Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Oχι darling,στην Βραζιλια ολοι ειναι  ενεργητικοι και στο τελος τις αποκαθιστουν και κανουν και οικογενεια :gay:
Δεν βλεπεις που στις ταινιες ειναι ολες παθητικες; :kneel:
δηλαδη εδω μονο γαμανε αντρικους κωλους;;;;;;;;;;; :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Oχι darling,στην Βραζιλια ολοι ειναι  ενεργητικοι και στο τελος τις αποκαθιστουν και κανουν και οικογενεια :gay:
Δεν βλεπεις που στις ταινιες ειναι ολες παθητικες; :kneel:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

athensmen

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
177
Like
32
Πόντοι
1
ooooooooo :fuck2: :fuck2: φιλε μου βγηκαν τα ματια οταν την αντικρισα....την ειχα κλεισει για τεστ ντραιβ σημερα το απογευμα ...τελικα θα την επισκεφτω μεσημερι!!!....θελω να την βαλω να χορεψει μια Σαμπα με την πουτσα εξω!!

ante kai kalo voli
 

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0
Γεια σας ρε παιδιά..Ξέρει κανείς κάτι για την νέα άφιξη?.Έχει βρει κάποιος άλλο site με φώτο της?
Την βλέπω τούμπανο και θέλω να την δοκιμάσω...
 

athensmen

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
177
Like
32
Πόντοι
1

nasos97

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες κατα αρχας να διευκρινησω οτι δεν εχω παει ποτε με transexual κ αυτες τισ μερεσ μου εχει καρφωθει η ιδεα να το κανω.μιλησα με την συγκεκριμενη ()και μου ειπε 150/ωρα και 300/ωρα μαζι με την φιλη της που αναφερει πιο κατω στην αγγελια της.υπαρχει καποιος συναγωνιστης που να εχει παρει την συκγεκριμενη ή την φιλη της μην φαω και φωλα και τζαμπα τα λεφτα.σκεφτομαι να παρω και τις δυο.μηπως ειναι μαλακια?ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε απαντηση
 

assmaniac

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0

Η εν λογω ''κορασιδα΄΄απο την Βραζιλια ειναι πολυ αξιολογη σε γενικες γραμμες.Συναντηση για 1 ωρα που εφτασε σε 1 και 20 λεπτα.πολυ χαλαρη με τον χρονο.Απο σωμα ειναι τουμπανο.γυρω στο 1,94 με τακουνια.απιστευτο βραζιλιανικος κωλος με φοβερη επιδερμηδα.απο στηθος δεν εχει(πολυ μικρο δεν εβγαλε το τοπ αλλα δεν με ενδιαφερει καθολου προσωπικα εφοσον ολο το σωμα της ηταν αψωγο!!!γουστα ειναι αυτα! :rockon:).οσοι ειναι φαν των μπαζουκας δεν την προτεινω.πολυ θυληκη με παρα πολυ ορεξη.δν φερνει αντιρρηση.κανει τα παντα.στο ενεργητικο της δεν την δοκιμασα αλλα το πιστονι της λειτουργει καλα.ηταν μονιμως καυλωμενη.δεν νομιζω παθητικος να φυγει με παραπονο και γενικως το θελει το ενεργητικο μου το ειπε 2 φορες.για την ακριβεια ''come on,no cry''εκλαψα. :2funny: . τα αγγλικα της σε καλο επιπεδο για τετοια συναντηση εκτος αν εχεις σκοπο να συζητησεις τους ορους του μνημονιου. :idiot: ! πρωτη μου κριτικη εδω γενικα.δεν το εχω και πολυ οπως καταλαβατε με τις κριτικες αλλα σας παρακολουθω 8 χρονια και εχω καποια σχετικη εμπειρια στο θεμα με αρκετες ξενες/ντοπιες τρανς! :fuck2:

Αυτα τα ολιγα απο εμενα.τα παραπανω ειναι καθαρα η αποψη μου και αυτο που ειδα με τα δικα μου τα ματια.αν καποιος την επιλεξει ελπιζω να περασει καλα οπως εγω και να μην με βριζει μετα.. :s&m_2:

Υ.Σ
Δεν το πιστευω οτι κανενας δεν πηγε με καρινα μπεκερ.δεν υπαρχει πουθενα μια κριτικη!θα με βαλετε σε εξοδα παλι!!οταν επιστεψει δλδ.. :pipa2:
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
1

Η εν λογω ''κορασιδα΄΄απο την Βραζιλια ειναι πολυ αξιολογη σε γενικες γραμμες.Συναντηση για 1 ωρα που εφτασε σε 1 και 20 λεπτα.πολυ χαλαρη με τον χρονο.Απο σωμα ειναι τουμπανο.γυρω στο 1,94 με τακουνια.απιστευτο βραζιλιανικος κωλος με φοβερη επιδερμηδα.απο στηθος δεν εχει(πολυ μικρο δεν εβγαλε το τοπ αλλα δεν με ενδιαφερει καθολου προσωπικα εφοσον ολο το σωμα της ηταν αψωγο!!!γουστα ειναι αυτα! :rockon:).οσοι ειναι φαν των μπαζουκας δεν την προτεινω.πολυ θυληκη με παρα πολυ ορεξη.δν φερνει αντιρρηση.κανει τα παντα.στο ενεργητικο της δεν την δοκιμασα αλλα το πιστονι της λειτουργει καλα.ηταν μονιμως καυλωμενη.δεν νομιζω παθητικος να φυγει με παραπονο και γενικως το θελει το ενεργητικο μου το ειπε 2 φορες.για την ακριβεια ''come on,no cry''εκλαψα. :2funny: . τα αγγλικα της σε καλο επιπεδο για τετοια συναντηση εκτος αν εχεις σκοπο να συζητησεις τους ορους του μνημονιου. :idiot: ! πρωτη μου κριτικη εδω γενικα.δεν το εχω και πολυ οπως καταλαβατε με τις κριτικες αλλα σας παρακολουθω 8 χρονια και εχω καποια σχετικη εμπειρια στο θεμα με αρκετες ξενες/ντοπιες τρανς! :fuck2:

Αυτα τα ολιγα απο εμενα.τα παραπανω ειναι καθαρα η αποψη μου και αυτο που ειδα με τα δικα μου τα ματια.αν καποιος την επιλεξει ελπιζω να περασει καλα οπως εγω και να μην με βριζει μετα.. :s&m_2:

Υ.Σ
Δεν το πιστευω οτι κανενας δεν πηγε με καρινα μπεκερ.δεν υπαρχει πουθενα μια κριτικη!θα με βαλετε σε εξοδα παλι!!οταν επιστεψει  δλδ.. :pipa2:
Μεστή και ισορροπημένη κατάθεση εμπειρίας!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom