευρά
Αυτάάά ...
κρημα τετιο μωρο και να μην γαμιετε !!!!!!
 

Tranylove

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2024
Μηνύματα
32
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι!
Έχω κανονίσει ραντεβού με Anays + Yaris παραθέτω τα προφίλ τους από κάτω.
Μόλις ήρθαν από Θεσσαλονίκη και φαίνεται να είναι δυνατές και οι 2.
Θα στείλω να πω εντυπώσεις μετά (αν μπορώ να κουνηθω γιατί φαίνονται και οι 2 με δυνατά εργαλεία και πάμε για πόλεμο)
Τι έγινε τελικά. Εντυπώσεις;;;
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
132
Κριτικές
2
Like
125
Πόντοι
1
Αυτή εδώ ξέρει κανείς τι παίζει? Δεν λειτουργεί το γουατς απ που έχει. Έχει τεσταριστει?

 

Tranylove

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2024
Μηνύματα
32
Like
54
Πόντοι
0

Κανονικά θα έπρεπε να γράψω 2η κριτική αλλά επειδή έχω γράψει ήδη θα παραθέσω εδώ την εμπειρία μου σχετικά με την 2η μου επίσκεψη στην Barbie - Βαλκυρία .
Τα είδα όλα !!!
Μιλάμε για assdrilling ανωτάτου επιπέδου , η τύπισσα δεν χόρταινε να βάζει την γλώσσα της - η οποία είναι υπέροχη για αυτή την δουλειά - στην πίσω περιοχή... Λέει ότι της αρέσει πολύ ο κ...ς μου (!?)
Γλωσσόφιλα , τσιμπουκώματα και τα συναφή εννοούνται αλλά το βασικό ή μάλλον τα βασικά είναι πως αφού τελείωσα θέλησε να με "ποτίσει" στο πρόσωπο όπερ και εγένετο(όχι έξτρα έτσι;)και σαν να μην έφτανε αυτό αφού έκανα ντούς και ντύθηκα ήρθε και μου τριβόταν, γλωσσόφιλα κλπ και με ξανα...βάτεψε δίπλα στο κρεββάτι αφού εγώ κατέβασα πρόχειρα μποξερακι και παντελόνι !
Μου λέει ότι κάθε μέρα θέλει να με "οργώνει" τής είπα ότι και εγώ το ίδιο... Αυτή θα με κάνει εντελώς καραπουστάρα ! (ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ)
ΥΓ
Δεν ξέρω αν άλλοι θα έχουν παρόμοια εμπειρία με την Bruna , είμαι πολύ περίεργος να ακούσω εμπειρίες από κάποιους που συμμετέχουν και εδώ.
Αν είχα επιτυχία με τις γυναίκες αυτήν που έχω ( τώρα στα γεράματα ) με τις τράνς μπορεί να μην το έψηνα το ψάρι απ' την άλλη πλευρά
Αυτάάά ...


Κανονικά θα έπρεπε να γράψω 2η κριτική αλλά επειδή έχω γράψει ήδη θα παραθέσω εδώ την εμπειρία μου σχετικά με την 2η μου επίσκεψη στην Barbie - Βαλκυρία .
Τα είδα όλα !!!
Μιλάμε για assdrilling ανωτάτου επιπέδου , η τύπισσα δεν χόρταινε να βάζει την γλώσσα της - η οποία είναι υπέροχη για αυτή την δουλειά - στην πίσω περιοχή... Λέει ότι της αρέσει πολύ ο κ...ς μου (!?)
Γλωσσόφιλα , τσιμπουκώματα και τα συναφή εννοούνται αλλά το βασικό ή μάλλον τα βασικά είναι πως αφού τελείωσα θέλησε να με "ποτίσει" στο πρόσωπο όπερ και εγένετο(όχι έξτρα έτσι;)και σαν να μην έφτανε αυτό αφού έκανα ντούς και ντύθηκα ήρθε και μου τριβόταν, γλωσσόφιλα κλπ και με ξανα...βάτεψε δίπλα στο κρεββάτι αφού εγώ κατέβασα πρόχειρα μποξερακι και παντελόνι !
Μου λέει ότι κάθε μέρα θέλει να με "οργώνει" τής είπα ότι και εγώ το ίδιο... Αυτή θα με κάνει εντελώς καραπουστάρα ! (ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ)
ΥΓ
Δεν ξέρω αν άλλοι θα έχουν παρόμοια εμπειρία με την Bruna , είμαι πολύ περίεργος να ακούσω εμπειρίες από κάποιους που συμμετέχουν και εδώ.
Αν είχα επιτυχία με τις γυναίκες αυτήν που έχω ( τώρα στα γεράματα ) με τις τράνς μπορεί να μην το έψηνα το ψάρι απ' την άλλη πλευρά
Αυτάάά ...
Food for though... Πως διαχειρίζεσαι το γεγονός ότι έβαζε την γλώσσα της στην πίσω περιοχή κάποιου άλλου λίγο πριν από σένα και μετά σου έδινε γλωσσόφιλα; ρωτάω γιατί και εγώ γουστάρω πολύ γλωσσόφιλα αλλά φρικάρω λίγο στην ιδέα της παραπάνω εικόνας.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
719
Κριτικές
24
Like
2.334
Πόντοι
496
Food for though... Πως διαχειρίζεσαι το γεγονός ότι έβαζε την γλώσσα της στην πίσω περιοχή κάποιου άλλου λίγο πριν από σένα και μετά σου έδινε γλωσσόφιλα; ρωτάω γιατί και εγώ γουστάρω πολύ γλωσσόφιλα αλλά φρικάρω λίγο στην ιδέα της παραπάνω εικόνας.
Food for though[T]
Πιό πριν αποκλείεται γιατί ήμουν ο πρώτος .
Επίσης συνήθως κάνουν πλύσεις κλπ ...
Επίσης 2 αν είχε φάει κοκορέτσι (δλδ ξεσκατισμένο
Άντερο αρνιού ) θα θεωρείτο οκ ;
Επίσης 3 όλοι οι άνθρωποι έχουμε παρόμοια βακτήρια
Επίσης 4 πίνω κόκα zero , ή green cola stevia
Επίσης 5 δεν είμαι σίγουρος ότι τα κάνει όλα με όλους , ούτε αυτή ούτε και οι άλλες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
542
Like
1.881
Πόντοι
206
Δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας μαλάκας που να πιστεύει πως αυτό είναι φωτοσοπιά:

1080w (1).jpg
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.413
Κριτικές
5
Like
4.211
Πόντοι
606
Food for though... Πως διαχειρίζεσαι το γεγονός ότι έβαζε την γλώσσα της στην πίσω περιοχή κάποιου άλλου λίγο πριν από σένα και μετά σου έδινε γλωσσόφιλα; ρωτάω γιατί και εγώ γουστάρω πολύ γλωσσόφιλα αλλά φρικάρω λίγο στην ιδέα της παραπάνω εικόνας.
Eιναο ενας λογος που αποφευγω γενηκα τις πολλες καινουριες επαφες και πρωτημω κατυ σ ποιο στανταρ φαζη χωρις ν σημενει κ τηποτα
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
176
Like
320
Πόντοι
21
Δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας μαλάκας που να πιστεύει πως αυτό είναι φωτοσοπιά:

1080w (1).jpg
δεν ειναι μονο το εργαλειο.Δεν εχεισχεση καν το προσωπο. Ενα αγορι αρρενωπο ειναι. Εγω εφυγα
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
542
Like
1.881
Πόντοι
206

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
719
Κριτικές
24
Like
2.334
Πόντοι
496
δεν ειναι μονο το εργαλειο.Δεν εχεισχεση καν το προσωπο. Ενα αγορι αρρενωπο ειναι. Εγω εφυγα
Έπρεπε να πας από κοντά; Μπαμ κάνει από τις φωτογραφίες !
Μα τίποτα δεν σας έχω μάθει πχιά ; (ΛΟΛ)
 

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
57
Like
112
Πόντοι
0
Food for though... Πως διαχειρίζεσαι το γεγονός ότι έβαζε την γλώσσα της στην πίσω περιοχή κάποιου άλλου λίγο πριν από σένα και μετά σου έδινε γλωσσόφιλα; ρωτάω γιατί και εγώ γουστάρω πολύ γλωσσόφιλα αλλά φρικάρω λίγο στην ιδέα της παραπάνω εικόνας.
Ακριβώς, γιαυτο ποτέ δε δινεις γλωσσόφιλα σε μια εκδιδόμενη...ουτε ακάποτες πίπες...δεν ξέρεις τι κουβαλάνε και οτι μικρόβιο και βακτήριο έχουν θα στο δώσουν σε σένα...πριν έπαιρνε πιπες από κάποιον αλλο χωρις καπότα, έγλυφε τον κωλάντερο κάποιου αλλου με τα βακτήρια που κυκλοφορουν στη τρυπα, έπινε τα χύσια κάποιου αλλου....και ολα αυτά θα τα πάρεις εσυ με το γλωσσόφιλο και με το να την αφήσεις να σε γλύψει χωρις καπότα ή να τη γλύψεις εσυ χωρις καπότα...
Επίσης βλέπω αρκετές βραζιλιάνες τρανσ να ανεβάζουν φωτογραφίες με ακάποτα γαμήσια στο twitter, only fans κτλπ...ένας θεός ξέρει τι θα κουβαλάνε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom