Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

trompakis99

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0

trompakis99

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Στην ghalic ειχα παει το χειμωνα και ηταν απαραδεκτη!Τοτε δεν ειχα κανει ακομα προφιλ και δεν μπορουσα να γραψω. Η συγκεκριμενη κοπελα αφου εφτασα πανω και ξεκινησαμε μετα απο λιγο ηθελε να με βαλει να μοιριζω διαφορες μαλακιες απο κατι μπουκαλακια (τα οποια μπορει να μην ηταν κατι αλλα με προβληματισε πολυ). Μετα απο 10 λεπτα αφου ξεκινησαμε εχυσε απο μονη της και χωρις να ρωτησει (αν μου αρεσει) και να προειδοποιησει στην πιπα. Μετα απο αυτο ελεγε οτι τελειωσε η ωρα και οτι πρεπει να χυσω και να φυγω(στα 10 λεπτα αυτα) και αρνιοταν να συνεχισει να κανει οτιδηποτε και κοιτουσε το ρολοι και μου ελεγε ποσα λεπτα εχω. Τα πηρα στο κρανιο και σηκωθηκα και εφυγα και κατω ειδα καποιον να περιμενει οπως βγαινω απο την πορτα. Δεν ειναι σιγουρο οτι ηταν γ αυτη αλλα οταν μπηκα μεσα πριν ξεκινησουμε μιλουσε στο τηλ, οποτε μπορει να κανονιζε κατι. Οποτε κατα τη γνωμη μου μακρια για να γλυτωσετε το 100αρικο για κατι καλυτερο.

Θενκς, φίλε!
 

trompakis99

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως, να πω ότι η Νίνα που έρχεται είχε αποδειχθεί μεγάλη μούφα.  Καμία σχέση με φωτο και γενικά άκυρη εμπειρία.  Ίσως κάποιος άλλος έχει διαφορετική γνώμη.
 

trompakis99

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
το αξιωμα εχει ως εξης: οσο πιο ομορφη, τοσο πιο χαλια σερβις
βεβαια υπαρχουν παντα οι εξαιρεσεις

Κι επίσης, όσο πιο εμφανώς φωτοσοπαρισμένη, τόσο πιο μεγάλη η απογοήτευση.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Πάντως, να πω ότι η Νίνα που έρχεται είχε αποδειχθεί μεγάλη μούφα.  Καμία σχέση με φωτο και γενικά άκυρη εμπειρία.  Ίσως κάποιος άλλος έχει διαφορετική γνώμη.
χου ιζ Νίνα;
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21

Μυστες λέω να αγοράσω όταν έρθει γτ έχω μουρλαθει. Την θέλω παθητική μόνο, επειδή όμως ένα μυστης κάποτε μ είχε πει πως από αγγλικά δεν έχει ιδέα πιστεύεται θα πεχτει καμία μλκια και θα κλαίω λεφτά?  Έχει πάει κανείς με τη συγκεκριμένη;
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Χτυοησε ο βατραχομουρης και κανετε παρτι ολα τα ποντικια εεεεε;;;;
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36

Μυστες λέω να αγοράσω όταν έρθει γτ έχω μουρλαθει. Την θέλω παθητική μόνο, επειδή όμως ένα μυστης κάποτε μ είχε πει πως από αγγλικά δεν έχει ιδέα πιστεύεται θα πεχτει καμία μλκια και θα κλαίω λεφτά?  Έχει πάει κανείς με τη συγκεκριμένη;
και αυτη παντος ειναι πολυ καλη παθητικια, καλο παιδι και μιλαει αψογα αγγλικα, καθαρος χωρος, δεν σε αγχωνει με τον χρονο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

Μυστες λέω να αγοράσω όταν έρθει γτ έχω μουρλαθει. Την θέλω παθητική μόνο, επειδή όμως ένα μυστης κάποτε μ είχε πει πως από αγγλικά δεν έχει ιδέα πιστεύεται θα πεχτει καμία μλκια και θα κλαίω λεφτά?  Έχει πάει κανείς με τη συγκεκριμένη;
μούτρο τρομαξα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom