Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.153
Κριτικές
166
Like
26.995
Πόντοι
34.538
Εγώ θα κάνω μία ερώτηση.

Πώς μπορούνε και μένουνε όλες αυτές οι Βραζιλιάνες στη χώρα μας τόσο καιρό. Απ' όσο ξέρω η Schengen Visa επιτρέπει να μείνει κάποιος μέσα στην ΕΕ για 90 μέρες μέσα σε ένα διάστημα 180 ημερών όταν και κάνει reset το μέτρημα.
Η Σάρα να ουμ έχει μείνει πολύ παραπάνω.
Το πιο ευκολο στη Βραζιλια ειναι να βρεις Ιταλικο,Ισπανικο,Πορτογαλικο  διαβατηριο...
Αλλωστε οι πιο πολλες μενουν μονιμα Ισπανια...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Η Μπιάνκα Χιλλς πάει για μόνιμη κάτοικος
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει η ανανέωση που θα θέλαμε.  Ίσως τα...γνωστά σπίτια Αλίμου κ Παγκράτι μένουν στις ίδιες. .. Γι αυτό όλοι κολλησαμε σε Σάρα κ Μπιανκα.
 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
289
Like
221
Πόντοι
21
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :wanker: :wanker:
έχει κανείς να μου δανείσει 100€;;; ....θα του τα δώσω πίσω... :hi:
ooooooooo :fuck2: :fuck2: φιλε μου βγηκαν τα ματια οταν την αντικρισα....την ειχα κλεισει για τεστ ντραιβ σημερα το απογευμα ...τελικα θα την επισκεφτω μεσημερι!!!....θελω να την βαλω να χορεψει μια Σαμπα με την πουτσα εξω!!
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
ooooooooo :fuck2: :fuck2: φιλε μου βγηκαν τα ματια οταν την αντικρισα....την ειχα κλεισει για τεστ ντραιβ σημερα το απογευμα ...τελικα θα την επισκεφτω μεσημερι!!!....θελω να την βαλω να χορεψει μια Σαμπα με την πουτσα εξω!!
περιμένουμε εντυπώσεις...καλο σφυροκόπημα... :zfuck: :zfuck:
 

Hayabusa45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι καινούργιος στο φόρουμ αλλά πολύ παλιός στον τομέα από ιβανας χρόνια .
Ήθελα να πω γιατί γράφω επιδει κατεβικα Βραζιλία με τους ολυμπιακούς αγώνες και μετά από ψάξιμο και μέσα από γνωστό μου φίλο που έχω στην Βραζιλία και αφού βρήκα και την ιβανα .... Μου είπε τα γνωστά ότι όλες εμείς ερχόμαστε για να κάνουμε μπάζα στην Ευρωπη και να γυρίσουμε σπίτι μας με λεφτά τώρα εάν περάσουμε και καλά δεν μας χαλάει καθόλου αλλα όλες σχεδόν όλες περνούν διεργετικα χάπια για να έχουν στύση γιατί δεν μπορούν αλλιος οι περισσότερε από εμάς ήμαστε παθητικές αλλά εδώ που ερχόμαστε κάνουμε το αντίθετο γιατί Αλλιος δεν θα είχαμε πελατια καθόλου και έτσι αναγκαστικά περνουμε ότι κυκλοφορεί από τα φαρμακεία ,τώρα εάν καμία χύσει και με τον πελάτη είναι γιατί τον γουσταρει αλλιος κάνουμε εμετό από πίσω τους ,οπος και οι περισσότερες έτσι και εγώ έκανα την μπάζα μου και έφυγα,και φυσικά ήμαστε εμείς οι shemale μία μεγάλη οικογένεια και ξέρουμε ή μια την άλλη και βοηθαμε ή μία την άλλη με τους πελάτες το Πίος είναι και τη γούστα έχει γιατί Αλλιος σιγα μην θυματε Πίος ήταν αυτός που εφυγε,αλλα γενικά ή δουλειά αυτή έχει καλά λεφτά και μπορεί στο μέλλον να ξαναρθω Ελλάδα όχι τώρα για δικούς μου λόγους .
Αυτα ήθελα να σας πω για το κύκλωμα που υπάρχει και το πώς διακινούνται όλες αυτές....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Είμαι καινούργιος στο φόρουμ αλλά πολύ παλιός στον τομέα από ιβανας χρόνια .
Ήθελα να πω γιατί γράφω επιδει κατεβικα Βραζιλία με τους ολυμπιακούς αγώνες και μετά από ψάξιμο και μέσα από γνωστό μου φίλο που έχω στην Βραζιλία και αφού βρήκα και την ιβανα .... Μου είπε τα γνωστά ότι όλες εμείς ερχόμαστε για να κάνουμε μπάζα στην Ευρωπη και να γυρίσουμε σπίτι μας με λεφτά τώρα εάν περάσουμε και καλά δεν μας χαλάει καθόλου αλλα όλες σχεδόν όλες περνούν διεργετικα χάπια για να έχουν στύση γιατί δεν μπορούν αλλιος οι περισσότερε από εμάς ήμαστε παθητικές αλλά εδώ που ερχόμαστε κάνουμε το αντίθετο γιατί Αλλιος δεν θα είχαμε πελατια καθόλου και έτσι αναγκαστικά περνουμε ότι κυκλοφορεί από τα φαρμακεία ,τώρα εάν καμία χύσει και με τον πελάτη είναι γιατί τον γουσταρει αλλιος κάνουμε εμετό από πίσω τους ,οπος και οι περισσότερες έτσι και εγώ έκανα την μπάζα μου και έφυγα,και φυσικά ήμαστε εμείς οι shemale μία μεγάλη οικογένεια και ξέρουμε ή μια την άλλη και βοηθαμε ή μία την άλλη με τους πελάτες το Πίος είναι και τη γούστα έχει γιατί Αλλιος σιγα μην θυματε Πίος ήταν αυτός που εφυγε,αλλα γενικά ή δουλειά αυτή έχει καλά λεφτά και μπορεί στο μέλλον να ξαναρθω Ελλάδα όχι τώρα για δικούς μου λόγους .
Αυτα ήθελα να σας πω για το κύκλωμα που υπάρχει και το πώς διακινούνται όλες αυτές....


πικρες αληθειες
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
ε δεν είπε και τίποτε περίεργο.. το ξερουμε οτι ερχονται για να μαζεψουν χρημα κι επισης ξερουμε οτι δεν γουσταρουν κι ολους οσους πανε μαζι τους... αυτά έχει αυτό το επάγγελμα..
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
ε δεν είπε και τίποτε περίεργο.. το ξερουμε οτι ερχονται για να μαζεψουν χρημα κι επισης ξερουμε οτι δεν γουσταρουν κι ολους οσους πανε μαζι τους... αυτά έχει αυτό το επάγγελμα..
έτσι είναι...άλλωστε κι εγχώριες παίρνουν διεγερτικά χάπια κι είναι απόλυτα λογικό..
 

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Μηπως εχει δοκιμασει κανεις διδυμο σαρα με μπιανκα?? οποιος εχει δοκιμασει ας μου στειλει κανα pm με πληροφοριες. Ευχαριστω
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Είμαι καινούργιος στο φόρουμ αλλά πολύ παλιός στον τομέα από ιβανας χρόνια .
Ήθελα να πω γιατί γράφω επιδει κατεβικα Βραζιλία με τους ολυμπιακούς αγώνες και μετά από ψάξιμο και μέσα από γνωστό μου φίλο που έχω στην Βραζιλία και αφού βρήκα και την ιβανα .... Μου είπε τα γνωστά ότι όλες εμείς ερχόμαστε για να κάνουμε μπάζα στην Ευρωπη και να γυρίσουμε σπίτι μας με λεφτά τώρα εάν περάσουμε και καλά δεν μας χαλάει καθόλου αλλα όλες σχεδόν όλες περνούν διεργετικα χάπια για να έχουν στύση γιατί δεν μπορούν αλλιος οι περισσότερε από εμάς ήμαστε παθητικές αλλά εδώ που ερχόμαστε κάνουμε το αντίθετο γιατί Αλλιος δεν θα είχαμε πελατια καθόλου και έτσι αναγκαστικά περνουμε ότι κυκλοφορεί από τα φαρμακεία ,τώρα εάν καμία χύσει και με τον πελάτη είναι γιατί τον γουσταρει αλλιος κάνουμε εμετό από πίσω τους ,οπος και οι περισσότερες έτσι και εγώ έκανα την μπάζα μου και έφυγα,και φυσικά ήμαστε εμείς οι shemale μία μεγάλη οικογένεια και ξέρουμε ή μια την άλλη και βοηθαμε ή μία την άλλη με τους πελάτες το Πίος είναι και τη γούστα έχει γιατί Αλλιος σιγα μην θυματε Πίος ήταν αυτός που εφυγε,αλλα γενικά ή δουλειά αυτή έχει καλά λεφτά και μπορεί στο μέλλον να ξαναρθω Ελλάδα όχι τώρα για δικούς μου λόγους .
Αυτα ήθελα να σας πω για το κύκλωμα που υπάρχει και το πώς διακινούνται όλες αυτές....
Τροφη για σκεψη...εισαι τρανς ενεργητικη...και σου ερχονται ολων των ειδων παθητικοι...ομορφοι-ασχημοι χοντροι τριχωτοι- βρωμιαρηδες-καθαροι...και εσυ μονιμως πρεπει να εχεις ντουρο εργαλειο για να τους ικανοποιησεις...αν καποιον τον γουσταρουν ειναι ευκολο αλλα μετα το 2-3 ρανεβου σφιγγουν τα πραγματα.Γι αυτο ολες καταφευγουν στα φαρμακα.Καμια σοβαρη τρανς δεν γαμιεται τζαμπα...αντε να το κανει με καποιον που γουσταρει αλλα αν ειναι σε αλλη χωρα θα προσπαθησει να βγαλει το μεγαλυτερο κερδος.Τωρα αυτα που λεει για τον εμετο εχει να κανει λιγο με την υπερβολη...δηλαδη μια βραζιλιανα τρανς δεν κανει τα ιδια πραγματα στην χωρα της;;;
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Τροφη για σκεψη...εισαι τρανς ενεργητικη...και σου ερχονται ολων των ειδων παθητικοι...ομορφοι-ασχημοι χοντροι τριχωτοι- βρωμιαρηδες-καθαροι...και εσυ μονιμως πρεπει να εχεις ντουρο εργαλειο για να τους ικανοποιησεις...αν καποιον τον γουσταρουν ειναι ευκολο αλλα μετα το 2-3 ρανεβου σφιγγουν τα πραγματα.Γι αυτο ολες καταφευγουν στα φαρμακα.Καμια σοβαρη τρανς δεν γαμιεται τζαμπα...αντε να το κανει με καποιον που γουσταρει αλλα αν ειναι σε αλλη χωρα θα προσπαθησει να βγαλει το μεγαλυτερο κερδος.Τωρα αυτα που λεει για τον εμετο εχει να κανει λιγο με την υπερβολη...δηλαδη μια βραζιλιανα τρανς δεν κανει τα ιδια πραγματα στην χωρα της;;;
Oχι darling,στην Βραζιλια ολοι ειναι  ενεργητικοι και στο τελος τις αποκαθιστουν και κανουν και οικογενεια :gay:
Δεν βλεπεις που στις ταινιες ειναι ολες παθητικες; :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom